Her Telden (19 Mayıs 2020)

Her Telden (19 Mayıs 2020)

Yayın: 18.05.2020 20:54
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK ve KARDEMİR AÇISINDAN FİLYOS LİMANI’NIN ÖNEMİNİ ANLATMAYA GEREK YOK,YENİ BAKAN FİLYOS’A GELDİ ve KARABÜK ADINA
Karabük, uzunca bir süreden bu yana,önüne hedef olarak koyduğu tüm değerlerden bir/bir uzaklaşıyor,neden böyle oluyor,neden Karabük böyle içine kapandı anlamak veya bir anlam vermek mümkün değil.
Ne oldu ARAÇ ÇAYI DÜZENLEMESİ..?
İsmetpaşa organize sanayi’den haber var mı..?
Bu ve bunlara benzer hedefleri uzatmak mümkün, mümkün olmasına mümkün de,bizim üzerinden durmak isteğimiz konu KARABÜK ve KARDEMİR ile FİLYOS LİMANI bağlantısı.
Yeni ULAŞTIRMA ve ALT YAPI Bakanı Sayın ADİL KARAİSMAİLOĞLU geçtiğimiz hafta içerisinde FİLYOS LİMANI’NI yerinde görmeye geldi, geçmiş yılları hatırlıyoruz, böyle bir ziyarete KARDEMİR çok güçlü bir heyetle katılırdı,Yönetim Kurulu Üyeleri işi/gücü bırakır orada olurlardı..
Bu defa yalnızca KARDEMİR Genel Müdür Dr. Sayın HÜSEYİN SOYKAN ile temsil edildi o ziyarette ve Genel Müdür Sayın SOYKAN, KARDEMİR adına FİLYOS LİMANI ile,ne denli ilgilendiklerini yeniden dile getirdi, KARDEMİR’İN talebini yineledi.
Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Sayın ADİL KARAİSMAİLOĞLU Filyos Limanı’nı yerinde gördü ve KARDEMİR Genel Müdürü Sayın HÜSEYİN SOYKAN bu ziyaret sırasında, KARDEMİR olarak Limana ne denli ilgi duyduklarını bir kez daha anlattı Sayın Bakana.
Yönetim Kurulu Üyelerinden kimse bulunmadı diye biliyoruz..

BİZİM UZUN SÜREDİR YAZDIKLARIMIZI, BAKAN Sayın ADİL KARAİSMAİLOĞLU TEYİT ETTİ ; “FİLYOS VADİSİ ÇOK ÖNEMLİ BİR LOJİSTİK MERKEZ..”
Hatırlayan okurlarımız vardır,uzun süredir FİLYOS VADİSİ PROJESİ üzerinde yazarken “SERBEST BÖLGE KURULDUĞUNDA ÇİN BURAYI LOJİSTİK BİR ÜS OLARAK KULLANACAKTIR..” manasında konular ele alıyorduk.
Elbet yalnızca ÇİN KULLANMAYACAK BURAYI, başka Ülkeler açısından da FİLYOS VADİSİ PROJESİ kapsamında gerek FİLYOS LİMANI, gerek FİLYOS ENDÜSTRİ BÖLGESİ,gerekse FİLYOS SERBEST BÖLGESİ diğer Ülkeler açısından da çok önem arz edecek.
FİLYOS VADİSİ PROJESİ, ORTA AVRUPA Ülkelerine, KARADENİZ’E SINIR ÜLKELERE adeta bir komşu kapısı olacaktır, TUNA Nehri ile ORTA AVRUPA Ülkelerine, BALTIK DENİZİ Ülkelerine mal sevki yapılacaktır.
FİLYOS LİMANI, ayrıca, KARDEMİR noktasında çok/çok önemli.
ENDÜSTRİ BÖLGESİ ise BACASIZ METAL SANAYİ için çok önemli.
Ve,TOSYALI HOLDİNG burada çok önemli yatırımlar yaparken, BACASIZ SANAYİ’NİN ham maddesi noktasında ki SIKINTILARINI NASIL GİDERİR veya NASIL GİDERECEK ilerleyen süreçlerde bunu hep birlikte göreceğiz..
Peki KARABÜK BU GELİŞMELERE BİR HAZIRLIK YAPIYOR MU..?
Biz pek bir hazırlık göremiyoruz doğrusu..!!

