Engelli Engelsiz Dayanışma Derneği olağanüstü kongre yaptı

Engelli Engelsiz Dayanışma Derneği olağanüstü kongre yaptı

Yayın: 29.04.2024 13:24
Paylaş:
A+ A-

Karabük Engelli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği seçimli olağanüstü kongre yaparak isim değişikliğine gitti.

2018’de kurulan ve geride kalan 6 yılda güç koşullara rağmen sayısız etkinliğe ve organizasyona imza atan Derneğin adı tüzük değişikliği ile ‘Engelli Engelsiz Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ olarak değiştirildi.

Cihan Subaşı başkanlığında Adem Karadayı ve Cemal Canbaz’dan oluşan divan heyetinin yönettiği kongrede kurucu başkan Sevim Karaman Karadayı güven tazeleyerek yeni döneme de adını yazdırdı.

Dernek üyelerinin ve davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda konuşan Başkan Karadayı “Cuma pazarı mevkiinde Şoförler odasının 4. katında hizmete başladığımız ve şuan Tüccarlar iş merkezi zemin katında devam eden çalışmalarımız kapsamında kongremizi büyük bir çoğunluk ve coşku içinde gerçekleştiriyoruz. Yönetimlerimizde şimdiye kadar görev her biri birbirinden değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyor, yeni seçilen kıymetli arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Bu kongremizde daha önce Engelli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü olan derneğimizin adı Karabük Engelli Engelsiz Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak değiştirilmiştir. Hem isim değişikliğimizin hem de kongremizin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, davetimize icabet eden çok değerli misafirlerimize ve üyelerimize kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yapılan seçimler sonucunda Sevim Karaman Karadayı başkanlığındaki dernek yönetiminde Cihan Subaşı 2. Başkan, Cemal Cabnaz muhasip, Adem Karadayı sekreter, Bilal Özdemir de üye olarak görev aldı.

Muhammet Karaş, Zeki Tom ve Salim Demir Denetleme Kuruluna seçilirken, Kadın Kolları Başkanı Şengül Özsoy, yardımcılıklarına da Aynur İncebacak, Yasemin Demirel,  Ceyhun Sevgi Karaş ve Fatma Demirel getirildi.

Yeni yapılan görevlendirmede ayrıca Eflani Engelliler Birim Başkanı Salim Demir, Basın sorumlusu Turgay Ulusoy, Yenice Bölge sorumlusu Gülşen Özcan Özgün, Gençlik Kolları Başkanı Tuncay Özsoy, Safranbolu Engelli birim başkanı Anıl kasal, Çorum bölge sorumlusu İbrahim Damar, İstanbul bölge sorumlusu Emrullah Aktaş oldu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Aras Kargo’ya “En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Kargo Şirketi” ödülü

Anadolu Ajansı
Yayın: 30.05.2024 04:52
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Aras Kargo, e-ticaretin en iyilerinin ödüllendirildiği ECHO Awards'ta 5'inci kez kargo sektöründe “En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Şirket Ödülü”ne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Aras Kargo, bu yıl altıncısı gerçekleştirilen ve “E-Ticaretin En İyileri”nin belirlendiği ECHO Awards'ta, Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning işbirliğiyle, kargo kategorisinde bir kez daha ödül aldı.

Markaların başarılarının taçlandırıldığı “ECHO Awards ödülleri”, İstanbul'da bir otelde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

– “Kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık”

Açıklamada törendeki konuşmasına yer verilen Aras Kargo İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Selda Özacar, Aras Kargo olarak, ilk günden itibaren müşterilerin beklenti ve memnuniyetine öncelik verdiklerini hizmetlerinin yelpazesini bu doğrultuda geliştirdiklerini belirtti.

Özacar, e-ticaret ekosisteminde, teslimat ve iade noktasında kargo sektörünün önemli rol üstlendiğini aktararak, “Biz de son yıllarda değişen tüketici beklentilerini karşılamak için hizmetlerimizi ileri taşımak üzere önemli yapısal ve teknolojik yatırımlar gerçekleştirdik. Büyük verinin yapay zeka ile işlenmesine ve bu sayede kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık. Ülkemizin dört bir yanına ulaşmakla kalmayarak yurt dışına açılıp teknoloji ihraç eden çok dinamik bir yapı inşa ettik.” açıklamalarında bulundu.

E-ticaretin en önemli bileşenlerinden birinin teslimat sürecinde esneklik ve kişiselleştirme olduğuna dikkati çeken Özacar bu doğrultuda, kargo teslimatlarını zaman ve mekandan bağımsız esnek bir modele taşımak için yeni ürünlere yatırımlar yapmaya devam ettiklerini aktardı.

Özacar, Aras Rotalama Platformu ile müşterilerinin, kargolarını canlı olarak takip ederek kargonun teslimin zamanını değiştirebildikleri bilgisini paylaşarak, şunları kaydetti:

“Bu sayede müşteriler kargosunu Aras Burası esnaf ve dolap noktalarımıza, komşusuna ya da istediği şubemize yönlendirebiliyor. Aras Kargo olarak, teknoloji yatırımlarını genişletirken hızlı ve pratik çözümler geliştirmeyi sürdüreceğiz. E-ticaret ekosisteminin güvenilir ve etkili bir iş ortağı olarak konumlandığımız ve bu yıl 5'inci kez aldığımız ödül için mutluyuz. Bu başarımızda büyük emekleri olan çalışma arkadaşlarıma ve e-ticaret tarafındaki iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.”