Her Telden (2.Haziran.2016)

Yayın: 02.06.2016 08:34
Paylaş:
A+ A-

ÇOK ÖNEMSEDİĞİMİZ BİR KARDEŞİMİZ İSTANBUL’DAN ARADI “MUVAZAA KENDİ ŞİRKETLERİNDEN ÇEKİLİRLERSE TUTARLI OLUR..”
Dün sabah Büromuzda,çok/çok sevdiğimiz,inandığımız,Karabük’ün önde gelen Tüccarlarından Sayın İSMAİL SÜRMEN ile oturduk sohbet ediyorduk.
SAĞOLSUN,YÜRÜYÜŞ YAPARKEN ZİYARETİMİZE GELMİŞ.
O sıra cep telefonumuzdan,çok önemsediğimiz bir Kardeşimiz aradı “ŞU AN İSTANBUL BEŞİKTAŞ’TA DENİZE NAZIR SİZİN HER TELDEN YAZILARINI OKUYORUM..” dedi o Kardeşimiz.
“KARDEMİR YÖNETİMİNDE MUVAZAA,KARDEMİR YÖNETİMİNE İSTENEN İSİMLERİN ALINMASI İLE OLMAZ.BANA GÖRE HAKİM HİSSEDARLAR KENDİ ŞİRKETLERİNDEN ÇEKİLİRLER,TAM ANLAMI İLE SERBEST KALIRLAR,EĞER BUNA MUVAZAA DERSENİZ ÖYLE OLUR..” dedi.
“KENDİ ŞİRKET YÖNETİMLERİNDEN ÇEKİLMELERİ VE ŞİRKETLERİNİ SERBEST KALARAK YÖNETMELERİ DAHA KOLAY OLUR.BANA GÖRE BU YOL DAHA AKILCI OLUR..” anlamında ifadeler kullanarak izah etti.
Daha sonra da “RAHMETLİ DEMİREL’İN MEŞRU ZEMİNDE ÇARE TÜKENMEZ SÖZÜ VARDIR.BU İNSANLAR İYİ NİYETLE DOLAMBAÇLI YOLLARA GİRMEN İSTEMEDİKLERİ İÇİN,KARDEMİR YÖNETİMİNDE BUGÜN Kİ HALLERİ İLE GÖREV ALIYORLAR..” gibi sözler etti..
SAHİ O ZAMAN NE YAPARLAR Kİ..?
KİME KARŞI NASIL HUKUK YOLUNA GİDERLER Kİ..?
Bu yola gidilmemesi KENDİLERİNE GÜVEN DUYDUKLARINDAN MI..?
Bizi arayan Kardeşimiz bunları anlattı..

BİZİ CEP TELEFONUNDAN ARAYAN KARDEŞİMİZ “ DEMİR FİYATLARI BİRAZ DAHA GERİ GELEBİLİR.BUNA/BUNLARA HAZIRLIKLI OLMALI”
İstanbul/Beşiktaş Semtinden bizi telefonla arayan ve KARDEMİR Yönetimi hakkında görüşlerini açıklayan Kardeşimiz “DEMİR FİYATI BİRAZ DAHA GERİ GELEBİLİR..” gibi görüşler dile getirdi.
“HATIRLARSAN,FİYATLARIN YÜKSELİŞE GEÇTİĞİ DÖNEMDE,SANA, BU YÜKSELİŞ BANA SUNNİ GELİYOR,DEMİŞTİM..” dedi ve o konuşmamızı hatırladık doğrusu.
“BU FİYATLAR BİRAZ DAHA GERİ GELEBİLİR..” dedi.
Sonra da “DEMİR TÜCCARLARI SON BİR/İKİ AY İÇİNDE BİRAZ PARA KAZANMIŞLARDI.ŞİMDİ KAZANILAN PARALARIN GERİ ALINMASI DÖNEMİNE GİRİLDİ SANKİ..” gibi sözler etti,gülüştük.
O KONU GERÇEKTEN ÇOK SIKINTILI..
DEMİR TÜCCARLARI,özellikle,KONTİNÜ HADDANE tav fırını/fırınları noktasında yaşanan PERİYODİK BAKIM çalışmalarından anormal derece de olumsuz etkilenmişler,bu nedenle de “BÜYÜK ZARARLAR EDİYORUZ..” diyorlar..
Telefonla bize bilgiler veren Kardeşimiz,bu piyasaların içinde olan bir isim ve “FİYATLARIN BİRAZ DAHA GERİLEMESİNE HERKES HAZIR OLMALI..” gibi görüşler dile getiriyor..
Bekleyip görelim demek en iyisi..

