DOLAR 18,8172 0.06%
EURO 20,4989 0%
ALTIN 1.166,560,02
BITCOIN 4320460,23%
Karabük
11°

KAPALI

15:55

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Her Telden (1.Nisan.2016)

ABONE OL
1 Nisan 2016 10:19
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SİYASETEN YAPILAN BAZI AJİTASYONLAR VE SİYASETİN CİDDİ YAPILDIĞI DÖNEMLER, UNUTULMAZ BİR HATIRA..
Siyasetin içinde bulunan insanlar,zaman/zaman isimlerini duyurmak,bazı yerlerin gözüne girmek için AJİTASYON yaparlar,çoğu zamanda bu tutum ters teper.
GEÇMİŞ YILLARDAN BİR ÖRNEK VERELİM..
1980 Öncesinde,POLİS TEŞKİLATINDA çok üst düzey görevler almış bir isim.ADALET PARTİ’NDEN Zonguldak Milletvekili Seçilerek TBMM’NE girmişti.
MİLLETVEKİLLERİ YEMİN EDİYORLARDI..
O zaman TELEVİZYON falan yok,RADYO MİLLETVEKİLİ YEMİN TÖRENİNİ verirken,AP’NİN O Milletvekili kürsüye geldi ve Yemini “HALKLARIN DEĞİL HALKIN MUTLULUĞU İÇİN..” şeklinde değişik biçimde okudu.
Yemini düzgün okuttular,sonra ADALET PARTİSİ Genel Başkanı Rahmetli SÜLEYMAN DEMİREL bu Milletvekilini yanına çağırarak “BU NASIL BİR İŞ KARDEŞİM.BEN BU YEMİNİ KAÇ SEFER OKUDUM.HALKLARIN DEĞİL HALKIN MUTLULUĞU ŞEKLİNDE Kİ İNCELİĞİ BEN DÜŞÜNMEDİM DE SEN Mİ DÜŞÜNDÜN. BİR DAHA BÖYLE SAÇMA/SAPAN TUTUMUNU GÖRMEYEYİM..” şeklinde sitem etmiş..
Şimdi bakıyoruz “BİRİLER,ORTAYA ÇIKIYORLAR,PARTİ GENEL BAŞKANLARI HAKKINDA C.SAVCILIKLARINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORLAR.KENDİ MİLLETVEKİLLERİ, İL BAŞKAN VE TEŞKİLATLARI,PARTİ MENSUBU BELEDİYE BAŞKANLARI ,DİĞER İLLER BUNU GÖREMEMİŞLER,BİR KASABANIN PARTİLİLERİ BUNU GÖRMÜŞLER..!!”
Bir parti Genel Başkanı hakkında SUÇ DUYURUSU yapıyorlar..
Hayret ki hayret..!!

BİZİM RADYO TELEVİZYON (BRTV) 21.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ BU AKŞAM BİR KOKTEYL İLE KUTLUYOR..
BRTV Bu akşam 21.Kuruluş Yıldönümünü MİMOZA DÜĞÜN SALONUNDA bir kokteyl ile kutluyor ve YÖREMİZİN UYDUDAN Yayın yapan tek televizyon kanalı BRTV başarılı yayın hayatını daha nice 21 yıllar sürdürecektir elbet.
BRTV 21.YILDÖNÜMÜNÜ BİR KOKTEYL İLE KUTLUYOR..
Bizim Radyo Televizyon Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın MEHMET ÇETİNKAYA ile Sayın OSMAN ÇETİNKAYA kardeşlerimizi bu başarılı çalışmalarından dolayı yürekten ve içtenlikle kutluyoruz.
BRTV’NİN ilk dönemlerinde biz de haftalık yorumlar yapıyorduk.
Daha sonra Sevgili MUSTAFA YANIK Kardeşimiz günlük yorumlar yapmaya başladı ve BRTV kadrosunda ki diğer kardeşlerimizle birlikte çok başarılı bir çizgiyi yakalayarak yayın hayatlarını sürdürüyorlar.
BRTV UYDUDAN YAYIN YAPAN TEK KANALIMIZ.
Bunun MADDİ külfeti gerçekten,Karabük ölçülerine göre,çok yüksektir ve Sayın MEHMET ÇETİNKAYA ile Sayın OSMAN ÇETİNKAYA bu işi gerçekten çok/çok iyi götürüyorlar.
Bu işin üstesinden gelmeyi başarıyorlar..
BRTV Bünyesinde görev alan kardeşlerimizi kutluyoruz.
Sevgili ÇETİNKAYA Kardeşlerimize de nice/nice 21 Yıllar diliyoruz.

