Bölgenin Sesi Gazetesi
 

CHP Heyetinden Safranbolu TSO’ya Ziyaret

Yayın: 17.04.2015 10:04
Paylaş:
A+ A-

CHP Karabük Milletvekili Adayı Cevdet AKAY,CHP Karabük İl Başkanı Av.Erdoğan Dinçel,CHP Safranbolu İlçe Başkanı İbrahim Duman ile birlikte parti yönetimi Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Şahin, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ve Yönetim Kurulu Üyelerinden M.Osman İyigüngör’ü ziyaret etti.

CHP Karabük Milletvekili Adayı Cevdet Akay, ”7 Haziran’da ki seçimlerde partimizden milletvekili çıkarmak için parti teşkilatımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz,inşallah Karabüklü hemşerilerimizin desteği ile başarı bir seçim çıkaracağız” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ise, “7 Haziran seçimleri şimdiden ülkemize hayırlı olsun, Cevdet Akay beyefendiye adaylığı süresince başarılar diliyoruz” dedi.

Yorumlar

  1. Bırakın bu işleri

    CHP Safranbolu TSO yu ziyaret etmiş.2 TSO Üyesi gerisi CHP LİLER bırakın bu ziyaretleri 2 TSO ludan birisi Mehmet Ali Şahinin yeyeni.Noldu ziyaretler yaptık.CHP çalışıyor.Esnafa gidin tek tek esnafı dolanın size çalışıyorlar diyelim.
    Arkadaş sizin yaptığınız hiç iş yapmayıp yapıyor görünmek.CHP nin çok ciddi bir şansı vardı sayenizde uzalmaya başlayacak galiba.Şimdi İl Başkanı Bayram olsaydı azınızı doldura doldura eleştirirdiniz demi.Ne yaptınıza bir bakın

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)