Her Telden (17 Aralık 2021)

Her Telden (17 Aralık 2021)

Yayın: 16.12.2021 20:33
Paylaş:
A+ A-

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI Sayın YUSUF AYDIN ; “SAĞLIK SİSTEMİMİZ DE YAŞANAN SORUNLAR,SAĞLIK ARAYAN VATANDAŞI BEZDİRİYOR..”
DEVA Partisi Karabük İl Başkanı Sayın YUSUF AYDIN,Sağlık sisteminden yakınarak “RANDEVU ALMAK BÜYÜK BİR DERT HALİNE GELDİ..” gibi bir dizi eleştiriyi dile getirdi.
SAĞLIK SİSTEMİ GERÇEKTEN İYİ SİNYAL VERMİYOR..
Hem KARABÜK ÖZELİNDE,hem ÜLKE GENELİNDE iyi sinyal vermiyor,özellikle HEKİMLERE VERİLECEĞİ açıklanan paraların,diğer SAĞLIK ÇALIŞANLARINDA yarattığı travma dikkati çekerken,bu defa HEKİMLERE VERİLECEĞİ açıklanan paralarında ötelendiği haberleri,büyük hayal kırıklığı yarattı..
Öte yandan HASTANELERİN BORÇ İÇİNDE OLDUĞU iddiaları var.
DEVA Partisi Karabük İl Başkanı Sayın YUSUF AYDIN bunlara değiniyor ve “KARABÜK’TE HASTANE RANDEVUSU ALMANIN ZORLUĞUNA..” dikkat çekerek,vatandaşın yaşadıklarını gündeme taşıyor.
Bütün bunların yanı sıra HEKİM AÇIĞI olduğu iddiaları da ayyuka çıktı.
Karabük’te HEKİM AÇIĞI oldukça büyük mü..?
Bu yönlü iddialar,gerçekten ayyuka çıkmış durumda veya hekimlerin randevu vermekte biraz ağırdan aldığına ilişkin de çok ciddi iddialar,çok ciddi yakınmalar yaşanıyor..
DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI SİSTEMDEN YAKINIYOR ve HAKLI..!!

GEÇTİĞİMİZ AKŞAM,CHP KARABÜK İL BAŞKANI Sayın ABDULLAH ÇAKIR ile SOHBET ETTİK ve “KARABÜK ÜNİVERSİTESİ GÜNDEMİMİZDE…”
Geçtiğimiz akşam,hava iyiden iyiye güzeldi ve biz de AKBANK yanında ki geleneksel köşemizde oturuyorduk,CHP Karabük İl Başkanı Sayın ABDULLAH ÇAKIR uğradı yanımıza.
BİR SÜRE SOHBET ETTİK,BİRLİKTE ÇAY İÇTİK..
Elbet daha sonra başka dostlar da geldi yanımıza..
Bu sohbet sırasında,söz KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT’IN yaptığı bazı açıklamalardan açıldı ve CHP Karabük İl Başkanı Sayın ABDULLAH ÇAKIR,bu konunun gündemlerinde olduğunu söyledi.
Hatta ÜNİVERSİTE ÖNÜNDE,BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPABİLİRİZ anlamına gelen ifadeler kullandı ve CHP İl Başkanı Sayın ABDULLAH ÇAKIR Öğrencilerin,ÜNİVERSİTE Rektörlüğü tarafından MÜŞTERİ GİBİ GÖRÜLMESİNİN yanlışlığına vurgu yaptı.
O sohbette bulunan bir başka arkadaş ise “İYİ DE,REKTÖR HOCAYA KAMUOYU’NA AÇIKLAMALAR YAPARAK, DESTEK VEREN SİYASİLER BU GELİŞMELER İÇİN NE DİYECEKLER ACABA,ONLARDA MI, ÖĞRENCİLERİN MÜŞTERİ GİBİ GÖRÜLMESİNE RIZA GÖSTERİP,DESTEK VERİYORLAR..” dedi.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT’IN,açıklama yaparak “YAZ OKULU’NA DEVAM EDEN ÖĞRENCİLERDEN 4 MİLYON LİRA GELİR ELDE ETTİKLERİNİ..” açıklaması gerçekten büyük tepki çekmiş görünüyor..
BU AÇIKLAMALARA DA DESTEK VERENLER ÇIKAR MI ACABA..!!

1600 BELEDİYE İŞÇİSİ ADINA,26 RALIK GÜNÜ YAPILACAK OLAN,BELEDİYE-İŞ SENDİKASI KARABÜK ŞUBE KONGRESİ ve DAHA SONRA MÜCADELE
Birçok kez yazdık ve dedik ki bir SENDİKAL MÜCADELE,O Kenti,hele/hele,Karabük gibi o mücadeleleri en sert,en acımasız biçimde yaşamış Kentleri çok yakından ilgilendirir,toplumsal olayları tetikler..
Bizim bu görüşlerimize inanmayan bir çevre “YOK YAHU,AMMA DA ABARTTIN..” falan gibi yaklaşımlar gösterdi “NE ETKİLEYECEKMİŞ..” falan gibi küçümser görüşler dile getirenler oldu.
Şimdi 26 ARALIK günü BELEDİYE-İŞ Sendikası Şube Kongresi yapılacak ve ondan sonra da bir “SENDİKAL MÜCADELENİN BAŞLAYACAĞINA..”,bu yönlü bir gelişmenin olacağına hemen herkes kesin gözü ile bakıyor..
GELİŞMELERİ SEYREDİN O ZAMAN..
Bakın bu gelişmelerden SİYASET KURUMU fevkalade etkilenecektir,BELEDİYE BAŞKANLARI fevkalade etkilenecektir,en önemlisi BELEDİYE İŞÇİ Kesimi fevkalade etkilenecektir.
BELEDİYE İŞÇİLERİ bu SENDİKAL MÜCADELE nedeni ile uzunca bir süre SÖZLEŞMESİZ KALABİLİRLER,böyle olması da,bir ölçü de BELEDİYE BAŞKANLARININ işine gelir mi acaba..?
TÜRK-İŞ ile HAK-İŞ Konfederasyonları KARABÜK’TE kapışabilirler..
İYİ İZLEYİN GELİŞMELERİ bakın nerelerden ses verecek..!!

