Her Telden (20.Mart.2015)

Her Telden (20.Mart.2015)

Yayın: 20.03.2015 09:58
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR.SAYIN REFİK POLAT VE KARABÜK-KONYA AYIRIMI YAPAN İNSANLAR..!!
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörlüğüne atanan Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT,öyle sanıyoruz, görev süresi içinde, KARABÜK/KONYA ayırımı yapan insanlara dikkat edecektir..
ETMESİ DE GEREKİR..
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ eski Rektörü Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL o makamda iken,kendisine methiyeler düzen,övgüler yağdıran BİRÇOK İNSAN,Sayın UYSAL Milletvekili Aday/Adayı olunca “AMA O KARABÜKLÜ DEĞİL Kİ..!!” demediler mi..?
BÖYLE BİR ADİ SÖYLEMİ DİLE GETİRMEDİLER Mİ..?
Ne demektir KARABÜKLÜ,ne demektir KONYALI,İZMİRLİ..!!
Bu kadar ADİ,bu kadar PESPAYE bir söylem olur mu Allahaşkına..?
Şimdi “O İNSANLAR..” KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NİN yeni Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT’IN önünde ne taklalar atacaklardır ve ne-hiç kullanmak istemediğimiz bir tabir olsa da,kullanmak zorunda kalacağız- yalakalıklar yapacaklardır..!!
İşin hoş tarafı Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT’TA KONYA DOĞUMLU,yani Konyalı,şimdi KARABÜKLÜ-KONYALI ayırımı yapmaya çalışan insanlar ne yapacaklar bakalım..!!
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT görev süresi içinde,bu adi,bu pespaye ayrışmayı dile getirenlere iyi dikkat etmeli,bu insanların gelecekte,önünde taklalar atmasına prim vermemelidir..
Sayın Rektör REFİK POLAT’A yeniden başarılar diliyoruz..

“O KARABÜKLÜ DEĞİL..” GİBİ YIPRATMA ARGÜMANI,OLMADI “ O CEMAATÇİ, PARALEL DEVLETÇİ SUÇLAMALARI..!!”
Şu SİYASET DÖNEMİNDE iki olay dikkatimizi çekti,belirli insanlar,RAKİPLERİNİ YIPRATMAK amacı ile İKİ ARGÜMANA sarıldılar ve bu ARGÜMANLARI kullanarak rakipleri hakkında BEL ALTI VURUŞLAR yapmaya çalıştılar..
“AMA O KİŞİ KARABÜKLÜ DEĞİL Kİ..!!”
Kullanılan argümanlardan birisi buydu ve “AMA O KARABÜKLÜ DEĞİL Kİ,KARADENİZLİ,KONYALI,ÇANKIRILI..” sözlerini hayli sıkça duyduk,PARTİ İÇİ YARIŞLARDA..!!
Daha sonra da “O CEMAATÇİ KARDEŞİM,O ESKİDEN PARALEL YAPININ İÇİNDEYDİ..” sözleri de sıkça edildi ve sanıldı ki bu tür yıpratma kampanyaları sonuç verecek..!!
Sanki 2013 yılının 17-25 Aralık tarihine kadar Ülkemizde böyle bir ayırım vardı,bir grup böyle suçlanıyordu,bırakın böyle suçlamaları hemen herkes o harekete,o cemaate,o grubu elinden gelen desteği veriyordu.
Karabük’te düzenlenen TÜRKÇE OLİMPİYATLARI için YENİŞEHİR DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU Stadyumu KİMİN/KİMLERİN girişimi/katkısı/tavassutu ile TAHSİS EDİLDİ..!!
İnsanlar daha sonra uyarıldılar ve kitlesel dönüşler yaptılar..
Şimdi,Cemaat/Paralel Yapı argümanı kullanılarak insanları nasıl yıpratırsınız ki,17-25 Aralık 2013 tarihine kadar böyle bir suçlama yoktu ortalıkta ve suçlamalar çıkanca,insanlar kendilerini o organizasyondan/organizasyonlardan geri çektiler..
Şimdi,bu argümanları kullanmak akıl işi mi sizce..?