KARABÜK 2020 YILININ İKİNCİ YARISINI,ÖZELLİKLE EKİM AYINDAN SONRASINI HAYLİ HAREKETLİ GEÇİRECEK,GENEL KURUL VE SÖZLEŞME OLAYI
Bu sözlerimize iyi dikkat edin “KARABÜK 2020 YILININ İKİNCİ YARISINI veya EKİM AYINDAN SONRASINI ÇOK HAREKETLİ GEÇİRECEK..” böyle bir gerçeklik yaşayacak Karabük.
Öncelikle KASIM AYI içerisinde KARDEMİR GENEL KURULU VAR.
KARDEMİR Genel Kurulu için, özellikle BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ olmak isteyen çok sayıda SİYASETİN içinde bulunmuş isim,çok sayıda SANAYİCİ ve çok sayıda isim geliyor kulağımıza.
Birçok ESKİ MİLLETVEKİLİ şimdiden kulis yapıyorlar diye duyuyoruz.
Böyle bir çalışmanın olduğu belli.
Öte yandan Kasım ayı içerisinde belirlenecek KARDEMİR Yönetim Kurulu’nu, bir ay sonra ÖZ ÇELİK-İŞ Sendikası ile yapılacak TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ karşılayacak.
Allah’tan ki ÖZ ÇELİK-İŞ Sendikası tabanı ekonomik olarak rahat,ayrıca Sendika Genel Başkanı Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ ve birlikte çalıştığı mesai arkadaşları,Karabük Şube Başkan ve Yönetimi “İŞ YERİ YAŞARSA,İŞÇİ YAŞAR MANTIĞI..” ile hareket edebilecek isimler, kariyerist değiller..
Bu bağlam da elbet “OLANI İSTEYECEKLER,KAZANDIRDIKLARINDAN KAZANILANI TALEP EDECEKLER..” bunlar yoksa,bir zamanlar yapıldığı gibi olmayanı isteyerek, kazanılmamışı isteyen İŞ YERİNİ BATIRMAYA yönelik tavır ve tutum alacak insanlar değiller..
MEVSİM SICAKLARI bir yandan, KARABÜK’TE HARARET ÇOK ARTACAK..!!

KARDEMİR GENEL KURULU “KASIM AYI İÇERİSİNDE VERİLECEK BİR ÖNERGE İLE YÖNETİM KURULU MAAŞLARINI DÜŞÜRÜR MÜ..?” DERSİNİZ..!!
KARDEMİR önümüzde ki Kasım ayı içerisinde GENEL KURUL yapacak ve belki de,kasım ayından önce,daha önce ertelenen MALİ GENEL Kurul da yapılabilir,şu korona virüs salgını hele bir yana dönsün bakalım.
GENEL KURUL sırasında YÖNETİM KURULU MAAŞLARI için bir önerge verilerek,BU MAAŞLARIN DÜŞÜRÜLMESİ İSTENEBİLİR Mİ veya böyle bir durum olsa,acaba neler gelişebilir..?
Örneğin “KARDEMİR YÖNETİM KURULU ÜYE MAAŞLARINI DÜŞÜRELİM..” yolunda bir önerge HİSSEDARLAR tarafından nasıl karşılanır,nasıl bir yol izlenir..?
O zaman KARDEMİR YÖNETİM KURULU Üyeliği için talep azalır mı..?
Ne dersiniz,böyle bir gelişme nasıl sonuçlanır acaba..?