HAK-İŞ KONFEDERASYONU,BELEDİYE İŞÇİSİNE, ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASI’NIN ÖNDERLİĞİNDE YAKLAŞACAKTIR ELBET ve İKİ İSMİN YÜKÜ AĞIR..
Belediye İş Sendikası Şube Kongresi 26 aralık günü yapılacak ve şu ana kadar Sayın HÜSEYİN DOĞAN ile Sayın HAMZA ÇAYIR dışında bir aday görünmüyor..
DELEGE BU İKİ İSİM ARASINDA BİR TERCİH YAPACAK..
Daha sonra,kim kazanırsa/kazansın bir SENDİKAL MÜCADELENİN yaşanacağına hemen herkes kesin gözü ile bakıyor ve bu anlam da TÜRK-İŞ ile HAK-İŞ KONFEDERASYONLARI arasında bir mücadele yaşanacağına değiniyor ilgili çevreler..
HAK-İŞ KONFEDERASYONU Karabük’te ÖZÇELİK-İŞ Sendikası ile çok/çok güçlü ve bu anlam da,Şube Başkanı,aynı zamanda HAK-İŞ İL BAŞKANI Sayın KENAN YILMAZ ile ÖZÇELİK-İŞ Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Sayın RECEP AKYEL’İN üstüne ağır bir yük binecek.
HAK-İŞ KONFEDERASYONU adına mücadeleyi bunlar üstlenmiş olacaklar..
Bu durumun etkisi,bize gelen yorumlardan hemen kendini belli etti…
Bazı okurlar SURET-İ HAKTAN görünerek eleştirel yorumlar yolluyorlar,hatta bizi de ihmal etmemişler ve ortalığı alevlendirmemiz noktasından yola çıkıp,ince/ince eleştiriler getiriyorlar..
Önümüzde ki günlerde ortam hayli kızışacak gibi görünüyor..
Biz bu ortamı 2010 yılında yaşamıştık doğrusu..

RAHMETLİ,PROF.DR.BURHANETTİN UYSAL’IN BU KENT İÇİN ÇIRPINIŞLARI ve İMAM HATİP LİSESİ’NİN,YENİŞEHİR’DEN AŞAĞI ALINMASI OLAYI
Birkaç kez daha yazdık,insanlara anlatmaya gayret ettik,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NİN Kurucu Rektörü,Rahmetli Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL bu Kent için neler yapmaya gayret ediyor,ne kadar güzel işlere imza atıyordu.
Geçtiğimiz gün Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Sayın NEVZAT AKBAŞ ile bir süre sohbet ettik,Sayın AKBAŞ gerçekten başarılı,üretken,verimli çalışan bir İl Müdürü,işini çok/çok iyi yapıyor..
Sayın NEVZAT AKBAŞ ile sohbet sırasında ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ATÖLYELERİ ve KARDEMİR KAVŞAK Projesi gündeme geldi,O Atölyeler yıktırılacak,yerine yeni ATÖLYELERİ,KARDEMİR yaptıracak.
O alanda Milli Eğitime ait 10 dönümlük bir alan ise,Rahmetli BURHANETTİN UYSAL’IN döneminde alınan bir karar uyarınca Yenişehir’de ki İMAM HATİP LİSESİ’NE verilecek.
İMAM/HATİP BU 10 DÖNÜM ALANA YAPILIP/TAŞINACAK..
Bugün ki yeri de KBÜ TIP FAKÜLTESİ 150 YATAK BLOK İNŞAATINA devir edilerek,oraya ONKOLOJİ AĞILIKLI bir ek bina yapılacak,Rahmetli BURHANETTİN HOCA hep bunları planlıyor,bunları hedefine koyarak yürüyordu..
Karabük’ün ÇOK DONANIMLI BİR ONKOLOJİ BÖLÜMÜNE ihtiyacı var..
Ama ne zaman yapılır,işte TAM ORASINDA BİR ESRARENGİZLİK VAR elbet..!
Olayın,kısa ve çok gecikmiş/geciktirilmiş hali bu..

KARABÜK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ,ANAOKULU OLAYINDA ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARI YAKALADI ve 5 YAŞ GRUBUNUN Yüzde 91 İ OKULLU..
Karabük Milli Eğitim İl Müdürlüğü ANAOKULU noktasında,çok büyük bir başarı yakaladı ve şu an itibarı ile 5 YAŞ GRUBUNUN yüzde 91 i,artık ANAOKULU Öğrencisi konumunda.
Milli Eğitim Bakanlığı da bu konuya çok büyük bir önem veriyor ve bu önem çerçevesinde hareket eden Karabük Milli Eğitim İl Müdürlüğü,kısa bir süre öncesine kadar yüzde 81 olan ANAOKULU Öğrenci sayısını,yapılan yoğun çalışmalarla yüzde 91 oranına çıkarmayı başardı.
BU ÇOCUKLAR OKUMAYA DEVAM EDİYORLAR..
Bu ay içerisinde 12 anasınıfı daha açılıyor..
İş bununla da bırakılmadı..
KARABÜK İL GENELİNDE 4 ANAOKULU DAHA YAPTIRILIYOR..
Öte yandan ANAOKULU’NA devam eden öğrencilerin yanı sıra,ANAOKUL SEVİYESİNDE olmasına karşın engelli olan yavrularımız da var ve bunlar içinde bir ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU yapılacak..
KARABÜK’TE MİLLİ EĞİTİM GERÇEKTEN ÇOK İYİ DURUM DA..
Bu konulara Vali Sayın FUAT GÜREL ve SİYASİ İRADENİN mensupları bu konuları yakından izliyorlar,öyle olunca da sorunların çözümünde hayli mesafeler alınıyor..
ANAOKULU’NDA ÇOK İYİ DURUMDA KARABÜK..
Daha da iyi olacak elbet..