21 MART GÜNÜ YAPILACAK OLAN “MHP BÜYÜK KONGRESİ VE KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY..” BELİRLEMESİ..
MHP’NİN en büyük KARAR ORGANI olan BÜYÜK KONGRESİ 21 Mart Pazar günü toplanıyor ve Parti Kurulları yeniden belirlenecek,bu manada Partinin 7 Haziran SEÇİM STRATEJİSİ DE belli olacak.
Sayın DEVLET BAHÇELİ,tek Genel Başkan Adayı..
Ankara ARENA SPOR SALONU’NDA yapılacak olan MHP BÜYÜK KONGRESİ’NE,Karabük Delegasyonu olarak Sayın RAFET VERGİLİ,Sayın BURHANETTİN ARSLAN,Sayın MUSTAFA DURSUN,Sayın MUHARREM ESKER katılıyorlar.
BÜYÜK KONGRELER kaynaşma,kucaklaşma yerleridir..
Bu anlamda KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI için büyük mesafenin alınacağı bir yer olabilir,orada KARABÜK DELEGELERİ nasıl bir Milletvekili Listesi istediklerine ilişkin mesajlar vereceklerdir mutlaka.
BİR DİZİ TEMASLAR YAPILACAKTIR..
Bizim üzerinde hassasiyetle durduğumuz ve sonucu merak ettiğimiz Avukat Sayın YAŞAR KILIÇ’IN durumu,Sevgili YAŞAR KILIÇ bizim Okul arkadaşımız,çok sevdiğimiz bir Kardeşimiz,olayın bu tarafı ayrı,esas üzerinde durmak istediğimiz vefa,kadirşinaslık olayı.
MHP BUNLARI GÖSTEREBİLECEK Mİ HASSASİYETİ..
Sevgili YAŞAR KILIÇ Kardeşim,MHP için ÇOK AĞIR BEDELLER ödedi,bütün ömrünü bu davaya adadı ve şimdi Milletvekili Aday/Adayı bakalım MHP nasıl bir karar verecek..
BÜYÜK KONGRE önemli gelişmelere gebe sayılmalı..

YENİŞEHİR STADYUMU GÜNEY KALE ARKASI’NDA KALAN YOLUN IŞIKLANDIRMASI NİSAN AYI İÇİNDE BİTİRİLECEK..
Yenişehir Stadyumu’nun GÜNEY KALE ARKASI kısmında kalan,D.ÇELİK Lisesi’nin yanından itibaren devam eden yolun,gece aydınlatma sorunu var.
Diyeceksiniz ki GÜNDÜZ AYDINLATMASI DA OLUYOR MU..?
Böyle derseniz de haklısınız..
Orada karanlıkta çıkan LİSE ÖĞRENCİLERİ var,KAPALI SPOR SALONU’NA gelen insanlar var,KONUTLAR var ve gerçekten çok ama çok ciddi bir sıkıntı yaşanıyor.
HER TÜRLÜ OLAYA GEBE BİR HAL VAR ORADA..
Bir/iki gündür olayın üzerinde duruyoruz,KARDEMİR,ENERJİSA,KARABÜK VALİLİĞİ,KARABÜK BELEDİYESİ,hatta İL GENÇLİK SPOR Müdürlüğü harekete geçtiler,daha önce yaptıkları YAZIŞMALARI yeniden gündeme aldılar,bir hareketlenme oldu..
NİSAN AYI İÇİNDE SOKAK AYDINLATMASI YAPILACAK.
İnşallah O SÜRECE kadar istenmeyen bir olay meydana gelmez..
Ülkemizde çok sık yaşanan,yaşanmaya başlayan BİRÇOK ELİM OLAYI BASINDAN izliyorsunuz/izliyoruz,O ZİFİRİ KARANLIKTA dileriz böyle bir olay/olaylar meydana gelmez.
NİSAN AYI İÇİNDE AYDINLATMA İŞİ HALLEDİLECEK..