AİLE,ÇALIŞMA ve SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ Sayın GALİP SÖKMEN, COVİD-19 SÜRECİNDE ÖYLESİNE SIKI ÖNLEMLER ALDI ve ALIYOR Kİ..
Şu korona virüs veya covid-19 denilen melanetin ilk ortaya çıktığı süreçte BÖLGENİN SESİ Gazetesi HER TELDEN Köşesinde “AMAN YÜCEL HUZUREVİNE DİKKAT EDELİM. ORASI ÇOK HASSAS BİR DURUMDA..” şeklinde görüşler yazdığımızı iyi hatırlıyoruz.
Geçtiğimiz gün, AİLE, ÇALIŞMA ve SOSYAL HİZMETLER Karabük İl Müdürü Sayın GALİP SÖKMEN basına,Müdürlük olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi,raporunu gönderdi.
Gerçekten, BÜNYE OLARAK çok hassa insanlara hitap eden BU MÜDÜRLÜK mükemmel çalışmalara imza attı,eğer işi biraz gevşekten tutsalardı emin olun Karabük cehenneme dönebilirdi.
Sayın GALİP SÖKMEN çok çalışkan,üretken bir bürokrat ve şu süreçte de işini öylesine sıkı tuttu ki,bünyesel hiçbir sıkıntı çıkmadı ve şu salgının Karabük’te ucuz atlatılması noktasında en büyük hissedarlar arasında bu Müdürlük yer aldı..
Gerçekten tebrik etmemek elde değil..
Mükemmel bir çalışma ile Müdürlük bünyesine salgın giremedi.

BAKIN “SAFRANBOLU BELEDİYESİ,SU ANALİZ ÇALIŞMALARINA BÜYÜK AĞIRLIK VERDİĞİNİ SÖYLÜYOR,YA DİĞER BELEDİYELER NE YAPIYOR..?”
Havalar birden ısındı ve bu bağlamda BELEDİYE HUDUTLARI içerisinde ki insanların kullanacağı/kullandığı İÇME/KULLANMA SULARI çok önem taşıyor elbet.
Bakın EFLANİ SAKİNLERİ BU NOKTA DA HAYLİ YAKINIYORLAR.
EFLANİ sakinleri yakınırken,SAFRANBOLU BELEDİYESİ su analizlerini çok sıklaştırdığı yolunda açıklamalar yapıyorlar,Karabük Belediyesi’nin bu yönlü bir sıkıntısı oldum/olası yok.
Bilindiği gibi SAFRANOLU Belediyesi,hayli uzun süre önce,bu yönlü sıkıntılar yaşamıştı ve alınan önlemlerle bu sıkıntılar giderildi,şimdi ise analiz çalışmalarına daha bir ağırlık vermişler.
Bu arada SAFRANBOLU BELEDİYESİ,özellikle TARIM KESİMİ ile el/ele çalışmalar yapıyor,GELECEĞİN SEKTÖRÜ olarak gösterilen TARIMSAL ÜRETİMİ tetiklemek amacı ile ciddi adımlar atıyor.
Ayrıca TARIMSAL KESİME “SİZ ÜRETİM BİZ GEREKİRSE SATIN ALIRIZ..” diyor.
Bir yandan SU ANALİZLERİNE AĞIRLIK verdiren Belediye Başkanı Sayın ELİF KÖSE,öte yandan sürekli sahada görünüyor,ihtiyaç sahiplerine destek veriyor,maske dağıtıyor,Cadde ve Sokakları sürekli dezenfekte ettiriyor.,
Ayrıca TÜM BERBER/KUAFÖRLERİ DEZENFEKTE ETTİRDİ/ETTİRMEYE DEVAM diyor.
Sayın ELİF KÖSE halka dokunan çalışmalarla,halkın gönlünü kazanıyor..

KARABÜK’TE BİR RESMİ BİRİME “BİZİ ABONE YAPIN,AYLIK veya YILLIK BİZE ABONE ÜCRETİ VERİN..” TALEBİNDE BULUNAN 55-60 İNTERNETÇİ
Bir Resmi Birimden,öylesine enteresan bilgiler verildi ki,hayretten küçük dilimize yutuyorduk,GERÇİ AYLAR ÖNCE bunun olabileceğini de yine biz yazmıştık,ama,yine de hayret ettik.
Biliyorsunuz İNTERNET HABER SİTELERİ VAR.
Bunların içerisinde,işini çok ciddi biçimde yapanları var elbet.
Ancak,İNTERNET HABER Sitelerinin,belirli bir Yasal Yaptırımı,Yasal Dayanağı yok ve bu nedenle de “TAAA O ZAMAN,ÖRNEĞİN ÜNİVERSİTENİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDE OKUYAN ÖĞRENCİLERDE İNTERNET HABER SİTESİ KURARAK CEP HARÇLIKLARINI ÇIKARABİLİRLER..” gibi yazılarımız olmuştu.
Duyuyoruz ki BİR RESMİ BİRİME 55-60 kadar İNTERNET Sitesi başvuru yapmış ve “BİZİ DE ABONE YAPIN,AYLIK/YILLIK BİZE DE BELİRLİ BİR ÖDEME YAPIN..” talebinde bulunmuşlar.
Doğrusu hayret ettik.
Hatta 60 rakamını aşan sayıda başvuru yapıldığından söz edenler oldu ve BU İŞİ GERÇEKTEN ciddi olarak yapan İNTERNET HABER Siteleri var ve bunların sayısı kaç tanedir ki..?
İNTERNET HABER SİTELERİNİN ALT YAPISI NEDİR ALLAH AŞKINA..
Gerçekten enteresan gelişmeler oluyor..