İKİNCİ EL OTOMOBİL SATIŞI YAPAN BİR SAHİBİ DOSTUM “20 ARAÇLIK BİR PORFÖYÜM VARDI.SATTIM PARA KAZANDIM.ŞİMDİ 16 ARAÇLIK..”
Karabük Cumhuriyet Savcılığı tarafından 50 İlde başlatılan bir operasyon ile ilgili bilgi almak için İKİNCİ EL OTOMOBİL SATIŞI yapan Galeri sahibi bir dostum,bir Kardeşim ile görüştük.
Çok samimi bilgiler verdi.
“BENİM 20 ARAÇLIK BİR PORTFÖYÜM,EKONOMİK BİR POZİSYONUM VARDI..” dedi ve satış yaparak elinde ki araçlardan para kazanmış,ancak yerine aynı araçtan bir tane daha koymak için,sattığı fiyatın üzerinde bir araç almaz zorunda kalmış.
KISIR BİR DÖNGÜYE GİRDİM/GİRDİK ABİ dedi..
“ŞU AN 20 ARAÇLIK PORFÖYÜM 16 ARAÇ CİVANIRA İNDİ..” şeklinde samimi bilgiler verdi,daha sonra da “ABİ BUNA KARŞILIK,ELİN DE 20 ARAÇ İÇİN,ATIYORUM, KULLANDIĞIM 2 MİLYON LİRA PARA VARDI İSE.BU PARA 3.5- 4 MİLYONA ÇIKTI.AMA O 3.5-4 MİLYON İLE DE,16 ARAÇ ALABİLİYORUM..” dedi.
İŞTE BÜTÜN ESNAFIN DURUMU BU ŞEKİLDE GERÇİ.
Bütün ESNAF KESİMİ elimde ki para miktarı arttı,malım azaldı görüşünde..
İşin gerçek yönü de böyle..

ABO..!! ASGARİ ÜCRETLİ AYAKTA,KADROLU İŞÇİLER AYAKTA,MEMURLAR AYAKTA,ESNAF “İKİ GÖZÜ İKİ ÇEŞME..” HAYATINDAN KİM MEMNUN
ASGARİ ÜCRETLİ KESİM AYAKTA.
KADROLU İŞÇİ KESİM AYAKTA..
MEMURLAR AYAKTA..
ESNAFLARIN İKİ GÖZÜ İKİ ÇEŞME AYAKTA AĞLIYOR..
ÇİFTÇİLERİN DURUMU ZATEN BELLİ,BELLERİ BÜKÜK..
İYİ DE bu Memlekette kimlerin keyfi yerinde,kimler hayatından memnun acaba,gerçekten büyük bir umutsuzluk girdabına girdi bu Ülke,hiç kimsenin ağzını bıçak açmıyor,bütün suratlar asık,gülen insan görmek mümkün değil.
Bir esnaf kardeşim “ABİ DÜKKANI AÇIYORUM,YANIM DA 4 ÇALIŞAN VAR,İNAN KAPATIP ONLARA YOL VERSEM,ELİMDE Kİ PARA İLE ALTIN ALSAN ÇOK DAHA İYİ,NE VERGİ,NE SGK NE ELEKTRİK,NE İŞYERİ KİRASI VAR.GECELERİ UYUYAMIYORUM VALLAHİ BİLLAHİ..” dedi.
Bunların söylemekte haksız mı o Kardeş..
Bu Ülke ne hale geldi Allahım.
Sıkıntı gerçekten çok/çok/çok büyük..

80 kişi görüş bildirdi

 1. Aslan Amca

  Önümüzdeki haftalarda büyük işletme olsun, KOBİ olsun, esnaf olsun, yüz binlerce insanın kapının önüne koyulacağından, aylarca evine tek bir lira götüremeyeceğinden emin olabilirsiniz

 2. Hür irade

  Osmanlı’nın nasıl çöktüğünü şimdi daha iyi anlıyor musunuz, Osmanlı’nın torunlari

 3. Yeni Ekonomik Model

  Maduro’nun uzmanlık alanı ekonomi olmadığı için, onun dışında kimsenin de kafası ekonomiye basmadığı için, Venezuela’da asgari ücreti 3’e katlamış.
  Ama vatandaş hala temel gıda maddelerini alamıyorum.

 4. ACI ACI

  2022 yılının ilk 3 ayında emekçi ve emekli kesim berbat bir 3 ay geçirecek..Bunu hep beraber buram buram yaşayacağız.

 5. Halk

  Tüm garantili sözleşmeleri döviz cinsinden yapanlar
  4250 TL olarak açıklanan asgariucret’i Dolarla yorumlamak spekülasyondur diyor

 6. Halk

  2021 ocak ayında Asgari ücretle Bim’den 50 adet 5 kg sole Ayçiçek yağı alırken 4250 TL ile 35 adet alacağım. Benim 15 adet yağımı kim çaldı.

 7. DERİN DEVLET

  Hiçbir şey devletin gelecek planlarını bozamaz, o planların içinde de AKP’ye yer yok!

 8. CHP ve REFİK

  Allahını seversen CHP üniversite için açıklama yapacakmış
  Atı alan Üsküdarlı geçti
  Ankara kuşunun iddiaları ne olacak
  2 sekreter akademisyen oldu mu
  Kızı eflaniye öğretim üyesi Evine ne kadar para harcadı
  Da bir sürü iddia
  Tabi Abdullah bey hangisini dile getirdi ortalık soğudu artık konuşsa ne olur

 9. İşci

  Kenan başkan kardemire baksın.aldığımız paralar eridi iskenderun başkanı gibi ek zam istesin.

 10. mesutt78

  yüzde 65 oy oranı ile 20 yıldır iktidara destek veren karabük halkının geçinemiyorum diye ağlamaya hakkı varmı sizce…

 11. ÇAKIR

  CHP İL BAŞKANININ KARABÜK HAKKINDA BAŞKA DİYECEKLERİ YOKMUYMUŞ? KENDİSİ KARABÜKTE YAŞAMIYO GALİBA KARABÜKÜN SADECE SORUNU ÜNİVERSİTE Mİ? KARABÜKÜN ONLARCA SORUNU VAR. ANA MUHALEFET PARTİSİNİN BİR İL BAŞKANI OLARAK BU SORUNLARI HER ALLAHIN GÜNÜ DİLE GETİRMESİ LAZIM.AMA PARYİNİN İL BAŞKANI DEĞİL DE BİR MEMURU GİBİ O KOLTUĞU İŞGAL EDİYOR YAZIK ÇOK YAZIK.ÇIKMIŞ ÜNİVERSİTE İL İLGİLİ SOHBET ETMİŞ SAYIN AHMET ABİMLE RASTLAMASAYDI ONU DA DİYEMEZDİ.BENCE HERGÜN BİR KONU HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASINDA BULUNMASI LAZIM HEMDE TEK DEĞİL MİLLET İTTİFAKI OLARAK İYİ PARTİ İL BAŞKANINI DA YANINA ALIP KARABÜKTE SES GETİRMESİ,ULUSAL BASININ BİLE GÜNDEMİNE GELMESİ GEREKİR.

