Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Göktepe, Köyümüz İle Bütünleşmiştir

Yayın: 24.07.2015 10:14
Paylaş:
A+ A-

Çeltik Köyü Muhtarı Sezai Çoban, bir yanlış anlaşılma nedeniyle açıklama yapma gereğini dile getirerek “ Göktepe, Çeltik Köyü ile bir bütündür “ dedi.

Çoban, yazılı açıklamasında, geçtiğimiz yıl Göktepe Yaylası’nda bir şenlik yapılması fikrinin kendisimden çıktığını söyledi ve bunu da 03 Ağustos’ta gerçekleştirdiklerini belirtti.

Çoban , açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bu yıl 23 Ağustos 2015 Pazar günü Göktepe Yaylası’nda Çeltik Köyü Muhtarlığı olarak bir şenlik organize edeceğiz. Bilindiği üzere geçen yıl yapılan şenliklerin fikri bizden çıkmıştı. 03 Ağustos 2014 Pazar günü bu fikrimizi gerçekleştirdik ve şenliğimizi yapmıştık. Yüce Allah’ın izniyle bu yıl 2 ncisini yine Çeltik Köyü Muhtarlığı olarak düzenliyoruz. Çeltik Köyü , Göktepe Yaylası ile bütünleşmiştir. Burada etkinlik yapmak bize zevk ve onur verir. Elimizden geldiği sürece Çeltik Köyü Muhtarlığı olarak bu şenliğin devamını sürdüreceğiz. Şimdiden tüm hemşehrilerimi 23 Ağustos 2015 Pazar günü yapacağımız şenliğimize davet ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)