ÇALIŞMA VE İŞKUR MÜDÜRÜ SAYIN COŞKUN GÜVEN VE “ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK İŞBAŞI PROGRAMI..”
Karabük’te çok başarılı çalışmalara imza atan ÇALIŞMA ve İŞKUR Müdürü Sayın COŞKUN GÜVEN ile mesai arkadaşları yeni uygulamaya konulacak olan “İŞKUR’LA İŞBAŞINDA OLACAKLAR..” programına büyük önem veriyorlar..
UYGULANACAK PROGRAM GERÇEKTEN ÇOK/ÇOK ÖNEMLİ.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ öğrencileri arasından BAŞARI ve EĞİTİM ALDIKLARI Branşlara göre,belirli sayıda öğrenci bu programdan yararlanacaklar.
KARDEMİR’DE İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI ALACAKLAR.
Zaten PROGRAM ORTAKLARI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ-KARDEMİR ve İŞKUR MÜDÜRLÜĞÜ,Üniversite öğrencilerinden belrli sayıda öğrenci seçilerek KARDEMİR’DE İŞBAŞI EĞİTİMİ alacaklar.
İŞKUR PROGRAM SÜRESİNCE bu öğrencilere günlük 50 lira cep harçlığı verecek,İş Kazası ve Genel Sağlık Sigortaları yine İŞKUR tarafından ödenecek.
Böylece KARDEMİR bu öğrencileri daha yakından tanıma imkanı bulurken,öğrenciler de, ÇALIŞMA KOŞULLARINA UYUMU öğrenecekler.
Sayın COŞKUN GÜVEN ve mesai arkadaşları mükemmel bir programı,KARDEMİR ve KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ile birlikte gündeme alıyor..
DİLERİZ ÇOK VERİMLİ SONUÇLAR ÇIKACAKTIR..

AK PARTİ KARABÜK MERKEZ İLÇE BAŞKANI SAYIN MUHAMMET KAYA “ KATI ATIK BERTARAF TESİSİ TAKİBİMİZDE..”
Önce ki gün Gazetemiz Bürosuna bir nezaket ziyaretinde bulunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sayın MUHAMMET KAYA ile uzunca bir süre sohbet ettik.
KARABÜK’E İLİŞKİN DÜŞÜNDÜKLERİNİ ANLATTI.
Bu arada KATI ATIK BERTARAF TESİSİ konusundan söz ettik ve ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKAN YARDIMCIMIZ Sayın MEHMET CEYLAN gibi bizde bu konu ile çok yakından ilgileniyoruz şeklinde bilgiler verdi.
Sayın MUHAMMET KAYA eğitimi,Dünyaya bakışı,Siyasete uyumu,Siyasi çalışmalara yatkınlığı ve sıcak kanlı tutumu ile geleceğe yönelik çok ciddi umutlar veren,genç bir isim.
KARABÜK SORUNLARINA ÇOK YAKIN İLGİ DUYUYOR..
Örneğin KATI ATIK BERTARAF Tesisi noktasında “SİZDE YAZIYORSUNUZ,KARABÜK’ÜN,GÜNLÜK 150-160 TON ÇÖPÜ YILLARDIR ASİT KÖYÜ SAKİNLERİNİN HEMEN ÜST TARAFINDA Kİ YAMACA DÖKÜLÜYOR..” diyor..
AŞAĞI KIZILCAÖREN Köyü ASİT Mahallesi sakinlerinin rahatsızlığını dile getiriyor,SAĞLIK NOKTASINDA yaşanabilecek olumsuzluk üzerinde duruyor ve KATI ATIK BERTARAF TESİSİ’NİN süratle bitirilmesi gereğinden söz ediyor..
Sayın MUHAMMET KAYA çok kalite bir isim gerçekten
Dileriz SİYASETE KÜSMEZ/KÜSTÜRÜLMEZ,çalışmalarını sürdürür..

