Düzyer “Çalışanlarımızın maddi taleplerini ilettik”

Düzyer “Çalışanlarımızın maddi taleplerini ilettik”

Yayın: 10.07.2024 13:33
Paylaş:
A+ A-

Karabük Belediyesi Personel Anonim Şirketi ile Belediye-İş Sendikası  Karabük Şubesi arasında devam eden toplu sözleşme görüşmelerinin üçüncü oturumu yapıldı. Yapılan üçüncü oturum da ücret maddeleri görüşüldü.  

Toplu Sözleşme görüşmesi sonrası gazetemize açıklamada bulunan Belediye-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Tarık Düzyer “Karabük Belediyesi Personel A.Ş nin çalışanlarını kapsayan 01.06.2024 Tarihinden itibaren geçerli olacak toplu sözleşme görüşmelerimiz görüşmeleri 29 Mayıs 2024 Tarihinde ilk toplantı ile başlamıştı.Birinci ve ikinci toplantıda idare maddeler üzerinde anlaşma sağlamıştık. Üçüncü oturumumuzu da gerçekleştirdik. Bu oturumda ücret maddeleri görüştük. Biz sendika olarak çalışanlarımızın maddi taleplerini ilettik. Uzlaşılabilir olacak konuları kendilerine bildirdik. Belediye kanadı son çalışmasını yaparak en kısa sürede görüşmelerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.07.2024 08:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun'un Alucra ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

Alucra Çevre Yolu'nun Yüksekokul mevkisi kavşağında, Ersin Aydoğan yönetimindeki 28 ADD 386 plakalı otomobil ile Mustafa Aydın idaresindeki 34 ENT 045 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Kazada yaralanan sürücüler sağlık ekiplerince Alucra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.