KARDEMİR YÖNETİM KURULU ÜYESİ SAYIN OSMAN KAHVECİ “MİDE KANAMASI NEDENİ İLE HASTANEDE YATTIM,O NEDENLE…”
Geçtiğimiz gün DEMİR TÜCCARLARI Büromuza ziyarete gelmişlerdi ve KARDEMİR Kontinü Haddanesi tav fırını/fırınlarında yapılan PERİYODİK BAKIM nedeni ile sıkıntıya düştüklerini anlatıyorlardı.
O arada bir DEMİR TÜCCARI Kardeşimiz “SIKINTIMIZ BÜYÜK,BEN YÖNETİM KURULU ÜYESİ Sayın OSMAN KAHVECİ’Yİ TELEFONLA ARADIM ULAŞAMADIM.BANA DÖNÜŞTE YAPMADI..” gibi ifadeler kullanmış,bizde bunu yazmıştık.
Dün Sayın OSMAN KAHVECİ telefon etti “MİDE KANAMASI GEÇİRDİM,HASTANEDEYDİM.O NEDENLE O KARDEŞİMİN TELEFONUNA BAKAMADIM..” dedi.
Sayın OSMAN KAHVECİ “SİZİN YAZDIKLARINIZI DA OKUDUM.GENEL MÜDÜR Sayın UĞUR YILMAZ İLE GÖRÜŞTÜM.PERİYODİK BAKIM BU AYIN 16-17 Sİ GİBİ BİTİRELECEKMİŞ..” bilgilerini verdi.
Karabüklü bir kardeşim telefon edecek ben ona cevap vermeyeceğim öyle bir şey olur mu,şeklinde de görüşler dile getiren Sayın OSMAN KAHVECİ “KALDI Kİ ARAYAN KARDEŞİM SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIMIZDIR,HEMEN KENDİSİ İLE GÖRÜŞECEĞİM..” dedi.
Sayın OSMAN KAHVECİ’YE geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.
Hastaneden dün çıkmış,hemen bizi aradı..
“TELEFONA ÇIKMAYIŞIM,HASTANE DE OLDUĞUMDANDI…” dedi.

FEVZİ FIRAT CADDESİ,GIPTA İLE BAKILAN KARABÜK’E YAKIŞAN BİR GÜZELLİKTE Mİ,HELE/HELE ASFALTIN BİR BÖLÜMÜ,ÇAMUR İŞİ..
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,bir açıklamasında “KARABÜK GIPTA İLE BAKILAN BİR KENT HALİNE GELDİ..” şeklinde görüşler dile getirmiş.
Sayın VERGİLİ HAKLI OLABİLİR..
KARABÜK’E GIPTA İLE BAKILMASI,HER KARABÜK YAŞAYANINA OLDUĞU GİBİ,elbet bize de gurur verir,yaşadığımız Kente gıpta ile bakılmasından ortak bir sevinç duyulur/duyarız.
GIPTA İLE BAKILAN KARABÜK’E YAKIŞMAYANLAR YOK MU..?
Gelin GÜVEN KAVŞAĞINDAN,İSTASYON istikametine yürüyün bakın,o YAYA KALDIRIMLARI,gıpta ile bakılan bir KENTE YAKIŞACAK gibi görüntü veriyor mu,görün.
KARABÜK ECZAHANESİ’NİN hemen alt kısımlarından itibaren,GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YAĞAN şiddetli yağmurların SU BİRİKİNTİLERİ gitmiş,çamur kalmış/kurumuş ve GIPTA İLE BAKILAN BİR KENTE YAKIŞYAN durumda mı..?
Yine oralarda YOLUN ASFALTI BERBAT DURUMDA..
GIPTA İLE BAKILAN KARABÜK’ÜN en eski ve en işlet Caddesi sayılabilecek buralar ne yazık ki,GIPTA İLE BAKILAN BİR KENTE YAKIŞIR durumda değil..
DENİZDEN GEÇİP,DEREDE BOĞULMAK buna mı benzer acaba..?

ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ VE YURDUN HEMEN HER YERİNE OTOBÜS FİRMALARININ ÇALIŞMASI,İŞLERİN POZİSYONU..
ŞEHİRLERARASI OTOBÜS Terminali,oldum olası,çok renkli bir İŞYERİDİR,gidenler olur/gelenler olur,o nedenle üzüntüler/sevinçler burada yaşanır..
BİR ZAMANLAR ÇOK SINIRLI HATLAR VARDI..
ANKARA-İSTANBUL ARASI SEFERLER YAPILIRDI..
Şimdi YURDUN DÖRT BİR YANINA Otobüs seferleri yapılıyor ve duyuyoruz ki YENİ/YENİ OTOBÜS FİRMALARI gelmek istiyorlar,Yazıhane almak isteyenler var,Yazıhanesini kullanabileceği Firma arayışlarında olanlar var.
Karabük Belediyesi’nden aldığı YAZIHANESİNİ SATMAK isteyenler var mı,buna “EVET VAR..” şeklinde cevaplar veriliyor,hatta birkaç tane var şeklinde bilgiler verenler bile var.
YURDUN DÖRT BİR YANINA OTOBÜS SEFERLERİ VAR.
Ancak,ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ’NDE Firması olanlar,genellikle İŞLERİN TADI OLMADIĞINDAN YAKINIYORLAR,masrafların çok/çok ağır olduğunu,Firma sayılarının çok fazla olduğunu söylüyorlar.
YİNE DE BAMBAŞKA BİR DÜNYADIR OTOBÜS TERMİNALİ..
SEVİNÇLER/HÜZÜNLER ORALARDA YOĞUN YAŞANIR..
Bir de işler iyi olsa,kazançlar tatminkar olsa..

EMEKLİLERİN KONUT HAYALLERİ BİRAZ DAHA ERTELENECEK Mİ,TOKİ KONUTLARA HALEN BAŞLAMADI,OYSA VERİLEN SÖZLER..!!
EMEKLİLER için UCUZ KONUTLAR YAPILACAKTI ve Safranbolu’da yapılacak olan bu KONUTLAR için,şimdiye kadar TEMELLERİN atılmış olması gerekiyordu.
HENÜZ TEMEL FALAN ATILMADI..
İyi hatırlayın 1 KASIM GENEL SEÇİMLERİ öncesinde EMEKLİLERE UCUZ KONUT için ne söyler verilmişti ve Karabük Valisi Sayın ORHAN ALİMOĞLU bu işi katkı vermek için büyük efor sarfediyordu.
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN olayı her kademe de izliyor,çabuklaştırmak için gayret sarfediyordu,TOKİ Başkanı Karabük’e geliyor ve çok kalabalık toplantılarda EMEKLİLERE SÖZLER VERİYORDU.
2016 YILI YARI OLDU,HENÜZ BİR SES YOK..
Şimdi EMEKLİLER ARASINDA bir söylenti yayıldı ve “SAFRANBOLU KİRKİLLE’DEN VAZFGEÇİLMİŞ YENİ YER ARANIYORMUŞ..” şeklinde tevatürler ortalıkta dolanıyor.
BU İŞ KARABÜK’ÜN BAŞINI AĞRITACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR..
En büyük sıkıntıyı EMEKLİLER DERNEĞİ Yöneticileri görecektir mutlaka ve tabanda ki EMEKLİLER bu gelişmeleri DERNEK Yöneticilerine soracaklardır mutlaka..
ŞİMDİLİK VERİLEN SÖZLER ASKIDA DURUYOR..
Acaba ne zaman icaata geçilebilir..
Var mı BİR BİLEN dersiniz..!!

