Emniyetten Büyük Uyuşturucu Operasyonu

Emniyetten Büyük Uyuşturucu Operasyonu

Yayın: 09.10.2015 10:21
Paylaş:
A+ A-

Karabük’te yapılan ve çok miktarda uyuşturucu ele geçirilen operasyonda, gözaltına alınan 8 kişiden 4’ü tutuklandı.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı KOM ve İstihbarat şubesi ekiplerince kent genelinde uyuşturucu temin ve ticaretiyle uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçu işleyen şahıslara yönelik çalışmalar sonucunda, tespit edilen adreslere dün operasyon düzenlendi. Operasyonlarda 640 kilo kubar esrar, 24 kilo Hint keneviri tohumu, 1,2 kilo bonzai, karışık vaziyette 3 sigara ve çarşaf tabir edilen sigara sarma kağıtları ele geçirilirken, A.Ç. (21), F.T. (31), E.S. (38), Ü.D.K. (20), Y.K. (48), H.G. (23), A.B.Y. (26) ve A.A. (31) isimli kişiler gözaltına alındı. Gözaltına alınan 8 kişiden 4’ü tutuklandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.