E-ticaret fuarı WORLDEF ISTANBUL 2024 sona erdi

E-ticaret fuarı WORLDEF ISTANBUL 2024 sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 09.06.2024 16:22
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Uluslararası e-ticaret fuarı WORLDEF ISTANBUL 2024 sona erdi.

Anadolu Ajansının (AA) Global İletişim Ortağı olduğu WORLDEF ISTANBUL 2024, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı'nda 3 gün boyunca perakende ve e-ticaret sektörlerinin temsilcilerini ağırladı.

Ulusal ve küresel marka liderlerinin yer aldığı fuarda, 4 farklı salonda eş zamanlı paneller gerçekleştirildi.

Kapılarını 6 Haziran Perşembe günü ziyaretçilere açan fuarın açılış konuşmasını WORLDEF Başkanı Ömer Nart gerçekleştirmişti.

Küresel e-ticaret markalarını ağırlayan fuarda, e-ticaret ekosisteminin uzman isimleri bir araya geldi. Etkinlik, katılımcı markalara e-ticaret alanında büyüme ve işbirliği fırsatları sunarken e-ticaret uzmanları tecrübelerini ziyaretçilerle paylaştı.

Etkinlik alanında kurulan stantlarda 450'den fazla perakende markası, üreticileri, tedarikçiler e-ticaret odaklı ürün ve hizmetlerini sergileme fırsatı buldu.

Küresel pazaryerlerinde satış yapan 1500'den fazla satıcının katıldığı fuarda servis sağlayıcılar, e-ticaret yatırımcıları ve girişimciler de yer aldı.

E-ticaret ekosisteminden liderlerin, yöneticilerin ve profesyonellerinin buluştuğu etkinliğe, Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, Alibaba.com Avrupa Genel Müdürü Jijie Shen, Trendyol Group Üst Yöneticisi (CEO) Erdem İnan, Hepsiburada CEO'su Nilhan Onal Gökçetekin, Neil Patel Digital Kurucu Ortağı ve Youtuber Neil Patel, Birleşik Krallık eski Teknoloji Bakanı Ed Vaizey, Dubai CommerceCity Kıdemli Yöneticisi Arjun Sarkar, Amazon Reklamcılık Türkiye, Mısır, Güney Afrika Genel Müdürü Yasmina Ali Hassan, Ozon Global Ülke Genel Müdürü Hazal Maraş, Meta E-Ticaret ve Moda Sektörü Ortağı Ece Ademoğlu, TikTok Türkiye Ülke Direktörü Barış Aldanmaz, Sefamerve CEO'su Mehmet Metin Okur, Biggbrands Başkanı ve CEO'su Enis Karslıoğlu, Webtures CEO'su Kaan Gülten, T-Soft Kurucusu ve CEO'su Ömer Arıkan, MNG Kargo CEO'su Kağan Gündüz, idefix E-Ticaret ve Pazaryeri Genel Müdürü Önder Ömer Oğuzhan, Widect Genel Müdürü Enes Yılmaz, Armine Kurucusu Mehmet Dursun, Sürat Kargo Genel Müdürü Cem Oğuz, ikas CEO'su Mustafa Namoğlu, Aras Kargo Uluslararası İşler, İş Geliştirme ve Strateji Başkanı Ramazan Altınay'ın da aralarında bulunduğu isimler katıldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akçaabat’ta voleybol turnuvası sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Akçaabat ilçesinde organize edilen voleybol turnuvası tamamlandı.

Akçaabat Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçe genelinde ortaokullar ve liseler arasında her sene geleneksel hale gelen yıl sonu voleybol turnuvasının Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nde tamamlandığı belirtildi.

Turnuvada ortaokul kategorisinde Yaylacık Ortaokulu birinci, Yıldızlı Ortaokulu ikinci, Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ise üçüncü oldu. Lise kategorisinde 17 Şubat Anadolu Lisesi birinciliği, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ikinciliği, Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya yoğun katılım olduğunu ifade etti.

Katılımcılara teşekkür eden Ekim, şu değerlendirmede bulundu:

“Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse 'filenin Akçaabatlı sultanları' filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat'taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor, çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”