Her Telden (15.Nisan.2015)

Her Telden (15.Nisan.2015)

Yayın: 15.04.2015 08:39
Paylaş:
A+ A-

“BİZİM EFLANİ GAZETESİ’NDE.” OKUDUĞUMUZ HABERE GÖRE,EFLANİ BELEDİYE BAŞKANI ADETA ATEŞ PÜSKÜRÜYOR
Eflani İlçemizde,haftalık olarak yayınlanan BİZİM EFLANİ Gazetesi’nin son sayısı çok dikkatimizi çekti,Eflani Belediye Başkanı Sayın İBRAHİM ERTUĞRUL birilerine ATEŞ PÜSKÜRÜYOR.
Hem öyle bir ateş püskürüyor ki,ettiği lafların yenilir/yutulur yanı yok,hakkında fitne/fesat yaptığını ileri sürdüğü kişiler her kimlerse Sayın İBRAHİM ERTUĞRUL’UN verdiği cevaplar gerçekten çok ağır olmuş.
Demek ki canına geçmiş Sayın ERTUĞRUL’UN..
Oysa ki, Eflani Belediye Başkanı Sayın İBRAHİM ERTUĞURUL sakin yapıda bir insandır,kolay sinirlenmez,affedici yanı vardır,böyle bir insan eğer bu lafları edecek kadar sinirlendiyse,demek edilen laflarda çok ağır.
Sayın İBRAHİM ERTUĞRUL bir aralar EFLANİ TIRCILAR KOOPERATİFİ ile de “UFAK/TEFEK SORUNLAR YAŞAMIŞ..” o konuda da “BAZI İFTİRALARA UĞRADIĞI YOLUNDA HABERLER ÇIKMIŞTI..” ama bu kadar sinirlenmemişti.
Kurulan/kurdurulan TIRCILAR KOOPERATİFİ olayı kapanıp gittiğine göre,bu kez yapılan iftiralar,çıkartılan söylentiler daha can yakıcı olmuş ki Sayın İBRAHİM ERTUĞRUL açmış ağzını,yummuş gözünü.
Sayın İBRAHİM ERTUĞRUL,gerçekten sakin bir insandır,kolay kızmayan,kızdıklarını daha sonra affeden bir insandır,ama bu kez kantarın topuzu kaçırılmış olacak ki,deyim yerinde ise ATEŞ PÜSKÜRMÜŞ..
Eflani ufacık bir yer,son yıllarda iyice küçüldü/küçültüldü..
Dedikodusu yakıcı oluyor demek,Sayın ERTUĞRUL böyle kızmış.
KARDEMİR İŞVERENİ İLE ÇELİK-İŞ SENDİKASI ARASINDA SÜREGELEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ VE “TARAFSIZ ARACI…”
KARDEMİR İşvereni ile ÇELİK-İŞ Sendikası arasında süregelen TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ’NDE taraflar anlaşamadılar,anlaşamadıkları gibi istenilen ücret ile verilmek istenen ücret farkı arasında UÇURUMLAR VAR.
İşveren altı aylık dilimlere yüzde 2.38 zam önerirken,Sendika kesimi ilk altı ay için yüzde 14,sonra ki altı aylar için yüzde 8 zam istiyor gibi bilgiler sızıyor/sızdırılıyor.
ÜCRET ZAMMINDA UÇURUM FARK VAR.
İşveren İle Sendika,masada bir anlaşma sağlayamadılar,olay TARAFSIZ ARACIYA gidiyor,bununla ilgili olarak,bugün gerekli prosedürler yerine getirilecek,TARAFSIZ ARACI İSMİ BELİRLENECEK.
Zaman/zaman işçi kardeşlerle konuşuyoruz.
“SÖZLEŞME BİRAN ÖNCE BİTİRİLSE İYİ OLUR..” diyorlar ve bunu “İŞİMİZE KONSANTRE OLMAK İÇİN İSTİYORUZ..” gibi ifade kullandıklarına da tanık oluyoruz.
TARAFSIZ ARACI NE KADAR ZAM BELİRLEYEBİLİR..?
Öyle sanıyoruz ki,Sendikal kanadın istediği rakamın bir hayli altında olur/olacaktır,o zaman Sendika “ŞERİATIN KESTİĞİ PARMAK..” anlayışından hareket ederek tamam der mi..?
Bunu birlikte göreceğiz..

KARDEMİR “RAY ÜRETİMİNDE SORUN MU YAŞIYOR,VERİM ALINAMIYOR MU..?” VE İNTERNET SİTEMİZE YORUMLAR..
KARDEMİR Ray Üretimine geçti,bu üretim dalında Ülkenin TEK TABANCASI durumunda,ancak,özellikle Gazetemiz İnternet Sitesine bu anlamda öylesine çok yorum geliyor ki,bir sıkıntı olduğu besbelli.
KARDEMİR RAY ÜRETİMİNDEN VERİM ALAMIYOR MU..?
Bu anlamda,bir önce ki KARDEMİR iradesini suçlar anlamda yorumlar yollanıyor ve zaman/zaman “HURDAYA ÇIKAN RAYLARI KESİP DOĞRAMAKTAN BIKTIK..” şeklinde yorumların geldiğini görüyoruz.
RAY ÜRETİMİNDE,DURUM BÖYLESİNE SIKINTILI MI..?
Eğer böyle bir sıkıntı yaşanıyorsa,ray üretiminde sıkıntı/sıkıntılar varsa,bunun gerekçesi nedir,eğer olayın başından bu yana sıkıntılı bir üretim tarzı yaşanıyorsa demek İLK DÜĞME YANLIŞ İLİKLENMİŞ demektir.
Kamuoyu bu olayı yakından izliyor demek.
O zaman doyurucu bilgilerin verilmesi gerekmez mi..?
KARDEMİR mükemmel bir PROFESYONEL KADRO tarafından çekip/çevriliyor,yönetiliyor,ray noktasında gidiş-eğer gerçekten bir sıkıntı varsa- sanki fatura bu kadronun sırtına kalacak gibi.
BUNU KİMSE İSTEMEZ,HELE BİZ HİÇ Mİ HİÇ İSTEMEYİZ..
Kamuoyu bu konu ile yakından ilgileniyor demek.
Gelen yorumlardan bunu anlamak çok kolay..

