DOLAR 18,8383 0.1%
EURO 20,3282 -1.12%
ALTIN 1.128,40-2,33
BITCOIN 4414640,06%
Karabük

KAPALI

06:39

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (18.Mayıs.2015)

ABONE OL
18 Mayıs 2015 08:28
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GEÇTİĞİMİZ PERŞEMBE, KARABÜK’E GELEN MHP GENEL BAŞKANI SAYIN DEVLET BAHÇELİ VE DİNLEYİCİ RAKAMLARI
MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET BAHÇELİ geçtiğimiz Perşembe günü Karabük’e geldi,KENT MEYDANI açılışına katıldı,daha sonra düzenlenen MİTİNG DE konuşma yaptı.
Dikkat ediyoruz..
Hiç kimse “Sayın DEVLET BAHÇELİ ÜLKEMİZ İÇİN,KARABÜK İÇİN NE MESAJLAR VERDİ..” olayını tartışmıyor,hemen herkes “BU MİTİNGE KAÇ KİŞİ KATILDI,KAÇ BİN DİNLEYİCİ VARDI..” noktasını tartışıyor.
CUMHURBAŞKANI Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN açılışlar için geldiğinde toplanan kalabalıklardan AZ MI/ÇOK MU kalabalık vardı olayı tartışılıyor,konuşuluyor.
Bunu bize de çok soran var..
Öncelikle MHP galiba bu işin acemisi,KENARLARDA BULUNAN KALABALIKLARI Meydanın ortasına çekemediler,yığamadılar,eğer bu noktayı becerselerdi CUMHURBAŞKANI’NI dinleyen kalabalık kadar,kalabalık dinleyici kitlesi daha net görülürdü.
HAVA SICAKTI,İNSANLAR GÖLGELERE KAÇTILAR.
MHP MİTİNGİ,MHP UMUTLARINI YÜKSELTECEK ÖLÇÜ DE KALABALIKTI ve MHP karşıtları bunu “KÖFTE/DÖNER..” noktasına veya “ÇALGI/ÇENGİ NOKTASINA..” çekmeye gayret etseler bile,ciddi bir katılım,önemli bir kalabalık vardı.
MHP’Yİ UMUTLANDIRAN BİR ORGANİZASYON OLDU.
7 HAZİRAN İÇİN MHP ÇOK UMUTLANDI bu organizasyonla..

ÖNÜMÜZDE Kİ PERŞEMBE GÜNÜ,CHP GENEL BAŞKANI SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU KARABÜK’E GELİYOR…
Geçtiğimiz Perşembe günü MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET BAHÇELİ Karabük’e geldi ve KENT MEYDANI açılışına katıldı,MİTİNG yaptı .
Bu Perşembe günü CHP Genel Başkanı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU Karabük’e gelerek MİTİNG YAPACAK ve MİTİNGİN saat 18.00 de yapılacağı açıklandı.
ÇOK ELVERİŞLİ BİR SAAT.
Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN,diğer yerlerde yaptığı MİTİNGLERLE ilgili bilgiler alıyoruz ve RAKİP PARTİLERE ağır eleştiriler getirmeden,KENDİ PARTİSİNİN EKONOMİK PROGRAMI HAKKINDA BİLGİLER VERİYORMUŞ.
KARABÜK BİR EMEKLİ KENTİ..
Bilindiği gibi Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN bu Genel Seçimde ki en büyük SÖYLEMİ/VAADİ,emekliler,ASGARİ ÜCRETLİLER ile TAŞERON İŞÇİLERİNE yönelik düşünceleri.
KARABÜK’TE ÇOK SAYIDA EMEKLİ VAR.
ÇOK SAYIDA ASFARİ ÜCRETLİ ÇALIŞAN VAR.
ÇOK SAYIDA TAŞERON İŞÇİSİ VAR.
CHP İl/Merkez İlçe/İlçe Örgütleri CHP EKONOMİK PROGRAMINDAN BİREBİR VE ÇOK OLUMLU BİÇİMDE ETKİLENECEK kitle ve kitlelere ulaşabilirlerse MİTİNG ÇOK KALABALIK olur..
BAKALIM BU MİTİNG NASIL GEÇECEK..?

