Erken Seçim Dahil, Her Konu Tartışılıyor..

Erken Seçim Dahil, Her Konu Tartışılıyor..

Yayın: 06.07.2015 10:35
Paylaş:
A+ A-

Geçtiğimiz cumartesi günü Gazetemiz Bürosuna bir nezaket ziyaretinde bulunan AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci “7 Haziran Genel Seçimlerinde,seçmen Siyasi Partilere,kendi aranızda uzlaşın ve Ülkeyi yönetin mesajı verdi.Bu mesajı verirken de AK Partiyi yüzde 41 oy ile Birinci Parti yaparak,AK Partisiz bir harekete izin vermiyorum dedi ve bunu TBMM Başkanı seçiminde gördük.AK Parti Milletvekili Sayın İSMET YILMAZ seçmenin gösterdiği doğrultu da TBMM Başkanı seçildi..” yolunda değerlendirmelerde bulundu.

Son günlerde,Karabük gündeminde önemli bir yer edinen KARDEMİR konusunda da görüşlerini açıklayan AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci “Özellikle KARDEMİR üzerinde hakim hissedar konumunda olan isimlerle görüşmeler yaptım.Herhangi bir ayrılığın çok kötü sonuçlar verebileceğini kendilerine izah etmeye çalıştım,böyle bir olayın Siyaset Kurumu olarak bizi de zor duruma sokabileceğini anlattım.Kendilerinden yine uyum içinde çalışacakları mesajlarını aldım ve gerçekten sevindim..” Şeklinde bilgiler verdi.

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci,bir sorumuz üzerine “Biraz önce de söyledim.Ankara şu an itibarı ile Koalisyon Hükümeti kurmaya,bunu başaramazsa Erken Genel Seçim yapmaya odaklanmış durumdu.Emin olun bunun dışında hiçbir iş ve işlem yapılmıyor denilse yeridir.Bu bakımdan Filyos Limanı olayına Siyasetin belirli bir platforma oturmasından sonra bakabiliriz.Koalisyon Hükümeti kurulacaksa,kurulduktan sonra,eğer bu Hükümet kurulamazsa,zaten Erken Genel Seçim gündeme gelir ki,Filyos Limanı veya başka yatırımları bakma imkanını bulmamız imkansızlaşır.” Gibi görüşler dile getirdi.

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci “7 Haziran Genel Seçimlerinden sonra görüldü ki,AK Parti olmadan hiçbir Hükümet kurulamaz,TBMM zemininde AK Parti olmadan herhangi bir iş ve işlemde bulunma şansı yoktur.O nedenle AK Parti yine belirleyici bir konumdadır.Eğer bir Koalisyon Hükümeti kurulmaz,kurulamazsa,yapılacak bir Erken GENEL Seçime de veya bir Tekrar Genel Seçime de en hazırlıklı Parti AK Partidir.Bunu herkesin görmesi gerek..” ifadelerini de sık/sık tekrarladı

2 kişi görüş bildirdi

  1. Mehmet Özcan

    Seçim vaadlerinizin en önemlisi “Filyos projesi”nin bir balon olduğunu Kalkınma bakan yardımcısı Mehmet Ceylan açıkladı…..Dağ fare doğurdu…Eskipazar İhtisas organize sanayi serbest bölgesi tam bir komedi ,kasaba organize sanayisinden öte ne özelliği var….Herşeyi hazır durumda bekleyen “Hava Limanı projesini bir türlü yatırım proğramına almadınız…Niye mi??? Bu proje her şeyiyle harcadığınız rektör hocanın olması mıydı???? Karabük’ün sizler gibi mütahitler birliği partisi AKP’den kurtulması adına bu gerçekleri bir görmesi lazım…

  2. Egzozdan Ses Geliyor..

    ‘Sizin arabanın çekişinde düşme var. Şöyle buji, platin ayarını filan bir yaptırın. Belki vantilatör kayışı gevşemiş olabilir. Karbüratörü de bir temizleyin. Araba sağa sola da çekiyor. Bir rot balans ayarı da yaptırın’ dedi 7 Haziran’da seçmen. ‘Sizin egzozdan birtakım çatlak sesler geliyor. Bir egzozu da tamir ettirin’ dedi …….Fotoğrafı birileri çekmiş…..Tanıdık geliyor mu???????? Karabük uyuma…..

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Türkiye Sigorta’nın aktif büyüklüğü 1 yılda yüzde 137 arttı

Anadolu Ajansı
Yayın: 21.06.2024 04:45
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Türkiye Sigorta'nın aktif büyüklüğü, prim üretim gelişimiyle beraber son 1 yılda yüzde 137 arttı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre güncel verilere göre şirketin hisse fiyatı, son 1 yılda yüzde 606 yükselerek yatırımcısına 6 kat getiri sağladı.

2024 yılı ilk çeyrek finansal tablo verilerine göre, son 1 yıllık dönemde aktif büyüklüğü yüzde 50'den fazla büyüyen BIST 100 şirketleri arasında, yatırımcısına en çok kazandıran şirket oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak, şirketlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir büyümesini devam ettireceğini ve paydaşlarının katkısıyla ülke ekonomisine ve yatırımcılarına katkı sunmayı sürdüreceklerini kaydetti.