Her Telden (22.Mayıs.2015)

Her Telden (22.Mayıs.2015)

Yayın: 22.05.2015 08:36
Paylaş:
A+ A-

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI SAYIN CEVDET AKAY HAKKINDA “YENİLİR/YUTULUR OLMAYAN İDDİA..” VE HUKUK/YARGI
Uzun yıllar yanında çalıştırdığı bir bayanın “YENİLİR/YUTULUR GİBİ OLMAYAN..” suçlamalarına muhatap,CHP Milletvekili Adayı Sayın CEVDET AKAY mutlaka yargıya gidecektir,mutlaka hukuka gidecektir.
Bu iddialar,bir bayanın kaprisleri midir..?
Bu iddialar,bir bayanın aranıp/sorulmamasından kaynaklanan KADINSI BİR İNTİKAM/KISKANMA duygusu olayı mıdır,gerçek yönü var mıdır ve sanırız bunu HUKUK çözer,YARGI çözer..
Zira,iddiaları ortaya atan bayan telefonlarıma çıkmıyor,beni arayıp konuşmuyor gibi iddialar da dile getiriyor ve eğer aranıp/sorulsa “BU İŞİ BİR SÜRE DAHA GÜNDEME TAŞIMAYACAĞI..” mesajlarını veriyor,adeta bu mesajları veriyor.
Aynı bayanın,daha 10-15 gün öncesine kadar,telefonla “CEVDET AKAY’A DESTEK İSTEDİĞİ..” noktası da biliniyor,ayrıca bu yönde birçok yazıları olduğuna ilişkin de bilgi verenler var.
BU pek sıradan bir olay değil..
CHP Adayının yükselen oy grafiğini kesmek adına yapılmış/yaptırılmış bir konu olabilir mi,bir provokasyon olabilir mi,olayın bu yönünü de çok iyi düşünmek ve tartmak gerek.
OLAY KESİNLİKLE YARGIYA GİDER SANIYORUZ..
Sayın CEVDET AKAY bunu yargıya götürür/götürmek zorundadır.
İddialar kesinlikle yargı tarafından çözülür..

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI SAYIN CEVDET AKAY “HAKKINDA ÇIKAN İDDİALARDAN MAĞDURİYET ÇIKARTABİLİR Mİ.?”
CHP Karabük Milletvekili Adayı Sayın CEVDET AKAY hakkında bir iddia ortaya atıldı ve öyle sanıyoruz ki bu iddia HUKUKA gidecektir YARGI bu iddialarını inceleyip çözecektir.
SEÇİMLERE 18 GÜN KALA İDDİA ORTAYA ÇIKTI.
Ancak,bu iddiayı ortaya atan kişi daha çok yakın bir zaman içinde Sayın CEVDET AKAY’A oy istiyordu,destek istiyordu,o zaman son BİRKAÇ GÜN İÇİNDE NE/NELER DEĞİŞTİ DE bu iddiaları ortaya attı..?
Şimdi Sayın CEVDET AKAY usta bir manevra ile bu iddialardan BİR MAĞDURİYET ÇIKARTABİLİR Mİ,öyle bir stratejiyi uygulayıp MAĞDURİYET ÇIKARTABİLECEK ekibi var mı,danışıp,görüştüğü kişiler var mı..?
Dikkatli okurlarımız hatırlarlar.
Biz 7 HAZİRAN yaklaştıkça KASET-CV-İMZASIZ MEKTUP ile Siyasetin BELDEN AŞAĞI vuruşlara sahne olabileceğini vurguluyoruz ve bu işe SANAL MEDYA DA karıştırıldı işte.
Örneğin biz,bize gelen CV ve İMZASIZ MEKTUPLARI yakıyoruz.
Ancak olay sanal medya üzerine düştüğünde,yapılacak iş YARGIYA gitmek,HUKUKA gitmek olsa gerektir,bu yönü ile mücadele etmek gerektir.
Sayın CEVDET AKAY bu işten bir MAĞDURİYET ÇIKARTABİLİR Mİ..?
Gerçekten mağdur ise mutlaka çıkartır herhalde..