AK PARTİLİLER,GENEL BAŞKAN VE BAŞBAKAN SAYIN AHMET DAVUTOĞLU’NUN GELİŞİ İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI
AK Partililer önümüzde ki cumartesi günü Karabük’e gelerek,bir MİTİNG YAPACAK olan Genel Başkan ve Başbakan için kolları sıvadılar ve hazırlıklara başladılar..
AK Partililer “BİZİM GENEL BAŞKANIMIZI DİNLEMEYE GELECEK OLANLAR,KÖFTE/DÖNER/EKMEK İÇİN GELMEYİP,Sayın GENEL BAŞKANI DİNLEMEYE GELECEKLER.ZARA İSİMLİ SANATÇIYI DİNLEMEYE DEĞİL..” gibi ince göndermeler yapıyorlar.
AK PARTİLİLER KOLLARI SIVAMIŞLAR..
Çok büyük bir kalabalık toplamak üzere kolları sıvamışlar ve 14 mayıs günü Karabük’e gelerek müthiş bir kalabalık karşısında MİTİNG yapan MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET BAHÇELİ’NİN kalabalığına göndermeler yapıyorlar..
“ZARA KONSERİ,MHP MİTİNGİNİN İKİ MİSLİ KALABALIKTI..” diyorlar “İNSANLAR BOL KEPÇE KÖFTE/DÖNER YEDİLER BU ARADA MİTİNGE KATILMIŞ OLDULAR…” diyorlar.
CUMARTESİ GÜNÜ saat 13.00 de düzenlenecek Sayın AHMET DAVUTOĞLU MİTİNGİNE ise insanların yalnızca ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Sayın AHMET DAVUTOĞLU’NU dinlemeye geleceğini vurguluyorlar..
Sayın DAVUTOĞLU CUMARTESİ GÜNÜ GELİYOR..
AK PARTİLİLER KOLLANI SIVAMIŞLAR..
MİTİNGİN kalabalık olması için çaba harcıyorlar..

MHP KANADINDA MORALLER TAVAN YAPMIŞ VE “BİZ BİR GARANTİ DERKEN İNANMIYORLARDI.2-0 YAPABİLİRİZ..”
Büromuzun hemen karşısına gelen MHP SEÇİM BÜROSU önünde MHP’LİLER ile selamlaşıyoruz,görüşüyoruz,konuşuyoruz,MORALLERİ TAVAN YAPMIŞ adeta.
“BAK ABİ BİZ KESİN BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKARTIRIZ DERKEN ŞÜPHELİ BAKIYORDUM.DEVLET BEY GELİNCE KALABALIĞI GÖRDÜM..” gibi yaklaşımlar getiriyorlar.
Hatta “BİZ BİR MİLLETVEKİLLİĞİNİ GARANTİYE ALDIK.KARABÜK’TE BİRİNCİ PARTİ OLMAYI GARANTİYE ALDIK,ŞİMDİ HEDEFİMİZ KARABÜK’Ü 2-0 ALMAK..” diyenler bile var.
MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET BAHÇELİ’NİN gelişi ve KENT MEYDANI açılışına katılan o kalabalık MHP’LİLERİN moralini ve başarı inancını gerçekten çok yükseltmiş.
MHP’LİLERİN BU MORALİNE karşılık,özellikle AK Parti kanadından “BİR ZAMANLAR CEM UZAN’DA KÖFTE/DÖNER/EKMEK İLE MEYDANLARI DOLDURUYORDU.SANATÇILARLA,ÇALGI/ÇENGİ İLE MEYDANLAR İNLİYORDU.SANDIKTA FECİ YENİLMİŞLERDİ..” gibi yaklaşımlar geliyor elbet.
MHP’LİLERİN MORALİ TAVAN YAPMIŞ..
Bakalım PERŞEMBE ve CUMARTESİ GÜNÜ ne olacak..?