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NİN YAKALADIĞI BÜYÜK BAŞARI “ELBET BİR EKİBİN ORTAYA ÇIKARTTIĞI BAŞARIDIR…”
Dün BİR BİLEN rumuzu ile bir Okurumuzun yolladığı yorum dikkatimizi çekti,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NDE Kİ başarının bir tek Rektör Hocadan bilinmesinden rahatsız olmuş.
Rahatsızlıkta değil aslında,BU BİR EKİP BAŞARISIDIR,anlamına gelebilecek bir üslup ile bizi uyarmış ve yazdıklarına noktasına/virgülüne kadar katılmamak mümkün değil.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ eski Rektörü Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL ve ekibi büyük başarı yakaladılar,bu başarı birtek kişi bir tek insanın üstesinden gelebileceği işler değildi elbet.
BİR TAKIM OYUNU,BİR EKİP ÇALIŞMASI YAŞANDI..
BU BAŞARI YAKALANDI..
Prof.Dr.Sayın İBRAHİM KADI,Sayın ALİ GÜNEŞ ve diğer Yardımcı Hocalar,Genel Sekreter Sayın YAŞAR ALPAY büyük katkı verenler O BÜYÜK BAŞARI mimarisinde etkin olan isimler/etkin olan isimlerden bazıları.
BİR BİLEN bu noktayı yazarak,hatırlatmış bize..
O BAŞARI BİR EKİBİN ÇALIŞMASIYDA ELBET

KARABÜK İL ÖZEL İDARESİ VE İL GENEL MECLİSİ “GEÇMİŞ YILLARIN ACISINI ÇIKARTIR GİBİ ÇALIŞIYOR..” VE HİZMET..
Karabük İL ÖZEL İDARESİ Genel Sekreterliği ve Karabük İL GENEL MECLİSİ öyle bir çalışma temposu yakaladı ki,adeta,GEÇMİŞ YILLARIN ACISINI ÇIKARTIYOR,çalışmalara takoz olanların bagajından kurtuldu buralar.
MÜTHİŞ BİR ÇALIŞMA TEMPOSU YAKALADILAR..
Bir yandan yeni/yeni araç/gereç alarak,HEM MAKİNE PARKINI güçlendiriyorlar,hem KILI KIRK YARARAK eleman alımları yapıldı ve TORPİL DEĞİL iş bilmek kavramı öne çıktı.
BU YAZ MEVSİMİ ASFALT ATAĞI BAŞLATILIYOR..
Asfalt atılmayan yerlerde KÖY İÇLERİ PARKE DÖŞENECEK ve bu anlamda 200 bin metrekare PARKE ÇALIŞMASI yapılacak bu yaz içinde,ayrıca BOSTANBÜKÜ/KILAVUZLAR Köylerinin parke çalışmaları tamamlanıyor..
İL ÖZEL İDARESİ,adeta,prangalarından kurtulmuş gibi çalışıyor,sırtında ki bagajlardan kurtulmuş,İl Genel Meclisi ile büyük bir uyum içinde ÇOK/ÇOK ÜRETKEN çalışmaya başladı.
BU YAZ ASFALT ATAĞI BAŞLATILIYOR..
200 BİN METREKARE PARKE YAPIMINA BAŞLANIYOR..
Öyle sanıyoruz ki,KARABÜK KIRSALININ yol sorunu büyük ölçü de çözülmüş olacak,su sorunu çözülmüş zaten,kanalizasyon olayında da fazla sorun yok..
İL ÖZEL İDARE ve İL GENEL MECLİSİ verimli çalışıyor..
KIRSALIN SORUNLARI bir/bir bitiriliyor..