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI SAYIN DURMUŞ YALÇIN “KARABÜK’TE BİRİNCİ PARTİ OLMAZSAK,SEÇİLMEMİN ANLAMI..”
MHP Karabük Milletvekili Listesinin Birinci Sırasından Aday olan Sayın DURMUŞ YALÇIN çok iddialı sözler ediyor,çok iddialı görüşler dile getiriyor..
SİYASETTE BU SÖZLERE AZ RASTLANIR..
Sayın DURMUŞ YALÇIN kendisinin Milletvekili Seçilmiş olmasına karşın,MHP’NİN Karabük’te BİRİNCİ PARTİ olmaması halinde çok önemli görüşler dile getirerek “O MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİME SİNMEZ..” anlamında sözler ediyor..
“KARABÜK’TE BİRİNCİ PARTİ OLAMAZSAK,SUÇU KENDİMDE ARARIM..” şeklinde çok önemli bir özeleştiri veriyor ve bütün bu sözler geleceğe yönelik kendisini bağlayan sözler elbet ki..
BU BİR BAŞKA PARTİ ADAYI SÖYLEYEBİLİR Mİ..?
DİĞER PARTİ ADAYLARI BU SÖZLERİ EDEBİLİR Mİ../
Şimdi,olayın bu noktasında “CANIM Sayın YALÇIN SİYASETİN ACEMİSİ,BU SÖZLERİN İLERİ TARİHLERDE KARŞISINA GELECEĞİNİ BİLMEDİĞİ İÇİN BÖYLE KONUŞUYOR..” deseniz,pek öyle değil,Sayın DURMUŞ YALÇIN Siyasete eni/konu alışmış,ısınmış.
KONUŞMALARI 40 YILLIK SİYASETÇİ GİBİ..
O zaman geriye,Sayın DURMUŞ YALÇIN’IN,MHP’NİN bu Seçimi birinci Parti olarak tamamlayacağını görmüş olması kalıyor,buna yürekten inanmış olması kalıyor..
ÖYLE DEĞİL Mİ..?

AK PARTİ MİLLETVEKİL ADAYLARININ,YEREL VE GENEL BASIN TEMSİLCİLERİ İLE YAPTIĞI KAHVALTI VE GÖRÜŞLER
AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın SERDAR DERELİ ile Sayın ALİ ERORHAN’IN organizesinde,AK Parti Milletvekili Adayları Sayın OSMAN KAHVECİ ile Sayın SEDAT NAMAL bir kahvaltı da bir araya geldiler.
ÇEŞİTLİ KONULARDA SOHBET EDİLDİ.
Özellikle Sayın OSMAN KAHVECİ’NİN Belediye çalışmalarına yönelik getirdiği yorumlar ve yaklaşım dikkat çekici ölçü de önemliydi ve İKTİDARLARI DÖNEMİNDE Belediyelere eşit mesafe de yaklaşıldığı mesajlarını içeriyordu.
Muhalif Belediyeleri ŞOV YAPMAKLA SUÇLADI Sayın KAHVECİ.
Sayın SEDAT NAMAL sanal medya üzerinden yaşanan kaset/maset işlerine değinerek “SİLAH İCAT OLDU MERTLİK BOZULDU..” gibi bir yaklaşım getirdi.
O arada ortalığı bulandırıp ORADAN NEMALANMAK İSTEYEN AKBABALAR gibi bir dizi görüş dile getirdi,ancak,bu sözlerin hedefi noktasında kimi/kimleri kastettiğini pek kimse çözemedi.
AK Parti Teşkilatları müthiş çalışıyorlar, “SEÇİMİNİ KESİNLİKLE BİRİNCİ PARTİ OLARAK TAMAMLAYACAKLARINA İNANIP BUNU AÇIKÇA DİLE GETİRİYORLAR..”
Ve “SEÇİMİ KESİNLİKLE 2-0 ALACAĞIZ..” diyorlar..
AK Partililer “1-1 OLMA İHTİMALİ YOK..” diyorlar..

BURSA-KOCAELİ İLLERİNDE BAŞLAYAN İŞÇİ HAREKETLERİ,BİZE GÖRE ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ VE SÜREÇ İÇİNDE…
BURSA ve KOCAELİ İllerinde ki Fabrikalarda başlayan İŞÇİ HAREKETLERİNİ herkes iyi izlemeli ve dikkate almalı,bize göre bu hareketler Ülke açısından çok çok önemli sonuçlar vermeye aday.
İŞÇİ RİSK ALARAK BU HAREKETLERİ YAPIYOR.
ÜRETİMDEN GELEN GÜCÜNE tam anlamı ile inanmış işçi ve “BU HAREKETLERİN SONUNDA BİR TEK ARKADAŞIMIZI İŞTEN ATARSANIZ,HİÇBİRİMİZ İŞBAŞI YAPMAYIZ..” yaklaşımını da açık dile getiriyorlar.
BUNUN GARANTİSİNİ İŞVERENDEN İSTİYORLAR..
Bir arkadaşlarının işten atılması halinde HİÇBİRİNİN İŞBAŞI YAPMAYACAĞINI söylemeleri SİZCE ÖNEMLİ değil mi,bu geleceğe yönelik çok önemli mesaj değil mi..?
Muhatap Sendika TÜRK METAL ve bu Sendika İSDEMİR’DE SÖZLEŞME YETKİSİ için mücadele veriyor,İSDEMİR’DE 800-850 CİVARINDA İŞÇİ işten atıldı İYİ Mİ..?
İşçinin,işten atılan arkadaşlarına sahip çıkmadığı da meydanda..
Neden arkadaşlarına sahip çıkmadılar İSDEMİR’DE,,?

