En güzel bahçe, balkon, vitrin yarışması sonuçlandı

En güzel bahçe, balkon, vitrin yarışması sonuçlandı

Yayın: 08.09.2022 15:09
Paylaş:
A+ A-

Çevreyi güzelleştirme ve estetik katmak amacıyla Safranbolu Belediyesi’nin düzenlediği ‘En Güzel Bahçe, Balkon, Vitrin Yarışması‘ sonuçlandı.

Kentin estetiğine katkı sağlamak amacıyla yapılan yarışmanın En Güzel Bahçe Kategorisinde Dadibra Konak Otel’in bahçesi birinci, N. Selmin Kangal’ın bahçesi ikinci ve Ahmet Şahin’in bahçesi üçüncü seçildi.

En Güzel Balkon kategorisinde Mustafa Tunç’un balkonu birinci, Yasin – Nurgüz Dİikmen’in balkonu ikinci ve Amine Yılmaz’ın balkonu üçüncü oldu.

En Güzel Vitrin kategorisinde Salash Giyim mansiyona girerken, En Güzel Bahçe mansiyonuna Ahmet Berk Tahmazoğlu lâyık görüldü. 

Safranbolu Belediyesi’nden yarışmayla ilgili yapılan açıklamada ödül töreninin 10 Eylül’de yapılacağı belirtilirken şu ifadelere yer verildi; “10 Eylül’de düzenlenecek törende, dereceye giren yarışmacılara ödülleri verilecek ve tüm katılımcılara sertifikaları takdim edilecek. İlk 10’a girenlere ise çeşitli hediyeler takdim edilecek. Bu isimler ise; İlayda Yılmaz Zeliha Yıldırım Meryem Guccuk, Zeynep Kaylan, Özlem Demirhan, Gülay Ekmekçiİ ve Burhan Sungur.”(Ramazan Öztürk)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.