Her Telden (04.Haziran.2015)

Her Telden (04.Haziran.2015)

Yayın: 04.06.2015 08:36
Paylaş:
A+ A-

SANAYİ/TEKNOLOJİ BAKANLIĞI “ÜLKENİN ÜÇ DENİZ KENARINA 10 MİLYON TON KAPASİTELİ ÜÇ ÇELİK FABRİKASI..”
Sanayi/Teknoloji Bakanlığı’nın Ülkenin ÜÇ DENİZ KENARINA üç ayrı ve her biri 10 MİLYON TON Kapasiteli D.Çelik Fabrikası kurulması yolunda ciddi bir çalışma içinde olduğu biliniyor.
BUNLAR CEVHERDEN ÜRETİM YAPACAKLAR.
Anlayacağınız HURDA KULLANARAK,D.ÇELİK ÜRETİMİ azaltılacak ve bu anlamda İZABECİLER belirli bir süre sonra CEVHERDEN üretime geçecekler veya ciddi sıkıntılar yaşayacaklar.
SON GÜNLERDE,BİR SÖYLENTİ ÇIKTI..
Ülkenin en önde gelen D.ÇELİK ÜRETİCİSİ FİRMALARIN kendi aralarında bir ORTAKLIK kurarak FİLYOS LİMANI yapımına talip oldukları yolunda bir söylenti gelişti..
Aslında söylenti değil,bu bir gerçek,ancak,resmi bir açıklama olmadığı için,muhataplarınca bir açıklama olmadığı için,olayı söylenti olarak Kamuoyu’na takdim ediyoruz.
Şimdi düşünün KARADENİZ BÖLGESİ’NDE yapılacak 10 milyon ton yıl kapasiteli CEVHERDEN ÜRETİM yapan bir D.ÇELİK Fabrikası ve FİLYOS LİMANI’NIN önemi..!!
YÖREMİZDE İLGİNÇ GELİŞMELER YAŞANIYOR GALİBA.
Öyle bir gelişme gerçekleşirse KARDEMİR ciddi sıkıntıya girer.
O nedenle FİLYOS LİMANI,KARDEMİR’E verilmeli diyoruz.
SİZ NE DERSİNİZ..?

ÜLKEMİZDE D.ÇELİK SEKTÖRÜ “HURDA KULLANIMINDAN..” “CEVHER KULLANIMINA..” DÖNDÜRÜLECEK,GELİŞMELER
Halen Ülkemiz D.Çelik Sektöründe HURDA KULLANARAK yapılan üretim çok büyük bir ağırlıkta,bunun sakıncalı yönleri olduğu kabul ediliyor ve BU ÜRETİM TARZI DEĞİŞTİRİLECEK.
Hükümet bu değişimde kesin kararlı görünüyor.
Sanayi/Teknoloji Bakanı Sayın FİKRİ IŞIK,KARDEMİR YÜKSEK FIRIN AÇILIŞINA katıldığında,kısa bir konuşma yaparak,bunun işaretlerini vermişti.
Hatta “ÜLKEMİZ ARTIK KENDİ YÜKSEK FIRININI YAPIYOR..” şeklinde D.Çelik alt yapısına ilişkin olumlu mesajlarda vermişti,şimdi hemen itirazlar olacaktır ve “YAPILAN YÜKSEK FIRIN RANDUMANLI ÇALIŞMIYOR..” denilecektir.
OLABİLİR,HER İLK OLAYIN BİR DİZİ EKSİĞİ/GEDİĞİ/ARIZASI ÇIKAR,düşünün ki Ülkemizde ilk motaj otomobil olan ANADOL bugün kullanılıyor mu..?
Zaman içinde eksik/gedik/arıza noktaları giderilecektir.
AKDENİZ-KARADENİZ ve EGE DENİZİ kıyılarında ÜÇ ADET 10 MİLYON TON KAPASİTELİ D.ÇELİK FABRİKASI kurdurulacak ve bu noktanın TEŞVİKİ üzerinde çalışmalar yapıldığı biliniyor.
İZABECİLER,CEVHERDEN ÜRETİME DÖNECEKLER..
Gelecekte böyle bir DÖNÜŞÜMÜN YAŞANACAĞI kesin.