MARMARA BÖLGESİNDE BAŞLAYAN İŞÇİ HAREKETLERİ “ÜLKE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ SONUÇLAR VERMEYE ADAY..” BİLİN
Marmara Bölgesi’nde BURSA ve KOCAELİ’NDE başlayan İŞÇİ HAREKETLERİ çok önemli sonuçlar vermeye adaydır,bunu süreç içinde hep birlikte göreceğiz.
SENDİKALAR DEMOKRASİDEN UZAKLAŞTI MI..?
HANGİ SENDİKA DA,SENDİKAL İÇ DEMOKRASİ VAR..?
Buradan yola çıktığınızda olayı daha kolay çözümlersiniz..!!
Sendikal demokrasinin olmadığı yerlerde,SENDİKA YÖNETİCİLERİ üç yıllık yüzde 27 zam oranına da imza atarlar,yüzde 60 zam oranına da imza atarlar ve “BİZE KİM HESAP SORABİLİR..” anlayışı içinde hareket ederler.
BÖYLE HAREKET EDİYORLARDA..
BURSA ve KOCAELİ Bölgesinde ki METAL İŞÇİLERİ bir olayı daha gerçekleştiriyorlar ve “BİR ARKADAŞIMIZI İŞTEN ATARSANIZ HEPİMİZİ ATMIŞ SAYAR VE HİÇBİRİMİZ İŞBAŞI YAPMAYIZ..” diyorlar..
Keşke 2010 yılında Karabük’te..
Keşke halen İSDEMİR’DE bu yapılabilseydi..
Biliyorsunuz,gerek HÜKÜMET KANADI gerekse MUHALEFET KANADI sürekli GEZİ EYLEMLERİNDEN söz ederler,bu eylemlerin etkisinden söz ederler..
Bize göre BURSA ve KOCAELİ İllerinden yaşanan İŞÇİ HAREKETLERİ işte o hemen herkesin üzerinde çok durduğu GEZİ EYLEMLERİNDEN çok daha ciddi sonuçlar verecek bir olaydır/olaylar dizisidir..
Olaylar TÜRK METAL Sendikası’na karşı görünüyor..
TÜRK METAL Sendikası işçiler tarafından dışlanıyor,eleştiriliyor..

CHP GENEL BAŞKANI SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU VE CHP’NİN EKONOMİK PROGRAMI,EKONOMİK SÖYLEMLERİ..
7 Haziran 2015 Genel Seçimleri öncesinde,BÜTÜN SEÇİM KAMPANYASINI EKONOMİ üzerine kuran tek Parti CHP gibi duruyor ve son açıklanan MERKEZ TÜRKİYE müthiş bir proje olarak görülüyor.
CHP KÜRESEL EKONOMİK AKTÖR OLMAYA SOYUNUYOR.
Anlatılacak proje tüm ekonomistlere akılcı geliyor ve elbet kıyısından/köşesinden eleştirenler var,bu olacak,ancak CHP’NİN son açıkladığı ASRIN PROJESİ geniş bir çevrenin beğenisini kazandı.
CHP REFAHI HALKA YAYMAK İDDİASINDA.
Bunu yaparken de EKONOMİK BÜYÜMEYİ,bu büyümeyi KÜRESEL EKONOMİK AKTÖR olmaya dayandırıyor ,bu büyümeyi de GENİŞ BİR KESİME yaymak iddiasında.
O nedenle EMEKLİYE BİRŞEYLER VAAT EDİYOR..
O nedenle TAŞERON İŞÇİSİ diyor..
O nedenle ASGARİ ÜCRET ARTACAK diyor..
CHP Yıllardır ıskaladığı EKONOMİK GERÇEKLERE bu kez öylesine ağır bir biçimde abandı ki,diğer Partilerin söylemleri biraz güdük,bir parça küçük kaldı/kalıyor..
MERKEZ TÜRKİYE OLAYI DAHA ŞİMDİDEN TUTTU..
CHP Belki 7 HAZİRAN Genel Seçimlerinde İKTİDAR OLAMAYABİLİR,ancak,daha sonra yapılacak İLK GENEL SEÇİMLERDE İktidara çok güçlü bir aday olarak girer.
CHP MÜTHİŞ BİR ATAKLA SEÇMEN KARŞISINA GELİYOR..
REFAHI TABANA YAYMAYI VAAT EDİYOR.