AK PARTİ,2-0 HEDEFİNE KİLİTLENMİŞ GÖRÜNÜYOR VE YÜZDE 78 ORANINDA OY İHTİMALİ ZAYIF,2-0 DAHA GERÇEKÇİ
AK Parti Karabük’te 2-0 hedefine kilitlenmiş görünüyor,bunu ifade ederken YÜZDE 78 gibi bir İFADE ile yola çıktı AK Partililer,ancak bu rakamın gerçekleşme ihtimali hayli zayıf.
OLAYI ŞÖYLE DÜŞÜNÜN..
2011 Genel Seçimlerinde,AK Parti,Karabük’te Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN gibi günümüz Siyasetinin çok önemli,çok güçlü bir isminin LİSTEBAŞI olduğu bir liste bile yüzde 58 noktasında kaldı.
Kaldı ki,Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN Listebaşı olduğu o Genel Seçimde,BUGÜN YAŞANAN DURGUNLUĞUN YAŞANMASI,öyle bir şeyin düşünülmesi bile mümkün değildi.
O NEDENLE 2-0 HEDEFİNE EYVALLAH..
AMA, “YÜZDE 78 OY İLE..” HEDEFİ biraz hayal gibi.
Biz zaman/zaman Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN noktasında “KARABÜK’TE ÇOK SEVİLEN,TAKDİR EDİLEN BİR İSİM..” yazıyoruz,bu anlamda tepki gösteren,bizi suçlayanlarla karşılaşıyoruz.
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN gibi bir isim yüzde 78 OYU YAKALAYAMAMIŞKEN,bugün ki AK Parti Listesinin yakalaması bize,biraz hayal gibi geliyor.
YAPABİLİRLERSE ŞAPKA ÇIKARTMAK GEREKİR ELBET..
Sizce YÜZDE 78 OY YAPALİRLER Mİ..?

MHP “EN AZ BİR MİLLETVEKİLİ HEDEFİNE KİLİTLENMİŞ GÖRÜNÜYOR…” DEDİK “O TREN KAÇTI,GEÇMİŞ OLSUN..” DEDİ
Çok önemsediğimiz bir esnaf,ticaret kökenli kardeşimizin oğlu ile karşılaştık,MHP içinde görevler üstlenmiş,MHP Lİ olarak bilinen,gerçekten de öyle olan genç bir kardeşimiz o.
“MHP,KARABÜK’TE EN AZ BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKARTMAYA KİLİTLENMİŞ GÖRÜNÜYOR..” dedik,o kardeşimiz “ABİ O TREN ARTIK KAÇTI.EĞER DURSUN ALTIPARMAK’I ADAY YAPSAYDIK,BİR MİLLETVEKİLİNİ KESİN ÇIKARTIRDIK..” dedi.
Yok canım o kadar da değil falan gibi yaklaşım getirmeye çalıştık,o genç kardeşimizin ikna olması falan mümkün değil “GÖRECEKSİN ABİ MHP BÜYÜK KAN KAYBI YAŞAYACAK..” iddiasında bulundu.
Sonra da “AKP’YE OY VERMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL..” görüşlerini dile getirdi ve burada ki AKP sözleri tamamen kendilerine ait ve özel olarak öyle yazılmasını istirham ediyorlar.
“ÇOK GENİŞ BİR KESİM BARTIN FORMÜLÜ ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ..” diyerek CHP Adayı Sayın CEVDET AKAY’A oy verebileceklerine işaret etti.
“SEN O ZAMAN BAK 2019 KADROLAŞMASI YAPANLARA..” dedi.
“BARTIN FORMÜLÜ ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ..” iddiasında ısrar etti..

MEĞER 2019 HESABI YALNIZCA BİR PARTİ İÇİNDE YOKMUŞ,HEMEN HER PARTİ DE BÖYLE BİR HESAP YAPAR VARMIŞ..
Geçtiğimiz günlerde 2019 HESABINI/KADROLAŞMASINI yapanlardan söz etmiştik,bunların 2019 Milletvekili Seçimi,Belediye Başkan seçimi,Partilerin İl Başkanlığı,Merkez İlçe Başkanlığı veya TSO Kadrolaşması gibi hesaplar yapıldığını yazmıştık.
Bunu özellikle AK Parti içinde sık duyduğumuzdan söz etmiştik ve meğer geniş bir çevre bu konuları konuşur tartışırmış Parti içinde,gerekli her yol denenirmiş.
Biz bunları yazdık baktık ki 2019 HESABI yalnızca bir Parti içinde yapılmıyor,dün MHP İÇİNDE DE BU TÜR GELİŞMELERDEN SÖZ eden kardeşler oldu.
2019 MİLLETVEKİLLİĞİNE HAZIRLIK YAPAN..
2019 BELEDİYE BAŞKANLIĞINA HAZIRLIK YAPAN..
İL/MERKEZ İLÇEYE HAZIRLIK YAPAN..
Velhasıl SEÇİM İLE GELİNEBİLECEK hemen her yere hazırlık yapan EKİPLERDEN/GRUPLARDAN SÖZ EDENLER OLDU,vallahi iyi şimdiden 4 yıl sonranın kadroları için ön hazırlıklar başlamış.
Dersiniz ki SİYASİ PARTİLERDE ilerleme standartları var,aynı RESMİ KURUMLARDA olduğu gibi şöyle ilerlenir/böyle makama gidilir gibi bir dizi olay var.
İNSAN GERÇEKTEN HAYRET EDİYOR..
Gerçi onlarda haklı.
Bir SEÇİMDE LİSTEYE GİREMİYOR,ADAY OLAMIYORSUNUZ..
Tam 4 yıl atıyor,4 yıl bekliyorsunuz,hazırlıklar şimdiden başlatılmış..

