Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Yayın: 27.04.2015 09:45
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediyesi Tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebeti İle düzenlenen geleneksel çocuk şenliği 25 Nisan 2015 Cumartesi günü 13.00 ile 18.00 saatleri arasında Misak-ı Milli meydanında gerçekleşti.

Safranbolu belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl Misak-ı Milli Meydanında kurulan ve çocukların gönüllerince eğlendiği Oyun Köyü – Çocuk Şenliği bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.
Meydana kurulan, dev langırt, kayak gibi oyun alanlarını da hınca hınç dolduran çocuklara Safranbolu Belediyesi tarafından pamuk şekeri ve patlamış mısır ikramı yapılırken, Safranbolu Belediye başkanı Dr. Necdet Aksoy’da minikleri yalnız bırakmadı.

Burada kısa bir konuşma yapan Başkan Aksoy; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Safranbolu’da çocuklarımızı eğlendirmek, bahar neşesini onlarla paylaşmak için her yıl oyun köyü kuruyoruz. Bu yıl da bütün çocuklarımız gönüllerince akşama kadar eğlenecekler. Safranbolu Misak-ı Milli Meydanı bu güne kadar yaşadığı en mutlu anlardan birisini bu gün yaşayacak. Kıymetli çocuklar hepinizi sevgi ile öpüyorum. Geleceğimizin aydınlığı sizlerin gözlerinde parlıyor. Yine geleceğimizin teminatı olan bu güzel çocuklarımızın sahibi olan anne ve babalar, hepiniz meydanımıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.