YARIN AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE BAŞBAKAN PROF.DR.SAYIN AHMET DAVUTOĞLU KARABÜK’E GELİYOR..
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof.Dr.Sayın AHMET DAVUTOĞLU yarın Karabük’e gelerek KENT MEYDANINDA bir MİTİNG düzenleyecek.
Yarın saat 13.oo de MİTİNG DE KONUŞACAK..
Biliyorsunuz havalar hayli sıcak geçiyor,insanlar mangalını kapıp kırlara/bayırlara açılmazsa DÜZENLENEN MİTİNG HAYLİ kalabalık geçer,MİTİNG Saati 13.00.
ANLAYACAĞINIZ BİÇİMSİZ BİR SAAT.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN Karabük’e geldi,çalışmalara katılıyor ve Sayın ŞAHİN’İN gelişi AK Parti içinde hemen kendisini belli ediyor.
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN,Genel Başkan ve Başbakan Sayın AHMET DAVUTOĞLU’NUN çok kalabalık bir kitleye hitap etmesini elbet çok ister ve öyle sanıyoruz ki bunu temin etmek için büyük bir gayretin içinde olacaktır.
AK Parti İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR,yarın Karabük’e gelecek olan Sayın DAVUTOĞLU’NUN belirli müjdelerle geleceğini ve Karabük’e yapılabilecek yatırımlar hakkında açıklamalar yapacağını duyurdu.
Sayın AHMET DAVUTOĞLU YARIN KARABÜK’TE..
Düzenlenecek olan MİTİNGE KATILIYOR.

KARDEMİR KARABÜKSPOR KULÜP BAŞKANLIĞI İÇİN SAYIN ŞEFİK DİZDAR İSMİ ÇOK TELAFFUZ EDİLİYOR,ANCAK..!!
Son günlerde nereye giderseniz gidin KARDEMİR KARABÜKSPOR konuşuluyor,KÜME DÜŞME olayı konuşuluyor ve herkes kendi penceresinden bakarak gördüğü manzarayı anlatıyor.
Dikkat ediyoruz.
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulüp Başkanlığı için,genişçe bir kesim Sayın ŞEFİK DİZDAR ismi üzerinde duruyor,ancak,Sayın ŞEFİK DİZDAR’İN kesinlikle böyle bir niyeti olmadığını yakından biliyoruz.
BİZZAT BİZE KENDİSİ “BÖYLE BİR NİYETİN HEVESİM YOK..” dedi.
Bu arada MEVCUT YÖNETİM henüz kesin kararını vermedi,dilerlerse “KARDEŞİM BİZ ÜÇ YILLIĞINA SEÇİLDİK.FUTBOLDA KÜME DÜŞMÜKTE VAR,KÜME ÇIKMAKTA VAR.GÖREVİMİZE DEVAM EDİYORUZ..” diyebilirler..
Eğer böyle bir niyetleri yoksa,arayışa girmek gerekir..
Arayışa girenler varsa Sayın ŞEFİK DİZDAR olmayacağını bize bizzat söyledi ve bir başka isim bulmaları gerekir,bulacakları isminde BORÇ STOKUNU,KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN ÇAKILI TEK ÇİVİSİNİN olmadığını bilmesinde yarar var elbet.
Biz hatırlatalım istedik.

37 kişi görüş bildirdi

 1. SOSYAL DEMOKRAT

  DÜN CHP MİTİNGİ HEM KALABALIK,HEM CANLIYDI,SOSYAL DEMOKRATLAR BU SEÇİMLERDE YÜKSELECEK DİGER BİR SEÇİMDE YÜZDE 55 OY ORANI İLE İKTİDARA GELİCEK.DÜN CHP KARABÜKTEN BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAĞINI İLAN ETTİ.ÇALGI YOK MÜZİK YOK TAŞIMA İNSAN YOK ALAN VE ÇEVRESİ DOLUYDU.EYER BİRDE KÖFTE EKMEK OLSAYDI NE OLURDU O ALAN 100 BİNLER TOPLANIRDI.
  8 HAZİRAN GÜNÜ SEÇİM BELLİ CHP 1 AKP VEYA MHP 1

 2. ak ibo

  Maalesef Mehmet Ali Şahin Karabük te ak parti’yi bitirdi.Hem Genel Başkan Yardımcısı olacaksın, partin mahalli idare seçimlerinde hem İl merkezini,kendi İlçeni kaybedecek.Şimdide Ak Parti 1 milletvekilliğini kaybediyor.Niye tercihlerin yüzünden..UNUTMA HAYATTTA HER TERCİH BİR VAZGEÇMEDİR.Rektör varken bu listeyi tercih ederek kaybettiiin…