DÖNEMİN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SAYIN OSMAN KAHVECİ,AK PARTİ İL BAŞKANI SAYIN TİMURÇİN SAYLAR VEEE..!!
Sayın OSMAN KAHVECİ’NİN Milletvekilliği döneminde,AK Parti İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR ile birlikte “HAVAALANI İÇİN ÖNÜMÜZDE Kİ AYLARDA KAZMA VURULACAK..” dediler mi/demediler mi..?
BUNU SAMİMİYETLE SORUYORUZ..
ARŞİVLERİ TARAYIP vakit kaybetmektense KENDİLERİNE ve OKURLARIMIZA SORUYORUZ,böyle açıklamaları oldu mu/olmadı mı ve biz oldu gibi hatırlıyoruz.
ŞİMDİ HAVAALANI OLAYI “FANTAZİ OLARAK..” görülüyor..
OLMAYACAĞINA İLİŞKİN BİLGİLER VERİLİYOR..
HAVAALANI olmayınca KARABÜK ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU’DA kapatılacak demektir ve hazırlanan o MÜHÜRÜ DARPHANEYE GERİ İADE ETMEK gerekir.
KENT KONSEYİ BAŞKANI Sayın YALÇIN KILIÇ bu konuya ilişkin görüş açıkladı,Karabük’te SİYASET,SENDİKA,VAKIF,DERNEK ne kadar SİVİL DEMOKRATİK İNİSİYATİF GRUBU varsa sessiz kaldı..
BİR TEK KENT KONYESİ Başkanı Sayın KILIÇ görüş verdi..
KARABÜK ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİNİ RAHATLATMAK AMACI İLE KARDEMİR GİRİŞİNDE Kİ KAVŞAĞA ALT GEÇİT YAPIMI..
Karabük ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİ gittikçe sıkışık hal alıyor ve öyle sanıyoruz ki BİRKAÇ YIL içinde içinden çıkılmaz hale gelecek,sıkıntı anormal boyutlara varacak.
PEKİ ÇÖZÜM NOKTASI NEDİR..?
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN bir dizi minibüsün hizmete alınması için düzenlenen mütevazi törende bir konuşma yaparak BU KONUYA DEĞİNMİŞTİ.
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞECEKLERİNİ ve Karabük ŞEHİRİÇİ trafiği rahatlatmak amacı ile KARDEMİR girişimdi ki KAVŞAĞIN ALTINA ALT GEÇİT yapılabileceğine işaret etmişti.
SANIYORUZ KONU ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR VAR.
Ancak,o civarda yer altında bir dizi tesis,kanal,olması sıkıntı verecek sanıyoruz,gerçekten de o civarda yer altı birçok unsurun olduğu bir alan olarak bilinir.
ELEKTRİK-SU-TELEFON KABLOLARI..
ATIK SU KANALLARI falan gibi birçok unsur vardır yerin altında ve bunların ayıklanarak ALT GEÇİT YAPILMASI hayli sıkıntılı olabilir ,ancak,KARABÜK ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİNDE DE mutlaka bir düzenleme gerekiyor.
ARAÇ SAYISI GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR..
Çözüm bulunmaması halinde ŞEHİRİÇİ TRAFİK kısa süre içinde KARABÜK’Ü TESLİM ALACAKTIR,Karabük bu nokta da şimdiden çok sıkıntılı durumlar yaşamaktadır..
BU SORUNUN İÇİNDEN NASIL ÇIKILACAK ACABA..?

ARAÇ ÇAYI KENARLARI İÇİN “YEREL SEÇİMLER SIRASINDA YAPILAN PROJELER..” İNSANIN İÇİNİ AÇAN GÖRÜNTÜLER.
İsterseniz ARAÇ ÇAYI’NIN kenarlarında bir yürüyüş yapın ve O REZİL,O ÇİRKİN,O PİS GÖRÜNTÜLERİ kendi gözlerinizle görün,bizzat yaşayın o çirkinlikleri.
SON YAPILAN YEREL SEÇİMLERİ HATIRLAYIN..
Belediye Başkan Adayları NE KADAR MÜKEMMEL hazırlıklar yapmışlardı,özellikle ARAÇ ÇAYI kenarlarını gündemlerine almışlar,ortaya öylesine MUHTEŞEM GÜZEL PROJELER çıkartmışlardı ki..!!
ORTA YERDE BU GÜZELLİKLER YOK ARTIK..
Orta yerde yaşanan GERÇEKLER VAR..
ÇİRKİNLİK,PİZLİK,REZALET VAR.
Birkaç gündür bu konuyu gündeme getiriyoruz ve ESKİŞEHİR PORSUK NEHRİNİN güzelliğinden yola çıkarak ARAÇ ÇAYI ile kıyaslama yapıyoruz.
ASLINDA KIYASLAMAYI İKİ AKARSU İÇİN YAPMAMAK GEREK..
KIYASLAMAYI “KENTLERİ YÖNETENLER BAĞLAMINDA,KENTLERİN BASIN/YAYIN ORGANLARI BAĞLAMINDA VEYA KENT YAŞAYANLARININ AİDİYET DUYGULARI BAĞLAMINDA..” yapmak daha gerçekçi olur herhalde..
ARAÇ ÇAYI Rezaleti BU KENT YAŞAYANLARINI rahatsız etmiyor demek ki,pek kimseden ses çıkmıyor,bir tepki verilmiyor,insanların bu duyarsızlığı KENTE KARŞI BİR AİDİYET DUYGUSU TAŞIMADIKLARINDAN olabilir mi..?
Ne dersiniz olabilir mi..?