ESKİPAZAR/İSMETPAŞA İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ,MEVCUT OSB GİBİ YILLARCA AKSAMAYACAK GALİBA..
Hatırlarsınız,KARABÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ uzun yıllar aksadı,bu anlamda çok uzun süre kaybedildi ve Karabük OSB yapılana kadar,yıllar sonra başlamış olan BARTIN ile ÇAYCUMA OSB’LERİ bitiriverdi.
ÖYLE OLMADI MI..
Biz BÖLGENİN SESİ Gazetesinde,o zamanlar ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ üzerinde o kadar çok durduk ki,bizimle ORGANİZE AHMET falan diye gırgır geçenler bile olmuştu.
Sonra yarım yamalak da olsa hizmete alındı..
Şimdi ESKİPAZAR/İsmetpaşa İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ için girişim başlatıldı,dün bazı eksikliklerin giderilmesi,noksan olan yazışmaların tamamlanması için ANKARA’DA çalışmalar yapılıyordu.
Bu yeni YATIRIMIN ŞANSLI olduğunu kabul etmek gerek,Karabük OSB Müdürü Sayın CANER ÖZCAN,bu işi çok iyi biliyor,konunun uzmanı oldu ve o nedenle süratle bitirilir herhalde..
Şu ana kadar gelişmeler hızla ilerliyor..
ESKİPAZAR/İsmetpaşa İHTİSAS OSB Karabük’e yalnızca YATIRIM KAZANDIRMAYACAK,Karabük’ü METAL SEKTÖRÜNDE ve bu sektörün yan dalı olan MAKİNE ÜRETİM Alanında merkez haline getirecek.
DİLERİZ FAZLA GECİKMEDEN İŞE BAŞLANIR.
Daha öncesinden dilimiz yandı ya..!!

KARABÜK-BARTIN KARAYOLU’NUN YAPIMINA NE ZAMAN BAŞLANIR,İLK PROJELERDEN BU YANA 40-50 YIL GEÇTİ..!!
KARABÜK-BARTIN Arasında ki KARAYOLU TÜNELLİ geçişlerle hem rampalardan kurtarılacak,hem de ciddi biçimde kısaltılacak ve KARABÜK DENİZ İLE BULUŞACAK.
Bir noktayı hatırlatalım.
KARABÜK DENİZ İLE BULUŞACAK sözleri AK Parti Karabük İl Başkanı tarafından kullanıldı ve bize göre olayın manasına güç katmak için edilmiş,güzel bir söz oldu.
Yine bir noktayı hatırlatalım.
KARABÜK BARTIN arasında ki Karayolunun TÜNELLİ GEÇİŞLERLE rampalardan kurtarılması,kısaltılması noktasında ki projelerin yapımı Rahmetli ORHAN GÖNCÜOĞLU tarafından yaptırılmıştı.
15.DÖNEM MİLLETVEKİLİYDİ RAHMETLİ GÖNCÜOĞLU.
Galiba BAYINDIRLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIĞI DA yapmıştı.
Bakın aradan 40-50 yıl geçti.
Sayın TİMURÇİN SAYLAR bu Karayolu için bir 40-50 yıl daha bekletmez bu Yöre insanını ve en kısa süre içinde YAPIMI İHALE edilir ve SÜRATLE İŞE BAŞLANIR.
40-50 YIL DAHA BEKLENMEZ UMARIZ..

EĞER ŞİRİNEVLER SİGORTA HASTANESİ YIKTIRILMASAYDI BUGÜN KARABÜK HİÇBİR RAHATSIZLIK ÇEKMEZDİ..
Karabük direnebilse ve ŞİRİNEVLER SİGORTA HASTANESİ’Nİ yıktırıp,yerine Hastane yapılmasını engelleyebilseydi şimdi SAĞLIK noktasında hiçbir sıkıntısı olmazdı.
O HASTANEYE PARA HARCANMIŞTI.
MİLYONLARCA LİRA PARA HARCANMIŞTI..
Binaların güçlendirilmesi yapılmış,çok önemli paralar harcanmıştı ve Sayın MURAT ACAT’IN BAŞHEKİMLİĞİ döneminde HASTANE ÇOK AMA ÇOK büyük atılımlar yapmıştı.
SONRA YIKTIRILDI.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İSTEDİ VERMEDİLER ve milyonlarca lira harcanan o HASTANEYİ YIKTIRIP yerine bugün ki Hastaneyi yaptılar..
HASTANE YIK-HASTANE YAP..!!
O dönem bu işe ÖN AYAK OLANLAR yarın ebedi Alemde nasıl hesabını verirler bilemeyiz,BUGÜN Kİ HASTANE bir başka yere yaptırılıp o HASTANE ÜNİVERSİTEYE verilmiş olsaydı,bugün hiçbir sıkıntı olmazdı.
Ne yazık ki AK PARTİ BUNU YAPAMADI..
Şimdi 150-200 YATAKLI BİR HASTANE GÜNDEM DE..
O NEREYE YAPILACAK DERSİNİZ..?