 3. büyüksün RAFET BAŞKAN

  BİR BAŞKAN DÜŞÜNÜNKÜ HÜKÜMETİN BÜTÜN İMKANLARINA,İKTİDAR PARTİSİNİN GENEL BAŞKANINA KARŞI MÜCADELE VERİYOR.2 MAHALLİ SEÇİMDE GALİP VE TEK BAŞINA MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE İKTİDARIN KİMYASINI BOZUYOR.ÖYLEDE UYANIK Kİ AK PARTİLİLER İSTEMEYE İSTEMEYE BAŞKANI VE PARTİSİNİ GÜNDEMDE TUTMAK ZORUNDA KALIYOR.BRAVO BAŞKAN,TEBRİKLER SANA.SİYASET SAÇLARA JÖLE SÜRME VE SAÇLARI HAVALI HAVALI GERİ ATMAKLA OLMUYOR
  AK PARTİNİN SLOGONU KARABÜK TE SANA CUK OTURUYOR VALLAHİ,
  AK PARTİ KONUŞUR ;RAFET BAŞKAN YAPAR…

 4. İŞTE GERÇEKLER

  CEVDET AKAY’IN ASİSTANINA OLAN BORCUNU HABER YAPAN KARABÜK’LÜ BASIN MENSUBUNA YAZIYORUM.YÜREĞİN YETERSE AK PARTİ 2. SIRA ADAYI SEDAT NAMAL İÇİN BİLDİKLERİNİ YAZ.PARAN AZMI GELDİ.SEDAT NAMAL TSO BAŞKANI OLDUĞUNDAN BERİ HARÇLIĞINIZI VERİYOR DEĞİLMİ.AYIP AYIP

 5. SONUN GELDİ AK PATİ

  AK Parti Karabük’te hep tek kale oynadığı milletvekili seçimlerinde bu defa sıkıntı hat saffada.1milletvekilini kaybediyor.Nasılki Belediyeyi bir kaybetti,birdaha alamıyor.Ak Parti Karabük’ten bundan böyle 2 milletvekilini rüyasında görür.8 haziran’da Ak Parti’nin Karabük te çöküşünü göreceğiz.
  Mehmet Ali Şahin sen ne yapacaksın bakalım.Mahalli seçimlerde seçim akşamı Ankara’ya kaçmıştın.Herhalde ekincik’te kapıları kapatıp kafanı iki elinin arasına alarak düşünürsün.Ben nerde hata yaptım diye

 6. KARABÜKÜM

  Sayın Gölbek Mehmet Ali Şahin’in Karabük’te seçim çalışmalarına katılması elbette önemli.Timuçin Saylar’ın yönetimi tam bir generaller yönetimi.Asker çok az.Baş komutan gelmezse bu generalleri çalıştırmak zor.Olan Timuçin Saylar’a oluyor.Seçimde başarısızlık olursa fatura ona kesilecek.Maalesef bu yönetim beğenmedikleri Ömer Ayar Yönetiminin 1/10U bile olamaz.O yönetimde bir ekip ruhu ve ekip çalışması vardı.Bu yönetimde maşaallah” kürt çalıyor,çingen oynuyor.”

 7. özlemişiz seni

  Sayın Şahin nerlerdesin sen gözümüz yollarda kaldı.Sen olmayınca Karabük’te seçimin havası filan yok vallahi.İyiki geldin.Sen gelmesen Ak Parti belki 2 yapardı ama sen geldin ya Karabük te Ak Parti 1 milletvekilliğini zor alır.İYİKİ VARSIN MEHMET ALİ ŞAHİN..SEN OLMASAN BİZ NE YAPARIZ.MUHALEFET SENİ ÇOK SEVİYOR..