EMEKLİLER DERNEĞİ KARABÜK ŞUBE BAŞKANI SAYIN CELAL BULUT “TOKİ İLE BİRLİKTE ARSA ARAYIŞI SÜRÜYOR..”
Emeklilere konut yaptırmak için,EMEKLİLERİ UCUZ KONUT YAPTIRMAK için TOKİ ile birlikte ARSA ARAYIŞLARININ sürdüğünü söyleyen EMEKLİLER DERNEĞİ Karabük Şube Başkanı Sayın CELAL BULUT “KARABÜK NE YAZIK Kİ ARSA FUKARASI..” diyor.
GERÇEKTEN DE ÖYLEDİR.
KARABÜK’TE HAZİNE ARAZİSİ ARARSANIZ,işe yarayan,büyük arazi bulamazsınız ve bunun birçok örneğini görmek mümkündür,şu an itibarı ile de TOKİ EMEKLİLER İÇİN gerekli büyüklükte arazi bulamıyor..
ARAZİ ARAYIŞLARI SÜRDÜRÜLÜYORMUŞ.
Bilindiği gibi 8 bin emekli TOKİ’DEN konut alabilmek amacı ile PARA YATIRMIŞTI ve bunlar için 426 konut üretimi yapılacağı duyurulmuştu..
GERİ KALAN EMEKLİLER NE OLACAK..?
İşte bu soruya cevap olmak üzere TOKİ ile EMEKLİLER Derneği arazi arayışlarını sürdürüyor,bu nokta da Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN Sayın BURHANETTİN UYSAL çok iyi niyetli destekler veriyorlar..
VALİ Sayın ORHAN ALİMOĞLU bizzat arayışlara destek veriyor..
Hemen herkesin,iyi niyetli beklentisi Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN DE bu işin içinde aktif biçimde olacağı şeklinde ve Emeklilere destek noktasında her kolaylığı göstereceği yolunda.
EMEKLİLER UMUTLA BEKLİYORLAR..
İLGİLİLER ARAZİ ARAYIŞLARINI SÜRDÜRÜYORLAR..
Olayın kısa özeti böyle

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (12)
 • Cemil arseven

  Gördünüz mü
  Çelik İş sendikası başkanımız Karabüke geldi
  Metin Türker parkını ziyaret etti.
  Yanında kim mi vardı
  Recep Akyol başkanımız
  Şube Başkanı Ulvi başkanımız Şube yöneticileri
  Geleceğin Şube Başkanı ve yöneticileri
  Dikkat ettiniz mi
  Hepsi ya MHP li
  Ali kaplan Mustafa karayel olmasa AKP li yok.
  Chpli zaten yok.
  Birde
  Cengiz Gül başkanın gelişini kimseye haber vermiyorlar
  Koskoca Genel Başkan geliyor
  Işçinin haberi olmuyor
  Kardeşim Herşeyi duyuruyorsunuz
  Genel başkanın gelişini de duyurun
  Korkmayın gelen işçiler sizi yerinizden etmez

 • Atakan

  Malazgirt rumuzlu arkadaşın yorumunun altına bende imza atar, ayrıca şunları da ilave etmek isterim;
  İki de bir soluğu Cumhuriyet Savcılığında alan bu zatı muhteremler bir kez olsun ” FETÖ terör örgütüne ne istediler de vermedik diyen, Ankarayı parsel parsel sattığı bizzat kendi partilileri tarafından itiraf edilen , Çözüm süreci safsatası yüzünden ilgili illerin Valilerine operasyon yapmayın dedik diyen ve bu nedenle aylardan beri yüzlerce şehit vermemizin müsebbibi olan kişi ive kişiler çinde bir suç duyurunda bulunsalar da samimiyetlerini anlasak.

