“Core Talent Genç Yetenek Programı”na başvurular devam ediyor

“Core Talent Genç Yetenek Programı”na başvurular devam ediyor

Anadolu Ajansı
Yayın: 30.04.2024 08:12
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – ATP, Tıkla Gelsin ve Fiyuu işbirliğinde düzenlenen “Core Talent Genç Yetenek Programı” başvuruları 10 Mayıs'a kadar sürecek.

ATP'den yapılan açıklamaya göre, katılımcılar, programla dinamik çalışma ortamlarını yakından tanıyabilecek.

Katılımcılar, gerçek projelerde uzman yardımcısı seviyesinde kadrolu olarak çalışma ve mentör rehberliği ile kişisel becerilerini geliştirme fırsatı bulacak. Ayrıca genç yetenekler teknik ve yetkinlik eğitimleriyle desteklenerek, program boyunca sektör liderleriyle workshoplar, online ve yüz yüze buluşmalar ile bir araya gelerek profesyonel gelişimlerine katkıda bulanacak.

Geleceğin teknoloji liderlerinin, kariyerlerinde güçlü bir başlangıç yapmalarını amaçlayan programda teknik test, kişilik envanteri ve online değerlendirme merkezi süreci ile birlikte iş hayatının başında olan genç yeteneklere keyifli ve öğretici bir mülakat deneyimi sunuluyor.

Program, üniversitelerin mühendislik, matematik/istatistik gibi sayısal bölümlerinden yeni mezun olanları ve 3'üncü veya 4'üncü sınıf öğrencilerini kapsıyor.

Mezuniyet sonrası en fazla bir yıl iş tecrübesine sahip olan, yeni nesil teknolojilerle çalışmaya istekli genç yetenekler de programa başvurabiliyor. Programın ayrıntıları ve başvuru formu, ATP'nin kurumsal internet sitesinde yer alıyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da kaçakçılık operasyonunda 5 zanlı yakalandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 22.05.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun’da düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında çalışma yürüttü.

Çarşamba ilçesinde ruhsatsız silah ve mühimmat bulundurdukları tespit edilen M.G, B.K, S.U, C.İ. ve F.Ç’nin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Adreslerde arama yapan ekipler, 6 ruhsatsız av tüfeği, 2 ruhsatsız tabanca ile 742 tabanca fişeği ele geçirdi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, jandarmaya götürüldü.