Hasan Arat, Hamit Altıntop’un Sözlerine Sert Tepki Gösterdi

Hasan Arat, Hamit Altıntop’un Sözlerine Sert Tepki Gösterdi

Yayın: 10.05.2024 12:02
Paylaş:
A+ A-

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, TRT Spor’da katıldığı canlı yayında Türkiye Futbol Federasyonu yönetiminde Milli Takım Sorumlusu olarak görev yapan Hamit Altıntop’un daha önce gündeme oturan sözlerine sert tepki gösterdi. Altıntop’un “Benim Türkiye’ye ihtiyacım yok, Türkiye’nin bana ihtiyacı var” açıklamasına karşılık veren Arat, “Orada maaş alıp böyle konuşamazsınız. Gelme o zaman, niye geliyorsun?” dedi.

TFF Seçimleri ve Kulüplerin Durumu

Arat, sezonu ve Türkiye Futbol Federasyonu’ndaki seçim sürecini de değerlendirdi. Seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulunan Arat, “Ben nasıl 21 sandıktan çıkıp Beşiktaş başkanı olduysam, oraya gelen insan da sandıktan çıkıp gelsin.” ifadelerini kullandı. Ayrıca, kulüplerin TFF’ye karşı tepkilerine de değinen Arat, “Kulüpler seçime erken gidelim diyor, bunun neresi yanlış? Neden düşman belliyorsunuz kulüpleri, niye fişliyorsunuz?” diye sordu.

Beşiktaş’ın Teknik Direktör Adayları ve Kulüp Politikası

Beşiktaş Başkanı, teknik direktör adayları ve kulübün politikasıyla ilgili de açıklamalarda bulundu. Arat, “Sergen Yalçın ve Şenol Güneş, Beşiktaş’ın çok değerli insanları. Ben her iki hocamın da her zaman Beşiktaş’ın gündeminde olacağına inanan bir insanım.” dedi. Ayrıca, Türk teknik direktörleri tercih etme eğilimlerini de vurguladı. Arat ayrıca, “Semih’e yapılan haksızlıktı. Bu çocuk, 10 yaşından beri gol atıyor. Bu çocuğa saygı duyacaksınız.” şeklinde konuştu.

Fernando Santos’un Ayrılığı ve Milli Takım Konuları

Fernando Santos’un ayrılığına da değinen Arat, “Beşiktaş 3 sezondur Kasım ayında havlu atıyor, bu kabul edilemez.” ifadelerini kullandı.

Hasan Arat’ın açıklamaları futbol camiasında geniş yankı buldu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ankara’da Karabük Yeniceliler Derneği Kuruluyor

Yayın: 21.05.2024 16:53
Paylaş:
A+ A-

Ankara’da yaşayan Yeniceliler dernek çatısı altında birleşmek için harekete geçti.

Başkentin Nallıhan ve Beypazarı ilçeleri ile Nallıhan’ın Çayırhan mahallesinde oturan Yeniceli vatandaşlar Karabük Yeniceliler Derneği’nin kuruluşu için ilk adımı attı ve hazırl anan tüzük ile resmi başvuruda bulundu.

Kurucu başkanlığını Yetkin Cinkavuk’un üstlendiği Ankara Yeniceliler Derneği’nde Ümit Kocakaya, Üzeyir Kışla, Fatih Soylu, Ersoy Ovaz, Sercan Köklü ve Volkan Katırcı kurucu üye oldu.

Maden işçisi olan Başkan Cinkavuk kurucu ekipte maden işçilerinin ağırlıkta olduğunu hatırlatarak, “Birbirinden değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek sosyal yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma maksadıyla bir çatı altında toplandık. Yakın zamanda açılışımızı yaparak başkentin diğer ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizle buluşmak, etkinlikler yapmak istiyoruz. Yeni kurduğumuz derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.