Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Gençler Misak-ı Milli Meydanında Buluşuyor

Yayın: 10.06.2015 10:02
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediyesi tarafından yeniden dizayn edilerek halkın hizmetine kazandırılan Misk-ı Milli Meydanı Konserler, Ramazan Akşamları, Spor müsabakaları gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaparken, gündüz saatlerinde yaşlılarımızın akşamları ise gençlerimizin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

Yeniden düzenlenen Misak-ı Milli meydanı ile ilgili bir değerlendirme yapan başkan Aksoy, “Misak-ı Milli Meydanının yeniden düzenlememiz ilk başlarda tepki almıştı. Ancak yeni hali ve geniş çehresi, engelli vatandaşlarımız için kolay ulaşırlığı gibi konseptleri ile her kesimin beğenisini kazandı. Meydanımız tamamlandığında özellikle gençlerimize pek çok etkinlik yapacağımız sözünü vermiş idik. Bunları yıl içerisinde gerçekleştiriyoruz. Örneğin ayak tenisi müsabakaları, konserler, Ramazan akşamları, tiyatro gösterileri, motor Sporları gösterileri hatta Kızılay Kan Bağışları gibi. İnşallah yine halkımızın da desteği ile pek çok organizasyonu yapmaya devam edeceğiz. Amacımız Safranbolu’muza ve geleceğimiz olan gençlerimize hizmetin en iyisini sunabilmektir” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da tırın çarptığı bisikletin sürücüsü ağır yaralandı

Yayın: 25.09.2023 20:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun'un Bafra ilçesinde tırın çarptığı bisikletin sürücüsü ağır yaralandı.

Mehmet K. yönetimindeki 61 K 5015 plakalı tır, Samsun-Sinop kara yolu Kolay Kavşağında bisikletli Saim Gün'e (78) çarptı.

Çarpmanın etkisiyle tırın altında kalan Saim Gün ağır yaralandı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

112 Acil Sağlık ekiplerince Bafra Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Gün, müdahalenin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.