KARDEMİR YÖNETİMİ’NİN,CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN TALEP ETTİĞİ RANDEVU VE SEÇİM
KARDEMİR Yönetim Kurulu,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN vasıtası ile CUMHURBAŞKANI Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN randevu talebinde bulundu.
Henüz bir cevap gelmedi sanıyoruz.
CUMHURBAŞKANI Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN öyle sanıyoruz ki,7 Haziran Genel Seçiminden sonra KARDEMİR Yönetimine talep ettikleri randevuyu verecektir.
KARDEMİR Yönetimi,Sayın ERDOĞAN’A öyle sanıyoruz ki FİLYOS LİMANI noktasını anlatacak ve FİLYOS LİMANI’NI sıfırdan alarak KENDİLERİNİN YAPABİLECEĞİNİ izah edecek,yardım talep edecektir.
KARDEMİR,FİLYOS LİMANI olayında çok ciddi,bizim gördüğümüz,bildiğimiz “BU LİMANI,ALT YAPISI DAHİL,LİMAN TESİSİ DAHİL BİZ YAPALIM..” noktasındalar.
Liman yapımı tamamlanana kadar,Mülkiyeti KARDEMİR’E ait olan İSKELEYİ DÜZENLEYEREK kullanmayı da talep edebilirler ve orası MÜLKİYET olarak zaten KARDEMİR’İN.
KARDEMİR Yönetimi randevu bekliyor..
Sanıyoruz 7 Haziran sonrasında istenen randevu verilir..
KARDEMİR Yönetimi umutla bekliyor..

2 HAZİRAN TARİHLİ RESMİ GAZETE VE FİLYOS KARMA/ENDÜSTRİ BÖLGESİ’NİN NETLİK KAZANMASI,HARİTALAR…
2 HAZİRAN Tarihli RESMİ GAZETE Yöremiz için çok önemli bir Hükümet Kararını yayınladı ve FİLYOS VADİSİ KARMA/ENDÜSRTİ Bölgesi kurulması yayınlandı.
Daha önce Sayın ABDULLAH GÜL’ÜN Cumhurbaşkanlığı döneminde de,buna benzer bir karar çıkmıştı ve şimdi anılan BÖLGE KARMA ENDÜSTRİ Bölgesi ilan edildi.
Alan büyütüldü,genişletildi ve KARMA ENDÜSTRİ Bölgesi ilan edildi,burada ki alanın yüzölçümü 650 hektara kadar çıkartıldı ve anılan Bölge 12 bin kişiye iş,aş,ekmek kapısı olacak.
Bilim,Sanayi,Teknoloji Bakanlığı kaynaklarından FİLYOS KARMA ENDÜSTRİ Bölgesi için 120 Milyon lira para harcanacak ve buraya yapılacak yatırım ise 1.5 milyar dolar olarak ifade ediliyor.
Dün bizi KARDEMİR eski Genel Müdürü Sayın FADIL DEMİREL aradı telefonla,UMREYE giderken arayamadım dedi ve bir akrabasının düğünü için Almanya da olduğunu söyledi,sesini duyayım diye aradım dedi,sohbet ettik.
FİLYOS LİMANI,FİLYOS KARMA ENDÜSTRİ BÖLGESİ hakkında konuştuk,bu gelişmeyi çok önemsediğini anlattı ve telefonda bir süre sohbet ettik Sayın DEMİREL ile.
UMRE Yolculuğundan yeni dönmüş..
RESMİ GAZETE DE çıkan kararı çok önemsiyor Sayın FADIL DEMİREL ve Karabük’ün bu karara göre vaziyet almasında yarar umduğunu söylüyor.
FİLYOS KARMA ENDÜSTRİ Bölgesi ve FİLYOS LİMANI önemli..