RAHMETLİ MAHİR ACAR “KARABÜKSPOR NOKTASINDA KİMSEYE BİR MESAJ VEREMEMİŞ DEMEK Kİ..” BUGÜNLER GEÇİNCE HUKUK NE YAPAR..
KARABÜKSPOR noktasının en acı,en elim ve DERS ALINMASI GEREKEN EN ÖNEMLİ OLAYI,Rahmetli Kardeşim,arkadaşım,dostum MAHİR ACAR koydu ortaya,ancak görülüyor ki ne anlayan olmuş,ne küçük bir ders çıkartan.
HUKUK GÖZÜNÜN ÖNÜNDEKİ GELİŞMELER şu ana kadar sessiz kaldı,ciddi bir gelişme başlatmadı,KARABÜKSPOR özellikle SOSYAL GÜVENLİK ve VERGİ DAİRESİNE çok ciddi bir borç yükü altına sokulmuş
BU İŞ NASIL ÇÖZÜLECEK BU BİLE BELLİ DEĞİL.
DAHA ÖNCE OYNAYAN FUTBOLCULARA BORÇLAR VAR..
Borç Allah borç.
KİM SOKTU BU KULÜBÜ BU HALE…?
Geçtiğimiz süreçleri bir hatırlayın BİR GECE OPERASYONU ile ve YALVAR/YAKAR Başkanlık görevine getirilen,daha sonra orta da bırakılan Sevgili ZİYA ÜNSAL kardeşin,daha sonra neler çektiğini en yakın bilenlerdeniz elbet.
KARABÜKSPOR NE OLACAK,BİLEN/BİLENLER VAR MI..?
Herkesin yediği içtiği yanına kar mı kalacak..?
Veya YENİLEN/İÇİLEN YOKSA, Hukuk hepsini yargılayıp “YENİLEN/İÇİLEN YOKMUŞ.HEPSİ TEVATÜRMÜŞ..” kararını versin,Karabük Kamuoyunun gönlü rahat olsun..
KARABÜKSPOR UNUTULUYOR MU,UNUTTURULMAK ÜZERE Mİ..?

21 kişi görüş bildirdi

 1. BEKİR

  Maaş düşsün il kaçacaklar bağımsızlar.Ama onlar başka kaymağı bol yer yine bulurlar.

 2. Maaşlar düşsün yan ödeme

  Sayın Gölbek Kardemir için öyle bir konuya değinmişysinki senin dışındada kimse bunları ne bilir ne düşünür ne akıl eder Karabükte gazeteciyim deyenlerin büyük kesimi üç beş allah ne verdiyse para peşinde fikir üreten bir tek sen varsın.Eyer Kardemirde Yönetim Kurulu maaşları düşsün bu seferde yan ödeme meseleleri başlarmı malum Kardemir yıllık milyonlarca liralık alım yapıyor satım yapıyor öyle meseleler gündeme gelirmi

 3. Cemil uygun .Antalya

  Bu adami oraya koydular kulübü sessiz sedasiz amatör e kadar düşür diye.Sesi çıkanın sesini kestiler.Aytekin başkan Kardemire kafa tuttu.Yolsuzluga savaş acti indirdiler basın yoluyla .Sedat namali gostermelik 15 gun başkan yapip bu capsizi başkan yaptilar. 2 sezondur transferi açamayıp, 12 aydır personel ve futbolcu maasi veremeyen adam filyostaki reklam budalasiyla Karabük sevdalisi oluverdiler. Yolsuzlugun üzerine gidecegine koltuk sevdasi sürüp.

