DOLAR 18,8119 0.1%
EURO 20,3959 0.02%
ALTIN 1.159,72-0,09
BITCOIN 428562-4,02%
Karabük

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (18.Ocak.2019)

ABONE OL
18 Ocak 2019 07:55
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR SAYIN ELİF KÖSE,BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR VE “ELİF HANIM BU SEÇİMİ ALIR ALGISI..” BÜYÜK
Safranbolu YEREL SEÇİMLERİNDE,çok önemli gelişmeler yaşanıyor ve “ELİF HANIM BU SEÇİMİ ALIR..” yolunda bir algı gün geçtikçe köklü,gün geçtikçe yaygın hale geliyor..
“ELİF HANIM BU SEÇİMİ ALIR..” çok yaygın bir algı.
Dün AK Parti sempatizanı olduğunu çok/çok iyi bildiğimiz bir Kardeşimizi telefonla aradık ve “SAFRANBOLU SEÇİMLERİ NASIL GİDİYOR..” diye sorduk,neler oluyor diye bilgi almaya gayret ettik.
“AK PARTİ DARMADAĞIN.PARTİ İÇERİSİNDE GÖREVDEN ALINAN BİR KESİM VAR.TEMAYÜL YOKLAMASINA GİRMİŞ,ADAY/ADAYI BİLE OLMAMIŞ BİR İSMİN ADAY YAPILMASINA KIRGIN BİR KESİM VAR.BİR DE CHP ADAYININ MİMAR OLMASI DURUMU VAR..” gibi yaklaşımlar getirdi..
Daha sonra da “ŞU AN İTİBARI İLE CHP ADAYI MİMAR ELİF HANIM ÇOK ÖNDE GİBİ GÖRÜNÜYOR.BAK DİKKAT ET ÖNDE DEMİYORUM,ÇOK ÖNDE GÖRÜNÜYOR DİYORUM..” yaklaşımlarını getirdi..
O Kardeşimiz,Belediye Başkanlığı görevinden alınan Sayın NECDET AKSOY’UN durumuna getirdi sözü “ŞAHSEN PEK İYİ ANLAŞAMAZDIK,ANCAK NEDEN GÖREVDEN ALINDIĞINI KİMSEYE AÇIKLAMADILAR.AK PARTİ OLARAK BUNUN HESABINI BİLE SEÇMENE VEREMEDİK..” ifadelerini de kullandı..
“ PEKİ,AK PARTİ ADAYI Sayın ALİ KAYA NE YAPAR..” diye sorduk,”EĞER PARTİYİ TOPARLAYAMAZSA ŞANSI OLMAZ.DÜN AK PARTİLİ BAZI ARKADAŞLARLA OTURDUK SOHBET EDERKEN,GENEL MERKEZDE Kİ TORPİLİ GELSİN SEÇİMİ KAZANDIRSIN,DİYEN BİLE OLDU..” dedi.
SAFRANBOLU’DA CHP ADAYI ELİF KÖSE SEÇİMİ KAZANIR ALGISI BÜYÜK.
31 MART AKŞAMI ALGI GERÇEĞE DÖNÜŞÜR MÜ,BİRLİKTE GÖRÜRÜZ..

PİYASALARDA Kİ OLUMSUZLUK,ELBET DEMİR/ÇELİK SEKTÖRÜNÜ DE ÇOK KÖTÜ ETKİLİYOR VE KARDEMİR İLE ÇELİK-İŞ TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ..
Piyasalarda anormal bir durgunluk,iş aleminin genel yakınması olarak dikkat çekiyor,hangi işyerine giderseniz/gidin İŞ YOK,PARA DÖNMÜYOR VE PİYASALAR DURGUN sözlerini duyuyorsunuz..
MAALESEF DURUM BÖYLE.
Bu durumdan en çok etkilenen Sektörlerin başında DEMİR/ÇELİK SEKTÖRÜ geliyor,özellikle İNŞAAT SEKTÖRÜNDE Kİ gelişmeler,diğer kullanıcı sektörlerde ki olumsuz gelişmeler bu sektörü çok/çok olumsuz etkiliyor.
İŞİN EN KÖTÜ YANI NE DERSENİZ..?
Biliyorsunuz KARDEMİR İşvereni ile ÇELİK-İŞ Sendikası arasında TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ başladı,bu anlamda görevinden ayrılan KARDEMİR Genel Müdürü Sayın ERCÜMENT ÜNAL’IN 2018 yılı içinde ettiği,KARDEMİR çalışanlarını müthiş sevindiren sözler var.
NASIL BİR SÖZLEŞME BAĞITLANACAK..?
2018 Yılı KARDEMİR faaliyetleri çok/çok iyi kapandı..
SÖZLEŞME bunu göre mi,geleceğe yönelik mi bağıtlanacak..