VATAN HASTANESİ MAĞDURLARI FACEBOOK’TA BİR GRUP OLUŞTURMUŞLAR,BİZİM GİBİ FACEBOOK ÖZÜRLÜSÜ BİLE
Önce ki akşam çok sevdiğim,önemsediğim,dostluğu ile hep gurur duyduğum bir kardeşim aradı telefonla,evde Gazete okuyordum “ABİ BİZ UNUTMUŞTUK İYİ Kİ HATIRLATTIN.VATAN HASTANESİ GRUBU KURULDU..” dedi.
FACEBOOK’TE BİR GRUP KURMUŞLAR ve bir anda 280 civarında ÜYE OLUŞMUŞ,bize de, “ABİ SENDE ÜYE OL.GRUBU KURAN ARKADAŞ BUNU ÖZELLİKLE RİCA EDİYOR..” dedi.
Bizim FACEBOOK ÖZÜRLÜSÜ olduğunu söylememiz üzerine “ABİ SENİ ÜYE OLARAK KABUL EDİYORUZ..” gibi konuşmalar geçti aramızda,VATAN HASTANESİ GRUBU 280 Üyeye ulaşmış..
SİYASET BU GRUBU GÖRMEZDEN GELEMEZ HERHALDE..
VATAN HASTANESİ için o sıralarda BİRÇOK KEZ YAZDIK,Televizyon Programları yaptığımızda konuştuk,dikkat çekmeye çalıştık,ne yazık ki İNSANLARIN MAĞDUR EDİLMESİNİ önleyemedik..
Bir kardeşimiz yorum yollayarak BATTIK demiş.
VATAN HASTANESİ TAM BİR TRAJEDİ OLDU BU KENTTE..

AK PARTİ YÖNETİCİLERİ “BU SEÇİMİ 2-0 KAZANACAĞIZ..”,MHP “2-0 YAPMAYA GİDİYORUZ..”,CHP “BİRİNCİ PARTİYİZ..”
7 Haziran Genel Seçimine 3 GÜN kaldı,4.GÜNÜN SABAHI SANDIK BAŞINA gideceğiz ve demokrasiyi tecelli ettirmek adına oylarımızı kullanacağız,dileriz çok/çok iyi gelişmelere yol açacak bir GENEL SEÇİM olur.
MİLLİ İTTİFAK biliyorsunuz SAADET PARTİ Çatısı altında Seçime giriyor ve çok ciddi bir SEÇİM KAMPANYASI yürüttüler,müthiş bir çalışma yaptılar..
AK Parti SEÇİM SÜRECİNİN başından bu yana “YÜKSEK OY İLE 2-0 YAPACAĞIZ..” diyorlar ve aynı hedeflerini,aynı iddialarını sürdürüyorlar.
MÜTHİŞ BİR ÇALIŞMA YAPIYOR AK PARTİLİLER.
CHP Biraz daha mütevazi görüş veriyorlar ve CHP’LİLER “ÜLKE GENELİNDE OLDUĞU GİBİ,KARABÜK ÖZELİNDE DE BİRİNCİ PARTİ ÇIKMA İHTİMALİMİZ ÇOK GÜÇLÜ..” diyorlar..
SESSİZ VE DERİNDEN BİR SEÇİM KAMPANYASI YÜRÜTTÜ CHP’LİLER ve hayli yüksek oy beklediklerini EMEKLİNİN-TAŞERON İŞÇİSİNİN-ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞANIN-KREDİ KARTI MAĞDURLARININ Adresi olduklarını söylüyorlar..
MHP Çok umutlu bir SEÇİM SÜRECİ yaşıyor ve MHP kanadı “BİR MİLLETVEKİLİ GARANTİ,BİZİM ŞİMDİ Kİ HEDEFEMİZ 2-0 YAPMAYA YÖNELİK.ÇALIŞMALARIMIZI 2-0 YAPMAYA YÖNLENDİRDİK..” ifadelerini rahatça kullanıyorlar.
TÜM PARTİLER “SEÇMEN BİZDEN YANA DÖNDÜ..” diyor.
SEÇMENLER ise PAZAR GÜNÜ GÖRÜŞÜRÜZ mesajı veriyorlar.
Bu arada FUAT AVNİ ismi ile çok ilginç mesajlar veren bir kaynak mı diyelim,kişi mi diyelim,bir unsur “SANDIKLAR ÜZERİNDE BİR TEREDDÜT YARATTI VE KARABÜK’TE MANİPÜLASYON YAPACAĞINI İDDİA ETTİĞİ İSİMLER OLDU..”
Dileriz böyle şeyler olmaz,yapılmaz,ayrıca biz hiç ihtimal vermiyoruz..

TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN,23.DÖNEM TBMM BAŞKANI SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN’E VERDİĞİ YEMEK VE TEPKİ..
Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 23.DÖNEM TBMM BAŞKANI Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’E verdiği yemek SİYASET Kulislerinde çok tartışılan bir durum yarattı.
Özellikle Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,bu yemeğin çok yanlış olduğuna dikkat çekerken “TSO MECLİS BAŞKANI Sayın TİMURÇİN SAYLAR’IN BU GÖREVDEN İSTİFA ETMESİ GEREKTİĞİNİ..” söyledi.
Ticaret ve Sanayi Odası’nın SİYASETE ALET edildiğini ileri süren Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ bu yemeğin tamamen Siyasi saiklerle verildiğine dikkat çekti.
SON BİR İKİ GÜNDÜR SİYASET KULİSLERİ ISINDI.
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,TSO tarafından TBMM 23.Dönem Başkanı Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’E verilen yemeği eleştirirken,CHP İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL’DE hem Sayın RAFET VERGİLİ’Yİ,hem İKTİDAR PARTİSİ’Nİ topa tuttu..
İKTİDAR Partisi’nin Devletin bütün imkanlarını kullandığını iddia eden CHP İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,bunun çok yanlış olduğunu vurgularken,Belediye Başkanı Sayın VERGİLİ’Yİ DE Belediye imkanlarını Siyasi arena da kullanmakla suçladı.
AK Partililer ise Parti Tüzüğünde yer alan 3.Dönem şartı nedeni ile yeniden Milletvekili Adayı olmayan ve 23.Dönem TBMM Başkanlığı gibi bir görevde bulunan Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’E “BİR DÖNEMDE OLSA PARLAMENTERLİKTEN AYRILMASI NEDENİ İLE VEDA YEMEĞİ VERİLMESİNİN SİYASİ MALZEME YAPILMASININ YANLIŞ OLDUĞUNU..” dile getiriyorlar.
TSO YEMEĞİ GERÇEKTEN ÇOK TARTIŞILIYOR..

KARDEMİR İŞVERENİ İLE ÇELİK-İŞ SENDİKASI ARASINDA SÜREGELEN SÖZLEŞME VE SAYIN CENGİZ GÜL’ÜN ÇABASI..
KARDEMİR İşvereni ile ÇELİK-İŞ Sendikası arasında süregelen TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ önümüzde ki hafta sona erer mi,bize ereceği gibi bir dizi bilgiler geliyor.
ÇELİK-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın CENGİZ GÜL,Toplu İş Sözleşmesi için “SEÇİMDEN SONRA İMZALARIZ HERHALDE..” diyordu,bu yönde açıklama yapıyordu.
“İŞÇİ BİZE GÜVENİNİ SÜRDÜRSÜN.ONLAR İÇİN EN İYİ ŞEYLERİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ..” açıklamasında bulunmuştu Sayın CENGİZ GÜL.
Ayrıca MARMARA Bölgesi’nde METAL İŞKOLU işçilerinin TÜRK METAL Sendikası karşıtı eylemlerine değinen ÇELİK-İŞ Genel Başkanı Sayın CENGİZ GÜL,önemli bilgiler verdi.
“TOFAŞ İŞÇİLERİ BİZİMLE GÖRÜŞMEK İSTEDİLER..” bunun üzerine BURSA’YA giderek gerekli görüşmeleri yapmışlar “ O İŞÇİ KARDEŞLERİMİZE ÇELİK-İŞ SENDİKASI’NI ANLATTIK..” bilgilerini verdi.
“YÜZDE 99.9 ÇELİK-İŞ SENDİKASINA GELECEKLER..” dedi.
GENEL SEÇİMDEN SONRA ÖNEMLİ GELİŞMELER VAR..
Karabük ÖNEMLİ GELİŞMELERE tanık olacak gibi görünüyor..

