Çetinkaya; “15 Yıllık Bir Fetret Dönemini Kaldıralım”

Çetinkaya; “15 Yıllık Bir Fetret Dönemini Kaldıralım”

Yayın: 21.03.2024 16:23
Paylaş:
A+ A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya; ” Şu an Karabük’ün en çok ihtiyacı olduğu şey, icraat kelimesi, eser kelimesi, hizmet kelimesi. Şimdi istiyoruz ki, 15 yıllık fetret dönemini kaldıralım. Burası birliğin, beraberliğin, kardeşliğin, istişarenin, en güzel hizmetlerin ortaya çıktığı bir kent olsun.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya dün akşam şoför esnafı ile birlikte iftarda buluştu.
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan Adayı Çetinkaya, iftar sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bu güzel birlikteliğimiz Karabük’e güzel bir hizmet serüveni olsun istiyoruz. Şu an Karabük’ün en çok ihtiyacı olduğu şey, icraat kelimesi, eser kelimesi ve hizmet kelimesi. Çünkü bakıyoruz ki bölgemizde 8 tane vilayet var, Batı Karadeniz’de. Ama Karabük’te, Türkiye’yi kuran Karabük’te, Türkiye’de birçok ağır sanayi hamlesi yapan Karabük’te 15 yıldır bir kan kaybı mevcuttur. Tabi bu kan kaybını ortaya koyarken görüyoruz ki, sehrimiz her zaman en güzel hizmetler ile anılan bir yer değil, her zaman itiraflı kolların, siyasi kavgaların, siyasi şöhretlerin olduğu hir kent haline dönüşmüştür.
Şimdi istiyoruz ki, 15 yıllık fetret dönemini kaldıralım.

Burası birliğin, beraberliğin, kardeşliğin, istişarenin, en güzel hizmetlerin ortaya çıktığı bir kent olsun. Burada büyüyen çocuklar, buradaki insanlar en güzel ortamlarda, hayatını idame etsin. Ve bunun için Özkan Çetinkaya kardeşiniz, 7/24 mesai anlayışı ile çalışmak üzere yola çıktı. Siz kıymetli dostlarıyla, arkadaşlarıyla inşallah alacağımız kararlarla daha müreffeh daha çağdaş daha modern bir Karabük’ü inşallah hep beraber inşa edeceğiz.” Diye konuştu.
Düzenlenen programa AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, İl Başkanı Ferhat Salt ve teşkilat üyeleri katıldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vali Mustafa Yavuz’dan Başkan Çetinkaya’ya İade-i Ziyaret

Yayın: 18.04.2024 10:37
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında Karabük Belediye Başkanı olarak seçilen ve ilk ziyaretini kendisine gerçekleştiren Özkan Çetinkaya’ya iade-i ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya tarafından karşılanan Vali Mustafa Yavuz, Başkan Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, nazik ziyareti ve güzel temennileri için Valimiz Mustafa Yavuz’a teşekkür etti.