 • Aboooovvv

  Ahmet Abinin sık kullandığı bir kelimeyle anlatmak gerekir ise il genel meclisi seçimi aynen şöyle olmuş: ABBOOOOOVVVVV

 • Aynen çıktı hemde

  Sayın Gölbek Karabükü biliyor tanıyor İl genel meclis başkanlıgı seçiminde muhalefetin 4 oyuna dikkat çekti ve aynen dediyi çıktı o 4 oy Ahmet sözene gidince başkan o oldu.Hani AK Partililer grup kararı aldıydı noldu.İl başkanı il yönetimi 2.80 yattı.şindi göreve devam ederlermi .Ömer Ayar zamanında hiç böyle bişey duydunuzmu eeeyyy Karabüklüler,eeeyyy AK Partililer.Resmiyette AK Parti İl başkanı Timurçin bey görünüyor amma İl eş başkanları karadenizin yiyit evlatlarımı yoksa

 • Cemil arseven

  Ulvi Osman kahveci ile omuz omuza bölgecilik yapar.
  Recep Mhpcilik yapar.
  Akp Siyaset yapar.
  Cengiz Başkan seyreder.
  Chp zaten vizyona girmemiş film gibi.
  Kardemir bu
  Biri gelir biri gider

 • DEDİGİN ÇIKTI GÖLBEK

  SAYIN GÖLBEK DEDİGİN ÇIKTI.İL GENEL MECLİSİNDE 4 MUHALEFETİN OYUYLA AHMET SÖZEN BAŞKAN SEÇİLDİ.AHMET SÖZEN 8 HASAN YILDIRIM 7 OY 2 OY GEÇERSİZ ÇIKTI.AK PARTİ İL TEŞKİLATI ŞİMDİ NE YAPACAK.GİDER BUNLAR GİDER

 • Gönderen

  Sivil havacılık okulu Yenice’ye taşınsa nasıl olur? Yenice’nin komşusu Çaycuma’da havaalanı atıl duruyor. 30 dakika, bilemedin 45 dakikada varılabilir. Çaycuma havaalanı ile bir protokol yapılır, öğrenciler uçuş derslerini orada alırlar.

  İstanbul, Ankara’da olsa o okul, öğrencilerin kaldığı semte bağlı olarak uçuş dersi yapmaya havaalına gitmeye kalkışsalar, yine o kadar süre gerekir. Herşeyi de tıkış tıkış Karabük’e yığmanın ne manası var?
  Hem yıllardan beri devlete zarar yazdırmış Çaycuma havaalanı da biraz işlev kazanmış olur (zarar yazdırdığını düşünüyorum. Çünkü yılın büyük bir kısmında kapalı. Açık olduğunda da yolcu sayısı, işletme bakım/onarım masraflarını karşılıyor mu meçhul. Son zaman özel işletmeye verildi galiba. Bülent Ecevit sivil havacılık okulu da uçuş derslerini orada yapıyor olmalı).

  Ben Yenice’li falan değilim. Merkez ilçedenim…. 🙂
  Olaya objektif bakıyorum. Havaalanı Karabük’ün önceliği değil şimdilik…

 • Cemil arseven

  Çelik İş sendikası Çelikhane baştemsilcisi özel nedenler dolayısıyla Kardemirden ayrıldı.
  Şimdi Siyaset var mı yokmu göreceğiz.
  Temsilci seçimine girip 3 sırada kalan mı görev alacak
  Siyasetin atadığı mı görev alacak.
  Bekleyip göreceğiz.
  Bu atama Çelik iş sendikasının geleceğinin aynası olacak
  Hadi bakam

 • yiğit

  ahmet abi nasılsın iyimisin inşallah iyisindir biz iş akti fesihlerin 350 davaları ne durumda bilgilerini paylaşırsanız seviniriz saygılar.

 • Kurtuluş m.

  Sayın Gölbek. Osman kahveci’nin mahalle toplantısında havaalanı karabük için olması gerektiği ama karabükün daha acil ihtiyaçları olduğu ve o ihtiyaçlara öncelik verilmesi gerektiği gibi birşeyler söylemişti. Sayın Burhanettin Uysal konuşmalarında havaalanının yapılacağını ve enkısa zamanda kazma vurulacağını kendisinin bunun takipçisi olacağı nı söyledi. Havaalanı ve sivil havacılık okulu anlamadığım kadarı ile sayın Burhanettin Uysal ın proje si. Bunu başaracağına da inancımız tam.

