DOLAR 18,8353 0.02%
EURO 20,1362 -0.38%
ALTIN 1.131,00-0,02
BITCOIN 4328520,65%
Karabük

HAFİF KAR YAĞIŞLI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (13.Şubat.2019)

ABONE OL
13 Şubat 2019 07:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK PARTİ İÇİNDE “MUHTARLARIN ADAY BELİRLEME ÇABALARI..” VE BUNUN “PARTİ TEŞKİLATLARININ ZAAFINDAN KAYNAKLANDIĞI..” SÖZÜ..
AK Parti içerisinde geliştiği iddia edilen,hatta bilinen bir gelişme,PARTİ BÜNYESİNDE müthiş bir reaksiyon yaratmış görünüyor ve “ BU PARTİ İÇİNDE,YÖNETİM KADROLARI ADAY LİSTELERİNİ TANZİM EDER.BUNUN DIŞINDA KİMSE BU İŞE MÜDAHİL OLAMAZ..” gibi görüşler dile getiriliyor.
Bir kısım KÖY MUHTARI,geçtiğimiz günlerde,AK Parti Milletvekilleri ile görüşerek “ÖZELLİKLE İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ LİSTESİ ÜZERİNDE BİR DİZİ GÖRÜŞ AKSETTİRMİŞLER..” bu durum müthiş bir tepkiye yol açmış.
AK Parti içinde Siyaset yapanlar “BU MUHTARLARIN PARTİYE,PARTİ DIŞINDAN MÜDAHİL OLMAYA ÇALIŞMALARI ÇOK YANLIŞ,ÇOK SAYGI DIŞI BİR TAVIR.AK PARTİDE ADAY LİSTELERİNİ TEŞKİLATLAR YAPAR..” görüşlerini dile getiriyorlar.
“BU MUHTARLARIN HANGİSİ.SEÇİM ZAMANINDA AK PARTİ İLE BİRLİKTE MÜCADELE VERMİŞLER DE,ŞİMDİ LİSTE TANZİMİ İÇİN BÖYLE YAKIŞIK ALMAYAN TAVIR VE TUTUM İZLİYORLAR..” görüşlerini dile getiren çok sayı da AK Parti mensubu var.
Son zamanlarda AK Parti içinde görülen dağınık tutumlardan kaynaklandığını da ileri süren AK Parti mensubu insanlar “TEŞKİLATLAR ZAAF İÇERİSİNDE OLMASALAR KİMSE BÖYLE YAKIŞIK ALMAYAN İŞLERE GİRİŞEMEZLER..” yolunda da görüşler ileri sürüyorlar..
Bu anlamda “KİMSE AK PARTİ YÖNETİM KADROLARI DIŞINDA SİYASETİ VE BÜROKRASİYİ TANZİM ETMEYE KALKIŞMASIN.HERKES HADDİNİ VE HUDUDUNU BİLSİN..” görüşleri ile “BÜROKRATİK KESİMDE DE BU TÜR SANCILAR OLDUĞUNA..” işaret ediyorlar.
AK Parti bünyesi, Karabük Özelinde, dağınık bir görüntü veriyor..