KARABÜK’ÜN “KENEVİR ÜRETİM ALANI İÇİNE ALINMASINA KARŞI..” EN SERİ REFLEKS EFLANİ İLÇESİNDEN GELDİ VE TEŞVİKLER VERİLİYOR..
Karabük’ün KENEVİR ÜRETİM ALANI içine alınmasına,en seri refleks veren İLÇE EFLANİ oldu gibi görünüyor ve 2 BİN DÖNÜMLÜK BİR ALANA KENEVİR EKİMİ YAPABİLİRİZ gibi teklifler yapıldı.
EFLANİ, 2 BİN DÖNÜME KENEVİR EKİMİ İÇİN ÖNERİ GÖTÜRDÜ..
Bu işin çok ciddi teknik detayları var,ayrıca ve en önemlisi KENEVİR ÜRETİMİNE ÇOK ÖNEMLİ TEŞVİKLER VERİLECEĞİ noktası,bu üretimin SANAYİ Kolunun olması.
KENEVİR ÜRETİMİ,KARABÜK İÇİN YENİ BİR GELİR KAPISI.
Bu üretimin başlamasına yönelik çalışmalar yapılırken,özellikle,BU ÜRÜNÜN SANAYİ ALANINDA nasıl değerlendirileceğine ilişkin de FİKİR JİMNASTİKLERİNİN DE başlatılmasında yarar gören geniş bir çevre var.
Örneğin,Gazetemize yorum yollayan GÖNDEREN Rumuzlu Kardeş “BU ÜRÜNÜN İŞLENECEĞİ 300-500 KİŞİNİN İSTİHDAM EDİLEBİLECEĞİ BİR SANAYİ ALANININ DÜŞÜNÜLMESİNDE YARAR GÖRDÜĞÜNE..” dikkat çekiyor.
Nasıl güzel bir fikir değil mi..?
Üzerinde çalışılması gereken bir görüş değil mi..?
KENEVİR ÇOK GENİŞ ALANLARDA KULLANILIYORMUŞ..

NE OLDU “KARABÜKSPOR BAŞKANI TRANSFERİ AÇTIRDI MI,KİMLER TRANSFER EDİLDİ,BU TAKIM KÜME DÜŞMEZ DENİLİYORDU,DÜŞER Mİ..?”
KARABÜKSPOR bir süredir hazırlık kampında,o nedenle,Kamuoyu pek KARABÜKSPOR konuşmuyor,örneğin Başkanlığa bakan kişi “TRANSFERİ AÇTIRACAĞINI ve TRANSFERLER YAPILACAĞINI..” falan söylüyordu,ne oldu bir gelişme var mı..?
Takımın Küme düşmeyeceğini falanda söylüyorlardı..
KARABÜKSPOR’U bu batağın içine sokanı perdelemek,Kamuoyu gözünden kaçırmak için lüzumlu/lüzumsuz konuşmalar yapılıyordu,sonuç ne oldu SIFIRA SIFIR ELDE VAR SIFIR..
Şimdi kredi alınan bir Kuruluş,alamadığı alacakları için sağa/sola saldırıyormuş ve özellikle Kulüp Eski Başkanlarından Sayın MUSTAFA YOLBULAN üzerine gidilmiş.
OLAY SÜRATLE HUKUKA İNTİKAL ETMİŞ,bu nokta da iddia,GERİ ALINMAYAN,ALINMASI UNUTULAN ESKİ SENETLERİN ÜZERİNDEN İCRAİ İŞLEM başlatıldığı yolunda .
KARABÜKSPOR’U BU HALE KİM/KİMLER GETİRDİ..?
Bu gerçeği perdelemek,Kamuoyu gözünden kaçırmak için TRANSFERİ AÇACAĞIZ,KÜME DÜŞMEYECEĞİ,YENİ TRANSFERLER YAPACAĞIZ gibi hiçbir geçerliliği olmayan ve yerine getirilemeyen laflar ediliyor..
KARABÜKSPOR NE ALEMDE SÖYLER MİSİNİZ..?

