Havza’da mağaza açılışında yapılan indirim yoğunluğa neden oldu

Havza’da mağaza açılışında yapılan indirim yoğunluğa neden oldu

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.03.2024 16:36
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun'un Havza ilçesinde ev eşyaları ve züccaciye gibi ürünlerin satışı yapılacak mağazanın açılışında yapılan indirim, yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

Züccaciye, ev eşyalarında indirim kampanyası yapılacağının ilan edilmesi üzerine açılış saatinden önce indirimli ürün almak isteyenler, mağaza önünde yoğunluk oluşturdu.

Kaymakam Mustafa Ayvat, İYİ Parti Gurup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar'ın da katıldığı açılışta Kur'an-ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından kurdele kesilerek mağazanın açılışı yapıldı.

Açılışın ardından vatandaşlar, indirimli ürünleri almak için mağazada yoğunluğa neden oldu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.