CHP İL BAŞKANI SAYIN ERDOĞAN DİNÇEL “MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAĞIZ.YARIŞ AK PARTİ İLE CHP ARASINDA..” DEDİ
CHP Karabük İl Başkanı Avukat Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,dün GENEL ve YEREL Basın mensupları ile bir öğlen yemeği yiyerek Seçime ilişkin görüşlerini açıkladı.
“CHP ŞU AN İTİBARI İLE AK PARTİ İLE ÇEKİŞİYOR..” dedi.
“Sayın RAFET VERGİLİ,AK PARTİYE 2-0 YAPTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYOR..” şeklinde görüşler dile getirerek önemli bir iddia gündeme taşıyarak “EĞER CHP KARABÜK’TE VE ÜLKE GENELİNDE MHP’DEN DAHA AZ OY ALIRSA,BEN İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN İSTİFA EDERİM..” dedi.
Aynı davranışı Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN DE GÖSTERİP/GÖSTEREMEYECEĞİNİ merak ettiğini gündeme taşıyarak “Sayın VERGİLİ,CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE NEREDEYDİ..” diye sordu.
CHP İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,kendilerinin HALKA DAYALI SİYASET YAPTIKLARINI söyleyerek “AK PARTİ DEVLET İMKANLARI İLE MHP BELEDİYE İMKANLARI İLE SİYASET YAPIYOR.BİZ HALKLA EL/ELE SİYASET YAPIYORUZ..” iddialarını dile getirdi.
CHP İL BAŞKANI ERDOĞAN DİNÇEL seçmene bir çağrı yaparak “Sayın GENEL BAŞKANIMIZIN DEDİĞİ GİBİ,HERKES OYUNU KULLANMALI.YİNE HERKES EN AZ BİR BAŞKA PARTİYE OY VERMİŞ BİR SEÇMENİ CHP’YE OY VERDİRMEYE ÇAĞRIYORUZ..” dedi.
CHP İL BAŞKANI Sayın ERDOĞAN DİNÇEL Siyaset Dünyasını karıştırdı ve çok önemli iddialar dile getirerek “CHP BU SEÇİMDE KARABÜK MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAKTIR..” mesajlarını verdi.
SİYASET YENİDEN HARMANLANDI..

11 kişi görüş bildirdi

 1. BARTIN FORMÜLÜ

  RAFET VERGİLİ KARABÜKTE BARTIN FORMÜLÜNÜ ENGELLEYEREK AK PARTİYE HİZMET EDİYOR.MAHALLİ SEÇİMLERDE CHP LİLER KENDİSİNE OY VERDİ ŞİMDİ MHP LİLER CHP YE OY VEREREK VEFALARINI GÖSTERMELİ.RAFET VERGİLİ BUNU ENGELLEMESİN ENGELLERSE VEBALE GİRER

 2. Adnan

  ‘En iyisi hem mhp hem chp hdp ye oy versinler de asıl büyük oyunun gerçekleşmesine en olmaz ilden kuvvetli bir katkı sağlasınlar ”demek ne kadar yanlışsa, seçimlerde tabanlarını başka partilere yönlendirmekte o kadar yanlıştır.Madem bu yöneltmeler yapılıyor bu farklı partilerin varlığı niye?
  Siyasetin ve ideolojinin de bir namusu olmalı.Görüşlerin temsili olacaksa her siyasi parti son ana kadar seçimi kendisi kazanacakmış gibi mücadelesini yapmalı.Tepedeki hesaplar adına kendi ideolojik tabanını projelere kurban etmemeli.Tabanını kendi çizgisinde tutmalı.bu manada hem chp nin hem mhp nin hem de ak partinin karabük iddası son derece doğru bir durum.