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI VE MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN RAFET VERGİLİ’NİN “BELEDİYE HASTANESİ KURMAK YOLUNDA Kİ FİKRİ.”
Karabük Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ,geçtiğimiz akşam,YENİŞEHİR BÜYÜK KULÜP’TE,proje tanıtım toplantısı yaptı.
ÇOK ETKİLEYİCİ,ÇOK KALABALIK,COŞKULU BİR KATILIM VARDI.
Sayın RAFET VERGİLİ bu anlamda “YENİ DÖNEM/YENİ PROJELER..” başlığında özetlediği proje tanıtımı ile KARABÜK GÜNDEMİNE,bu Kent yaşayanlarının tamamı tarafından arzu edilen,istenen YENİ BİR HASTANE YAPILMASI kavramını soktu.
“SAĞLIK YATIRIMI..” başlığı ile sunduğu bu olayda ve büyük ihtimalle NAMIK KEMAL-YENİ MAHALLE-SOĞUKSU-ATATÜRK-BAYIR MAHALLE-KARTALTEPE Mahallelerine hitap edecek biçimde ve bir anlamda BELEDİYE HASTANESİ şeklinde tanımlanabilecek YENİ BİR TESİS sözü verdi.
YIKTIRILAN HASTANELERE “KISACA DEĞİNDİ VE YAZIK OLDU..” DEDİ.
Şimdi,BU SAĞLIK TESİSİNİN altını lütfen iyi çizin..
Karabük’te BİR TEK HASTANE var ve bu Hastane ne kadar güzel hizmet verirse/versin-gerçi o yönünü de tartışan çok ama- insanlar ,tek olması , nedeni ile kendilerine verilen sağlık hizmetinden pek hoşnut görünmüyorlar.
KARABÜK’E İKİNCİ BİR HASTANE ŞART diye düşünüyor KARABÜKLÜ..
Sayın RAFET VERGİLİ,o projesi ile BU ORTAK TALEBE CEVAP VERİYOR..
Bunu bir kenara ve altını kırmızı kalemle çizerek yazın..

BİZ GÜNLERCE “BAHATTİN GAZİ YÜKSEKÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU’NDAN..” VE BU YURDA GİDEN YOLDAN SÖZ EDERKEN,GÖRMEYEN
Biz geçtiğimiz haftalarda,GÜNLERCE BAHATTİN GAZİ ERKEK YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURDUNDAN söz ettik ve bağlantı yollarının darlığını anlatmaya gayret ettik.
“ALLAH KORUSUN BİR KAZA OLURSA..” diye de yazdık..
Sonra Karabük Valisi Sayın FUAT GÜREL’İN konu ile ilgili taraflarla görüştüğüne ilişkin haberler aldık ve gerçekten çok/çok sevindik,bu yol daracık ve 2800 Öğrenci bu yolu kullanıyor..
Geçtiğimiz günlerde BİR TRAFİK KAZASI OLDU bu dar yolda..
YARALILAR VAR,Allahtan ölümlü bir kaza yaşanmadı görünüyor..
Şimdi yeniden ve önemine binaen yazıyoruz,BAHATTİN GAZİ YURDUNDA 2800 Öğrenci kalıyor,EFLANİ ve OVACIK merkez Nüfusundan daha fazla insan bu yurdu kullanıyor,PEKİ O KARAYOLU NASIL derseniz gidin bir görün..
YOL/YOLA BENZEMEZ,GECE AYDINLATMASI ÖLÜ GÖZÜ gibi..
Olayı HERKES HALININ ALTINA SÜPÜRMÜŞ,öylece duruyor..