23 kişi görüş bildirdi

 1. Siz onlara selam söyleyin

  Ahmet abi siz AKP LİLERE selam söyleyin yok yüzde78 oymuş yok 2-0 mış o hayallerden vazgeçsinler bu listeye en fanatik AKP LİLER bile oy vermiceklerini yemin billah söylüyolar.Hatta İl Başkanına 8 haziran günü görevden alınmayı beklemeyin kendiniz istifa edin efelik sizde kalsın bile dediler.AKP eyer 1 milletvekili çıkarırsa büyük başarı saysın.Mehmet Ali Şahin bey yerel seçimde Ovacık seçmenini kapıkulu askeri gördü sonuç belli şimdiden Karabük seçmenirni kapıkulu askeri gibi gördü bu listeyi dayattı.Gelsin oy alsın bakalım.
  Siz onlara selam söyleyin bıraksınlar yüzde 78 oy 2-0 sonuç mavallarını bir yana.Karabüke Ömer Ayarın,Burhanettin Hocanın,Serdar Akçanın Enver Malkoçun Muzaffer Atılkanın Adnan Ünlünün Hacer Ayanın Sedat Namaldan ne eksiyi vardı onu bi anlatsın sonra oy istesin.
  Karabük sokaklarında neler konuşuluyor haberi varmı Mehmet Ali Şahin beyin

 2. BİR SELAMDA BENDEN

  AKP LİLERE BİR SELAMDA BENDEN.SAYIN GÖLBEK BUNA ARACILIK SİZİN SİTENİZDEN OLSUN.HAKKATEN,MESELA BURHANETTİN UYSALIN SEDAT NAMALDAN OSMAN KAHVECİDEN NE EKSİYİ VARDI BUNU BİR ANLATIN ANLAYALIM YANİ.YAHUTTA ÖMER AYARIN NE EKSİYİ VARDI BU ADAM DEYİLMİ 8 YIL İL BAŞKANLIĞI YAPAN.MESELA CUMHUR ÜNALIN NE EKSİYİ VARDI.HADİ BÖYLE TEK TEK SORMAK ÇOK ZAMAN ALIR SEDAT NAMALIN BUNLARDAN ÜSTÜN TARAFI NEYDİ BARİ ONU ANLATIN.
  HADİ OSMAN KAHVECİ MİLLETVEKİLİYDİ ORMAN MÜHENDİSİYDİ FİLAN FALAN PEKİ SEDAT NAMALIN KARİYERİ PARTİYE BAĞLILIĞI NEYDİ DAHA ÖNCE İSTİFA ETMESİMİ.ŞİNDİ SOKAKLARDA NELER KONUŞULUYOR MEHMET ALİ ŞAHİN BUNLARI BİLİYORMU DUYUYORMU.
  SİZ BIRAKIN YÜZDE 78 OYU Bİ KENARA 2-0 YAPMAYI BİR KENARA MİLLETVEKİLİ ÇIKARMI ÇIKMAZMI ONU DÜŞÜNÜN HESAPLAYIN

 3. NECATİ SEZER

  KARABÜK SEÇMENİM İŞİNİ BİLİR BU İŞLER KAPALI KAPILARIN ARDINDA GİZLİ PAZARLIKLARLA KARŞILIKLI CIKAR İLİŞKİLERİYLE HALKIN ÖNÜNE HALKIN İSTEDİĞİNİ DEĞİL ZORAKİ İNSANLAR DAYATILARAK ALIN YA BUNLARI SEVE SEVE SECİN YADA S……. DİYEREK OLMAZ BU HALK KOYUN DEĞİL BU HALK APTAL DEĞİL KARABÜK DE KİMİN NE,MAL OLDUĞUNU COK İYİ BİLİR BENCE KARABÜK TE TEK ŞEY EKSİK MEYDANA CIKIP KONUŞABİLECEK ACIK ACIK İSYANINI DİLE GETİRECEK İNSAN AZ BİLDİĞİMİZ GERCEKLERİ HER ÖNÜMÜZE GELEN İNSANA ACIK ACIK ANLATSAK NE KAYBEDERİZ BİZİM cenabı ALLAH TAN BAŞKASINDAN KORKUMUZ VARMI? UNUTMAYALIM BİR HADİSİ ŞERİFTE DERKİ HAKSIZLIK KARŞISINDA SUZAN DİLSİZ ŞEYTANDIR . EY KARABÜK HALKI UYANIN KARABÜKTE İPİN UCU . . ELİNE GEÇMEK ÜZERE

 4. karabüklü

  sayın gölbek kendimizi yalnızca sizin gazetenizde ifade etme şansı buluyoruz. size de bir eleştiri getirmek istiyoruz. diğer gazeteler karabükün gerçek sorunlarından hiç bahsetmiyor. bu gün bi bakın isterseniz karabük spor küme düşüyor ve hiç bir gazetede bununla ilgili gerçekçi bir haber ve yorum göremiyoruz. siz de bazen rasim ertaşın paça çorbasını daha öncelikli haber olarak yayınlıyorsunuz
  mesela kardemir de 5.yüksek fırın ne durumda? bu fırını kardemir neden kendisi yaptı? böyle bir tecrübesi varmıydı? deneme yanılma yöntemiyle yatırım yapılmaz diye biliyoruz. bu fırın şuan da ne durumda?
  haddehane yatırımları söylenen tarihlerde neden bitirilemiyor?
  ray üretimindeki sıkıntı neden giderilemiyor?
  bunları neden gerçek anlamda haber yapmıyorsunuz?
  kardemir de bu yatımların maliyet hesabı ne idi ne oldu?
  üretim verimliliği nedir? verilen beyanatlarda 3 milyon ton üretime şuana kadar çıkacağı söyleniyordu. neden çıkamıyor_?
  ahbab çavuş ilişkileriyle yetersiz bazı teknik elemanlar kollanıyormu yoksa?
  her karabüklünün %100 ü halka açık olan bu şirkette bunları sorma hakkı vardır.
  ben yaptım oldu mantığıyla bu işler yürümemeli.

