Bölgenin Sesi Gazetesi
 

CHP’de Genel Başkan Kılıçdaroğlu Heyecanı

Yayın: 19.05.2015 10:03
Paylaş:
A+ A-

CHP İl Başkanı Erdoğan Dinçel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Perşembe günü Karabük’te yapacağı mitingde seçim bildirgesinin ikinci bölümünü açıklayacağını belirterek, bildirgede yer alan projelerin çok önemli olduğunu bildirdi.

Parti İl binasında Milletvekili Adayları Cevdet Akay ve Mustafa Akay ile birlikte basın toplantısı düzenleyen CHP İl Başkanı Erdoğan Dinçel, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun miting programını açıkladı.

7 Haziran’da Türkiye tarihi bir seçim yaşayacağının altını çizen İl Başkanı Erdoğan Dinçel; “Bu seçim çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Siyasi Partiler de bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor. Biz de bu çalışmalarımızla birlikte önümüzdeki günlerde Genel Başkanımızı Karabük’e davet ettik. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu programında olmayan Karabük mitingini bizlerin ve adayların yoğun taleplerini kırmadı ve Karabük’ü ekstra bir programla miting programı içine aldı ve 21 Mayıs Perşembe günü saat 18.00’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Karabüklülerle buluşacak. Kent Meydanında bir miting düzenleyeceğiz. Bu mitinge tüm Karabüklüleri davet ediyoruz. Genel başkanımızı izleyin, Genel Başkanımızı dinleyin istiyoruz. Mitingin çok önemli olduğunun altını çizen İl Başkanı Erdoğan Dinçel; “Bir seçim öncesi genel Başkan için yapılan bir miting olmaktan ziyade Cumhuriyet Halk Partisi 21 Mayıs Perşembe günü Türkiye’ye seçim bildirgesinin ikinci bölümünü açıklayacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 21 Mayıs günü en önemli vaadini Karabük’ten bir miting programı ile açıklayacak ve tüm Türkiye ile bunu paylaşacak. Bu nedenle son derece heyecanlıyız ve tüm Karabüklüleri de bu açıklamaları dinlemek üzere Kent Meydanına bekliyoruz” dedi.

Dinçel’in yaptığı açıklamanın ardından milletvekili adayı Cevdet Akay’da kısa bir değerlendirme yaparak,”Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara yürüdüğünü ve çok önemli yeni projelerle Karabük’e gelecek genel başkan Kılıçdaroğlu’nun mitingine tüm Karabük halkının davetli olduğunu söyledi.

Yorumlar

  1. Anonim

    Sayın CHP İl başkanına yukarıdaki yoprumumun eksikliğini tamamlamak istiyorum.Sn..Genel Başkanın Karabüke gelişini bildiren afişiniz insanın içini karartıyor.Kardeşim adeta köy muhtarının gelişi gibi olmuş insana gülerler.3 mt bezlen işi bitirmişsin bir üç metre daha uzatsaydın insanlar daha rahat görebilirdi .Safranbolu-Karabük girişinde bayraklarınız eksikti,bunları kim yönetiyor,b,ilmi,yorum.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te otobüs yola çıkan domuza çarptı

Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'ün Eflani ilçesinde otobüsün çarptığı domuz telef oldu.

İstanbul'dan Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine cenazeye gidenleri taşıyan M.Ö. yönetimindeki 34 ZC 8219 plakalı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ilişkin otobüs Akören köyü Kayalar Mahallesi yakınlarında yola çıkan domuza çarptı.

Çarpmanın tesiriyle otobüsün ön tamponuna sıkışan domuz telef oldu.

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve itfaiye grupları sevk edildi.

Kazada yaralanan olmazken domuz takımlarca bulunduğu yerden çıkarıldı.