Çeltik Köyü Muhtarı Sezai Çoban, bir yanlış anlaşılma nedeniyle açıklama yapma gereğini dile getirerek “ Göktepe, Çeltik Köyü ile bir bütündür “ dedi.
Çoban, yazılı açıklamasında, geçtiğimiz yıl Göktepe Yaylası’nda bir şenlik yapılması fikrinin kendisimden çıktığını söyledi ve bunu da 03 Ağustos’ta gerçekleştirdiklerini belirtti.
Çoban , açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bu yıl 23 Ağustos 2015 Pazar günü Göktepe Yaylası’nda Çeltik Köyü Muhtarlığı olarak bir şenlik organize edeceğiz. Bilindiği üzere geçen yıl yapılan şenliklerin fikri bizden çıkmıştı. 03 Ağustos 2014 Pazar günü bu fikrimizi gerçekleştirdik ve şenliğimizi yapmıştık. Yüce Allah’ın izniyle bu yıl 2 ncisini yine Çeltik Köyü Muhtarlığı olarak düzenliyoruz. Çeltik Köyü , Göktepe Yaylası ile bütünleşmiştir. Burada etkinlik yapmak bize zevk ve onur verir. Elimizden geldiği sürece Çeltik Köyü Muhtarlığı olarak bu şenliğin devamını sürdüreceğiz. Şimdiden tüm hemşehrilerimi 23 Ağustos 2015 Pazar günü yapacağımız şenliğimize davet ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.