Karabük İl Emniyet müdürlüğü ekiplerince yapılan uyuşturucu operasyonunda yakalanan şahıslardan birinin cezaevine teslim edildiği haber verildi.
Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğümüze bağlı KOM ve İstihbarat Şube ekiplerimizce yapılan ortak çalışmalar neticesinde U.U(35) isimli şahıs üzerinde 11.13 gram uyuşturucu ile yakalanmış, Ş.M.D.(35) isimli şahıs evini aramaya gelen ekiplerimizi görünce uyuşturucu maddeyi yakmak üzereyken 3,5 gram uyuşturucu madde ile yakalanmış, Ş.M.D.(35) isimli şahıs Karabük T Tipi Cezaevine teslim edilmiştir. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir” ifadelerine yer verildi.