 12. Dertli Yaşlı

  Ahmet bey, asgari ücretli iyi bir artış almış gibi görünüyor, ama paramız şubat 15’e kadar pul olmazsa tabi. Elbet sevinmek onların hakkı, ama maalesef her gün herşeye zamlar fırıtına gibi. Diyorlar ya dolarla maaş mı alıyorsunuz. Ama herşeyin dolara endeksli olduğunu unutuyorlar. Geçen yıl 400 dolar olan asgari ücretli yeni zamla 300 dolar anca alıyor veya alamıyor. Benim gibi emekli olanların hali ne olacak, ben 1900 TL. emekli maaşı alıyorum, bizim halimiz ne olacak, bizi düşünen yok. Sabah kahvaltımızın içine de ettiler. 30 TL ye aldığım gezici peynir 50 TL olmuş, 19 TL’ye aldığım yerli kaşar oylum 33.tl. olmuş, 13 TL ‘Ye aldığım oylum yoğurt 23.tl. olmuş, Allah sonumuzu hayır eylesin, ne diyeyim.

 13. Karabükspor Sevdalısı

  ÇAKIR RUMUZLU KARDEŞ, YORUMLARINI TAKİP EDİYORUM, NOKTASINDAN VİRGİLÜNE KADAR SANA HAK VERİYORUM. KARABÜK’ÜN SORUNLARINI HER GÜN MUHALEFET PARTİLERİ DİLE GETİRMESİ LAZIM. MESALA BELEDİYENİN ÖZEL HALK OTOBÜSLERİNİN HALİ NE OLACAK, VATANDAŞLARA NERDEYSE SPOR YAPIN DİYORLAR, ÖĞLEBELİNE TEK VASITA, CEVİZLİDERE’YE TEK VASITA, YENİ YAPILAN TOKİ TARAFINA TEK VASITA, HAVA KİRLİLİĞİ, YUMAK YUMAK SORUNLAR, BUNLARA ÇÖZÜM NOKTASINDA İLERLEME YOK. GÜNDEMDE TUTAN DA YOK MAALESEF. SAYGILAR….

 14. Ne Kenan ne Recep başkanı geçemez

  Eyer bir sendikal mücadele olucaksa ne Kenan ne Recep Başkan Vergiliyi geçemezler Başkan Vergili onnarı başarılı etmez çünü bilir hakkında neler konuştuklarını gelecekte Rafet bey için ne işlere giriceklerini Ahmet abi sen dahil kimse hayallenmesin

 15. Halkın sesi

  Karabük üniversitesi deki Rektörün kızı eflaniye gitmeden gitti gösterildiği idalar dogrulandıgı gibi sorun çok,ilçelerle ilgenmiyor idare malesef.chp il baskanın sesi yok gibi hiç duyulmadığı idalar var.Karabukte hava kirliligi , marzinç gibi sorunlar var, trafik malesef sorun çok.Eflaniye DogalGaz işteniyor,Bldy baskani da Mars gazı gaz çifligi yaptıgı gibi böyle seyler oluyor.malesef.Hindi çifligi diyorlar, Kastamonu hindili satılıyor eflanide durum böyle.

 16. Adam gaz kafalıysa

  Bi adam gaz kafalıysa olacagı budur altı gaz kafa üstü gaz kafa .Millet neler yapıyo gaz kafalılar ne yapıyor güççül yavrum güççül ufal yavrum ufal bagalım nereye gadar halkın sesi su işte

 17. Dolar altın gidiyor

  Açıkladınız akari ücret şindiden azaldı dolar 16.2 lira altın uçtu gidiyor herşeye zam herşeye zam askari ücret şindiden güneş görmüş kara döndü AKP liler ne diycekler bu işe EMEKLİNİN HALİ ZATTEN PERİŞAN 1580 LİRA ALIYOM emekli parası naber AKPliler iyimisiniz sağlınız yerindemi Allah sizi bildi gibi yapsın işallah

 18. Esas stokçu kuyumcular

  İstanbul kapalıçarşı dahil hemen heryerde kuyumcular altın satarken ya satmıyolar ya nazlı tek tük satıyolar ESAS STOKÇULAR KUYUMCULAR DA onları kimse görmüyor neymiş araç satanlar stokçuymuş olacak şeymi

 19. Zamına zam

  Benzine 69 kuruş, motorine ise 1 lira 13 kuruş zam!

 20. ASGARİ ÜCRET

  Y O R U M S U Z

  Net Asgari ÜcR. (TL) Dolar karşılığı
  2001 110 89
  2002 173 114
  2003 225 150
  2004 310 218
  2005 350 261
  2006 380 265
  2007 411 316
  2008 492 381
  2009. 536 345
  2010 587 391
  2011 643 385
  2012 720 400
  2013 832 437
  2014 868 396
  2015 974 358
  2016 1300 430
  2017 1404 384
  2018 1603 332
  2019 2020 355
  2020 2324 332
  2021 2825 324
  2022 4250 271

 21. AHMET AMCA

  2022 Yılının enflasyonunu şimdiden açıklıyorum; %150

 22. ASKARİ ÜCRETİ ALMADAN 15 DOLARI GİTTİ

  ASKARİ ÜCRET AÇIKLANIRKEN 1 DOLAR 15.300 LİRAYDI ŞİMDİ 16200 LİRA BEN DAHA ASKARİ ÜCRETİ ALMADAN AÇIKLANAN ASKARİ ÜCRETİN 15-16 DOLARI GİTTİ GİDER.ÖYLE DEYİLMİ KAÇ GÜNDÜR SESİ ÇIKMAYAN SESİNİ ÇIKARMAYA BAŞLAYAN AKP Lİ SİYASETÇİLER.EMEKLİ NOLACAK EMEKLİ ONUDA Bİ AÇIKLAYIN ANNAYALIM ARKADAŞLAR.
  DOLAR GİDİYO
  ALTIN UÇTU UZAYA VARDI.
  ASKARİ ÜCRETİ ALMADAN KUŞ OLDU UÇTU DEMİ

 23. Kenan Yılmaaaaaz nerdesin

  Kenan Yılmaaaaaz nerdesin arkadaş bizim mayışlar kuş oldu garga oldu heryerde iyileştirme var sen nerdesin arkadaş.Şu yemekhaneyede bi bak yimeklere bir bak allaşkına ya işçiyi böyle boşverme erken boşverdin boyuna tur atıp ziyarettesin arkadaş

 24. Aslan Amca

  İlk seçim akşamı itibarıyla devlet yönetiminin AKP’nin elinden alınacağı konusunda en ufak kaygınız olmasın.