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP MÜHENDİSLİĞİ VE ÜLKE İLAÇ SANAYİ’NİN YÜZDE 80 CİVARININ DIŞ ÜLKE BAĞIMLILIĞI..
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP MÜHENDİSLİĞİ bölümü/programı,Karabük’ü gelecekte İLAÇ SANAYİ noktasına taşıyabilir mi,böyle bir gelişme olabilir mi..?
ÜLKE İLAÇ SANAYİ NOKTASINDA DIŞA BAĞIMLI.
Yüzde 80/85 oranında dışa bağımlı.
Keşke,Rektör Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ bünyesinde Tıp Mühendisliği ile birlikte ECZACILIK Fakültesi olayını da ele alıp gerçekleştirse.
KARABÜK İLAÇ SANAYİ’NE YÖNELEBİLİR Mİ..?
Birkaç kez daha yazdık,örneğin ZONGULDAK/BARTIN/KARABÜK için Çevre Bakanlığı tarafından hazırlanan 1/100.000 ölçekli planlar var ve KARABÜK’ÜN YENİCE İlçesine KOZMETİK Sanayi ile İLAÇ SANAYİ öneriliyor..
Geçtiğimiz günlerde İLAÇ SEKTÖRÜNDE çalışan bir dostumuz ile konuşuyorduk,nefes darlığı için kullanılan kapsüller var ve o dostumuz “BİLİYOR MUSUN,BU KAPSÜLLER DIŞ ÜLKELERDEN GELİYOR..” dedi.
İLAÇ SANAYİ ÇOK GENİŞ BİR ALAN..
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP MÜHENDİSLİĞİ bu anlamda Karabük’ün önünü açabilir,bunun için Karabüklülerinde bir parça duyarlı olması gerekir elbet..
NE DERSİNİZ OLABİLİR Mİ..?

RAHMETLİ METİN TÜRKER’İ,AMERİKA YOLCULUĞUNA ÇIKARKEN DİLE GETİRDİĞİ VASİYET VE ÜÇ ÖNEMLİ KONU…
ÇELİK-İŞ Sendikası eski Genel Başkanı Rahmetli METİN TÜRKER,ağır hasta olarak AMERİKA’YA TEDAVİ amacı ile gidiyordu ve HAVAALANINDA kısa bir konuşma yaptı Allahaısmarladık dedi.
VASİYET GİBİ KONUŞMAYDI O.
Rahmetli METİN TÜRKER “KARDEMİR’E SAHİP ÇIKIN..ÇELİK-İŞ SENDİKASI’NA SAHİP ÇIKIN..KARABÜKSPOR’A SAHİP ÇIKIN..” dedi.
BUNU BİR VASİYET ANLAMINDA DİLE GETİRDİ..
Şahsımız adına bu vasiyet bağlamında sözlere hiç halel getirmedik..
Çizgimiz,tarzımız,tavrımız,duruşumuz hep o yönde oldu..
KARABÜK’TE O VASİYETE UYGUN DAVRANAN kaç kişi kaldı acaba,sahiden kaç kişi kaldı acaba,Karabük’ün yakın tarihi o vasiyet için en fazla gözyaşı dökenlerin,ettikleri ihanetlerle dolu değil midir..?
Bu Yörede,O VASİYETE konu olan,ÜÇ Kuruluşunda,HATA YAPTIĞI,YANLIŞ DAVRANDIĞI,hak etmediği muamelelerle karşıladığı birçok insan olmuştur..!!
Kimi bunları görmezden gelmiş,kimileri ise yanlışa sapmıştır.
İhanet noktasında iş ve işlemlere girmiştir..
Öyle değil mi..?

