Çetinkaya “Benim Mahallem, Benim Şehrim 7-24 Saat Hizmete Layık”

Çetinkaya “Benim Mahallem, Benim Şehrim 7-24 Saat Hizmete Layık”

Yayın: 19.03.2024 11:13
Paylaş:
A+ A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya Esentepe Taşkent Caddesinde katıldığı iftar programında yaptığı konuşmada  “Benim Mahallem, benim şehrim 7-24 saat hizmete layık” dedi

Yeşil Mahalle Taşkent Caddesi’nde, AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya vatandaşlarla bir araya gelerek iftar programında buluştu.

Ramazan ayının bereketini ve birlik beraberlik ruhunu pekiştirmek adına düzenlenen buluşmada, Çetinkaya, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Mahalle sakinleriyle samimi bir atmosferde geçen iftar programında, vatandaşlar da belediye başkan adayıyla fikir alışverişinde bulundu.

Konuşmasında, mahalle halkının taleplerini ve beklentilerini dikkate alacaklarını belirten Çetinkaya, Karabük’ü gerçek belediyecilikle buluşturacaklarını ve mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini vurguladı.

“Benim mahallem, benim şehrim, 7-24 saat hizmete layık”

Çetinkaya, “Şimdi bakın 15 yıl geçmiş. 15 gün değil, 15 saat değil, 15 hafta değil, 15 ay hiç değil tam 15 yıl geçmiş Esentepe ye asfalt atmak seçime 15 gün kala akla gelmiş. Benim şehrimde, benim mahallemde buna layık değil. Benim mahallem, benim şehrim, 7-24 saat hizmete layık. Ve sizlere söz veriyorum. Her dakika, her saat, hemşehrilerime, şehrime, Karabük’üme hizmet etmenin mücadelesi içerisinde olacağım.” dedi. Yeşil Mahallesi sakinleri, Çetinkaya’ya büyük ilgi gösterirken, iftar programı hem mahalle sakinlerinin bir araya gelmesine hem de adayıyla yakın temas kurma fırsatı bulmalarına olanak sağladı. Çetinkaya, Yeşil Mahallesi’nde gerçekleştirdiği iftar buluşmasıyla, vatandaşlarla olan bağlarını güçlendirerek seçim sürecindeki desteğini pekiştirdi. Yeşil Mahallesi’nde gerçekleşen iftar buluşmasına AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt’ta katıldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vali Mustafa Yavuz’dan Başkan Çetinkaya’ya İade-i Ziyaret

Yayın: 18.04.2024 10:37
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında Karabük Belediye Başkanı olarak seçilen ve ilk ziyaretini kendisine gerçekleştiren Özkan Çetinkaya’ya iade-i ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya tarafından karşılanan Vali Mustafa Yavuz, Başkan Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, nazik ziyareti ve güzel temennileri için Valimiz Mustafa Yavuz’a teşekkür etti.