2015-2019 AK PARTİ “KARABÜK YATIRIM PROGRAMI..” VE BURADA YER ALAN “KELEBEK VADİSİ İLE SPOR FABRİKASI..”
AK Parti Karabük İL YÖNETİMİ ve MİLLETVEKİLİ ADAYLARI,2015-2019 Süreci için 62 konuyu içiren bir “KARABÜK YATIRIM PROGRAMI..” hazırlamışlar.
62 AYRI YATIRIM VAAT EDİYORLAR..
Bunları yakında açıklarlar herhalde ve bizim öğrenebildiğimiz kadarı ile İKİ YATIRIM KARABÜK’ÜN hiç alışık olmadığı ve Karabük’ü çok ama çok ciddi biçimde etkileyecek konuları içeriyor..
“KELEBEK VADİSİ YAŞAM MERKEZİ..”
“KARABÜK SPORCU FABRİKASI..”
Biz bu tür yatırımları ilk kez duyuyoruz ve mutlaka çok içerikli,detaylı hazırlanmış,KARABÜK’Ü ÇOK ETKİLEYECEK iki önemli yatırım olacaktır.
“KELEBEK VADİSİ YAŞAM MERKEZİ..” Karabük-Safranbolu arasında ve ARAÇ ÇAYI üzerinde düzenleme yapılarak oluşturulan geniş kitlelere açık bir NEFES ALMA,DİNLENME,SU SPORLARI YAPABİLME merkezi olarak düşünülüyor
KARABÜK SPORCU FABRİKASI çok daha önemli..
AK PARTİ BU YATIRIMLARINI YAKINDA RESMEN AÇIKLAR..

AK PARTİ 2015-2019 KARABÜK PROJELERİNİN BAŞINDA ESKİPAZAR BİRİNCİ ETAP İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından hazırlanan ve toplam 62 Yatırımı içerdiği söylenen 2015-2019 KARABÜK YATIRIM Projeleri bağlamında ele alınan en önemli Yatırım ESKİPAZAR İSMETPAŞA İHTİSAS OSB olsa gerektir.
Tam ismi ile ESKİPAZAR 1.ETAP MAKİNE İMALAT İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ için hazırlıklar sürdürülüyor ve 11 ayrı Bakanlık “OLUR YAZILARI İÇİN..” Bölgenin kurulacağı alanda incelemeler başlatıyor.
Sayın SEDAT NAMAL’IN Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı,döneminde,Sayın TİMURÇİN SAYLAR’IN Meclis Başkanı olarak omuzlandıkları bu yatırım 2015-2019 sürecinde bitirilecek.
Şimdi bu işi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın TUNCAY ÖZCAN,Başkanvekili Sayın HAKAN ŞENTÜRK adım/adım izliyorlar ve işin biran önce gerçekleşmesi için çaba harcıyorlar.
KARABÜK’ÜN ÖNEMLİ BİR AVANTAJI bu işi bürokrat olarak izleyen OSB Müdürü Sayın CANER ÖZCAN,zira Sayın ÖZCAN Ülke genelinde ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ konusunu en iyi bilen,bu konuda uzman kabul edilen bir isim.
ESKİPAZAR/İsmetpaşa İhtisas Organize Sanayi Bölgesi noktasına ELEŞTİREL YAKLAŞAN insanlar da var elbet ki ve onlar “BURASI DOLMAZ/DOLDURULAMAZ.ÖLÜ YATIRIM OLARAK,SİYASİ BİR GÖSTERİ OLARAK KALIR..” diyorlar.
Enteresan gerekçeleri var böyle düşünenlerin.,
Öncelikle FAY HATTI üzerinde olması ve “BU SIKINTI ÇÖZÜLEBİLİR..” görüşleri de dile getiriliyor,ancak,”ÜLKE GENELİNDE DÜZ VEYA İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÇOK VAR.BUNLARIN BÜYÜK BÖLÜMÜ BOŞ.BURASI DA DOLMAZ..”yaklaşımları var.
Bu iddialara cevap olarak “KESİNLİKLE DOLAR..” cevabı veriliyor
İSMETPAŞA İHTİSAS OSB HIZLA İLERLİYOR..