“AHMET BEY,KARABÜK’E DEVLET HASTANESİ ŞART DİYE YAZIP DURUYORDUN,SAYIN RAFET VERGİLİ’DEN CEVAP GELDİ..” DİYEN AK PARTİLİ…
Dün işyerinin camına yakın bir yerde KAR YAĞIŞINI birlikte seyrettiğimiz AK Partili bir Kardeş “ABİ HAYDİ GÖZÜN AYDIN.KARABÜK’E YENİ BİR HASTANE ŞART,BİR DEVLET HASTANESİ ŞART DİYE YAZIP DURUYORDUN,İŞTE CEVAP Sayın RAFET VERGİLİ’DEN GELDİ..” gibi sözler etti.
“İYİ OLMADI MI..?” diye sorduk “ABİ NE DEMEK İYİ OLMADI MI,FEVKALADE OLDU,MÜKEMMEL OLDU.HATTA,AÇIKLADIĞI DİĞER BÜTÜN İŞ VE PROJELERİ BİR KENARA BIRAKIP,İLK İŞ OLARAK BU YATIRIMI YAPSA,KARABÜK YAŞAYANLARI BİR NEFES ALIR..” dedi.
Gerçekten de,biz bu konunun üzerinde çok durmuştuk,Karabük Kamuoyu’nda YENİ BİR DEVLET HASTANESİ yolunda çok ama çok ciddi bir talep vardı,buradan yola çıkarak,biz bu konu üzerinde çok durmuştuk.
Sayın RAFET VERGİLİ,belli ki KARABÜK KAMUOYU’NUN ÇOK ŞİDDETLİ BİÇİMDE DİLE GETİRDİĞİ BU TALEBİ duymuş,görmüş ve “BEN YENİ BİR SAĞLIK MERKEZİ İLE SİZİN BU TALEBİNİZİ KARŞILAYACAĞIM..” mesajını verdi.
KARABÜK’ÜN SON YILLARDA Kİ EN BÜYÜK TALEBİ BU HASTANEYDİ..
Sayın RAFET VERGİLİ,proje tanıtımında BU İHTİYACA CEVAP VERDİ..
“SEÇİLİRSEM,BU İHTİYACINIZI MUTLAKA GİDERECEĞİM..” sözünü verdi.
Karabük için ÇOK BÜYÜK BİR MÜJDE OLDU..

AK PARTİ İLERİ GELENLERİNDEN BİRİSİ “YEMEKLİ BİR TOPLANTI OLMUŞ,BİZİM DÜZENLEDİĞİMİZ YEMEKLİ TOPLANTIYA 1500 KATILIM OLDU..”
Dün Karabük Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN proje tanıtım toplantısı hakkında düşüncelerimizi ve gözlemlerimizi yazmıştık.
AK Parti içerisinde çok önemli bir Kardeşimiz aradı telefonla ve “ABİ,BELLİ Kİ BU TOPLANTI SENİ HAYLİ ETKİLEMİŞ..” dedi,bizde “EVET ÖYLE OLDU..” diye cevap verdik “ANCAK BİZİM ADAY TANITIMLARINI YAPTIĞIMIZ GÜN VERDİĞİMİZ YEMEĞE 1500 DEN FAZLA KATILIM OLDU..” dedi.
“BİZİM YEMEKLİ TOPLANTIMIZA 1500 DEN FAZLA KATILIM OLDU..” fikrinde ısrar etti ve “MAHALLELERDE Kİ SOSYAL YAŞAM MERKEZLERİNDE KURS GÖREN BAYANLARI,ARAÇLARLA,YEMEKLİ TOPLANTIYA TAŞIMADIK..” falan gibi göndermelerde yaptı.
“NEYSE KARDEŞİM,BİZİM NİYETİMİZ TOPLANTILARA KATILAN KALABALIKLARIN AÇIK ARTTIRMA İHALESİ DEĞİL..” diyerek olayı kapatmaya ve bunun bir ölçü olmayacağına,bizimde inandığımızı vurgulamaya gayret ettik.
O HAVA KOŞULLARINDA,Sayın VERGİLİ’NİN kalabalığı bizi etkiledi yani.
Gördüğümüzü,yaşadığımızı vurgulamaya gayret ettik.