 8. SİYASET BU DEĞİL

  Siyasette seviye iyice düştü.Nu ne yahu belden aşağı vurşlar ayıp olmuyormu beyler
  Hürriyet Caddesinden,İstasyon Caddesine kadar yürüyorsun konuşulanlara bakarmısın
  yok ak parti adayı için askerliğini yapmamak için sürekli rapor almış,Marzing şirketinin nakliyesini yapıyormuş,safranbolu da devam eden yemek ihalesinde yargılanıyormuşDevlet büyüğümüz medarı iftiharımız ,Mehmet Ali Şahin bey’ide bu kişi ile ilişkilendirecek dedikodular
  yok chp adayı daha önce ali talip özdemir’in akrabası zengin bir hanımla evliyken boşandığı ve ekonomik durumunu bozuk olduğu,asistanına borç takdığı
  yok mhp adayı daha önce başka parti ye destek verdiği
  Bu ne yahu nasıl bir memlekette yaşıyoruz anlamadım gitti.
  farkındamısınız Karabükspor küme düştü.Üniversitede bölümler kapatılıyor,Siyasette Karabük ve sorunlarını neden konuşamıyoruz.Bu şehir hepimizin 7 hazirandan sonra herkes biribirinin yüzüne bakacak.Seçimler şehirlerin sorunlarını dile getirmek için en uygun ortamdır.Yarın Başkabanımız geliyor
  Soruyorum1- Karabük Üniversitesinde Tıp Mühendisliğ,Raylı Sistemler Mühemdisliği veya başka bölümler kapanacakmı?
  2-Filyos Projesi ne olacak
  3-Karabük’ün trafik sorunu için bir çevre yolu yapılacakmı?
  4-Karabük havaalanına kavuşacakmı?
  5-Eskipazar organize sanayi yapılacakmı?
  SEÇİMLER Bu ve bunu gibi Karabük’ü ilgilendiren sorunları konuşmak yerine imzasız mektuplar,sahte cd lerle dedikodu ile siyaset dizayn eden insanların seçim zamanlarında santajla zengileşeceği bir ortam olmaktan öteye gidemez

 9. Mehmet Özcan

  CHP’nin önlenemez yükselişi devam ediyor……7 Haziran seçimlerine dönük çalışmalarında ilk önemli sınavını dün KARABÜK KENT MEYDANI’nda verdi….Halkımızın katılımı,desteği,coşkusu 8 HAZİRAN ‘da yaşanacak bir Türkiye iktidarının habercisi olmuştur…..TEŞEKKÜRLER KARABÜK…

 10. MUHALEFET

  Sizi bilmem ama benim yarının Türkiye’si için kaygılarım var. AKP iktidarının 13 yıllık pembe iktidarı artık koyulaşmaya başladı. Faizler ve dövizler sürekli oynamaya, bütçe açığı açıldıkça saçılmaya, kamu personelliği hayal olmaya, taşeronluk rekor kırmaya başladı. Ben böyle bir Tabloda AKP’ye niye oy vereyim?

  Anketlerde Milliyetçi Kürtlerin temsilcisi HDP yüzde 11, Milliyetçi Türklerin temsilcisi MHP yüzde 14 gösterilen bir Türkiye’de ben artık Türküm demeye korkmaya başladım. Nasıl eliniz hala AKP’ye gidiyor? Bunlara cesaret ve güç verdikçe yarın dönüşü olmayan ortamlarda kalırsan pişmanlık da duymaya hakkın yok!

  Gel geç olmadan nereye gittiğini gör? Kişilere endeksli düşünerek oy vermem dediğin parti ve görüşüne sahip çık, partinin kurumsallığına oy ver.

  Kişiler gelip geçici.

 11. DAVUTOĞLU

  sayın Davutoğlu ben akp li vatandaş olarak, il başkanına şunları sormanızı istiyorum. 1- il yönetimi akp il yönetimi mi? mütahitler birliği yönetimi mi? 2- milletvekilliği sıralaması akp nin karabükte kaybetmesi için özel mi yapıldı? 3- geçen seçimde Karabük e orman bölge müdürlüğü sözünü veren ve yapamayan osman kahveciyle marzimg nakliyesini yapan ve kavga eden sedat namal bu listeye akp nin kazanamaması için mi listeye beraber girdiler NETİCE OLARAK BEN BİR AKP Lİ OLARAK BU LİSTEYE OY VERMİYECEM. TERCİHİMİ M.H.P. YANA KULLANACAĞIM. BENİM GİBİ ÇOĞU ARKADAŞ BÖYLE DÜŞÜNÜYOR.

 12. AK PARTİLİ

  DÜN CHP GENEL BAŞKANI,BUGÜN AK PARTİ GENEL BAŞKANI İKİSİNİ DİNLEYİN,ARADAKİ FARKI GÖRÜN.KILIÇDAROĞLU FAKİR/FUKARA DEDİ DAVUTOĞLU HAMASET YAPACAK,BAHATTİN GAZİ DİYECEK DİNDEN DİYANETTEN SÖZ EDECEK.KILIÇDAROĞLU EKONOMİ DEDİ,DAVUTOĞLU PARALEL YAPI DİYECEKTİR.GİDİN DİNLEYİN FARKI FARK EDİN.2002 LERİN AK PARTİSİNİN YERİNDE YELLER ESİYOR.AK PARTİ KAN KAYBEDİYOR GİDİN BUNU GÖRÜN

 13. MEHMET ÖZACAN'A CEVAP

  HOCAM SİZİ SEVERİM. İYİ İNSANSINIZ. SİYASETTE KEŞKE SİZİN GİBİLER OLSA AMA. BENDE MEYDANDA İDİM. HEYECAN YOKTU. TOPLASAN 3.000- KİŞİ ANCA VARDI. MİTİNGİN YAŞ ORTALAMASI 65 FALANDI.