CHP-İYİ PARTİ SEÇİM İŞBİRLİĞİ VEYA İTTİFAKI,AK PARTİ-MHP ARASINDA DA “BİR SEÇİM İŞBİRLİĞİ VE İTTİFAKI..” GETİRİR Mİ VEYA GETİRİRSE..
Çok önemsediğimiz AK Parti mensubu ve hayli önde gelen isimlerden birisi “CHP-İYİ PARTİ SEÇİM İŞBİRLİĞİ’NİN YAPDIĞI YERLERDE,AK PARTİ İLE MHP ARASINDA DA İŞBİRLİĞİNE GİDİLMESİ İÇİN BİR PRENSİP KARARI OLDUĞUNU BİLİYORUM..” dedi.
Daha sonra da “PARTİ GENEL MERKEZLERİ,SÜREKLİ ANKETLER YAPTIRIYOR.BU ANKETLERE GÖRE,KARABÜK’TE BİR OPERASYON OLUR MU.?” Anlamında bilgiler verdi..
Bunları söyleyen AK Partili kardeş “EĞER BÖYLE BİR OPERASYON OLURSA,KİMİN ADAYI GERİ ÇEKİLİR.BENİM BİR GÖRÜŞÜM VAR ANCAK,BUNU SÖYLEMEM ÇOK YANLIŞ OLUR..” gibi bir değerlendirme yaptı.
Bunları söyledikten sonra “EĞER CUMHUR İTTİFAKI KARABÜK’TE BİR İTTİFAK YAPARSA,KİMSE GERİ ÇEKİLEN ADAYIN OYLARI,SEÇİME DEVAM EDECEK CUMHUR İTTİFAKI ADAYINA GİDER DİYE BEKLEMESİN.YAPILAN ÇOK SERT TARTIŞMALARLA O ŞANS BÜYÜK ÖLÇÜ DE TÖRPÜLENDİ..” analizi yaptı.
Böyle bir İttifakın yapılması halinde “ÇEKİLEN ADAYIN SEÇMENİ,BÜYÜK ÖLÇÜ DE DİĞER PARTİLERE GİDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM..” falan dedi ve bu fikrinde de ısrarcı olduğunu söyledi..
Karabük ve İlçelerinde CUMHUR İTTİFAKI’NA gidilecek mi acaba..?

CHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR SAYIN ELİF KÖSE,”SAFRANBOLU SEÇMENİNDEN ÇOK/ÇOK İYİ KARŞILIK ALIYORUM..”
Dün CHP İl Başkanı Sayın ABDULLAH ÇAKIR,Safranbolu İlçe Başkanı Sayın BAHTİYAR ACAR ve Belediye Meclis Üyesi Sayın SERAP KARAOĞLU ile birlikte Gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulunan CHP Belediye Başkan Adayı Mimar Sayın ELİF KÖSE çalışmalarına yoğunluk verdiğini söyledi.
“SAFRANBOLU SEÇMENİNDEN ÇOK OLUMLU,ÇOK SICAK ve ÇOK İYİ KARŞILIK ALIYORUM..” şeklinde görüşler dile getiren Sayın ELİF KÖSE sonuç noktasında “SEÇİMDİR,SONUCUNU TESPİT ve TAYİN ETMEK OLDUKÇA ZOR.ANCAK,ŞİMDİYE KADAR ALDIĞIM İZLENİM ÇOK/ÇOK İYİ..” dedi.
Safranbolu’da Seçimin çok olumlu bir atmosferde geçtiğinin altını çizen Mimar Sayın ELİF KÖSE,Adaylar ve Siyasi Partiler arasında ki ilişkilerin çok düzeyli,karşılıklı saygı çerçevesinde yürüdüğüne de dikkat çekti.
“KIRICI,RENCİDE EDİCİ HİÇBİR SİYASİ GELİŞME OLMUYOR.TÜM ADAYLAR VE SİYASİ PARTİLER,YAPACAKLARI HİZMETLERİ ANLATIYORLAR VE ŞU ANA KADAR SAFRANBOLU’YA YAKIŞAN,SAFRANBOLU KÜLTÜRÜNE/GELENEĞİNE UYGUN BİR SAYGI İÇERİSİNDE KAMPANYALAR YÜRÜTÜLÜYOR..” dedi.
CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mimar Sayın ELİF KÖSE,ev toplantılarının sürdüğünü söyleyerek “EV TOPLANTILARI ÇOK YARARLI OLUYOR VE ÖZELLİKLE BAYANLAR ÇOK YAKIN İLGİ GÖSTERİYORLAR..” bilgilerini veriyor.
CHP İl Başkanı Sayın ABDULLAH ÇAKIR ve İlçe Başkanı Sayın BAHTİYAR ACAR’DA Seçimler için hayli umutlu görüş veriyorlar ve “BAŞARI İLE ÇIKACAĞIMIZI TAHMİN EDİYORUZ..” diyorlar.
MİMAR Sayın ELİF KÖSE Safranbolu’da bir rüzgar estirmiş görünüyor.

AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI SAYIN İSMAİL ALTINÖZ “ BİZİM GÜNDEMİMİZDE ŞU AN İTİBARI İLE BİR İTTİFAK YOK.YOLA DEVAM EDİYORUZ.”
AK Parti İl Başkanı Avukat Sayın İSMAİL ALTINÖZ,CHP-İYİ Parti arasında yapılan SEÇİM İŞBİRLİĞİ çalışmalarının olumlu sonuçlanmasından sonra,gerek Kamuoyu’nda,gerekse AK Parti çevrelerinde “AK PARTİ-MHP CUMHUR İTTİFAKI KARABÜK’TE KURULACAK MI..” yolunda ki sorulara cevap getirdi.
“ŞU AN İTİBARI İLE GÜNDEMİMİZDE BİR İTTİFAK YOK..” diyor Sayın ALTINÖZ.
Bunları söylerken de SEÇİM İŞBİRLİĞİ yapan CHP ile İYİ Partiye göndermelerde bulunarak “SEÇİMİ TEK BAŞLARINA KOTARAMAYACAKLARINI ANLAYANLAR İŞBİRLİĞİNE GİTMİŞ OLABİLİR.BİZİM AK PARTİ OLARAK GÜNDEMİMİZDE BÖYLE BİRŞEY YOK..” anlamında ifadeler kullanıyor.
AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın İSMAİL ALTINÖZ Seçim çalışmalarının sürdüğüne dikkat çekerken “SEÇİM ATMOSFERİ İÇİNDE VE ZAMANLA BU ÇALIŞMALARIMIZ DAHA DA YOĞUN HALE GELECEKTİR..” bilgilerini veriyor.
Bu arada Sağlık Eski Bakanı Sayın RECEP AKDAĞ,ak Parti Genel Başkan Yardımcılarından Sayın JÜLİDE SARIEROĞLU’NUN Karabük’e gelerek çalışmalara ilişkin bilgi alacaklarına da işaret etti.
AK Parti İl Başkanı Sağlık Bakanı’nın geleceğini de açıkladı..
Ve ;BAZI TESİSLERİN AÇILIŞINI Sayın BAKAN YAPACAK dedi.

CHP-İYİ PARTİ ARASINDA Kİ SEÇİM İŞBİRLİĞİ İLE “SAYIN DURSUN ALTIPARMAK BU SEÇİMLERİN İDDİALI İSİMLERİ ARASINA GİRDİ..” SÖZLERİ..
CHP ile İYİ Parti arasında kurulan SEÇİM İŞBİRLİĞİ çerçevesinde Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Sayın DURSUN ALTIPARMAK bir anda SEÇİMİN İDDİALI İSİMLERİ arasında gösterilmeye başlandı.
“Sayın DURSUN ALTIPARMAK BU SEÇİMİ ALABİLİR..” sözleri sıkça edilirken,Siyasete yakın kaynaklar “Sayın DURSUN ALTIPARMAK,SEÇİMLERİN İDDİALI İSİMLERİ ARASINDA YERİNİ ALDI..” görüşleri dikkat çekmeye başladı.
Uzun yıllar MHP saflarında Siyaset yapmış olan bir Kardeşimiz “BU SEÇİMİ Sayın RAFET VERGİLİ YİNE/YENİDEN ALIR,GÖRÜRSÜNÜZ ALACAKTIR DA.ANCAK PROF.DR.Sayın BURHANETTİN UYSAL,Sayın DURSUN ALTIPARMAK KENDİSİNE HAYLİ SIKI RAKİPLER..” gibi bir değerlendirme yaptı.
Ve “SAYIN VERGİLİ,SAYIN ALTIPARMAK,SAYIN UYSAL MÜTHİŞ BİR YARIŞ YAŞAYACAKLAR.BU ARADA SP ADAYI Sayın MEHMET YÜCE’NİN DE BİLHASSA AK PARTİ’DEN ÇOK OY ALACAĞINI SÖYLEMEK YANLIŞ OLMAZ..” ifadelerini kullandı.
Sayın DURSUN ALTIPARMAK İDDİALI BİR KONUMA GELDİ..