YİNE YAZIYOR,YİNE SÖYLÜYORUZ,SAADET PARTİSİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN MEHMET YÜCE,BU SEÇİMLERİN GÖZDESİ OLUR..
Bakın yine yazıyor,yine söylüyoruz SEÇİMLERİ KAZANIR veya KAYBEDER o ayrı bir konu,o olayın üzerinde durmaktan çok,Sayın MEHMET YÜCE isminin yaratacağı ÖZGÜL AĞIRLIK noktasının üzerinde duruyoruz.
Örneğin Sayın MEHMET YÜCE Belediyeciliğin TEKNİK BİLGİ ve DONANIM gerektirdiğini söylüyor,100. YIL MAHALLESİ civarında yeni,yepyeni İMAR DÜZENLEMELERİ üzerinde duruyor ve MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ kavramını gündeme getiriyor.
Bunlar,özellikle GENİŞ BİR ÇEVRE DE yankı yapacak görüşler..
Yine,özellikle,büyük kesimi AK Parti içerisinde olan,uzun yıllarını MİLLİ GÖRÜŞ çizgisinde geçiren ve MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ ÇIKARTMAMIŞ o anlayışa bütün gönlü ile inancını devam ettiren kesimler Sayın MEHMET YÜCE’NİN gündeme getirdiklerinden etkilenmeyecekler mi..?
ETKİLENDİKLERİNİ,ÇOK NET BİÇİMDE DE GÖRÜYORUZ ZATEN..
Örneğin Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’YE bir tek eleştiri getiren Sayın MEHMET YÜCE ve başka bir eleştiri getiren yok..
Sayın MEHMET YÜCE çok ciddi bir ÖZGÜL AĞIRLIK kazanıyor/kazanacak..

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (8)
 • KARABUK

  ATADAN KARABÜKLÜ RUMUZLU KARDEŞİM AĞZINA SAĞLIK ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN, ON SENEDEN BERİ YAPILMAYAN PROJELER İKİ AYDA NASIL YAPILACAK BENDE ŞAŞTIM KALDIM.YENİŞEHİR MERDİVENLERİNDEN BAHSETMİŞSİNİZ BUGÜN ORADAN İNDİM YÜRÜYEN MERDİVENLERİN HİÇBİRİ YÜRÜMÜYORDU YANİ ÇALIŞMIYORDU ,SAYIN BAŞKANIN PROJELERENİN REKLAMINI YAPIYOR KARABÜK BASINI, BU YAPILAN BENCE YANLIŞ, EN UFAK BİR ELEŞTİRİ YOK SAYIN RAFET VERGİLİ’YE KARABÜK BASININDAN, KARABÜKÜN HER TARAFI DÖKÜLÜYOR BUNU GÖRMÜYORLARMI KARABÜK MERKEZDE BULUNAN BELEDİYE BİNASI ŞU ANDA YIKILMAKTA HER TARAF TOZ TOPRAK ÇAMURDAN GEÇİLMİYOR,ONDAN SONRA KARABÜK BASININA ÇOK BÜYÜK PROJELER DİYE KARABÜK BELEDİYESİNİN YAPAMAYACAĞI YAPSA BİLE ÇALIŞMAYACAĞI POPÜLİST BİR YAKLAŞIMLA GÖRSEL VE SANAL SLAYTLARLA KARABÜKLÜNÜN OYLARINI ALMAYA ÇALIŞIYOR.KARABÜKLÜ BU SEFER AKLINI İYİ KULLANMALI

 • ADEM BABA CEVAPLASIN

  ALİ KAYA SAFRANBOLUDA BAŞKANMIŞ ADEM ÖYLE YAZMIŞ.AK PARTİNİN ÖTEKİ ADAY ADAYLARINDAN NESİ DAHA ÜSTÜN HANGİ ALANDA DAHA BİLGİLİ BECERİLİ AK PARTİ ONLARI SEÇMEDİDE BAŞKAN ADAYI OLARAK ALİ KAYAYI SEÇTİ.SEN BİLİRSİN ADEM ONU BİR AÇIKLADA BİZDE BİLELİM.BU İŞLER BU KADAR BASİTMİ YANİ

 • ADEM

  FAZLA YORUMA GEREK YOK SAFRANBOLUDA ALİ KAYA BAŞKAN.

