Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Gedikoğlu mesajında “Birliğin, beraberliğin emekle anlam kazandığı bu günde, başta Emeğin Başkenti Karabükümüzde helal lokmasını alın teriyle kazanan işçi kardeşlerimiz olmak üzere ülkemizin kalkınmasına alın teriyle katkı sunan emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü tebrik ediyorum.” dedi.