SİYASİ PARTİLERİ,ÇOK CİDDİ,ÇOK BÜYÜK SIKINTIYA SOKACAK OLAN İL GENEL VE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ LİSTELERİ İÇİN ZAMAN DARALIYOR
Siyasi Parti bünyelerinde çok ciddi ve çok büyük sıkıntı yaratacak olan İL GENEL ve BELEDİYE MECLİS Üyesi listeleri için zaman daralıyor,en son 19 şubat günü BU LİSTELER SEÇİM KURULLARINA teslim edilecek.
Gerçi BUNLAR GEÇİCİ LİSTELER..
Ancak 3 MART Tarihinde KESİN LİSTEYE DÖNÜŞECEKLER,ancak,esas itibarı ile 19 ŞUBAT günü verilecek listeler dikkate alınacaktır elbet,zira 3 Mart tarihine kadar BU LİSTELERDE BİR/İKİ İSİM ancak değişebilir.
Örneğin AK Parti SAFRANBOLU LİSTELERİ NASIL OLACAK acaba..?
Galiba AK Parti Safranbolu Belediye Meclis Listeleri ilgili SEÇİM KURULU’NA verilmiş ve çok çarpıcı isimlerin olduğundan söz edenler var,böyle liste olmaz diyenler var..
ELBET HERKESİ MEMNUN ETMEK PEK MÜMKÜN DEĞİL..
Safranbolu İL GENEL MECLİS Listesi nasıl olacak,buna bakmak gerek,zira AK Parti İL GENEL MECLİS ÜYESİ olmak üzere başvuranların içinde İKİ İL GENEL MECLİS ESKİ BAŞKANI’NIN olduğuna işaret ediliyor..
Bu isimler İL GENEL MECLİS Listesinde olacaklar mı..?
Veya CHP-İYİ Parti SEÇİM İŞBİRLİĞİ listeleri nasıl olacak..
İL GENEL ve BELEDİYE MECLİS LİSTELERİ sıkıntı yaratacak gibi..

ESKİPAZAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN AK PARTİ ADAYI SAYIN MUSTAFA YARKAN İLE MHP ADAYI SAYIN HÜSEYİN DÖNMEZ YARIŞI BÜYÜK..
31 Mart tarihi yaklaştıkça,SEÇİM ATMOSFERİNİN DE iyiden iyiye kızıştığı biliniyor,bu anlamda ESKİPAZAR Belediye Başkanlığı için en büyük yarışın AK Parti Belediye Başkan Adayı Sayın MUSTAFA YARKAN ile MHP Belediye Başkan Adayı Sayın Hüseyin dönmez arasında geçtiği anlatılıyor..
Sayın MUSTAFA YARKAN uzunca bir süredir ESKİPAZAR Belediye Başkanı olarak görev yapıyor ve genç bir insan,görev süresi içinde başarılı hizmetlerde vermiş bir isim.
Sayın DURSUN BAŞ Sağlık nedenleri ile ESKİPAZAR Belediye Başkanlığı görevinden ayrılınca,Sayın MUSTAFA YARKAN Belediye Meclis Üyeleri tarafından bu göreve getirilmişti.
Şimdi AK Parti ESKİPAZAR Belediye Başkan Adayı.
Sayın HÜSEYİN DÖNMEZ’DE geçmişte ESKİPAZAR Belediye Başkanlığı görevinde bulundu ve İlçe de ciddi bir oy tabanı olan kişi olarak biliniyor ve Sayın HÜSELYİN DÖNMEZ’İN DE çok ciddi bir oy tabanı var.
Elbet diğer Belediye Başkan Adayları da iddialı yarışıyorlar..
Ancak,bu iki isim arasında ki çekişme biraz daha hızlı gibi görünüyor.