 25. Aslan Amca

  Erdoğan’ın 3. Kez Cumhurbaşkanı adayı olmayacağı kamuoyuna deklere edilince beni tebrik etmek için sıraya gireceksiniz.

 26. Aslan Amca

  AKP’nin güçlü tutulup kullanılma süreci ilk seçimle birlikte sonlanacak.

 27. DERİN DEVLET

  AKP’den kurtulamayacağız kaygısı kafanızdan silin atık. İlk seçim akşamı itibarıyla devlet yönetimi AKP’nin elinden alınacak.

 28. Aslan Amca

  AKP ilk seçimde iktidarı devrettikten sonra kamuoyuna öyle şeyler düşecek ki, AKP için bizle kavga edenler özür dileyecek.

 29. BİNDİK ALAMETE

  BİNDİK ALAMETE GİDİYOZ SELAMETE ASKARİ ÜCRET NOLDU DOLAR NOLDU ZAMLAR NOLDU A.K.P. MEMNUNMU YERİNDEN OY VERDİM Bİ DAHA VERİRSEN ALLAHÜÜTEALA O AN ELLERİMİ KOPARIP ALSIN

 30. Hamdolsun almadan 256 dolara indik

  Hamdolsun asgari ücreti daha almadan 256 dolara indikinmeyede devam ediyoz marketler eteket deyiştirmeye yetişemiyolar KUYUMCULARSA uçuyor uçuyor sen hala araba satanları stokçu göstermeye çalış olicak iş deyil be

 31. Aslan Amca

  Akp’liler sokağa çıkıp oy istemeye yüzünüz olmayacak….

 32. Derin Ekonomi

  Çok işçi ekmeğinden olacak.

 33. ERKEN SEÇİM, HEMEN SEÇİM

  HEMEN YARIN HATTA YARINDAN DA YAKIN BİR ERKEN SEÇİM YAPMALIYIZ.. NEDİR BU AK PARTİDEN ÇEKTİĞİMİZ.İŞLERİ GÜÇLERİ YOKMUŞ GİBİ 2001 DE 90 DOLAR OLAN ASGARİ ÜCRETİ 400 DOLARA KADAR ÇIKARDILAR. 2001 YILINDA 3.617 DOLAR OLAN MİLLİ GELİRİ 2013 YILINDA 12.489 DOLARA KADAR ÇIKARDILAR.İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM KİTAPLARINI BEDAVA YAPIP SIRALARA KOYMAYA BAŞLADILAR, HALBUKİ ESKİDEN BİZ NE GÜZEL KİTAPÇI KİTAPÇI GEZİP KİTAP ARAYARAK SPOR YAPARDIK.ŞİMDİ DE İŞİ GÜCÜ BIRAKIP YARDIMCI KİTAPLAR İLE TEST KİTAPLARINI BEDAVA VERECEKLERMİŞ. BAŞÖRTÜ YASAĞINI KALDIRIP ZAMANINDA BAŞÖRTÜSÜNE 1 METREKARE BEZ PARÇASI DİYEN GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA BİLE BAŞÖRTÜLÜLER İLE HELALLEŞMELİYİZ DEDİRTEN AK PARTİ’YE DELİ OLUYORUZ.NE GÜZEL Dİ ESKİ GÜNLER.. FAİZLER %100 LERDE SEYREDER BANKA BANKA FAİZ HESAPLATIRDIK HATTA BAŞBAKANIMIZ KARAOĞLAN ECEVİT VE KIRMIZI IŞIKTA DURAN CUMHURBAŞKANINIMIZ A.NECEET SEZER ANAYASA KİTAPÇIĞI FIRLATMA OYUNU İLE FAİZİ %7000 E KADAR ÇIKARMAYI BAŞARMIŞLARDI VE BİZ BİR GECEDE FAİZDEN %35 KAZANMIŞTIK. DEVLETİMİZ BATIYORDU AMA BİZ KAZANIYORDUK.SONRA AK PARTİ GELDİ VE FAİZLERİ % 10 UN ALTINA KADAR İNDİRDİ. ALLAHTAN 2013 DE GEZİ PARKI OLAYLARINI BAŞLATIP FAİZİ TEKRAR YÜKSELTMEYİ BAŞARDIK.HER GÜN BOMBA PATLAYAN ÜLKEMİZİ PKK TERÖR ÖRGÜTÜNDEN KURTARDILAR.. İŞİ GÜCÜ BIRAKIP SURİYE’DE IRAK’TA PKK LI AVLIYORLAR NE ÇEKTİK BU AK PARTİ’DEN. TUTTULAR KARABÜK GEREDE ARASINA DUBLE YOL YAPTILAR.HALBUKİ BİZ CİLDİKISIK TÜNELİNİ IŞIKLANDIRDIĞIMIZDA KUTLAMA YAPAN İNSANLARDIK.BİR DE HER İLE ÜNİVERSİTE YAPIP GÜNÜMÜZ PARASI İLE 2.500-6.000 TL OLAN ÜNİVERSİTE HARÇLARINI KALDIRIP ÜNİVERSİTELERİ PARASIZ YAPMAZLARMI ? BIKTIK BU AK PARTİDEN HEMEN YARIN HATTA YARINDAN DA YAKIN BİR ERKEN SEÇİM YAPALIM, KURTULALIM AK PARTİDEN VE 1 LİRAYI HAVAYA ATIP YERE DÜŞÜNCEYE KADAR
  DEĞERİNİN 50 KURUŞA DÜŞTÜĞÜ GÜNLERE GERİ DÖNELİM. KURTULALIM AK PARTİ’DEN VE ASGARİ ÜCRETİ TEKRAR 90 DOLAR SEVİYESİNE ÇIKARALIM…

 34. O kadar başarı seçimden kaçma

  Salak salak yazmış adam o zaman erken seçimden kaçma gel meydana millet geçim sıkıntısından inliyor o hala geçmişe aklınca gönderme yapıyor.Asgari ücret başka satın alma degeri başka.Asgari ücret 100 dolar olsun,satın alma gücüm 80-90 dolarlık olsun.Asgari ücret 400 dolar olmuş da benim satın alma gücüm 450-500 dolarsa batsın o 400 dolarlık asgari ücret.