 4. Ali Öğüten yakışır

  Kardemir Yönetim kurulu bağımsız üyeliğine eski planlamacı,eski milletvekili bu yörenin çocuğu bilgisiyle deneyimiyle Ali Öğüten yakışır elin Adıyamanlısı malatyalısı bilmem nerelesi yerine zehirinide sefasınıda çeken Karabük insanı bağımsız yönetim kurulu üyesi olmalı.bir yıl önce çok okunun bir internet sitesi bağımsızların kendi memleketlilerini Kardemire doldurdunu yazmadımı bizim memleketlilerimiz gelsinlerde bizim çocukları işe alınsınlar deyilmi

 5. Mustafa şen

  Karabukspor baskani haketmeyen cocuklari profesyonel yapiyormus 10 bin tl karsiliginda. hakeden gariban cocugu profesyonel olamiyormus.
  Ayrica maaslar odenmiyor.otobusun icinde cicekler bitiyor bakimsizliktan .ankaragucune devre arasinda verilen futbolcunun transfer parasini memet yuksel sahte imzalarla kendi hesabina almiş ey gazeteciler ihbar ediyoruz azcik arastirin haber yapin bari spor aletleri caliniyor kulupten alacaklara karsilik aletleri veriyor baskan talan ediliyor kulup.

 6. Ahmet abi internetçimi dedin

  Ahmet abi internetçileri yazmışsın maşallah caddelerde öbek öbek geziyolar abi yazık bu karabüke çok yazık tehdit şantaj barayı ver düdüğünü çalayım bunlarda ama kabahat bunlara yüz veren Karabükün insanlarında tehdide santaja babuç bırakanlarda çoook eskilerde bu internetçilerden birini kaç kere dövmüşlerdide onlar icin daha sonra tek söz edememişti hatırlayın bir defa

 7. Gönderen

  Türk müteahhitlik firması Hırvatistan’da kazandığı demiryolu yapım işine başlayacakmış.

  Kardemir’in siyaset kanalı ile yönetim koltuğuna oturan bağımsız üyeleri kolları sıvayıp vakit geçirmeden girişimlere başladınlar. Şu piyasada hiç olmazsa Kardemir’e biraz ray sattırsınlar. Demiryolu inşaatında Kardemir’e başka işler de çıkabilir. Büyük çelik köprüler de varmış projede. Karçel’e ve profil haddesine de iş çıkar. Hakeza demiryolu katener direkleri işi de alınabilir…

  Yapı Merkezi İnşaat Şirketi de Katar’da, Afrika’da çok büyük metro ve demiryolu işleri yaptı/yapıyor. O işlerin rayları gidip de Türkiye dışında başka ülkelerden temin ediliyorsa çok yazık….
  Bağımsız üyeler hükümet nezdinde girişimlerde bulunuyorlardır/ bulunacaklardır inşaallah…

 8. Safranbolu dışında CHP var mı

  Bakınız sayın gölbek Safranbolu dışında CHP kin esamesi var mı yok.
  Tüm ülkede CHP örgütleri maske dağıttı Karabük yok
  Tüm ülkede CHP örgütleri gıda paketleri dağıttı Karabük de yok.
  Haaa bir de.
  19 Mayıs’ta tüm ülkede CHP il başkanları çelenk koydu Karabük de yok tü .
  Neden…

 9. BEKİR

  Sahibinin sesi net adlı çakma basın yorumlarimizi 2 gündür yayınlamiyor artik.Kendi yaptigi rivayet haberlerin aleyhinde birsey yazınca engel koyuyor.Allahtan Ahmet Gölbek Beyle sesimizi duyuruyoruz.Basın özgürlügü adinda herkese çamur atınca bu şıracı ve bozacılara hak,biz yazınca YASAK.sonrada mangalda kül bırakmazlar.2010 da işciye gaz veren yüzlerce çalısani işinden eden o deönemin sarı basını gibi bunlarda yok olacak.
  KARABÜKTE hangi yüzle duracak bu bozacı derın ve sahibden net bilemiyorum.

 10. afinansçı

  Bekir arkadaş ARPACI NET benim yorumlarımı da yayınlamıyor. Ahmet Abi demokrat adamdır, bizim yorumlarımıza yer verir. Tabii bugüne kadar olduğu gibi, NET arpacilarin yaptığı gibi haysiyet cellatlığı, hakaret, iftira etmedikçe, elimize tutusturulani yazmadıkça. Bundan sonra yorumlarimla ben de buradayım.