 5. MHP TRENİ KAÇIRMIŞMI

  MHP 1 VEKİL ÇIKARAMAZMI.DURSUN ALTIPARMAK OLSA ÇIKARIRMIŞ.AMMA HAM HAYAL BU YA.YETMİŞ İKİ PARTİYİ GEZMİŞ SON DURAK MHP DEMİŞ KARABÜKÜN ASLAN MHPLİLERİ BU KAVALCININ ARKASINA TAKILMIŞ.YÜRÜYÜN GİDİN BEYLER.
  DURMUŞ YALÇIN MİLLETVEKİLİ SEÇİLECEK BUNU FARELİ KÖYÜN KAVALCININ ARDINDAN GİDER GİBİ DURSUN ALTIPARMAKIN ARDINDAN GİDEN MHP LİLERDE ENGELLEYEMEZ.ONLAR GİTSİNLER CHP ADAYI CEVDET ABİLERİNE OY VERSİNLER.MHP KARABÜKTE YATA KALKA BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAK BUNA KİMSE ENGEL OLAMAZ GÖRÜRSÜNÜZ

 6. KARABÜKLÜ

  Karabükün en büyük marka değeri KARABÜKSPOR KÜME DÜŞÜYOR.Kimse ağzını açıp iki kelam edemiyor.Arkadaşlar KARABÜKSPORUMUZU bu hale kimler getirdi KARABÜKSPOR halktan nasıl koparıldı uzaklaştırıldı niçin bunların hesabını Karabüklüler sormuyor.Karabükle para bağı hariç hiçbir diyoloğu olmayan yöneticilerle nereye kadar gidecek bu hüsran.Her Karabüklünün hesap sorma hakkı vardır kimse kendini geri geri çekmesin.Yolbulan kardeşler burası sizin şirketiniz felan değil,şirketlerinizin hesabını babanıza verirsiniz yada vermezsiniz, ama KARABÜKSPORUN HESABINI TÜM KARABÜKLÜLERE VERMEK ZORUNDASINIZ.KARABÜKSPOR OLMASIN KİM TANIR KARABÜKÜ. SENİN ŞİRKETLERİNİN KARABÜKE VE KARABÜK EKONOMİSİNE KBÜ ÖĞRENCİSİ KADAR KATKISI YOK.KARABÜKSPOR BAŞKANINI CADDEDE SOKAKTA GÖREN VARMI ACABA?KARABÜKSPORLU FUTBOLCUYU CADDEDE GÖREN VARMI ACABA? ESKİDEN BU YÖNETİCİLER SOKAKLARDA GEZER ESNAFLARI ZİYARET EDER ÇARŞIDA HALKLA ÇAY KAHVE İÇER SOHBET EDERDİ.GÜZEL GÖZLÜ FERİDUNLA BAŞLAYAN HALKTAN KAÇMA,FUTBOLCUYU HALKTAN UZAKLAŞTIRMA İŞİ YOLBULANLARLA DEVAM EDİYOR.KARABÜKSPORU KARABÜK HALKINDAN KOPARTTINIZ BABANIZIN ŞİRKETİNE ÇEVİRDİNİZ,BUNUN İÇİN ÇARŞIYA PAZARA İNEMİYORSUNUZ.ÇÜNKÜ KARABÜKLÜNÜN BİRGÜN HESAP SORACAĞINI BİLİYORSUNUZ.BU HESAP HEPİNİZDEN SORULACAK…….
  SAYIN GÖLBEK SİZDEMİ KORKUYORSUNUZ İKİ KELAM YAZAMIYORSUNUZ BİZ SİZİ CESUR TANIRIZ.SİZ BU KULÜBE EMEK VERMİŞ İNSANLARDAN BİRİSİNİZ.KULÜBÜ ÜÇ KİŞİYE VE KADERİNE TERK EDEMEZSİNİZ.UYAN KARABÜKLÜ KARABÜKSPORUN KÜME DÜŞÜYORRRR !!!!!!!!!!!!

 7. Cumali Poyraz

  MHP’Lİ KARDEŞİM DURSUN ALTIARMAK ADAY OLSAYDI BU PARTİYE OY VERECEK EN AZ 10.000 SEÇMEN VARDI.BUNLAR DURSUN BEY’İN ŞAHSİ OYLARIDIR. OY KAZANMAK VARKEN NİYE SABİT OYUNUZ OLSUN İSTERSİNİZ. BU KADAR AHMAKLIK OLUR MU? ŞAHSEN BEN BUGÜNE KADAR MHP YE OY VERMEDİM OLSAYDI VERECEKTİM. BENİM GİBİ DÜŞÜNEN ÇOK İNSAN VAR. DURSUN BEY BU MEMLEKETTE EN AZ 3000 KİŞİYE EKMEK SAHİBİ ETTİ. AİLESİYLE BUNLAR FANATİK OLUR TABİİ. KİM KARABÜK’TE 3000 KİŞİYİ EKMEK SAHİBİ YAPMIŞ. GİDİN KARABÜK ÜN KÖYLERİNE MUHAKKAK DURSUN BEYİN İŞE SOKTUĞU KİŞİ VARDIR. ONUN İÇİN HERKES EKMEK VERDİĞİ KİŞİYE SAHİP ÇIKAR, ONDAN AİLESİ İLE BİRLİKTE DUACI OLUR. ONUN BELEDİYE YE ALDIĞI İŞÇİLERİN ÇOĞU EMEKLİ OLDU VE DURSUN BEY E HER ZAMAN MİNNETTARLIĞINI SUNARLAR. SELAMLAR.