29 AĞUSTOS KARABÜKSPOR KONGRESİ ÖNCESİNDE VE SONRASINDA YAŞANANLAR, KARABÜKSPOR’UN TAM ANLAMI İLE DİBE VURUŞU OLDU
29 Ağustos 2018 tarihinde yapılan KARABÜKSPOR Kongresi öncesinde ve sonrasında,öyle olaylar öyle gelişmeler yaşandı ki,KARABÜKSPOR O TARİHTEN SONRA tam anlamı ile dibe vurdu.
Veya dibe vurmuşluğun tescillenmesi o Kongre ile oldu.
İnsanların ÖYLE veya BÖYLE bir umudu vardı,bir bölüm insan “KARDEMİR KARABÜKSPOR’U BU BATAKTAN ÇEKİP/ÇIKARIR..” gibi bir umudun içinde görünüyordu.
Kimi insan ise “KARABÜK KENTİ BU TAKIMI,KARABÜKSPOR’U İÇİNE YUVARLANDIĞI BU BATAKTAN ÇEKİP/ÇIKARIR..” gibi bir umudun içinde görünüyordu.
Bu anlamda KARDEMİR’DEN 10 milyon talep edildi,ŞEHİRDEN DE 5 milyon toplanacak deniliyordu,ne KARDEMİR para verdi,ne ŞEHİR para verdi ve bütün umutların kuruyup,yok olduğu süreç yaşandı.
O dönem “EDİLEN LAFLARI İNSANLAR HATIRLIYORLARDIR ELBET..”
Zaten HUKUKA İNTİKAL ETMİŞ durumlarda vardı,ne oldu bilmiyoruz “ŞİMDİ 10 VERMEZSENİZ,YARIN 50 ALIRIZ..” gibi efelenmeler,maksadını aşan onca söz edildi,sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır oldu.
KARABÜKSPOR O KONGRE ÖNCESİNDE ve SONRASINDA DİBE VURDU.
Bütün umutların dibe vurduğu an o süreçte yaşandı..

EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR,KARABÜK’TE ORGANİZE OLMAYA VE KURULAN DERNEĞİN “KARABÜK ŞUBESİNİ AÇMAYA..” ÇALIŞIYORLAR..
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR olarak bilinen çok geniş bir kesim var,bunlar gerçekten mağdur olmuş insanlar,birçoğu işinden olmuş,ne yeni iş bulabiliyorlar,ne de YAŞLARI TUTMADIĞI için emekli olabiliyorlar.
KARABÜK’TE SAYILARI ONBİNLERLE İFADE EDİLİYOR,
Geçtiğimiz Pazar günü EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR Ankara’da seslerini duyurmak amacı ile ÇOK GENİŞ KATILIMLI bir toplantı düzenlediler ve mağduriyetlerini dile getirdiler
İYİ DİKKAT EDİN,BASINDA BU TOPLANTI NE KADAR YER BULABİLDİ..?
TELEVİZYONLAR BU TOPLANTIYA NE KADAR YER VERDİLER..?
Futbolcu ARDA ile Şarkıcı BERKAY’IN arasında yaşananları GÜNLERCE/HAFTALARCA veren şanlı Basın/Yayın Organları sayıları 700 bin civarında hatta daha fazla olan BU İNSANLARIN Toplantısını ne ölçü de verdi..?
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARIN Sayısı Karabük’te de çok fazla.
Kendi aralarında ORGANİZE OLURLARSA SESLERİ ÇOK GÜR ÇIKAR..
Şu an itibarı ile bunun çalışmalarını yapıyorlar.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (5)
 • 3+1 100 mt kare ortalama 170-200 bin tl faiş konut fiyatlara da müdahale… aslında normal fiyatları da aşarak 250- 4000 bin tl kadar konut fiyat ilan ediyorlar buda bir taktik. Karabük’te buraya da bir müdahale şart bu artışlarda gıda da olduğu gibi ” Belediye imar planı, Aracı ücretleri, emlakcı , serbest al sat yapanlar, inşaat ham maddelerinde kartel demir çimento v.b, arsa fırsatçıları gibi hükumeti, devleti ve piyasayı manipüle (kendi çıkarları ve istekleri doğrultusunda gerçeği yansıtmayan bilgilendirme) edenlere müdahale edilmeli…
  gıda da pttAVM üreticiden direk alıcıya bir hizmet sağlıyacak burada örgütlenmeler (aracı) anlaşılıyorki dinlenmiyor.
  Konut ta da devlet vatandaşını gelirlerini baz alarak krediye yöneltmeden toki kurumundaki bu gurupları dinlemeyerek çıkartarak direk konut üretebilir… Konut üretimindeki ham maddeleri de direk üreticiden alabilir. bu hammedde piyasısını da fiyat artışları nedenleri gözleyebilir..
  Yani tüm aracılar çıkarsa ve tam rekabet oluşturulursa konutta da arz artacak olup 3+1 100 metre kara daire 80 -100 bin tl ye düşer
  Karabük’te fiyatlarda organize olarak özel söktör kartel oluşmuş durumda…

 • OTCUL….