 11. Bu şerefsizin 2010 yılı

  Bu şerefsizin 2010 yılını hatırlayın kaç kişinin ekmeyini kan doğranmasına sebep oldu kendisi nemalandı.Hala buna pirim yaptıran zavallılar var bunun ayile düzeni nedir aç kapa misali Karabüklüler bu tür pisliklere yüz verdikçe bunlar Karabükün tepesine çıkacaklar görürsünüz yol yakınken birilerinin çıkıp durun ya ne yapıyorsunuz diye uyarması lazım yoksa gün gelir sırtını sıvazlayanlarına ısırır bu tür köpekler

 12. CHP NİN HAKKI CHP YE

  MESELA CHP EFLANİDE HEM MASKE HEM YARDIM KOLUSU DAĞITTI.MUTLAKA DİYER İLÇELERDEDE DAĞITMIŞTIR.CHP BU İŞLERİ REKLAM ETMİYOR SOSYAL BASINLA BU YARDIMLARI DUYURMUYOR.BEN EFLANİ İLÇE BAŞKANININ BİR PAYLAŞIMINDAN BUNU GÖRDÜM.
  AYRICA YİNE EFLANİ İLÇE BAŞKANI İÇME SUYU İÇİN BÜYÜK BİR MÜCADELEYE GİRMİŞ İLÇESİNDE ASLINDA SİYASET BÖYLE YAPILIRSA NETİCE ALINIR.MESELA KARABÜK YENİCE ESKİPAZAR YAHUTTA ÖTEKİ İLÇELERDE YAPILMAYAN AKSAYAN İŞLER ÜZERİNE GİDİLSE TEŞKİLATLAR BU İŞLERİ TAKİP EDEREK GÜNDEM YAPARA SESLERİNİ DUYURSALAR DAHA ÇOK NETİCE ALIRLAR.SANKİ HİÇ SORUN HİÇ MESELE YOKMUŞ GİBİ DAVRANMAK SİYASET DEYİLKİ

 13. Terli

  Bu arkadaşın sitesine son yaptığı haberle ilgili ben de yorum yaptım yayınlamadı. İmkân verilirse burada yeniden yazmak isterim.

  Osmanlı İstanbulun kapısına dayandığında meleklerin cinsiyetini tartışan Bizanslı gibiyiz.
  Haberdeki soruların muhatabı olan kişi şu sorularında cevabını versin İç denetim direktörünün neticelenmemiş raporu basına nasıl düşüyor ?
  Hayatında Karabüke gelene kadar demir cevheri görmemiş kalite müdürünün teknik anlamda fiyasko raporunu okuyunca çok gülmüş mü?
  Şirketin içine düştüğü durum icra zaafiyeti bu sorular cevaplaninca düzelecek mi yoksa gözyumduklarının karşılığında gün geçirmeye bakan liyakatsiz kadrolar zaman kazanacak şirketin geleceğinden çalınmaya devam mı edilecek?
  Kardemirin de sonu Karabükspor gibi mi olacak?
  Bunlarında cevabını versin.
  Onun yönettiği süreçte tesisinin üretim rekorları kirmasini, şirket tarihinin en yüksek atık değerlendirme rekorlarını kırmasını sormayın, bunları sorun.

 14. CHP Emekli memur partisi oldu

  CHP Karabükte emekli memur partisi oldu.Onlar halen gendilerini memur zannettikleri için Mülki İdare yahutta İktidar Partisi bana kızar sürer korkusunu üstlerinden atamamışlar etliye sütlüye karışmıyorlar bayram kutlamayı özel gün kutlamalarını siyaset sanıyolar.Esnaflar kan ağlıyorlar,işsizler,işinden olanlar işçiler an ağlıyolar onlar bu işleri dile getirseler iktidar kendilerine kızar sanıyolar.Ülke genelindede CHP böyleyse yazık doğrusu