 8. EFLANİLİ GÜLTEPEDEN

  DEĞERLİ HEMŞERİM MUHTEREM AHMET GÖLBEK EFLANİ BELEDİYE BAŞKANI KİME KIZMIŞ O BELLİ.DAHA ÖNCE RAKİBİ OLAN BİRİNE KIZMIŞ ÖYLE DUYDUM.KIZACAĞINA HAKKINDAKİ İDDİALAR NEDİR ONLARI AÇIKLASA CEVABINI VERSE DAHA İYİ OLMAZ MI.GAZTELERE VERDİĞİ BEYANATLARI BENDE OKUDUM ÖYLE SÖZLER EDECEYİNE BUNLARIN ASLI YOKTUR DESEYDİ DAHA İYİYDİ.HAKKINDAKİ İDDİALAR NEYSE BUNLARIN ASLI YOKTUR DEYİP İSPAT ETSEYDİ DAHA İYİ OLURDU.
  AYRICA O TIRCILAR MESELESİ VAR YA O İŞ KOLAY KAPANACAK BİR İŞ DEYİL.GEÇENLERDE EFLANİYE GELDİYİMDE ANLATTILAR EFLANİLİ TIRCILARA YAZIK OLMUŞ.BAŞKANIN O İŞTE BİR GÜNAHI YOK GALİBA AMMA GİNEDE ONU SUÇLAMAYA ÇALIŞANLAR VAR TABİ.
  İSTANBUL GÜLTEPEDEN SELAMLAR HERKESE

 9. Cumali Poyraz

  MHP’Lİ KARDEŞİM DURSUN ALTIPARMAK ADAY OLSAYDI BU PARTİYE OY VERECEK EN AZ 10.000 SEÇMEN VARDI.BUNLAR DURSUN BEY’İN ŞAHSİ OYLARIDIR. OY KAZANMAK VARKEN NİYE SABİT OYUNUZ OLSUN İSTERSİNİZ. BU KADAR AHMAKLIK OLUR MU? ŞAHSEN BEN BUGÜNE KADAR MHP YE OY VERMEDİM OLSAYDI VERECEKTİM. BENİM GİBİ DÜŞÜNEN ÇOK İNSAN VAR. DURSUN BEY BU MEMLEKETTE EN AZ 3000 KİŞİYE EKMEK SAHİBİ ETTİ. AİLESİYLE BUNLAR FANATİK OLUR TABİİ. KİM KARABÜK’TE 3000 KİŞİYİ EKMEK SAHİBİ YAPMIŞ. GİDİN KARABÜK ÜN KÖYLERİNE MUHAKKAK DURSUN BEYİN İŞE SOKTUĞU KİŞİ VARDIR. ONUN İÇİN HERKES EKMEK VERDİĞİ KİŞİYE SAHİP ÇIKAR, ONDAN AİLESİ İLE BİRLİKTE DUACI OLUR. ONUN BELEDİYE YE ALDIĞI İŞÇİLERİN ÇOĞU EMEKLİ OLDU VE DURSUN BEY E HER ZAMAN MİNNETTARLIĞINI SUNARLAR. SELAMLAR.

 10. Halk

  Sedat Namalı nisanın 29 undaTEOG sınavına soksunlar.liselere geçiş hakkı alabilirse adaylığı devam etsin,sınavı geçemezse adaylığı iptal edilsin.bir tafarta koca rektörü düşündükçe insanın içi yanıyor.yazık oldu Burhanettin Hocaya

 11. emekli

  burhanettin uysalı Karabük çok arayacak.böyle bir değeri bazı insanların ihtirasları uğruna kaybettik.hocam allah yolunu açık etsin.bizede bundan sonra akp yi terk etmek düşüyor anlaşılan.ben bu adaylara oy vermem.zaten artık misyonunu tamamlamış bir parti.siyasiler memlekete değil artık kendine çalışıyor.12 yıldır karabüke bir tane zehir saçan geridönüşüm haricinde hangi yatırım geldi,hangi gençlerimize iş olanağı yaratıldı.çocuklarımız karabükü terk etti,bizi evlatlarımızdan uzak yaşamaya mahkum ettiler.biz hep düzelecek birgün aniden refaha erecez derken hergün ekonomik olarak geriye gittik.ama hep iyi olacak umuduyla bugünlere geldik.artık bu kadar şans yeter birazda başkalarını deneyelim belki iyisini yaparlar.

 12. MAVİ ATEŞ SÖNÜYOR

  KARABÜKSPOR KÜME DÜŞERSE STADA GİREMEZSİNİZ EY YÖNETİCİLER.NE YÜZLE GELECEKSİNİZ O STADA.BİZ BU TAKIMI KÜME DÜŞÜRDÜK DİYE ALKIŞ MI BEKLEYECEKSİNİZ.BENCE BİRAN EVVEL BIRAKINDA BU İŞİ YAPACAK SPORDAN SPORCUDAN ANLAYAN YETENEKLİ BİLGİLİ İNSANLAR GELSİN.BU KAFAYLA PTT LİGİNDENDE DÜŞER BU TAKIM.MAVİ ATEŞ SÖNÜYOR BEYLER UYANIN ARTIK.

 13. AK PARTİ KURUCUSU

  BEN AK PARTİNİN KURUCU KADROSUNDA BULUNDUM.KARABÜK’TE PARTİYİ BİZ KURDUK,YÖNETİMLERDE YER ALDIK.SONRA PARTİ İKTİDAR OLDU YÖNETİMLERE GİRMEK İSTEYEN ÇOĞALDI BİZ KENARA DÜŞTÜK.ŞİMDİ SÖYLEYECEKLERİM İL BAŞKANI TİMUÇİN BEYE,İL YÖNETİMİNE 8 HAZİRAN GÜNÜ SAKIN OLAKİ GÖREVDEN ALINMAYI BEKLEMEYİN,KENDİNİZ İSTİFA EDİN.ÇÜNKÜ AK PARTİ KARABÜK’TE 1 MİLLETVEKİLİNİ ZOR ÇIKARTIR.
  ONUN İÇİN GÖREVDEN ALINMAYI BEKLEMEYİN KENDİLİĞİNİZDEN İSTİFA EDİN PRESTİJİNİZİ KURTARIN.SUÇ SİZDE DEYİL GERÇİ,BU LİSTEYİ KARABÜK SEÇMENİNE VE PARTİ TEŞKİLATLARINA DAYATANLARDA SUÇ

 14. CHP Lİ

  CHP SEÇİM PROPAGANDALARI KONUSUNDA EMEKLİYE 2 MAAŞ İKRAMİYE SLOGANINI DAHA ÇOK KULLANMALIDIR.KARABÜK VE SAFRANBOLU BİR EMEKLİ KENTİ.BU SLOGAN BİLBOARDLARA AFİŞLERE BASILARAK EMEKLİNİN GÖZÜNE SOKULMALI KAFASINA İŞLENMELİDİR.EMEKLİNİN ALACAĞI 2 İKRAMİYE İLE NELER YAPABİLECEĞİ ANLATILMALIDIR.