  OTCUL ÇÜRÜĞÜN BU İŞLERE BAKMASI LAZIM

 • karabüklü

  Vergili nin şehirpark projesi çok güzel, Başkanımız harika proje yaptırmış. Yanlız parkın hemen yanında yapılan insanların butun maddi birikimlerini ortaya koydugu 3 nisan park sitesine oturacak olanlar sitenin olduğu tarafa tuvalet yapılacağı için uzuntululer düşüncesindeyim Tuvaletler konutların olmadığı sanat okulu tarafına yapılabilir düşüncesindeyim. Evimizin tarif ederken tuvaletin yanındaki sitemi diyeceğiz ?baskanımıza anlayışı ve ilgisi için şimdiden teşekkür ederim.

 • Kim bunlar! Karabük’te oturmak, 2 sınıf varoş mahalleler. varoş çarşısı, bu zihniyet bilinçli mi meydana getirildi…
  Bilinçli getirilmek de nasıl olur bazı hizmetler geciktirilir, yapılmaz başka yerlere aktarılır..
  Peki bu amaç gerçekten Karabük’ün merkezi belirli alanlarda gelişmemesi özellikle şehir merkezi ve çevresinde yerleşim alanlarının olması sizce dikkat çekici değil mi… Kim bunlar! Haddeciler mi, Kardemir mi, Karabük düşmanları mı, Safranbolu ve diğer iller tüccarları mı…
  Karabük merkezinde kazanan fakat başka yerlerde oturan Safranbolu, ve diğer ilçelerde de binler var
  Karabük’te merkezinde kazanan fakat başka belediye sınırlarında başka illerde hafta sonları milyarlar harcanıyor…
  Medya belki medya çalışanların dan da vardır hatta gezgin medya da olanlar var, fakat gördüğü yaşadığı şehir kültürünü ekonomiyi v.b etkileri memleketi ile kıyaslıyor mu.
  Diğer illerde ve ülkede nerelisin deyince nee orası neresi deniyor peki öyle böyle il merkezine gelen de nasıl bir şehir kültür imajı bırakıyor. Evet tekrar Kim bunlara gelince… bu kesimce amaçları doğrultusunda siyasi irade ile olan süreçte, acaba adaylar da medyada kulislerde olsun yön veriliyor mu seçilirken, peki seçildikten sonra da hedefler hizmetler de bu kesim tarafından yönetiliyor mu
  neden derseniz görünen köy kılavuz istemez varoşş mahaller, voroş şehir merkezi, yapılan sadece yaptı yapılsın diye voroşşş hizmetler…
  Kimler, Kim bunlara! çalıştı bilerek bilmeyerek… Artık uyanık olalım azıcık bir çıkara yem olmayalım…

 • ÇEVRECİ

  Belediye başkanı adaylarına DUYURUMDUR !
  HANGİNİZ HAVA KİRLİLİĞİNE ÇÖZÜMÜ VE KARABÜK SPORU AYAĞA KALDIRMAYA BELEDİYE BÜNYESİNE KATMAYA SÖZ VERİRSE YEMİNLE OYUM ONA.
  IVIR ZIVIR VAATLERLE GELMEYİN KOVARIM BİLİNE.


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  22 +30 54
 2. Fenerbahçe

  21 +28 45
 3. Başakşehir

  21 +11 40
 4. Beşiktaş

  21 +15 39
 5. Adana Demir

  21 +18 38
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  22 +5 38
 8. Kayserispor

  21 +4 32
 9. Konyaspor

  21 +2 27
 10. Karagümrük

  21 +3 26
 11. Gaziantep FK

  22 +1 25
 12. Alanyaspor

  22 -8 25
 13. Sivasspor

  22 -5 24
 14. Antalyaspor

  21 -8 24
 15. Hatayspor

  21 -19 23
 16. MKE Ankaragücü

  21 -9 22
 17. Kasımpaşa

  22 -14 22
 18. Giresunspor

  21 -18 21
 19. İstanbulspor

  22 -22 21
 20. Ümraniyespor

  21 -14 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.