“Cumhurbaşkanı Kendi Adayını Yalanladı”

“Cumhurbaşkanı Kendi Adayını Yalanladı”

Yayın: 22.03.2024 16:34
Paylaş:
A+ A-

Başkan Vergili; “Karabük halkını kandırmaya çalışan, tüm emeklilere her ay 1.000 TL vereceğim diye vaat veren Akp adayı Özkan Çetinkaya’yı ve Akp milletvekillerini bizzat Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan Karabük mitinginde yalanladı.

Emeklilere yeni bir zam ya da ek ödeme yok. Biz ne dediysek o.  Tekrar söylüyorum, çıkın meydana ve Karabük halkından özür dileyin. Bu halkı kandırmaya, onların aklıyla alay etmeye kalkmayın. İddia ediyorum bunlar bırakın 30 bin emeklimizi 10 bin tanesine her ay 1.000 TL ödesinler yarın adaylıktan çekilirim.

Özür dilemezlerse yarın bu hayal tacirlerinin seçim vaatlerinin maliyetini ve nasıl atıp tuttuklarını tüm Karabük halkına açıklayacağım” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”