 • Atadan karabüklü

  Sayın Ahmet Gölbek. Son zamanlarda sürekli olarak rafet vergili ‘nin projelerinden toplantılarının çok yoğun geçtiğinden bahsetmeye başladınız.Sizin akpartinin 100.yıldaki aday tanıtım toplantısına gitmediğiniz anlaşılıyor. 421 kişilik (300 kisi diye bahsedilen) koltuk sayısı olan kültür merkezinin hınca hınç dolup bir o kadar insanın yan merdiven boşluğunda ayakta kaldığını daha da salondaki insandan fazlasının dışarda kaldığını görmemişsiniz. Büyük clubten misli büyük olan yıldırım dugun salanundaki akpartinin kaynaşma yemeğinden hiç bahsetmemissiniz veya açık arttırma ihalesi yapmayalım diye geçiştirmissiniz. Sanırım bir el sizin objektif bakış açınızı kapatıyor. Her mahallede sağlık hizmetleri sağlık ocaklarında zaten veriliyor. Kapasitesi büyüyen hastanelere profesör doçenti geçtik uzman doktor bulmakta zorluk çekilirken belediye nasıl bir hastane yapacak nasıl bir hizmet verecek enteresan.Hoş Yapılsada sağlık ocagindan öte geçmeyeceği aşikar.Akpartinin projeleri ortaya çıktıkça özellikle anıt bolgesinide içine alan 150 dekar oldugu konusulan bir kent meydanı ile ilgili olan ,kenti beton ve demir yığınına çeviren rafet bey hemen alel acele dere evlerde 21 dekar lık ağacı çalıları su birikintilerini sayarak proje hazirliyor.Secime 75 gün kalaya kadar neredeydi acaba.Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama kaç senedir hiç denk gelemediğim yenişehir merdivenlerini 2 gün önce tam ve eksiksiz çalıştığını gördüm .Tebrikler.

 • KARABÜKSPOR SEVDALISI

  AHMET ABİ GÜNAYDINLAR,
  KARABÜKSPOR’A ŞEHİR NEDEN SAHİP ÇIKMIYOR. ŞEHİRDE KARABÜKSPOR İÇİN TIK YOK. BİRDE SEÇİM ATMOSFERİNDE. HİÇBİR ADAYIN DA KARABÜKSPORDAN BAHSETMEMESİ ÇOK ACI BİR OLAY. EVET DİYEBİLİRLER BU HAYAT ŞARTLARINDA KARABÜKSPOR’U MU DÜŞÜNECEĞİZ. AMA BU ŞEHRİN MARKASIDIR KARABÜKSPOR. KARABÜKSPOR BU DURUMDA OLMAMALIYDI. YAZIK BU GİDİŞLE AMATÖRE KADAR DÜŞECEK. BU ŞEHİR ÜÇLÜ SAÇ AYAĞI İLE (KARDEMİR, BELEDİYE VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ-HALK) NE DESTANLAR YAZDI. (ÖZELLİKLE 1991-1994 YILLARI ARASI) MAALESEF BU ÜÇLÜ SAÇ AYAĞINDAKİLERİN HİÇBİRİNİN TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDUĞU YOK. KARABÜK’TE VURDUMDUYMAZLIK VAR. KARABÜK SADECE EKMEĞİN PEŞİNDEN KOŞAN, BANA DOKUNMAYAN BİN YIL YAŞASIN, VURDUMDUYMAZ BİR TOPLUM OLMA YOLUNDA OLAN, EMEKLİ OLUNCA GÖÇ EDEN ZİHNİYETİNDE OLAN BİR TOPLULUKTAN İBARET OLANLARIN YAŞADIĞI BİR KENT OLMA YOLUNDA İLERLEYEN, SOSYO EKONOMİK TOPLUMUN SOSYOSU OLMAYAN İNSANLAR TOPLULUĞUN OLDUĞU KENT OLMA YOLUNDA HIZLI ADIMLARLA İLERLEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

 • SAFRANBOLU BELEDİYESİ

  SAFRANBOLU BELEDİYESİ İŞSİZE İŞ BULMA YERİ DEYİLDİR.SAFRANBOLU DÜNYAYA MAL OLMUŞ BİR ŞEHİR VE BUNA UYGUN İNSANLARCA YÖNETİLMELİ.SAFRANBOLU SEÇMENİ AKILLIDIR ZEKİDİR VE KİMİ SEÇECEYİNİ İYİ BİLİR.BU ŞEHİRE İMAR KATLYİAMCILARININ VERDİYİ ZARARLAR YETTİ ARTIK.DİKİLEN HISIM AKRABA BİNALARI İNSANLARIN GÖZÜNE DİKEN GİBİ BATIYOR.YETTİ ARTIK YETTİ GAYRI AKLI BAŞINDA BELEDİYEYİ BİLİN MESLEYİ UYGUN BİR İSİM SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI OLMALIDIR.