 3. Gönderen

  30 milyon ton/yıl kapasiteli yeni entegre demirçelik tesisi kurulacaksa bunun cevher ve kömür ihtiyacı da düşünülmüştür inşaallah. Türkiye’nin madenleri bunu karşılamaya yeterli mi? Yeterli olsa Kardemir, Erdemir dışarıdan cevher, kömür ithal etmezdi…

  Hurda bakımından dışa bağımlılıktan kurulalım derken cevher bakımından dışa bağımlı olmayalım sonra! Çin’in ekonomik büyümesi azaldığından dolayı son bir yıldır demir cevheri ve kömür fiyatları düşüyor ama ileride ne olacağını kim bilebilir? Hem Çin’in ekonomik sorunları yüzünden demirçelik fiyatları da düşüyor. Türk üreticleri düşük fiyatlı ithal demirçelik yüzünden zor durumda….

  Eğer cevhere dayalı üretime dönüşülecekse yurt içi maden kaynaklarının artırılması yanında yurt dışında demir ve kömür madeni satın almayı da değerlendirmek lazım. Emtia fiyatlarının düştüğü şu ortamda, çeşitli ülklerde oldukça uygun fiyatlarla satılık maden bulmak mümkün olabilir. Üretim için bir araya gelen demirçelikçiler, yurt dışında maden almak için de bir araya gelmeli bence. Onların arasına Kardemir ve Erdemir de katılabilir. Demirçelikçilerin ortak olarak yurt dışında madenler satın almasını devlet teşvik etse çok iyi olur. Tabi ilk önce yurt içi kaynaklar değerlendirilmeli…..

 4. ESKİPAZARLI

  KARABÜKTE SEÇİMLER 1 AKP , 1 CHP OLARAK BİTER.MHP NİN SEÇİME ASILMASI SADECE AKP Yİ GÜÇLENDİRİR.

 5. KAPILLI

  RUHİ FERİDUN TANKUTU KARABÜKSPORA BAŞKAN OLMASI İÇİN UĞRAŞIYORMUŞSUN.İLAHİ RUHİ SEN TAM BİR ÖMÜR SÜN.

 6. KARDEMİR MENSUBU

  SAYIN GÖLBEK SİZİN KARDEMİRE-KARABÜKSPORA-ÇELİK-İŞ SENDİKASINA KARŞI OLAN SAMİMİ DÜŞÜNCELERİNİZİ KARABÜKTE HERKES BİLİR ÇOĞU İNSAN BUNU SANKİ SİZİN BURALARDAN BİR MENFAATİNİZ VAR GİBİ DEGERLENDİRİR.ANCAK KARDEMİR ENİNDE-SONUNDA BÜYÜK BİR BUNALIMA GİRECEKTİR.KONUNUN TAM BU NOKTASINDA YÜCE ALLAH MUTULLAH BEYE UZUN ÖMÜR VERSİN.ONDAN SONRASINI ŞAHSEN BİR KARDEMİR ÇALIŞANI OLARAK BEN DÜŞÜNEMİYORUM
  YÜCE ALLAHIM MUTULLAH BEYE UZUN ÖMÜR VERSİN.MUTULLAH BEYDEN SONRASI EMİN OLUN KARDEMİR İÇİN FECAAT OLUR.BUNU EN AZ SİZDE BENİM KADAR BİLİRSİNİZ.YÜCE YARADAN MUTULLAH BEYE UZUN ÖMÜR VERSİN.ONDAN SONRASI TAM BİR FECAAT OLUR

 7. gül yüzlü

  KARABÜK TE M.H.P. 1 MİLETVEKİLLİĞİNİ ALDI. 2 -0 RA GİDİYOR 8 HAZİRANDA GÖRÜRSÜNÜZ. A.K.P NİN ADAY YANLIŞLIKLARI, ADAMA GÖRE İŞ YAPMA PARTİ İÇERSİNDEKİ BARIŞI BOZDU. ÇOĞU ARKADAŞLAR KÜSMÜŞ DURUMDA. HERKES SESSİZ ŞEKİLDE KİMSE DUYMASIN AMA BUNLARA DERS OLSUN DİYE OYUMU M.H.P. SİNE VERECEM DİYOR. BUNU PARTİ İÇERSİNDE HERKES KONUŞUYOR. TELAŞLARI ONDAN, ŞİMDİYE KADAR TANIMAZDAN GELDİKLERİNE ÖYLE SARILIYORLARKİ AKLINIZ DURUR. AMA GEÇTİ BOR UN PAZARI BUSAATTEN SONRA KİMSEYİ DÖNDÜREMEZLER.BİZİ ŞİMDİYE KADAR TANIMAYANLARI BİZ DE TANIMIYACAZ OYUMUZ M.H.P SİNE M.H.P. 2-0 OLACAK.