EMEKLİLER İÇİN YAPTIRILMASI DÜŞÜNÜLEN VE BELİRLİ SÖZLER VERİLEN UCUZ KONUTLAR İÇİN SAYIN RAFET VERGİLİ HAKLI ÇIKACAK..
1 KASIM 2015 GENEL SEÇİMLERİ öncesini lütfen bir düşünün,yani,EKİM 2015 GÜNLERİNİ lütfen bir hatırlayın,EMEKLİLERE BİNLERCE UCUZ KONUT YAPTIRILACAĞI yolunda sözler veriliyordu..
BİNLERCE EMEKLİ BANKALARA PARA YATIRIYORDU.
NE OLDU ŞİMDİ..?
Olayın bu noktasında Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ bu gelişmelerin SİYASETEN GÜNDEME SOKULDUĞUNU ileri sürüyor ve BU KONUTLARIN YAPILMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR noktasına gelen konuşmalar yapıyordu.
Galiba Sayın RAFET VERGİLİ HAKLI ÇIKACAK..!!
Baksanıza HENÜZ HİÇBİR GELİŞME YOK ve EMEKLİ KESİM arasında homurtular gittikçe artıyor “NEDEN İNŞAATLAR BAŞLAMADI..” gibi eleştiriler getiriliyor.
EMEKLİ KESİM GİTTİKÇE HUZURSUZLANIYOR..
Allahtan ki EMEKLİLER DERNEĞİ KARABÜK ŞUBE KONGRESİ hayli uzakta,galiba 1.5 yıl kadar var Kongreye,eğer bu yakınlarda bir Kongre havası esiverse,KULİSLER BU KONULARLA ÇALKALANIRDI..
Sayın RAFET VERGİLİ bu konuda haklı çıkmak üzere..
EMEKLİ VERİLEN SÖZLERİN TUTULMASINI BEKLİYOR..!!

“ERKEN GENEL SEÇİM YAPILMASI İHTİMALİNİ GÜNDEMDE TUTANLAR…” OLAYI BÜYÜK ÖLÇÜ DE MHP KURULTAYINA BAĞLIYORLAR
Ülkemiz BAŞKANLIK SİSTEMİNİ tartışıyor,BAŞKANLIK SİSTEMİNİN TBMM zemininde ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ ile çıkması için AK Partinin 400 Milletvekili çıkarması gerektiğine dikkat çekiyorlar..
BUNUN İÇİN GÖZLER MHP OLAĞANÜSTÜ KURULTAYINA ÇEVRİLDİ..
Eğer Sayın DEVLET BAHÇELİ Genel Başkan olarak kalırsa ERKEN GENEL SEÇİM İhtimali güçlenir ve “O ZAMAN AK PARTİ YAPILACAK BİR GENEL SEÇİM İLE 400 MİLLETVEKİLİNİ RAHATLIKLA ALIR..” görüşünü dile getirenler var.
BİR ERKEN GENEL SEÇİM OLURSA,KARABÜK NELER YAŞAR..?
Bakın henüz EMEKLİLERE VERİLEN UCUZ KONUTLAR için herhangi bir olumlu gelişme olmadı,HAVAALANI YAPIMI için verilen sözler vardı,bu olayın bir FANTAZİ OLDUĞUNA ilişkin görüşler dile getirenler oldu..
HASTANE OLAYI ÇOK CİDDİ BİR SIKINTI KARABÜK’TE..
Bir de DENGESİZ BİR MİLLETVEKİLİ LİSTESİ yapılırsa ne olur..?
Hoş,diğer Partilerinde bugün ki halleri perişanlık ya..

YAZILARIMIZDA,UFAK/TEFEK HARF HATALARI ÇIKIYOR,BUNUN İÇİN OKURLARIMIZDAN BİZİ BAĞIŞLAMALARINI DİLİYORUZ VE SEBEP
Yazılarımızda ufak/tefek harf hataları çıkıyor,bundan dolayı okurlarımızdan özür diliyoruz ve çocukluğumuzdan kaynaklanan bir sebepten ötürü,yazdıklarımızı yeniden okuyamadığımızdan kaynaklanan bu gelişme bizimde büyük sorunuz aslında.
Biz yazarken,yanımıza birisi gelir bakarsa,o saat adeta iptal oluruz ve yazamayız,bunlar çocukluğumuzdan kalan kötü bir hatıranın,bir tokat yemenin verdiği ruh halidir.
Yazdığımız yazıyı,kontrol için yeniden okuyamayız..
Yanlışlar o nedenle çıkar..
Anlam değişmez de,kelimeler yanlış çıkar zaman/zaman,özür dileriz.