KARABÜK’ÜN 2010 YILINDA “KAÇ HASTANESİ VE BU HASTANELERDE KAÇ HASTA YATAĞI VARDI..” DURUM ŞİMDİ NE.?
Kimi SİYASET ERBABI çıkıyor KARABÜK’ÜN SAĞLIK konularında AHKAM KESİYOR,Karabüklülerin aklı ile ALAY EDERCESİNE sözler ediyor/ediyorlar..
ŞİMDİ SORALIM İSTERSENİZ..!!
“KARABÜK’ÜN 2010 YILINDA KAÇ HASTANESİ VARDI..?”
“BU HASTANELERDE KAÇ HASTA YATAĞI BULUNUYORDU..?”
Ya ŞİMDİ DURUM NEDİR..?
Bilmeyenlere,unutanlara,vatandaş nasıl olsa unutmuştur diye düşünenlere hatırlatalım KARABÜK’ÜN 3 HASTANESİ ve BU 3 HASTANE İÇİNDE 750 HASTA YATAĞI VARDI..
Şimdi BİR HASTANE VE 300 HASTA YATAĞI VAR..
Karar verin 2010 yılında mı daha iyi şartlar varmış,yoksa 2015 yılında mı daha iyi şartlar var KARABÜK’ÜN SAĞLIK SEKTÖRÜNDE,siz söyleyin hangi dönem daha iyi şartlar varmış..!!
YAPILAN YENİ HASTANENİN YERİNDE NE VARDI..?
HASTANE YIKIP,HASTANE YAPILMADI MI..?
Siyasetçi KARABÜK AKLI İLE DALGA GEÇMESİN..
Kimse bunları unutmadı daha

12 kişi görüş bildirdi

 1. kasatura necmi

  Metin Türkerin vasiyeti delik deşik edildi.Recayi başkan o gün ne ağlamıştı hatırlayın şindi nerde.Karabükspor ise tamamen tatsız vaziyette sağılsun murat yolbulan adında bir arkadaş istediyi gibi yönetiyo kulübü.Ne Metin Türkerin vasiyeti kaldı nede eski hassasiyet kaldı Karabükte odönem bitti artık

 2. sözleşmemeli mi

  sayın gölbek çelik iş sendikası ile kardemir işvereni arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri devam ediyor malumunuz konu ücret artışına geldiği zaman işverenin teklifi adeta soğuk duş etkisi yapmışdır çalışanlar arasında yüzde 2.33 gibi ilk altı ay zam teklifi diğer altı aylık zamlar eflasyon gibi artış teklifi dünya şirketine yakışmamışdır sosyal yardımlardaki teklif ise yüzde 1 çalışan lar olarak merak ediyoruz bu teklifler yıllarca fedakarca çalışan üreten rekorlar kıran hakları elinden alınan önü SÖZLEŞMELİ FORMENLERLE kapatılan binbir çile içinde çalışan kardemir işçisine bu şekilde teklif dahi edilmemesi gerekiyordu sendikamızın sunmuş olduğu teklif günümüz şartlarında makul bir teklif o kadar yüksek ücretlerle çalışmıyoruz çelik işçisi olarak bu gün 4kişilik bir ailenin yoksulluk sınırı 4250 tl olduğu bir dönemde bu rakamın çok altında çalışıyoruz üretimini yüzde 50 artıran bir kardemir rahatlıkla sendikamızın sunmuş olduğu artışları rahatlıkla karşılayabilir yapmış olduğu işin karşılığı olan kademelere çalışanlarını yerleştirebilir sözleşmeli formen gibi taşeron çalışan gibi ortaçağ çalışma sisteminden vaz geçip özüne dönebilir yani her çalışan yaptığı işin kadrosunda çalışıp özgüveni yerinde bir kardemir bireyi olarak yarınlara daha umutla bakabilir bu yazdıklarım asla hayal değil bunu başarabiliriz aynı gemideysek bu gemiyi dünya pazarlarında söz sahibi olan bir şirket haline getirebiliriz yeterki birbirimizin değerlerine saygı duyalım önümüzü kapatan ufak teferruatları aradan çıkaralım yeter gereğini bu fedakar çelik işçisi yapar.saygılarımla

 3. Mağdur Muhittin

  Şirinevler Hastanesinde kaç ay sonraya randevu veriliyor.Hele bazı branşlarda aylar sonraya ölmezsen gelirsin der gibi randevu veriliyor sıra veriliyor.Karabük sağlıkta çoook geri gitti AKP sağolsun bunu başardı.Hani Bayır Mahalle Hastanesi kapanmıcaktı hani Beşbinevler kesinlikle kapatılmıcaktı noldu.
  Yalancının evi yanmış kimse inanmamış

