Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Göreve Başladı

Yayın: 19.05.2015 09:58
Paylaş:
A+ A-

Daha önce 5000 Evler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde, Özel Vitamin Çocuk Sağlığı Merkezi ve Özel Medikar Hastanesinde görev yapan, Yenidoğan ve çocuk hastalıkları konusunda büyük bir deneyim, bilgi ve beceriye sahip olan Uz.Dr.Erkan Doğan, 18.05.2015 tarihinde KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başlamıştır.

Konuyla ilgili açıklama yapan Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail KARA “Bölgesinde gerek hekim sayısı gerekse de tıbbi cihaz ve donanım açısından büyük bir öneme sahip olan Eğitim ve Araştırma Hastanemiz cazibeliğini git gide artırmakta, büyük illere olan sevk sayısını gün geçtikçe azaltmakla birlikte çevre illerden de hastaların tercih ettiği sağlık kurumu olmaya başlamıştır. İlimize alanında uzman yeni hekimler kazandırmayı ve sağlık sunumunda daha da iyiye gitmeyi hedefliyoruz” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da kamyon ile öğrenci servisinin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 6 kişi yaralandı

Yayın: 27.09.2023 16:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun'un Atakum ilçesinde kamyon ile öğrenci servisinin çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü, 6 öğrenci yaralandı.

Alınan bilgiye göre, sürücüleri henüz öğrenilemeyen 55 ALK 35 plakalı kamyon ile 55 C 0995 plakalı öğrenci servis minibüsü, Samsun-Sinop kara yolu polis okulu kavşağında çarpıştı.

Kazada ilk belirlemelere göre minibüs sürücüsü yaşamını yitirdi, 6 öğrenci ise yaralandı.

Yaralılar, sağlık ekiplerince kentteki hastanelere kaldırıldı.