7 kişi görüş bildirdi

 1. Cumali Poyraz

  Ahmet abi, filyos projesinden haber varmı, 1,5 ay önce 1 ay sonra başlanacak dendi. Bilgin varmı?

 2. Borsazede

  Kestirimci bakım diye bişey var. Fakat dünya şirketi ! kardemirin bundan haberi yok herhalde. 20 gün kaybedip en karlı dönemde satış yapamadıktan sonra üretsen ne üretmesen ne. Zaten bu anlayışla yarında başka bir yerde ciddi bir arıza haberi çıkarsa şaşmamak lazım. Daha borcunu üreteceksin, o adam satacak tekrar gelip sana para yatıracak, yatırırsa tabi ….

 3. Emekci

  Ahmet abi bu toki işini emekliler Derneği şubesine bağlamak yerine hükümete baglasan ya birazcık. Sonuçta tüccarlarda emekliye söz veren mehmet ali sahin idi burhanettin uysal idi.ne çabuk unuttun.bu abiler laf soyledikten sonra dernek kim ki bisey yapsin.hep dernek şubesini suclamakla olmaz.

 4. Kamuoyu

  Ne tuhaf değil mi? Normal gözle, objektif bakabilenler için tabi ki bu lafım. Halkın oylarıyla seçilmiş bir Başbakan görevden alınıyor. Kamuoyu araştırmalarında ciddi oy kaybı yaşanması lazım ama oy kaybı yok. Başkanlık sistemini ortaya atarak ve de Güneydoğudaki tutumu nedeniyle %42’lere düşen oyla hükümet kurulamayınca tekrar 1 kasım seçimlerine gidilmişti. Yapılan mitinglerde Cumhurbaşkanımız ve AKP, seçim çalışmalarında başkanlık sistemini ağzına bile almadı. Güneydoğu hamlesini de geç de olsa yanlıştan dönerek olması gerekeni yaptı. Halk yeniden AKP’yi Tek başına iktidar yaptı.
  Şimdi ise MHP kurultayı bekleniyor. Yine milletle dalga geçercesine sırf seçim senaryoları hazırlanıyor. Niyet Başkanlık seçimi ve Anayasa değişikliği. Mecliste yapamadıklarını yapabilmek ve daha güçlü olmak için.
  Büyük coşkuyla kurduğumuz Cumhuriyetin temel taşlarıyla ve parlementer yapısıyla oynayarak ne yapmak istediğinizi millet bir anlasa!

 5. HAKKANİYETLİ OLMAK

  EMEKLİYE VERİLEN SÖZ HALEN TUTULMADI.BUNUN SİYASET TARAFINDAN VERİLEN SÖZLERİ VAR,DERNEK TARAFINDAN VERİLEN SÖZLERİ VAR.BURDA BİR TEK SÖZÜ DOĞRU ÇIKAN BELEDİYE REİSİ RAFET BEY.YAPAMAZSINIZ DEDİ ALIN İŞTE HALEN BAŞLANAMADI.SİYATETTE SUÇLU DERNEKTE SUÇLU SUÇSUZ TEK İSİM RAFET VERGİLİ.EMEKLİLER DERNEĞİ Bİ ZİYARET EDİN BAKIN NELER ANLATICAKLAR

 6. Karabük İmrenme mi ile bakıyorlarmış

  Çok gülünç ….

 7. VALLAHA DOĞRU

  KARABÜKE İMRENEREKMİ GIPTAYLAMI BAKIYORLARMIŞ HA VALLAHİ HA BİLLAHİ ÇOK GÜLÜNÇ YA BURANIN ŞEHİR OLDUNU SÖYLEMEK BİLE ADAMI GÜLDÜRÜR ÜÇ TANE ASANSÖR DÖRT TANE YÜRÜYEN MERDİVEN BİRKAÇ DANDİK KÖPRÜ OLDU SANA GIPTAYLI BAKILAN ŞEHİR OLMUŞ BURASI YA GİDİN ALLAŞKINA.BUNU SÖYLEMEK İÇİN İNSANIN BİRAZ UÇUK OLMASI LAZIM

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Başkan Vergili Ovacık’ta AK Parti adayının çekilmesini istedi

Yayın: 03.03.2024 16:56
Paylaş:
A+ A-

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan adayı Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi Ovacık Belediye Başkan Adayı Neslihan Kaya Karpuz ve İl Genel Meclis üyeleri Muhammer Yağlı ile Hayati Yılmaz’ın aday tanıtım toplantısına katıldı.