 4. Bölgecilik hastalığı

  akp iÇİNDE BÖLGECİLİYİ HORTLATMAK İSTEYENLER VAR,ONLAR BURHANETTİN HOCAYI YIPRATMAK İÇİN BUNU YAPIYOLAR KONYALI DİYOLAR CEMAATÇİ DİYOLAR.DAHA ÖNCE AKP İL BAŞKANI CEMAATİN KURULUŞLARINA ÜYE DEYİLMİYDİ.İL YÖNETİMİNDEN KAÇ KİŞİ ÜYEYDİ.
  SAYIN GÖLBEK SENİNDE YAZDIGIN GİBİ TÜRKÇE OLİMPİYATLARINA YENİŞEHİR STADINI AKP MİLLETVEKİLLERİ TAHSİS ETTİRMEDİMİ KENDİLERİ O YAGMURUN ALTINDA TÜRKÇE OLİMPİYATLARINI İZLEMEDİLERMİ
  ŞİMDİ NEYMİŞ EFENDİM CEMAATÇİYMİŞ,CEMAATÇİMİ KALDI BİLEDAR.İNSANLARI KARALAMAK İÇİN BUNLARI İDDİA ETMEK AYIP DEYİLMİ

 5. tonyukuk

  burhanettin hoca kadar hanginiz şu karabüke hizmet etti.hanginiz bir çivi çaktı.Şimdi çıkmış boy boy pozlar verip,yok halk adamı,yok uzun adam,yok okumuş adam.Sahte sahte pozlar,sahte gülüşler,çarşıda pazarda boy göstermeler.Adam konyalıysa konyalı. Bin tane karabüklünün yapamadığını yaptı, karabüke çok büyük hizmette bulundu. Yok MHP liymiş,yok cemaatciymiş,yok cumhuriyet yürüyüşlerine katılmış.Vurun yavrum belden aşağı.Niye diğerlerine vurmuyorsunuz.çünkü hocanın yeri garanti.Saldırın belki liste dışı bırakırsınız.Adam konyalıymış. Karabüklüden daha karabüklü bence.Size sorsak hanginiz karabüklüyüm dersiniz. ya eflani,ya eskipazar,ya keltepe,ya ovacık. Bölgeciliğin tavan yaptığı bir şehirde bitanede konyalı olsun, çeşit olur. Bir konya türküsü var hani ; konyalıdan başkasına…….sizinki de o hesap.

 6. Yılmaz

  Sayın Gölbek,

  Bölgesel ayrımcılığı Karabük’lüler değil, Konya’lı lar yapıyor. Burhanettin Uysalı kim destekliyor? Burhanettin Uysal Rektör adayı olarak kimi destekledi? Rektör olan Refik Polat genel sekreter olarak kimi atadı? Bu atadığı kişi nereli? Karabük’ün ne sahibi var ne basını. Bir şehrin sahibi öncelikle o ilin basınıdır. Siz susarsanız, siz bu suyun önünde giderseniz kusura bakmayın ne sahibimiz olur ne de bürokratımız..

 7. vatandaş78

  kac hastane oldugunu biz vatandaşa sorulacagına saygı deger millet vekillerimize sorsak onlar cevep verse karabük üç noktada hastane varken bir noktaya hastane yapan saygıdeger büyüklerimize sorup ögrenmek lazım ve cekilen cileyi akşam olunca acile gidim vatandaşın ne eziyet cektigini acilde ne kadar bekledigini bi gidim görsünler ve ondan sonra desinler bakalım karabüğke biz hastane yaptık keşke hastane yapmayım eski cekil kalsaydı hastanelerimiz ne oldu vatandaşın 60 tiryon cöbe gitdi sayın gölbek bi gidin görün hastaneyi ve ondan sonra yorum larınızı vatandaşla baylaşın anca bizim karabükde olur