 15. 100.YIL ESNAF

  HALKIN SEVDİĞİ REKTÖR HOCAYI HARCAYANLAR SANDIKTA EN GÜZEL CEVABI ALACAKLARDIR.2-0 I UNUTSUNLAR BİRİ KURTARABİLİRLERSE ÖPÜP BAŞLARINA KOYSUNLAR.REKTÖR HOCA OLSAYDI BIRAK %78 OYU %80 ALIRLARDI AMA ŞU ANDA %35 BÜYÜK BAŞARI.

 16. AKPARTİLİ

  HER ZAMAN AKPARTİYE OY VERDİM BU LİSTEYEDE ASLA OY VERMEM.MUHALEFETE GÜN DOGDU.

 17. kıranköy den

  KARABÜKTE seçimler AKP ile CHP arasında geçer.MHP Rafet vergilinin aldığı oyu alacağını filan sakın düşünmesin.en son genel seçimdeki oy oranlarına bakarsak AKP nin rakibinin kim olduğunu görürsünüz.2011 genel seçimlerinde oy oranları şu şekildeydi.AKP: %57,9 , CHP : %19,2 , MHP : %15 şu tablo bile AKP nin rakibi CHP olduğunu gösteriyor.ya CHP 1 milletvekili çıkarır yada AKP 2-0 alır.akıllı olmak lazım.belediye seçimlerinde CHP nin oyu MHP ye kayar ama genel seçimlerde asla kaymaz.onun için MHP li arkadaşlar YA AKP YE 2-0 SEÇİM KAZANDIRIRSINIZ YADA CHP YE OY VEREREK AKP NİN BİR MİLLETVEKİLİNİ KIRARSINIZ.BUNDA GURUR KİBİR YAPACAK BİR ŞEY YOK.ÇÜNKÜ CHP LİLER RAFET VERGİLİYE OY VERİP SEÇİMİ KAZANDIRIRKEN HERŞEY GÜZELDİ.ŞİMDİDE GÜZEL OLMASI SİZİN ELİNİZDE.HEP BANA RABBENA OLMAZ.

 18. KÖYLÜ MEHMET AĞA

  SEDAT NAMAL MİLLETVEKİLİ OLUNCA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIĞI DÖNEMDEKİ GİBİ GİZLİ DEFTERİNDEN DEFTERİ OLURMU ACABA SIR KÜPÜ ÇATLADI…….

 19. KARANÜK SPOR

  KARABÜK SPORU HALKTAN ARTIK KOPARDILAR. YÖNETİCİLERİ ÇARŞIDA GÖREN VAR MI? TELEVİZYONA ÇIKIP KARABÜK SPOR LA İLGİLİ TOPLUMA BİLGİ VERECEK DAHİ YÖNETİCİ YOK. BİZ OSMAN NURİ BAL VE İSMAİL SÜRMEN ZAMANDAKİ KULÜBÜ ÇOK ÖZLEDİK. TARAFTAR VE HALKLA İÇ İÇE KULÜP YÖNETTİLER. TÜRKİYEDE NEREYE MAÇA GİTSEK OSMAN BAŞKANI SORUYORLAR. NEDEN KULÜPLE İLGİLENMEDİĞİNİ SORGULUYORLAR. FUTBOL FEDERASYONUNDA YÖNETİCİLİK YAPMIŞ BU İNSANI DAHİ SOĞUTTULAR. FUTBOLLA ALAKASI OLMAYAN İNSANLARMAALESEF YÖNETİMDE VE ORTALIKTA YOKLAR. KENDİ DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKIP BURAYI ADAM GİBİ YÖNETECEK İNSANLAR YÖNETİMDE OLSUN İSTİYORUZ ARTIK

