Çorum’un Oğuzlar ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, CHP adayı Mustafa Cebeci kazandı.

Çorum’un Oğuzlar ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, CHP adayı Mustafa Cebeci kazandı.

Anadolu Ajansı
Yayın: 02.04.2024 00:00
Paylaş:
A+ A-

Çorum’un Oğuzlar ilçesinde belediye başkanlığını CHP adayı Mustafa Cebeci kazandı.

Kesin olmayan sonuçlara göre, Mustafa Cebeci 768, AK Parti adayı Muzaffer Yıldırım 598 oy aldı. (Açılan sandık oranı: % 100 )

-Cebeci’nin özgeçmişi-

Mustafa Cebeci, 1970 yılında Çorum Oğuzlar’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini ilçede tamamlayan Cebeci, Hacettepe Üniversitesi Ereğli Meslek Yüksekokulu ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 1992’de polislik mesleğine başlayan Cebeci, 31 yıllık meslek hayatının ardından Ankara Emniyet Müdürlüğü Devlet Büyüklerini Koruma Şubesinde iken emekli oldu. Cebeci, CHP’den Oğuzlar Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Cebeci, evli ve 2 çocuk sahibidir.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Milli Eğitim Müdürü Akbaş Makedon ve İtalya Eğitim Sorumluları İle Bir Arada

Yayın: 18.04.2024 11:40
Paylaş:
A+ A-

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Yaşama Sevinci Özel Eğitim Meslek Okulu tarafından yürütücülüğü üstlenilen Sanata Geri Dönüşüm Erasmus+ Projesi kapsamında İlimizde faaliyet göstermek amacıyla Makedonya ve İtalya ülkelerinden gelen eğitim sorumluları ve proje paydaşları ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.

İlk olarak misafirler ile tanışan İl Millî Eğitim Müdür Nevzat Akbaş Sanata Geri Dönüşüm Erasmus+ Projesi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Proje kapsamında değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Erasmus+ projelerinin İlimiz genelinde yaygınlaşmaya devam ettiğini, projelerde bilgi ve deneyim alışverişinin çok kıymetli olduğunu altını çizerek başarılar diledi.

Görüşme proje sorumlularına katılım belgelerinin İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ tarafından verilmesiyle son buldu.

Proje içeriği kapsamında tekstil atıkları ürünleri kullanarak el sanatları çalışması, atık tekstil ürünleri ve ipliklerle  el sanatları uygulamaları, cam ve kağıt/karton atıklarıyla el sanatları uygulamaları, metal, plastik ve kağıt atıklarıyla el sanatları uygulamaları, kağıt ve tekstil atıklarından yararlanılan el sanatları uygulamaları 5 gün boyunca çeşitli etkinlikler yapıldı.