MHP MİTİNGİ DİLLERDEN DÜŞMÜYOR VE MHP’LİLER “ KARABÜK’TE BİRİNCİ PARTİ MHP VE 2-0 YAPMAYA HAZIRIZ..”
Geçtiğimiz Perşembe günü yapılan MHP Karabük MİTİNGİ parti tabanında müthiş bir etki yapmış görünüyor ve MHP içinde MORAL DEĞERLER tavan yapmış durumda.
MHP’LİLER ALANI SANTİM/SANTİM ÖLÇÜYORLAR.
CUMHURBAŞKANI Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN,daha önce yaptığı AÇILIŞLAR MİTİNGİ ile karşılaştırıyorlar ve o MİTİNG için alınan fotoğraflarla PERŞEMBE günü çekilen fotoğrafları santim/santim karşılaştırıyorlar.
Ve ;kendilerince bir sonuca varıyorlar.
“7 HAZİRAN SEÇİMİNDE KARABÜK’TE BİRİNCİ PARTİ MHP,EĞER TEMPOMUZU BOZMAZSAK,BU BİRİNCİLİK BİZİ 2-0 YAPMAYA KADAR GÖTÜRÜR..” diyorlar.
Geçtiğimiz gün Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ ile sohbet ediyorduk,bazı MHP’LİLER, MİTİNGİ ve katılımı anlatırken,CHP’Lİ bir Kardeşimiz “O KADAR FAZLA KALABALIK YOKTU..” gibi değerlendirme yaptı..
HEMEN FOTOĞRAFLARI GETİRDİLER.
CEP TELEFONLARINA KARE/KARE ALINMIŞ fotoğrafları gösterdiler,sonuçta o CHP’Lİ Kardeşte ikna oldu MİTİNGİ kalabalığına ve 21 Mayıs günü kendi mitinglerinin kalabalığını merak etmeye başladığını söyledi.
AK Partililer ÇALGI/ÇENGİ,KÖFTE/DÖNER/EKMEK kalabalığı diyor.
Ancak,ÇOK KALABALIK KATILIMI DA kabul ediyorlar..

“BEŞBİNEVLER PLATFORMU..” İSİMLİ BİR ÖRGÜTLENME MODELİ,İSMİNDEN ÇOK SÖZ ETTİRİYOR VE O BÖLGE İNSANI
Özellikle GENÇ BİR KESİM,Karabük’te şimdiye kadar hiç olmamış,belki de hiç denenmemiş bir olaya imza atarak,SESLERİNİ ÖYLESİNE GÜR BİR BİÇİMDE DUYURUYORLAR Kİ hayret etmemek mümkün değil.
BEŞBİNEVLER PLATFORMU..
Bu isim altında örgütlenmiş 4 BİNE YAKIN ve tamamına yakını GENÇ İNSAN,Mahallelerinin sorununu dile getiriyorlar,SİYASAL KADROLARDAN bu sorunlara çözüm istiyorlar.
“HASTANE İSTEDİKLERİNİ..” söylüyorlar..
“SPOR TESİSİ İSTEDİKLERİNİ SÖYLÜYORLAR..”
Bunlara benzer SOSYAL KONULARI gerektiğinde BASTIRDIKLARI AFİŞLERLE,GEREKTİĞİNDE toplantılar yaparak GÜNDEME Taşıyorlar.
KARABÜK’TE İLK KEZ BÖYLE BİRŞEY OLUYOR..
ÇOK BAŞARILI BİÇİMDE YÜRÜTÜLÜYOR..
Bilindiği gibi BEŞBİNEVLER BÖLGESİ,üç Mahalleden oluşuyor ve Karabük’ün NÜFUS YOĞUNLUĞU EN FAZLA olan Bölgesi ve işte bu BEŞBİNEVLER PLATFORMU bu Bölgenin sorunlarını duyuruyor gündeme taşıyor.
ÇOK SES GETİRDİLER,SİYASET DİKKATE almak zorunda kaldı..