 20. REMINGTON

  SAYIN GÖLBEKKARDEMİR İŞVERENİ İLE ÇELİK İŞ SENDİKASI ARASINDA DEVAM EDEN TOPLU SÖZLEŞME VE ARABULUCU YA GİTMESİ PROSÜDÜR VE ZAMAN KAZANMA AÇISINDAN İYİ FIRSAT OLDU ÇELİK PİYASASININ HAZİRAN GİBİ BİR ARTIŞ OLABİLECEGİNDEN BAHSETMİŞDİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ DİBİ GÖRDÜK DEMİŞDİ İYİ BİR FIRSAT ŞU AN BİTMEMESİ İŞCİ ARKADAŞLARIN KAFASI RAHAT ETMESİ İÇİN BİRAZ DAHA ZAMAN VAR BU SÜRE GÜZEL BİR STAREJİ SENDİKA AÇISINDAN İŞCİNİN KAFASININ RAHAT OLMASI SADECE TOPLU SÖZLEŞME DEGİL ÇIKACAK ÜCRET KADAR ÖNEMLİ MADDELERDİR BENCE KADRO DÜZENLEMESİ SÖZLEŞMELİ FORMEN ÇALIŞTIRILMAMASI KIDEM ZAMMI GİBİ MADDELER HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR KAFASI RAHAT OLMASI İÇİN ÇALIŞANIN BU MADDELERİN OLUMLU YÖNDE BİR PROSÜDÜRE GEÇMESİ LAZIM KAFAMIZ RAHAT OLSUN DİYEN VE SİZİNLE PAYLAŞAN ARKADAŞLAR MUHTEMELEN SENDİKA ALT KADROLARINDA GÖREV YAPAN ARKADAŞLARDIR ONLARDA GELEN TELEFON LARDAN RAHATSIZ OLUŞLARSA ONUN İÇİN KAFALARI RAHAT OLMAYABİLİR O ARKADAŞLAR FAZLA SIKINTIYA GELEMEZLER HEMEN PATİNAJ YAPIVERİRLER SAHA DA GÖEV YAPAN ARKADAŞLARI BİR DİNLEYİN BAKALIM NELER ANLATACAKLAR ASIL RAHATSIZ OLAN BİZLERİZ ÖNÜMÜZ KAPANMIŞ SÖZLEŞMELİ FORMENLERLE YAPTIGIMIZ İŞİN KARŞILIGI OLMAYAN KADROLARDA KARAR VERMEYLE VERMEME ARASINDA GÖREV YAPIYORUZ İŞ BAŞARILI OLURSA SÖZLEŞMELİ FORMENE YAZILIR BAŞARISIZ ÇIKARSA YAPAN SORUMLUDUR MÜHENDİSE ŞEFLERE ASLA ULAŞAMAZSIN BU SÖZLEŞMELİ FORMENLER PERDE GERMİŞDİR ÖNÜNE HEMEN ODASINA ÇIKARTIR ŞUNU YAPTIM BUNU YAPTIM DER HAYATTA YAPTIK DEDİKLERİ Nİ KİMSE DUYMAMIŞDIR DEMEZLERDE MUHTEREMLER PAZARLARINI İYİ KURMUŞLAR HEDEFLERİ BİZİ DE EMEKLİ EDİP DAHA DA DEVAM ETMEK KISACA SAYIN GÖLBEK SAHADA ÇALIŞAN İŞCİNİN KAFASI ASLA RAHAT DEGİL MALİSEF BU SADECE SÖZLEŞMENİN BİTMESİ DEGİL PERSONEL REJİMİDE TOPLU SÖZLEŞME KADAR ÖNEMLİ SÖZLEŞMEDE ÖLÇÜ BELLİ OLMUŞDUR BELEDİYE İŞ SENDİKASI VE KARABÜK BELEDİYESİ 2 YILLIK YÜZDE 26.2 GİBİ BİR ÜCRET ARTIŞI OLMUŞDUR BU ÜCRETİN 3-4 PUAN FAZLASI İYİSER BİR HAVA YAKALATIR YİNE DE ZAMAN BİZİM LEHİMİZE ŞU AN ONUN İÇİN BEKLEYİP GÖRELİM SAYGILARIMLA….

 21. karabüklü

  BU GÜN 5000 EVLER 100 YIL MH . 50 60 BİN NUFÜS VAR DEVLET 50 60 BİN NUFÜSLU YERLERE KOCA KOCA HASTANE YAPIYOR BUNLAR KAPATTILAR BU NE BİÇİM BİR HİZMET ANLAYIŞIDIR.ACABA HANCİ VİLAYETTE BİR HASTANE VARDI .EMİNİM YOKTUR

 22. hastaneci

  yeni hastaneye yer arayacağınıza beşbinevler doğum hastanesini kapattırmasaydınız ya.kapanmayacak diye nutuk atılırken herkes sus pustu.ne oldu düzgün,tıkır tıkır çalışan hastaneyi de kapadılar.bari o bölgenin hastalarının çoğunluğu buraya gelmezdi.siyasiler aynı yanlışa düşeceksiniz.seçimden önce beşbinevler hastanesini derhal açın.ancak seçim yatırımı olmasın.tüm personel kadrosunu hazır memur atamaları varken açın,yeni kadrolarla göreve başlayın.geçici görevlerle hizmet vermeyin.onun adı hizmet olmuyor,taşeronluk oluyor.hastaneye yıllarını vermiş biri olarak konuşuyorum.seçim gününe kadar buradan hastane konusunu ben işleyeceğim yorum olarak,siyasetçiler ister dikkate alsın,ister almasın.beşbinevlerden hastane yüzünden seçim kaydeceksiniz.unutmayın hüseyin ereri de şirinevler hastanesi yemişti.

 23. İstanbul Küçükköy

  sayın Gölbek dediginiz gibi bende Bizim Eflani gazetesini okudum başkan çok agır sözler sarfetmiş ancak başkan haklı 4 koldan başkana iftira karalama kampanyası yaptılar haklı ancak bu suçlamaları biraz daha açsa millette yanlış düsünmez bizde Eflanili olarak İstanbuldan takipdeyiz memleket hepimiizn belediye başkanı olsun kaymakama idarecileri diger parti mensupları kardeşlik dostluk içinde Eflaniyi İLERİYE TAŞIYACAKLARDIR SAYGILARIMLA KÜÇÜKKÖY

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te trafik kazalarında 5 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 21.06.2024 04:52
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'te meydana gelen üç ayrı trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Safranbolu Sadri Artunç Caddesi'nde seyreden M.A. idaresindeki 35 BUC 508 plakalı otomobil, M.Ç. yönetimindeki 78 ABV 310 plakalı motosikletle çarpıştı.

Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü, Safranbolu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Merkez 100. Yıl Mahallesi'ndeki kazada ise M.C. idaresindeki 78 BV 952 plakalı motosiklet ile sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 78 DD 060 plakalı kamyonet çarpıştı.

Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü ile arkasındaki İ.Y, ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Polis ekipleri, kaza yerinden uzaklaşan diğer sürücünün yakalanması için çalışma başlattı.

Fevzi Çakmak Mahallesi Yıldız Caddesi'nde de H.K. yönetimindeki 06 RPS 88 plakalı motosiklet, kontrolden çıkarak devrildi.

Kazada yaralanan sürücü ile arkasındaki S.G, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Sürücünün 1,31 promil alkollü ve ehliyetinin olmadığı tespit edildi.