Fenerhbahçe’nin Tarihi Kongresi Bugün Gerçekleşecek

Fenerhbahçe’nin Tarihi Kongresi Bugün Gerçekleşecek

Yayın: 02.04.2024 10:50
Paylaş:
A+ A-

Fenerbahçe‘de bugün olağanüstü genel kurul heyecanı yaşanıyor. Kongre üyeleri, Süper Kupa finaline çıkmama ve ligden çekilme gibi önemli konularda yetki verecek ve görüşlerini sunacaklar. Bu kritik kongre sonrasında Fenerbahçe’nin Türk futbolundaki geleceği belirginleşecek.

Sarı-lacivertli kulüpte heyecan dorukta. Oyuncuların da tüm cephelerde mücadele etmek istediklerini ilettiği belirtiliyor. Başkan Ali Koç ve yöneticiler, takımı ziyaret ederek kongre öncesinde fikirlerini aldılar. Koç, alınması beklenen kararları anlatırken, Edin Dzeko, Dusan Tadic, Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci gibi oyuncuların da düşüncelerini aldığı ifade edildi.

Trabzonspor deplasmanlarına gitmeme ve ligden çekilme gibi olasılıkların tartışıldığı bu süreçte, sarı-lacivertli yönetimin Trabzonspor maçı için ceza gelirse TFF’yi FIFA’ya şikayet etme planı yaptığı bildiriliyor.

Başkan Ali Koç’un camianın nabzını yokladığı ve alınacak kararlarla ilgili etraflıca bir çalışma içinde olduğu belirtiliyor. Sarı-lacivertli yönetimin, olası bir aksiyon olarak 7 Nisan’daki Süper Kupa maçına çıkmamayı düşündüğü ileri sürülüyor.

Toplantının Şükrü Saracoğlu Stadı’nda saat 17.00’de başlayacağı açıklanırken, 20 binden fazla katılım bekleniyor. Salt çoğunluğun sağlanamaması durumunda toplantının 9 Nisan’a kalabileceği belirtiliyor. Fenerbahçe’nin tartışacağı konularla ilgili alınacak kararların, futbol kamuoyunu doğrudan etkileyeceği vurgulanıyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te 195 bin dekar alana hububat ekildi

Yayın: 18.04.2024 13:17
Paylaş:
A+ A-

Karabük’te 195 bin dekar alana hububat ekimi gerçekleştirildi.

Hububat, baklagil ve yem bitkileri üretiminin ağırlıklı olduğu kentte, Araç, Soğanlı ve Eskipazar çayları boyunca oluşan vadi tabanlarında sebze tarımı da yapılıyor.

Yaklaşık 370 bin dekar alanda tarım yapılan Karabük’te, 2023-2024 yılı üretim sezonunda 195 bin dekar alana hububat, 65 bin dekar alanda ise yem bitkisi ekildi.

10 bin dekar alana silajlık mısır ekilen ilde, Cemal Ovası’nda da yaklaşık 500 dekar alanda çeltik ekimi yapılıyor.