 14. sosyal demokrat

  Karabük Karabük olalı böyle bir CHP mitingi görmedi.İnsanlar akın akın Karabük meydanına Kemal Kılıçdaroğlunu dinlemeye ve destek olmaya geldi.Artık bu kaçınılmaz gerçeği kimse gizlemeye kalkmasın ve CHP lilerin oylarının avcılığına soyunmasın çünkü artık Karabükte CHP çok güçlü bir şekilde seçime giriyor.1 milletvekili şu an için alınıyor gibi gözüküyor.MHP liler özellikle artık CHP li seçmenin peşini bırakmalı ve CHP li seçmende biz bu seçimde partimizin yanındayız diyerek bu kişileri CHP lilerin etrafından uzaklaştırmalıdır.Bu seçim belediye başkanlığı seçiminden çok farklı Mhp belediye seçimlerindeki aldığı oyun yarısını zor alır.CHP lileri kutluyorum müthiş bir miting yaşattılar Karabüke.TEBRİKLER.
  NE EZEN NEDE EZİLEN,İNSANCA HAKÇA BİR DÜZEN.

 15. RAYLI SİSTEMLER

  YARIN BAŞBAKANIMIZ KARABÜK’TE
  SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN VE AK PARTİ İL BAŞKANINDAN BİR RİCAMIZ VAR.BAŞBAKANIMIZDAN BÖLÜMÜMÜZLE İLGİLİ DOYURUCU BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ.LÜTFEN BİZLERE YARDIMCI OLUN .YARIN MİTİNGTE OLACAĞIZ VE BU KONUDA PANKART AÇACAĞIZ.SESİMİZİ DUYURMAK İSTİYORUZ
  CEVAPLA

 16. EMEKLİ

  DÜN KARABÜK KENT MEYDANINDA CHP NİN MİTİNGİNDE EN AZ 5-6 BİN KİŞİ VARDI.ZARA KONSERİ OLMASAYDI MHP NİN MİTİNGİNDE 2 BİN KİŞİ OLMAZDI.CHP KARABÜKTE İKİNCİ PARTİDİR.ZATEN BİR ÖNCEKİ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE CHP 29 BİN OY ALIRKEN MHP 21 BİN OY ALMIŞTI.KİMSE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİYLE KIYASLAMASIN KARIŞTIRMASIN.CHP LİLERİN OYLARI OLMASA RAFET VERGİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINI RÜYASINDA BİLE GÖREMEZ.BAZI UYANIK MHP LİLER CHP Yİ YOKMUŞ GİBİ GÖSTERİP MHP Yİ İKİNCİ PARTİYMİŞ GİBİ BİR ALGI YARATMAK İSTİYORLAR.GEÇENKİ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDEDE AYNISINI YAPMAK İSTEDİLER AMA GENE ÜÇÜNCÜ PARTİ OLDULAR.CHP BU SEFER BU İŞİ BİTİRDİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR.DÜNKÜ MİTİNGDE DOST DÜŞMAN BUNU GÖRDÜ.

 17. RAYLI SİSTEMLER

  ARKADAŞ 8 HAZİRAN GÜNÜ BAŞBAKANLIĞI BİTECEK BİR SİYASETÇİDEN NE MEDET UMUYORSUNUZ.KILIÇDAROĞLUNA DERDİNİZİ SÖYLESEYDİNİZ DAHA İYİ OLURDU.ADAM BAĞIRA BAĞIRA İKTİDARA GELİYOR KILIÇDAROĞLUNA SÖYLESEYDİNİZ.

 18. RAYLI SİSTEMLER

  Cumhurbaşkanımız ve o tarihte Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ev sahipliğinde ATO Congresium’da düzenlenen ‘2023’e 10 Kala Orta ve Yüksek Teknolojili Ürünlerde Avrasyanın Üretim Üssü Türkiye’ temalı 3. Sanayi Şurası’ndaki konuşmasında Ülkemizde hızlı trene yapılan yatırımlardan bahsederken Üniversitemizde Türkiye’de ilk ve tek olan Raylı Sistemler Mühendisliği bölümüne dikkat çekerek: “Devlet Demiryolları, Karabük Üniversitesi ve KARDEMİR arasında KARDEMİR’de uzun ömürlü ray üretimi, üniversite sahasında test edilmesi ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nın da teknik destek sağlaması konusunda işbirliği kararı alındı. Bu kapsamda Karabük Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa Raylı Sistemler Mühendisliği bölümü açıldı. Sadece bu örnek bile Türkiye’de bütün kurumların bir zihniyet devrimi yaşadığını sorunlara çok farklı bir perspektifle yaklaştığımızı geleceğin adımlarını şimdiden attığımız açıkça gösteriyor.”diyerek bölümümüzün önemine dikkat çekmiştir
  Şimdi ise Karabük Üniversitesinin bazı bölümlerinin kapanacağı ve kapanacak bölümlerden birininde Raylı Sistemler Mühendisliği bölümü olduğu söylentisi bizleri üzmektedir.Lütfen ama lütfen bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyoruz.