 • 7878

  TOKİ ilk defa Karabük te çekiliş yaptı bu çok önemli bir olay
  Şu anda Türkiye de her yerde emekli dernekleri konut olayının peşinde. TOKİ biraz daha hızlı hareket etmek zorunda bunu da siyasiler sağlayacak. Karabük te siyasiler destek sağlıyor sadece Rafet VERGİLİ hariç . Belediye başkanı Karabük’e benden başka kimse bir şey yapmasın noktasında. Yok ben olsam 30 bin yaparım yok şöyle yok böyle diyerek bu konuda kendini ön plana çıkarma peşinde. Saldırın kardeşim Karabük’te ne kadar güçlü adam ,dernek, STK kuruluşu varsa ne kaybedersiniz ki ? Bu proje de emekliler derneği Türkiye çapında ilk öncülük edilen yer Karabük tür , daha ne yapılabilir. Dernek başkanının Ankara’da kaç defa TOKİ ‘ye gittiğini hemen hemen herkesten yardım istediğini basın bilir sanırım. Artık Karabük biraz silkelenip birtakım birliktelikleri sağlamalıdır. Belediye başkanı’ da artık kişisel hırslarını bırakmalıdır. Zaten 1 Kasım seçimlerinde kişisel hırsları ve Karabük’te benim dediğim olur kafasıyla gittiği için MHP’ye 1 milletvekili kaybettirmiştir. Sahi Karabük’te MHP teşkilatı vardı önceden şimdi kapatıldı mı acaba hiç sesleri çıkmıyor.
  Ahmet abi basın mensubu olarak bilgilendirirsen seviniriz (MHP teşkilatı konusunda )
  Saygılar…

 • malazgirt

  Sayın Gölbek,”Siyasetin içinde bulunan insanlar,zaman/zaman isimlerini duyurmak,bazı yerlerin gözüne girmek için AJİTASYON yaparlar” sözünüzde son derece haklısınız.Artık iş siyasetten çıktı, şova,sizin dediğiniz gibi biryerlere yaranma,şirin gözükme,kısaca iğrenç yalakalık boyutuna vardi. Suç duyurusunda bulunup, adliye önünde parti örgütüyle sırıtarak pozlar verilmesi de siyasetin düştüğü fosseptik çukurunun boyutlarını gösteriyor maalesef.Bunu yakın zamanda bir partinin karabük ve safranbolu örgütlerinde gördük maalesef.hele safranboludaki tam bir komedi.Adam göreve geldiğinin ertesi günü soluğu savcılıkta alıyor,suç duyurusunda bulunuyor ve ekibini toplayıp bir de zafer pozu veriyor,suratında pis bir gülümseme ile.Bu memleketten ne beklersiniz.Neyle uğraşmamız gerekirken,hangi ayrıntılarda boğuluyoruz.Bu basit ajitasyonları gazeteci kimliğinizle sizlerin dile getirmesi ayrıca önemli.Çünkü halk afyon yutmuş gibi,her yapılanı doğru zannediyor.Ne bir tepki var,ne bir eleştiri var.Herkes kendi desteklediği partinin her yaptığını ölümüne destekliyor,savunuyor.Sormuyor, soruşturmuyor,araştırmıyor.Ne yaparsa doğrudur diyor. Ne derece doğru olduğunu da ülkenin içinde bulunduğu durum gösteriyor maalesef.


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  19 +24 45
 2. Fenerbahçe

  19 +24 41
 3. Başakşehir

  19 +10 37
 4. Beşiktaş

  18 +13 35
 5. Trabzonspor

  19 +5 35
 6. Genişlet
 7. Adana Demir

  19 +17 34
 8. Konyaspor

  19 +5 27
 9. Kayserispor

  19 +1 26
 10. Alanyaspor

  19 -1 25
 11. Karagümrük

  19 +1 22
 12. MKE Ankaragücü

  19 -5 22
 13. Giresunspor

  19 -10 21
 14. Gaziantep FK

  19 -3 19
 15. Kasımpaşa

  19 -13 19
 16. Antalyaspor

  18 -8 18
 17. Sivasspor

  19 -8 18
 18. Hatayspor

  18 -18 17
 19. İstanbulspor

  19 -22 15
 20. Ümraniyespor

  19 -12 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.