 • KARABUK

  SAYIN AHMET ABİM BUGÜNKÜ YORUMUNUZDA YAZDIĞINIZ KARABÜK E DEVLET HASTANESİ OLAYINI BELEDİYE YAPACAKMIŞ.ŞİMDİ SORMAK LAZIM BELEDİYENİN İŞİ DEVLET HASTANESİMİ YAPMAK? ESAS İŞİ OLAN GENEL ANLAMDA BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİ YAPSIN BU KARABÜK E YETER ŞİMDİ HER ŞEY BİTTİ Bİ HASTANEMİ KALDI,HASTANE YAPMAK İŞLETMEK BELEDİYENİN GÖREVİ DEĞİL,BİRDE BELEDİYENİN DAĞITTIĞI BROŞÜR VAR BU BROŞÜRDE BELEDİYENİN 350 MİLYON TL LİK GAYRİMENKULÜ VAR DİYE YAZILMIŞ, BELEDİYE EMLAKÇILIK MI YAPACAK YOKSA HASTANE İŞLETMECİLİĞİMİ, YOKSA ASFALT, KALDIRIM,SU,ÇÖP GİBİ BELEDİYENİN ASLİ GÖREVLERİNİ Mİ YAPACAK. BENCE TAM DA SEÇİM YUTTURMACASI BUNLAR, KARABÜKLÜ BUNLARI YERMİ BİLEMİYORUM. YERSE SAYIN RAFET VERGİLİ Bİ DÖNEM DAHA SEÇİLİR KARABÜKLÜ DE Bİ BEŞ SENE DAHA BEKLER.

 • Ekstra

  2018 yılı Kârlılık durumuna göre toplu sözleşmenin yapılması gerekir iyi o zaman Kârlar bölüşülsün ağalar tarafından sıkıntıyı işçi çeksin zarar işçinin alın terinden karşılansın kâr ederken bir ikramiyeyi çok görenler şımdı yöneticiliğini göstersin piyasa bulup mamülleri pazarlasın tamam zor bir süreç fakat imza altına alınmasına rağmen 2018 aralık ayı itibari ile verilmesi gereken kadroları dahi yetiştiremeyen veya yetiştirmek istemeyen ard niyetli yönetim şekli bu durgunlukta piyasayı oluştursun onların kafası sadece işçinin hakkını vermemeye mesai harcamasın işçi kolay lokma tabiki tehditle baskıyla sindiriliyor bu daha ne kadar gider bilinmez fakat 2009 2010 gibi sözleşmesi gibi olmasın 2008 REKOR KÂR 2009 2010 rezil SÖZLEŞME ve rezil SENDİKAL hareketler artık pastadaki pay işçiler adına çoğaltılması gerekiyor umudumuz kesinlikle genel başkan ve şube de bu dönem olsun hata yapmasınlar sahaya inip işçinin ne istediği nin aritmatigi ortaya konmalı yoksa sonradan çok geç kalınmış oluyor


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  20 +28 48
 2. Fenerbahçe

  20 +28 44
 3. Başakşehir

  20 +12 40
 4. Beşiktaş

  19 +16 38
 5. Adana Demir

  20 +18 37
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  20 +4 35
 8. Kayserispor

  20 +3 29
 9. Konyaspor

  20 +3 27
 10. Alanyaspor

  20 -4 25
 11. Karagümrük

  19 +1 22
 12. Gaziantep FK

  20 -1 22
 13. MKE Ankaragücü

  20 -7 22
 14. Antalyaspor

  19 -7 21
 15. Giresunspor

  20 -14 21
 16. Hatayspor

  19 -17 20
 17. Kasımpaşa

  20 -17 19
 18. Sivasspor

  20 -9 18
 19. İstanbulspor

  20 -24 15
 20. Ümraniyespor

  20 -13 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.