 35. Son çırpınışlar

  AK tayfanın son çırpınışları fayda etmeyecek

 36. Karabük de doğma büyüme

  AKP fanatiği bildik bi pastanedeyim, pastane sahibi AKP’ye bi laflar ediyor bi laflar, burada yazmam mümkün değil.

 37. Boş konuşmayın AKP liler

  Dış güçlerle planladıklarıniz krizleri çöze çöze milli kahraman olunmasına karnım tok.

 38. Halk

  Bi ara ortalıda dolar yakan yavşaktan geçilmiyordu, şimdilerde esameleri bile okunmuyor!

 39. DERİN DEVLET

  İktidar değişince yandaş yalaka gazeteciler ve troller ülkeye verdikleri zararlar için yargılanacak.

 40. Hür irade

  Erdoğan sevildiğini sanıyor ama onu değil sağladığı rantı sevdiklerini görecek.

 41. GEÇİNMEK MÜMKÜN DEYİL

  EMEKLİYE VERİYOLAR ASKARİ ÜCRETLİY VERİYOLAR AYNI GÜN ZAMLAR GELİYO O DOLAR DENİLEN PARA UÇUYO BİZE VERİLEN ZAMLAR BOŞA ÇIKIYOR.ÖNCE ZAMLARI Bİ DURDURUN SONRA ÜCRETLERE ZAM YAPIN YAGEÇİNEMİYOZ GEÇİNEMİYOZ GEÇİNEMİYOZ

 42. İşci

  Kenen başkan maaşlar pul oldu ek zam istiyoruz.artık şu gezme tozmo foto işini bırak.sendikacılık yap.biçak kemiğe dayandı artık.gieceksen genel midüre yönwtim kurulu başkanına git zam iste.

 43. Ezilen çalışan

  Asgari ücret 4250 TL oldu ve an itibariyle patron ben bu parayı veremem diyip işten çıkartirim diyor,Sigortada 4250 gösteririm ama en fazla 3250 tl net veririm, aradaki farkı bana geri vereceksin diyor…

 44. Asgari Ücretli

  İşten çıkarmalar haddinden fazla artacak. Ak tayfanın Suriyeli kardeşleri 2 bin 3 bine çalışırız diyecekler iş verende onları tercih edecek. Ne yazikki ülkemizde mülteci biz olacağız.ALLAH BELANIZI VERSİN AKP ve ŞAKŞAKÇILARI.Rahmetli baban işçi maaşı ile 5 çocuğunu büyüttü, okuttu,evlendirdi,evini yaptı, her ay koli koli eve erzak alırdı şimdi biz çocuğumuzun sünnet düğünü yapamayiruz, kredi kartlarının asgarisini zor yatıyoruz Allah emanet yaşıyoruz…Halen daha utanmadan çıkıp konuşuyorlar hakkım haram olsun…ölemezsiniz inşallah kula kulluk eden ,menfaatci,hak yiyici ak tayfa

 45. Zamına zam

  SALI günü benzin ve Motorin’e yeniden ZAM bekleniyor…

 46. Başkan

  Kenan başkan promosyonlar 4000 miş kurmayların sahada gezerken işçiye eski şube promosyanlardan daha para alıyormuş biz almayacağız biz farklıyız göreceksiniz diyordu görünüşe bakılırsa sizde promosyonlsrdan tırtıklamışsınız 2 sene önceki promosyana bakıldığında bu dönem yatacakla pek fark yok kurmaylara söyleyin bir zahmet sahada gezerken bol kepçe sallayıpta işin gerçek yüzü ortaya çıkınca bunada şükür demesinler bir olay gerçekleşmeden işkenbeden sallamasınlar sonrada insanların şükür diyipte pişkin pişkin sırıtmasınlar

 47. AKP'liler haklı

  Akp’liler hakli arkadaşlar kriz yok ekonomi uçuyor neden mi? Saray’a tanesi 1.8 milyon Euro olan 3 yeni Mercedes S-600 Guard araba alındı!

 48. ASELSAN'ıda sattı hainler

  Patent Enstitüsü’ne ASELSAN tarafından yapılan şöyle bir başvuru var: “Aselsan Qatar”
  ASELSAN Birleşik Arap Emirlikleri’ne mi satılıyor diye sorduğumuzda “Hayır” demişlerdi. Meğer aslında doğru demişler. Katar dururken onlara niye satalım?! demek istemişler!

 49. TEK BİLDİĞİNİZ HAKARET,YALAN , İFTİRA

  SALAK SALAK YAZMIŞ DİYE HAKARET EDEN HADSİZ SEN KİŞİLİĞİNİ GÖSTERMİŞSİN DE SANA FIRSAT VEREN SAYIN!! AHMET BEYE NE DEMELİ, HEM HAKARET EDEN MÜPTEZİLİ HEM ALLAH BELANIZI VERSİN AKP VE ŞAKŞAKÇILARI DİYEREK AK PARTİ’YE VE DESTEKÇİLERİNE BEDDUA EDENİ HEM DE BASIN YOLU İLE HAKARETE MÜSAADE EDEN BÖLGENİN SESİ GAZETESİ İÇİN BURADAN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUM…

 50. GAFİL Mİ ? BEDBAHT MI?

  “ASELSANI SATTI HAİNLER” DİYEN GAFİL… SAVUNMA SANAYİİNDEKİ MİLLİLİK ORANININ %20 DEN %70 ÇIKTIĞI ŞU GÜNLERDE İHA, SİHA, HELİKOPTER, TANK,TOP, SAVAŞ GEMİSİ YAPIYORUZ HATTA SAVAŞ UÇAĞI VE UÇAK GEMİSİ YAPMAYA BAŞLADIK..ASIL SEN VE SENİN GİBİLERİN YAPTIĞI ARTIK GAFİLLİĞİ DE GEÇTİ AK PARTİ DÜŞMANLIĞINIZ YÜZÜNDEN HAİNLİĞE GİDİYORSUNUZ HABERİNİZ OLSUN VE AKLINIZI BAŞINIZA ALIN….