10 AĞUSTOS 2014 TARİHİNDE ALINAN YÜZDE 64.5 ORANINDA Kİ OY,7 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE AŞAĞILARA DÜŞÜRSE..
Ülkemiz 10 AĞUSTOS 2014 Tarihinde CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ yaptı ve AK Parti O SEÇİMDE bütün gücü ile KURUCU GENEL Başkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I destekledi.
KARABÜK’TE YÜZDE 64.5 OY ALDI Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve Ülke genelinde EN YÜKSEK OY ALDIĞI İllerden birisi Karabük oldu.
BU BİR GENEL SEÇİME ÖRNEK OLABİLİR Mİ..?
Seçim ve Seçim şartları çok farklı elbet.
Ama yine de bir KIYAS NOKTASI olabilir ve böyle kabul ederseniz,7 HAZİRAN Genel Seçiminde AK Parti’nin Karabük’te yüzde 64.5 oy alması beklenebilir..
Ancak,görünen o ki,bu oranda oy alamayacaklar..
Peki O ZAMAN,BUNUN SEBEBİNİ NASIL ANALİZ ETMEK GEREKİR,oylar düşerse izahı nasıl yapılabilir,örneğin ORADA TEK BİR İSİM oylandı,O SEÇİM ŞARTLARI ÇOK DEĞİŞİKTİ denilebilir mi..?
Yoksa AK PARTİ LİSTESİNE Mİ SUÇ YÜKLENİR..?
Yoksa PARTİ TEŞKİLATLARI MI İYİ ÇALIŞMADI DENİLİR..?
Oysa ki baktığınızda PARTİ TEŞKİLATLARI müthiş çalışıyorlar,SEÇİME ANORMAL biçimde asılıyorlar,bunun söylenmesi de doğru bir analiz olmaz..
EN İYİSİ OY ORANININ DÜŞÜRÜLMEMESİ..!!
O NOKTA DA pek mümkün GİBİ GÖRÜLMÜYOR..!!

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (7)
 • karabük spor

  Ahmet bey karabüksporun küme düşmesi kesinleşdi bu gün iyi ki yönetimde görev almadınız sizin adınıza sevindik Karabük spora da çok üzüldük karabükün makül talihi gibi bazı durumlar istikrar her zaman kısa sürüyor

 • reno tofaş

  bursa da reno Tofaş işçisi sendikasına karşı yürüyor haksızlıklara karşı yürüyor atamayla gelen sendikacı için yürüyor eşit ücret için yürüyor kısaca sendikasına karşı eylem yapıp işverenden medet umuyor ne gün lere kaldık anlamak mümkün değil Karabük bu tür eylemlere alışkındır ilk defa sendikasına karşı yürüme eylem yapma karabükde olmuşdur 2003 yılında siyasetçiler durdurmuşdu bu eylemleri o günün milletvekilleri ama onlarda çelik işçsinin derdine derman olamamışlardı 7 yıl sonra 2010 yılı patlak verdi sendikal mücadele aradan 5 yıl geçdi yine aynı alışkanlıklar devam ediyor yetkili sendikada üyesine değer vermeme hakkını savunamama işçinin seçdigi temsilcileri görevden alıp işçinin seçmediklerine görev verme kademeler kırılırken ses çıkarmama adamlar üyesinin hakkını değil sözleşmeli çalışanların temsilcileri sanki görünen potre bu işçi tarafından Ahmet bey sizde geçen gün ki yazınızda bu konuya değindiniz biz söyleriz iş işden geçince söylemişdi yazmışdı derler diye artık işçiden yana taraf olma zamanıdır özellikle eski işçi çok rahatsız bu durumlardan dayatma ile seçilen şube ve temsilcilerden ve angaradakinden angaralı türkücü sisiciden angaralının yazdığı gibi oynanıyor her şey ama nereye kadar daha yazacak yolun sonu görüyor gibi genel başkan bir an önce devreye girip mesajı vermelidir üyesine iyi bir toplu sözleşme ve demokratik seçim demokratik seçimler olmadıkça teşkilat içinde sendikalara karşı yürüme eylemler ve tepkiler bitmez işçinin gözyaşı dinmez işçiye rağmen ben ne dersem kimi atarsam olmaz aidat gibi göremezsiniz bizim size verdiğimiz maddi güç ile bizi tehdit edin diye değil hak eşitlik içindir bizlerden biri iken profesyonel yönetici olunca mesai arkadaşına farklı bakmak hor görmek saygı duymamak bilgilendirememek hangi anlayışın ürünüdür angaralı sisi bizi öyle mi görüyor yükseklerden kısa bir mesaj onlarada bizden gelsin reno Tofaş çelik işçisine yol aç…