 8. MODERATÖR

  Sayın Gölbek
  YÖNETİMDEN ÇEKİLDİNİZ KARDEMİR KARABÜKSPORUN KARABÜK İLE BAĞI KESİLDİ.SİZ VE AHMET KARABACAK BÜYÜK İŞLEV GÖRÜYORDUNUZ ÖZELLİKLE SİZİN BULUNMANIZ ÇOK ÖNEMLİYDİ.NEDEN BIRAKTIĞINIZ HERKESİN BÜYÜK TEPKİSİNİ ÇEKEN MURAT YOLBULANDAN NEŞET ETTİĞİNİ ARTIK BÜTÜN KARABÜK ÖĞRENDİ.
  MURAT YOLBULANIN ŞIMARIKLIĞINDAN,BEN BİLİRİM,BEN YAPARIM TAVRINDAN DOLAYI YÖNETİMDEN ÇEKİLDİĞİNİZ ARTIK APAÇIK ORTADA VE İYİDE YAPMIŞSINIZ.KENDİ AÇINIZDAN İYİ YAPMIŞSINIZ,YOKSA ŞİMDİ TOPUN AĞIZINDA SEN OLURDUN.
  MURAT YOLBULANI GEÇEN YIL FRENLEYİP AVRUPA KUPALARINA GİDEN TAKIMDA SİZ İKİ AHMETLERİN KATKISI ÇOK BÜYÜKTÜ.BU YIL MEYDANI TAMAMEN BOŞ BULAN MURAT EFENDİ KARABÜKSPORU BU HALE DÜŞÜRDÜ .YAZIK ETTİ.
  MURAT YOLBULAN KARABÜKSPORUN GÜNAHINI NASIL ÇEKER BİLİNMEZ.AMMA MUTLAKA GİRDİGİ VEBALİN CEREMESİNİ ÇEKER.YAZIK ETTİ CANIM KARABÜKSPORA ÇOK YAZIK ETTİ

 9. kamil ünal

  Sayın Gölbek ne kadar algı oluşturmaya çalışırsanız çalışın.AK Parti listesinde Burhanettin UYSAL ve Sedat NEMAL olmayacak.

 10. sait yılmaz

  AK PARTİNİN MUHTEMEL LİSTESİ
  -OSMAN KAHVECİ-MUZAFFER ATILKAN
  BURHANETTİN UYSAL-OSMAN KAHVECİ
  BURHANETTİN UYSAL-MUZAFFER ATILKAN

 11. METİN ÖZTÜRK

  Sayın Editör AK Partide üst kurulda 6 isim değerlendirilecek.Bunlar Osman Kahveci,Muzaffer Atılkan,Burhanettin Uysal,Serdar Akça,Sedat Namal,Ömer Ayar
  AK parti milletvekilleri bu 6 isimden 2 si olacak
  Haydi Hayırlısı

 12. Keltepeli

  Hoca milletvekili adayı olsun ve milletvekili olsun. Gece 24 de Ankarada bir hastanız olsun. Bulursunuz!!!!!!!!!!!!!!!!

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Bursluluk sınavında 500 tam puan aldılar

Yayın: 20.05.2024 10:11
Paylaş:
A+ A-

2024 Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında Kanuni Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Eren Aksu,  Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 5. sınıf öğrenci Ahmet Tarık Eken ve Zümral Yaraşı ve Özel Karabük Bahcesehir Koleji Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencisi Elizan Akman  500 tam puan alarak Türkiye Birincisi oldular.

Elde edilen bu üst düzey başarıdan dolayı  öğrencileri, okul idarecilerini ve öğretmenleri tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat Akbaş, ” Bursluluk sınavında 4 öğrencimiz Türkiye Birincisi oldu. Gelen ilk haberlere göre bu başarılar ile birlikte sınavda sadece 1 yanlışı veya 2 yanlışı olan öğrencilerimizde var.  Yani kitlesel başarımızda çok iyi durumda. İlimiz akademik başarısını her yıl artırarak devam ettiriyor. Eğitim Kenti Karabük Projemizin meyvelerini toplamaya devam ediyoruz. Bu yıl da yine Türkiye birincileri çıkartarak bu başarı eğitim ailemizde perçinlenmiştir.

Bu anlamda tekrardan öğrencilerimize destek veren okul yöneticilerimiz başta olmak üzere öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.