 8. yazık gunah

  KArabuk’te MHP’nin 2 milletvekili çıkarması kimin işine yarar? AK partinin yine iktidarda olacağını dusunerek konusursak. He oldu da tek basına iktiadar olamadı. Koalisyon ise bu ulkeye mutluluk getirmez.
  Ak parti için değil ulken için oy ver. Ak partiyi tek basına iktidara getir.

 9. karabüklü

  AKP Yİ YANLIŞ TERCİH ADAYLARI BU SEFER ÇOK KÖTÜ BİR ŞEKİLDE SANDIĞIN DİBİNE ÇAKACAK.BEN AK PARTİLİ OLARAK OYUMU BU SEFERLİK CHP YÖNÜNDE KULLANACAĞIM.ZATEN BİRİNCİ PARTİ CHP İKİNCİ PARTİ MHP VE AKP ARASINDA GEÇER.ANKAETLERE GÖRE BİR ADIM MHP ÖNDE GÖZÜKÜYOR.NE DEYELİM HAYIRLISI ….

 10. CHP Lİ

  GÜL YÜZLÜM MHP TARİHİNDE KARABÜKTE MİLLET VEKİLİ SEÇİMLERİNDE HİÇ CHP DEN FAZLA OY ALMIŞMI????? İNTERNETTE YAZIYOR SEÇİM KURULUNDAN BİR BAK.CHP LİLER RAFET VERGİLİYE OY VERMESE BELEDİYE BAŞKANLIĞINI RÜYASINDA BİLE GÖREMEZ.GEÇEN MİLLET VEKİLİ SEÇİMLERİNDE CHP DEN 8 BİN OY AZ ALDI MHP.CHP 29 BİN MHP 21 BİN OY ALMIŞTI.MHP NİN KARABÜKTE BİR DEĞİL YARIM MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAK NE GÜCÜ NEDE OYU YOK.MHP LİLER ÜÇÜNCÜLÜĞÜ ARTIK KABUL EDİN.CHP 1 AKP 1 SEÇİM BİTER.BU BELEDİYE SEÇİMİNE BENZEMEZ.CHP LİLER KENDİ PARTİSİ DURARKEN SANA OY VERECEKLERİNİMİ SANIYORSUN.FAKİRİN EKMEĞİ UMUT DEMİŞLER,SENİNKİDE BİR UMUT MHP ADINA.

 11. Erdoğan

  Erdoğan Dinçel beyefendi.. İstifa dilekçeni yaz ve masanın üzerine koy derim. Zira Pazar akşamı Chp nin 3.parti olarak kaldığını çok iyi göreceksin. Şu yaptığınız beyanatlarla Akp ye hizmet ettiğinizin farkındamısınız bilmiyorum ama biz bunun çokk iyi farkındayız.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te trafik kazalarında 5 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 21.06.2024 04:52
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'te meydana gelen üç ayrı trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Safranbolu Sadri Artunç Caddesi'nde seyreden M.A. idaresindeki 35 BUC 508 plakalı otomobil, M.Ç. yönetimindeki 78 ABV 310 plakalı motosikletle çarpıştı.

Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü, Safranbolu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Merkez 100. Yıl Mahallesi'ndeki kazada ise M.C. idaresindeki 78 BV 952 plakalı motosiklet ile sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 78 DD 060 plakalı kamyonet çarpıştı.

Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü ile arkasındaki İ.Y, ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Polis ekipleri, kaza yerinden uzaklaşan diğer sürücünün yakalanması için çalışma başlattı.

Fevzi Çakmak Mahallesi Yıldız Caddesi'nde de H.K. yönetimindeki 06 RPS 88 plakalı motosiklet, kontrolden çıkarak devrildi.

Kazada yaralanan sürücü ile arkasındaki S.G, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Sürücünün 1,31 promil alkollü ve ehliyetinin olmadığı tespit edildi.