 15. Kardemir çalışanı AYIP-AYIP

  Kardemir çalışanıyım Ahmet abinin dediyi yazdıgı gibi Sözleşmemiz var.2010 yılında buradaki huzuru bozan kişiler aynı herzeyi bu sefer başka şekillerde bozmaya çalışıyorlar.Devamlı yalan yanlış haberlerle huzuru bozuyorlar Kardemiri Kamu oyu önünde zor duruma düşüren yalan haberlerle gündemi meşgul ediyorlar.Bunlar ayıp bunlar günah bunlar sinir bozucu yalan yanlış işler.Kardemire bi mal alınırken 15-20 makamdan geçer denetlenir sonra alınır.Bakın bu yıl sonu Sözleşmemiz var Kardemirde huzuru eskidende huzuru bozan kişiler gene huzuru bozmaya çalışıyolar ayıp ediyolar çok ayıp ediyolar kim bu tip haberleri çıkarttırıyorsa yazıklar olsun çok yazıklar olsun

 16. afinansçı

  Geçen gün yazdığım ve Hülya Avşar Hanımefendinin ismini açık olarak belirtme gafletinde bulunduğum yorumum Nehaber sitesinden kaldittirilmisti. Sanıyorum Hanımefendinin avukatları arayıp kaldırttı. Kendisinden ismini alenen belirttigimden dolayı özür diliyor, sanat hayatında başarılar diliyorum. Hayranınız abla.

 17. Bekçi Mırtaza

  Basit bir şaka üzerinden mağduriyet çıkarmayı başaran finansçı kardeş, birazda sinirlenince gerçek yüzünü göstermiş ve insanları ve özellikle bir meslek gurubunu aşağılama yoluna gitmiş. Yalnız şunu da bil kardeş çanak çömlek patladı, bilemedin, yine ebesin, hadi sen bi daha yum.

 18. Sayısal Netim full

  Bende bor Karabüklu olarak ısmarlama haber yapan özellikle sayısal netçi ve yanindaki derincinin 1 yıl icindeki adlarina kayıtli gayrimenkul ve taşinmazlarin artıs oraninin araştırılmasini talep ediyorum.Bu artıs oranlari Karabükteki yerel bir basının kazandiklarinın kac katı?Yıllarin gazetecileri bunlarin kazandiklarini kazanabilmişler mi?Varlıklarindan birkaç numune versinlerde bizde inceleyelim.

 19. Ali

  Dogru soylemişsiniz.Hangi gazeteci kendine,eşine kizına araba alabiliyor? hERGÜN çamur at keseni doldur.ohhh ne ala.Sonrada çık millete ders vermeye calış.

 20. Hiiiç gusura bakman

  Eflanı ÇELİPKÖYLÜYÜN bi dahaki mahalli seçimlerde eyer aday olursa oyun Halil İbrahim Buluta,aha yemin aha şart gadın başımının bunu şindiden ilan ediyon nedir ya bulaşık yıkaycak bi naştapa su bulunmaazmı bir yerde ayıp

 21. İstanbuldan Eflenili

  Hanım abla verdiyin karar saygıduyuyon emme benim gibi yüzlerce hatta binnerce İstanbulda yaşayan Eflenilinin kararı burdan bi başkan adayı çıkarıp kazandumak CHP İlçe başkanı mesaj atmış Efleni küççülüyo birile böyüyo demiş ben 2011 tarihlerini bildiyim bazı adamla o zamanki sıkıntılarını çoktan aşmışla neyise gayrı zamanı gelince gonuşuruz hanım abla bizim kararımız İstanbuldan birini seçmek gayrı biraz erken oluya emme idare ediverin

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Zonguldak’ta vefat eden Kore gazisi son yolculuğuna uğurlandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 21.06.2024 08:22
Paylaş:
A+ A-

ZONGULDAK (AA) – Zonguldak'ta 94 yaşında hayatını kaybeden Kore gazisi Hüseyin Bayraktasma'nın cenazesi toprağa verildi.

Yaşlılığa bağlı nedenlerle hayatını kaybeden 5 çocuk babası Bayraktasma'nın (94) Türk bayrağına sarılı tabutu, Uzun Mehmet Camisi'ne getirildi.

Cenaze, kılınan namazın ardından Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Törene, gazinin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Niyazi Uğur, Garnizon Komutanı Binbaşı Ayhan Kafalı, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Yılmaz, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Murat Apaydın, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Çantaş ve vatandaşlar katıldı.