Devlet Bahçeli’den Siyasete Damar Şarkılı Gönderme..!

Devlet Bahçeli’den Siyasete Damar Şarkılı Gönderme..!

Yayın: 25.04.2024 16:05
Paylaş:
A+ A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sosyal medya hesabından paylaşılan videoda, Ferdi Tayfur’un “Söyleten Sensin” şarkısı eşliğinde yalnız başına yürüdüğü görülüyordu. Bahçeli’nin bu paylaşımı, şarkının sitem dolu sözleriyle dikkat çekti. Şarkının sözlerinde Cumhur İttifakı’na ve özellikle Cumhurbaşkanı’na yapılan göndermelerin olduğu yorumları yapıldı. Bahçeli’nin bu paylaşımı, Türkiye’nin gündemini değiştirdi ve sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Sosyal medyadan siyasi mesaj

Video paylaşımı, Cumhur İttifakı içindeki gerilim sürecinde yeni bir hamle olarak yorumlandı. Bahçeli’nin paylaştığı video, sitemkâr sözlerle dikkat çekerken, şarkının sözleriyle içerik de anlam kazanıyordu.  Ferdi Tayfur’un şarkısında, Bahçeli’nin gerçek dostluk ve düşmanlık kavramları üzerinden ifade ettiği duygular, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Video, Cumhur İttifakı içinde yaşanan gerilimi ve Bahçeli’nin hislerini dile getirirken, izleyiciler arasında da tartışma konusu oldu. Çoğu izleyici Bahçeli’nin siyasete damardan girdiği yönünde yorumlar yazarken, çeşitli siyasi yorumlara açık video, sosyal medyada viral oldu. Kısa sürede izlenme rekoru kıran videodaki şarkı sözleri şöyle:

Hep köle misali zincire vurdun
Ben sana dost oldum, sen düşman oldun
Sen beni kendine göre mi buldun?
“Hainsin” diyorsam söyleten sensin

Sana söylediğim sözlere kızma
Sitem ediyorsam ettiren sensin
Senden çektiklerim yetti canıma
“Zalimsin” diyorsam söyleten sensin

“Canımsın” dedikçe kıymet bilmedin
Kazandıklarına değer vermedin
Sen belki bu kadar hiç sevilmedin
“Vefasız” diyorsam söylеten sensin

Sana söylediğim sözlеre kızma
Sitem ediyorsam ettiren sensin
Senden çektiklerim yetti canıma
“Zalimsin” diyorsam söyleten sensin..

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Aras Kargo’ya “En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Kargo Şirketi” ödülü

Anadolu Ajansı
Yayın: 30.05.2024 04:52
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Aras Kargo, e-ticaretin en iyilerinin ödüllendirildiği ECHO Awards'ta 5'inci kez kargo sektöründe “En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Şirket Ödülü”ne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Aras Kargo, bu yıl altıncısı gerçekleştirilen ve “E-Ticaretin En İyileri”nin belirlendiği ECHO Awards'ta, Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning işbirliğiyle, kargo kategorisinde bir kez daha ödül aldı.

Markaların başarılarının taçlandırıldığı “ECHO Awards ödülleri”, İstanbul'da bir otelde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

– “Kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık”

Açıklamada törendeki konuşmasına yer verilen Aras Kargo İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Selda Özacar, Aras Kargo olarak, ilk günden itibaren müşterilerin beklenti ve memnuniyetine öncelik verdiklerini hizmetlerinin yelpazesini bu doğrultuda geliştirdiklerini belirtti.

Özacar, e-ticaret ekosisteminde, teslimat ve iade noktasında kargo sektörünün önemli rol üstlendiğini aktararak, “Biz de son yıllarda değişen tüketici beklentilerini karşılamak için hizmetlerimizi ileri taşımak üzere önemli yapısal ve teknolojik yatırımlar gerçekleştirdik. Büyük verinin yapay zeka ile işlenmesine ve bu sayede kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık. Ülkemizin dört bir yanına ulaşmakla kalmayarak yurt dışına açılıp teknoloji ihraç eden çok dinamik bir yapı inşa ettik.” açıklamalarında bulundu.

E-ticaretin en önemli bileşenlerinden birinin teslimat sürecinde esneklik ve kişiselleştirme olduğuna dikkati çeken Özacar bu doğrultuda, kargo teslimatlarını zaman ve mekandan bağımsız esnek bir modele taşımak için yeni ürünlere yatırımlar yapmaya devam ettiklerini aktardı.

Özacar, Aras Rotalama Platformu ile müşterilerinin, kargolarını canlı olarak takip ederek kargonun teslimin zamanını değiştirebildikleri bilgisini paylaşarak, şunları kaydetti:

“Bu sayede müşteriler kargosunu Aras Burası esnaf ve dolap noktalarımıza, komşusuna ya da istediği şubemize yönlendirebiliyor. Aras Kargo olarak, teknoloji yatırımlarını genişletirken hızlı ve pratik çözümler geliştirmeyi sürdüreceğiz. E-ticaret ekosisteminin güvenilir ve etkili bir iş ortağı olarak konumlandığımız ve bu yıl 5'inci kez aldığımız ödül için mutluyuz. Bu başarımızda büyük emekleri olan çalışma arkadaşlarıma ve e-ticaret tarafındaki iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.”