 • MHP Lİ

  O MEYDANDA 3500 GÖREVLİ POLİS ÇEVRE İLLERDEN BİNDİRME KUVVETLER YOKTU DÖNER EKMEK YERİNE KOLİ KOLİ KUMANYA DAĞITILSAYDI AKP LİLERDE GELİRDİ

 • Ali Çetin

  Hava sıcaktı insanlar gölgelere kaçtılar diyorsunuz da Ahmet bey, o insanların konser için geldiğini neden yazmıyorsunuz? Mitinge gelenler meydandaydı, konsere gelenler mitinge yanaşmayıp çimlerde oturdu. Orada MHP kadar Ak Partili konser dinlemeye gelenler de vardı.

 • AKP LİLER SIKIŞTI

  AKP LİLER HASTANE OLAYINDA SIKIŞTI.BİRİ DÜRÜST OLSUNLAR YIKTIRMICAZ DERKEN ÖTEKİ BETON KALİTESİ 7 DİYOR YIKILACAK DİYOR.AKP ŞAŞKIN PEKİ VALİLİK BİNASININ BETON KALİTESİ KAÇ TİMURÇİN EFENDİ.ADLİYE BİNASININ BETON KALİTESİNİDE BİLİYOMUSUN.AKP TAM MANASIYLA ÇUVALLADI KARABÜKTE

 • Gönderen

  Partisinin adayını beğenmeyen MHP’liler CHP’ye mi AK partiye mi daha yakın durur?

  Ak Parti’nin en son yapılan seçimdeki aldığı oy oranı %49,9 (il genel meclisi seçimi). Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Tayyip Erdoğan’ın aldığı oy oranı %64,57. Arada oldukça büyük bir fark var. Acaba bu fark nereden oluşuyor? Seçime katılım oranlarının farklı olmasından kaynaklanıyordur bir kısmı belki ama, görülüyor ki AK partini’in cumhurbaşkanı adayı Tayyip Erdoğan başka partilerden de oy çekmiş.

  En çok hangi partiden çekmiş olabilir? Saadet ve Büyük Birlik partisinden çekmiş olabilir. CHP’den çekmiş olabilir mi? MHP’den de dikkat çekici bir oy çekmiş olabilir mi?

  Siz ne dersiniz sayın yazar? Siz Karabük nabzını en iyi ölçenlerden, tecrübeli bir kişisiniz….

 • Mehmet Özcan

  Haksızlıklara direnen bir halk 5000 evlerde ayakta….Örgütlü bir toplum örneklerin ,direnişin ,dayanışmanın örneklendiği haklı bir duruş sergiliyorlar…..Ulusal bütçeden hakkını alamayan KARABÜK’ün her yerinde bu türden örneklerin çoğalacağı gerçeğini beklemek lazım….Taleplerine bakıldığında ,son derece haklı sebepleri olan platforma olan ilgi günden güne büyüyor…..


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  21 +29 51
 2. Fenerbahçe

  21 +28 45
 3. Başakşehir

  21 +11 40
 4. Beşiktaş

  21 +15 39
 5. Adana Demir

  21 +18 38
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  21 +6 38
 8. Kayserispor

  21 +4 32
 9. Konyaspor

  21 +2 27
 10. Karagümrük

  21 +3 26
 11. Gaziantep FK

  22 +1 25
 12. Alanyaspor

  21 -7 25
 13. Sivasspor

  22 -5 24
 14. Antalyaspor

  21 -8 24
 15. MKE Ankaragücü

  21 -9 22
 16. Kasımpaşa

  21 -13 22
 17. Giresunspor

  21 -18 21
 18. Hatayspor

  20 -20 20
 19. İstanbulspor

  21 -23 18
 20. Ümraniyespor

  21 -14 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.