 51. Promusyon

  Kenan başkan alacağın promasyon bunu ayıp emekli bile 3000 maaşa 2600 promosyon alıyor.
  Bu mu senin işçiye sahip cikman bu mu senin efsane olacagım demen böyle giderse 2 senede paspasa doneceksin

 52. Kaybeden delege

  Biz kaybettik evet bütün delegeleri verdik çok farklı bir sonuç oldu ama fabrika geneline bakarsan %47 ye % 53 kaybettik yine fabrikanın yarısına yakını bizi destekledi teşekkür ederiz destekleyen kardeşlerimize. Kenan başkanı da sonuna kadar tebrik ediyoruz ha tebrik edenleri hain ilan etmişler nasıl tebrik edersin diye. Birde Kenan başkanın eski ekiptekilerle uğraştığını ve tehdit ettiğini söylüyorlar ben inanmıyorum. Adam artık Şube başkanı Karabük te özçelik Sendikası Kenan YILMAZ dır. Kenan başkan herkesi yanında görmeyi ister bir olmayı ister diri olmayı ister kimseyle uğraşmaz diye düşünüyorum

 53. Anonim

  Promosyon paraları 4 bin diye beğenmeyenler var Şube para yedi aradaki bazı makamlar para yedi diyen var şimdiye kadar nasıldı bilmiyorum sendika para alırmı bilemem düzen nasıl bilemem ama evet maaşlara göre promosyonlar az 8 4 çalışan 10.kademe işçinin maaşı kadar olmalıydı en az. Ama bunu sendika belirlemior kardemir ile banka arasında belirlenen bir fiyat diye biliyorum. Ama bazı delegeler ve temsilciler gruplarında sendika promosyon parasını 4 bin olarak aldı diye yayın yapıyor yapmayın delegeler yapmayın yeni temsilciler

 54. Promosyon konusunda

  Arkadaşlar öğretmenler 2022 yılından itibaren 7000 tl promosyon parası alacak, ona göre hesabınızı yapın 7000 den aşağı bi promosyon alırsanız bilinki geri kalanı birileri tarafından çalınmıştır

 55. O otobüs çoktan kalktı

  Ohooo Ahmet amca maşallah
  Burası yine sendikal olaylara başlamış Bi göz atmakta fayda var 😉
  Bari Bi de ben yazayım ve o zaman diyeyim ki altın harflerle büyük büyük yazalım
  O OTOBÜS ÇOKTAN KALKTI SEN O OTOBÜSE GEÇ KALDIN 🙂
  Abisinin neettiiinnn

 56. Anonim

  karabuk ‘teki sıfır araba stokcusu arkadas kimmiş bi ogrensek. bu değirmenin suyu nereden geliyormuş. ata dan baba danmi zengin yoksa siyaseten mi zengin olmuş. hangi siyasi partide gorev almis hangi kamu kurumlarının ihalesini almış. daha önceden hakkında soruşturma acilmismi halkta bilsin.
  normalde yerel basin balıklama atlardi böyle bir haberin üzerine bu şahısla ilgili korkularimi var çıkarları mi var yada haber yasagimı getirildi adlı kurum tarafından. arabaları nereye sakladığı bulunmuş.

 57. Güçlü'nün Adaleti

  Milletin a.. koyacağız diyen müteahhit Londra’da sokak satın alırken, halk bu soğukta ekmek kuyruğuna giriyor ise orada adalet yok demektir..

 58. Aslan Amca

  Tekrar yazıyorum Erdoğan aday olmayacak 13.cumhurbaşkanı Hulusi Akar olacak.

 59. Ekonomist

  Dolar rekora koşuyor! Euro zirve yaptı!
  Bu ifadeler yanlış. Bu ifadeler sorunu saklıyor.
  Şu an Türkiye’de olan yerli bir facia. Dolar ve Euro yerinde sayıyor, Türk parası değer kaybediyor. Türk parası Afgan ve Suriye parası karşısında da değer kaybediyor.
  Türk parası eriyor!

 60. Ekonomist

  Dolar bu seviyelerde kalırsa işin sonunda finansal kriz gelir….acil dolar 10,11 seviyesine gelmeli aksi halde çoğu kişinin ocağı söner kendimde dahil.

 61. Çelikhane hurdacı

  Duymuştum bende otobüs muhabbetini bizim çelikhane temsilcisi ile ilgili bir olaydı galiba. Ben seçim kazandım diye gidip görev istemiş fabrikada kazanan tek delege benim demiş şubeden görev istemiş olmayınca temsilciliğe de razıyım demiş.

 62. Gerçekler

  20 Sene önce, işçi emeklisi babamın verdiği harçlıklarla Star gazetesinin kuponla verdiği Nokia 5110 telefonu aldım. Döneminin en iyi 3. ya da 4. cep telefonudur. Şimdi sen sor bakalım lise öğrencilerine, harçlıklarıyla en iyi 3. cep telefonunu alabilen var mı bugün?

 63. Gerçekler

  Partim zarar görmesin diye “Dış güçler ekonomimize saldırıyor” yalanına inanlar ülkeye kötülük yapıyor.

 64. Gerçekler

  Türkiye ekonomisi dış güçlerce sert bir kuşatma altında değil ama beceriksiz yöneticileri elinde olduğu kesin.

 65. Gerçekler

  CB sistemine geçildiği gün Dolar 4.70 liraydı bugün 17 liraya yakın! Düryada bunun örneği yok.
  Krizin iki sebebi: Yanlış politikalar. Yanlışları önleyecek denetim ve denge yok
  703 Sayılı KHK Cumhurbaşkanına denetimsiz yetkiler verdi.

 66. Ekonomist

  Birileri faiz lobisi diyor ya; %14 faizle bankalara borç veren bir MB sı Aynı parayı Bankalardan tekrar %22.5 Faizle geri alıyorsa dış güçlerle mi ekonomik savaş vermiş oluyoruz?

 67. Yeni Ekonomi Modeli

  Aç bırak İTAAT etsin,
  Cahil bırak BİAT etsin.