Aday tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Başkan Vergili, “Ben öncelikle hemen karşımızda duran ittifak ortağımıza sesleniyorum. Siz Ovacık’ta çekilin bizim adayımız seçilsin. Hiç uğraşmayın. Ovacık’ta gerçek belediyecilik zaten 22 senedir sizde. Bu saatten sonra gerçek belediyecilik diye bir şey yok. İttifakız da ısrar etmenin anlamı yok. Biraz önce adayımız bana diyor ki Ovacık’ın girişine bir yer yapalım. Ramazanlarda iftar verelim. Orda kültür merkezi var. Orada iftar vermek için 3.000 TL para isteniyor.

“OVACIK’IN SAHİBİ BÜYÜK İŞİ KÜÇÜK”

Ovacık’ın sahibi büyük işi küçük. Kimse alınmasın kendisi bizim abimiz. İl genel meclisi üyeleri Ovacık’la alakası olmayan, Ovacık’a gelip giden arkadaşlar. Ovacık’ın bir şekilde canlanması lazım. Ben 1978 Güney Köyünden gelip bu caddeden geçtim. O zaman toz topraktı, sonra parke oldu.         Bu yol karayollarının yolu. Karayollarına güçleri yetmeyince, Köy Hizmetlerine parke döşettiriyorlar. O kadar köyün hakkını yiyorlar.

OVACIK’TA SADECE SİYASETTEN İKBAL KAZANMAK VAR”

Ben bugüne kadar bütün ilçelerimizle ilgili her şeyin doğrusunu söyledim. Bir tane hapisanesi, bir tane memuru var. Her gün gelip gidiyor. Birde yol parası alıyor. Maaşta alıyor. Kapatın burayı yada lojmana çevirin ev bulamayan memurlar gidip geleceğine burada kalsın. Böyle düşünceleri hiç yok. Ovacıkta sadece siyasetten ikbal kazanmak var.

İl Genel Meclisi üyeleri ne yapıyorlar? Silah ruhsatı alıp, silah ruhsatına harç vermiyor. Ovacık’a ne yapıyorlar. Bu kadar İl Genel Meclisi üyeleri, bu kadar siyasette ağırlığı olan bir ilçe bir yolu asfaltlatamaz mı? Belediye ne yapsın burada? Ne kadar para alıyor ben biliyorum. Her şey belediyenin yapacağı iş değil.

Önce Kültür Müdürü orayı bu ramazan vatandaşa bedava yapıyorsun, yapmazsan biz size burada neler yapacağız. Zaten vatandaşın cebinde para yok. Dini duyguları yüksek olduğu için cebinde parası olmasada iftar vermeye çalışıyor. Sende kalkıp bunu paraya bağlıyorsun. Bugüne kadar bu spor kompleksinden hangi Ovacıklı faydalandı. Biz Ovacık’ta inşallah seçimi alacağız. Biz seçimi aldıktan sonra ber ramazan bu belediye binasının önüne iftar çadırı kurulacak. Buna inanın.

“EKMEKLE İNSAN TEHDİT EDİLMEZ”

Tabi sizlerinde sıkıntınızı biliyoruz. Çoçuklarınız işe sokulmuş. Seçim zamanı başlayacaklar tehdit etmeye. Hiç kimse korkmasın. Hiç bir şey yapamazlar. Ekmekle insan tehdit edilmez. Bizde hükümetin ortağıyız. Eğer bir tanenize zarar gelsin, gelin Karabük’te benim yakama yapışın. Zarar gelecek adam Karabük Belediyesi’nde iş başı yapacak. Belediye Başkan adayımızı ve İl Genel Meclisi üyelerimizi seçin bakın hizmet nasıl geliyor hep birlikte görelim” dedi.

Aday tanıtım toplantısına Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan adayı Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe, Milliyetçi Hareket Partisi Ovacık Belediye Başkan Adayı Neslihan Kaya Karpuz, İl Genel Meclis üyeleri Muhammer Yağlı ile Hayati Yılmaz, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.