 68. Gerçekler

  Et yemezsiniz teriniz ve nefesiniz kokmaz, parfüme ihtiyacınız olmaz ama kafanız da çalışmaz. Türkler et yemiyor. Bu iyi değil çünkü Amerika ,Almanya
  İngiltere
  Japonya gibi kral ülkeler
  günlük 1 kiloya yakın et tüketiyor.

 69. 5 li çete kimim kasası?

  Vakıfları,yandaş kuruluşları,
  yancılık yapan partilileri DOYURMAK için,
  Kazanamadıkları
  Büyükşehir Belediyelerinden
  artık gelir elde edemeyince
  Çare olarak,beşli çetenin üzerinden
  kur manipülasyonu yapıyorlar.
  Vatan,bayrak,ezan umurlarında mı? sanıyorsunuz münafıklıkların.

 70. Son durum

  eceli gelen köpek cami duvarına işer

 71. SENDİKALIYIZ GÜYA

  KENAN YILMAZ SEN SENDİKACILIK YAPACAZ DEDİN FOTOMEDELLİK YAPIYORSUN VERDİĞİN SÖZLER NERDE HANİ PROMOSYONDAN KİMSE ÇALAMAZDI 12000 TL DEN AŞASINDA HIRSIZLIK VAR DEMEKTİR KALDIRILAN KADEMELERİ ALMAZSAK NAMUSSUZUZ DİYORDUNUZ OY İSTERKEN BİZ İŞ VEREN SENDİKASI DEĞİL İŞCİ SENDİKASI OLACAZ DİYORDUNUZ ENFLASYONDA ÜCRETLER SÖZLEŞME ZAMLARINA RAĞMEN 100 de 50 ERİDİ SİZ BAŞA GELİR GELMEZ İLK İŞİNİZ İŞÇİLERLE UĞRAŞMAK OLDU TÜM KISIMLARDA ÇALIŞANLARLA UĞRAŞIYORSUNUZ SEN BU TEMSİLCİLERLE BU EKİPLE BU VİZYONLA GİDERSEN FAZLA SÜRMEZ KARDEŞİM SENİ KULLANMAYA ÇALIŞANŞARA TESLİM OLMUŞSUN YADA SENDE O LARDAN FARKLI DEĞİLSİN UNUTMA BİR ESKİ DÜŞMANDAN BİRDE EN YAKININDAN KORKACAKSIN SENİN ÇEVRENDE HEPSİ MEVCUT KARDEMİRDE HUZUR KALMADI YAKINDA BÜYÜK SES ÇIKACAKTIR ÜCRETLER AĞIR SANAYİNİN EN ALT SEVİYESİNDE VERGİ YÜKÜNÜ KALDIRAMIYOR İŞÇİ FORMENLER VERGİ VERMİYOR ONLAR SENDİKA AİDATI VERMİYOR AMA SEN FORMENLERLE GEZİP TOZUYORSUN İŞCİ ŞİMDİDEN BU DAHA BOKMUŞ DEMEYE BAŞLADI İSTER TAVSİYE OLARAK ALIRSIN YADA GÖRÜRÜZ HEP BERABER.

 72. Ekonomist

  Kur 17.5 gördü bu iş böyle olmaz devlet içindeki aklı selim kişiler bu işe artık dur demeli dolar acilen 13,14 lü seviyelere gevsemeli aksi halde Allah korusun finansal kriz gelirse saten %80 kredi ve kredi kartı ile iş çeviren halk biter.

 73. Gerçekler

  Millete küfür eden yandaş mutahit Mehmet Cengiz hadi artık sat dolarlarını para ya para demedin 14 den tekrar alır 23 den yine satarsın.

 74. Gerçekler

  Dolar 17.78 Euro 20 oldu nerdesiniz sözde milliyetci sözde islamcilar..

 75. CENGİZ HOLDİNG

  0.60 dan kamu bankasından kredi aldım 3 liraya yapacağım köprüyü 15 liraya yaptım araç başı dolar bazlı geçiş ücretli devlet garantisi aldım köprü bittiğinde dolar 3 lira idi şimdi 18 lira aldığım krediyide TL olarak ödüyorum bana bu imkanı verem Ak partime çok teşekkür ediyorum.

 76. Zamına zam

  Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı
  21/12/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;
  Benzinde 62
  Motorinde 55
  LPG’de 57 KRŞ/LT
  Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

 77. Ekonomist

  Bir müşterim 33 yılda her krizi yaşadım da, şu an yaşadığım kriz falan değil,resmen Buhran.Aksini iddia eden saftirik cahildir dedi,bende dedimki ne krizi bunlar fragman

 78. Ekonomist

  Erdoğan iyi bir karar verdi Kur getirisi mevduat kazancının altında kalırsa aradaki fark doğrudan vatandaşa ödenecek…
  Bir nevi faiz artırımı oldu vatandaş ekstra faiz ödenecek ismi faiz değil ama katılım bankası gibi yani;Bankada 100 binim var yıllık faiz ile 114 binim olacak 12 ay sonra ama kur yıllık %25 artarsa aradaki %11 farkı faiz olarak karşılaşılayacak yani param 12 ay sonra 125 binim olacak.

 79. Ekonomist

  Şimdi doların 14 TL ye kadar düşüşü beklenir bu ismi faiz değil ama gerçekte faiz artırımı biraz olsun piyasayı rahatlatır. Ama tabiki aradaki fark para basılarakmı karşılanır eksta vergilerlemi.

 80. Ekonomist

  Eğer aradaki fark para basılarak karşılanırsa yeni 500 TL hatta 1000 TL’lik banknotlar piyasaya sürülür ayrıca madeni 5’TL basımıda lazım. Ayrıntılara bakmak lazım ama.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Kastamonu’da devrilen otomobildeki baba ve oğlu yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.06.2024 16:52
Paylaş:
A+ A-

KASTAMONU (AA) – Kastamonu'da refüje devrilen otomobildeki baba ve oğlu yaralandı.

Kastamonu-Taşköprü yolu 2. kilometrede Tayfun Acar yönetimindeki 34 EEL 382 plakalı otomobil refüje devrildi.

Kazada sürücü Tayfun Acar ile oğlu Mehmet Acar yaralandı.

Yaralılar, ambulansla Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.