 19. Okan Kaya

  Rafet Vergili ile ilgili tek bir şaibeli ihale yok.Adam dürüst Karabük ona inanılmaz bir sevgi duyuyor.Çok çalışıyor il başkanından genel merkezden bile daha çok çalışıyor.Bu seçimde bir milletvekillini kesin yollayacak meclise.Karabük’de herkes Rafet Başkana saygı duyuyor.Eğer bir milletvekili yollarsa siz o zaman sinirinizden çatlayacaksınız Akpliler

 20. KARABÜK SPORLU

  SON ZAMANLARDA FERİDUN TANKUT UN SIK SIK MUTULLAH BEYİN ORGANİZE SANAYİDEKİ YERİNE GEDİP KENDİSİNİ ZİYARET ETTİĞİ SÖYLENİYOR. ŞUANDA KENDİSİ BOŞTA.. KARABÜKLE HİÇBİR İLİŞKİSİ YOK.. KURT SİSLİ HAVAYI SEVER MİSALİ KARABÜK SPOR LA İLGİLİ MUTULLAH BEY DEN TELEPLERDE BULUNMUŞ OLABİLİR Mİ ACABA? ÇÜNKÜ VAKİT GEÇİRECEK BİRŞEY LAZIM.. MENEJER BAYRAMLA BİRLİKTE FERİDUNU KARABÜK SPOR TESİSLERİNDE GÖRÜRSENİZ ŞAŞIRMAYIN. KARABÜKLÜLERİN REAKSİYONUNU MERAK EDİYORUZ.. KARDEMİR KARABÜK SPOR UN İSMİNİN YANINA BÖYLE GİDERSE Bİ İLAVE DAHA YAPMAK GEREKEBİLİR.

 21. BELKİ ŞUBE BAŞKANIDA OLUR

  FERİDUN BAŞKAN TEPENİN GERİSİNİDE GÖRÜR.BAKARSIN ÖNCE KULÜP BAŞKANI SONRA ÇELİK-İŞ ŞUBE BAŞKANI ORDANDA YENİDEN GENEL BAŞKAN OLUR.HELAL SANA FERİDUN BAŞKAN YALAYACAĞIN ELİ İYİ BİLİYON

 22. tarafsız

  29 MART 2014 İL GENEL MECLİSİ SEÇİM SONUÇLARI
  A.K.P = 71281
  M.HP.= 45024
  C.H.P.= 17851
  BU SONUÇLARA GÖRE ZATEN SEÇİM A.K.P=1 M.H.P.=1 GÖZÜKÜYOR.
  ANCAK ÜLKE GENELİNDE A.K.P NİN OYLARI HIZLA DÜŞERKEN M.H.P OYLARI HIZLA YÜKSELİYOR.
  KARABÜK TE ZATEN 2 MİLLETVEKİLİĞİ OLDUĞUNA GÖRE C.H.P SİNİN ŞANSI YOK. O ZAMAN .C.H.P LİLERDE M.H.P DESTEK VERECEK DOLAYISİYLE KARABÜKTE SEÇİMİ M. H. P 2-0 ALIR KİMSE ESKİSİ GİBİ M.V CEPTE KEKLİK BEKLEMESİN

 23. TARAFL/ TARAFSIZ

  MHP TARAFLISI,BİRDE TARAFSIZ FİLAN YAZMIYONMU İNSANI AHRAZ YERİNE KOYMUYORMU NEYMİŞ CHP LİLER MHP YE OY VERİCEKMİŞ.OLUR CANIM O YEREL SEÇİMDE,GENEL SEÇİMDE MHP LİLER CHP YE OY VERİYOR HABERİN YOK GALİBA.GÖRDÜN CHP MİTİNGİNİ DİZLERİNİN BAĞ KESİLDİ,ŞİMDİDE YALAN YANLIŞ ŞEYLERLE CHP LİLERİ KANDIRICANI SANIYORSUN GALİBA.ONU Bİ GEÇ KARDEŞ SEN ÇOK TARAFLI Bİ TARAFSIZSIN AMMA CHP DEN SANA EKMEK YOK.GÖRDÜN MİTİNGİ ÇALGI YOK MÜZİK YOK KÖFTE YOK EKMEK YOK ŞARKICI ZARA YOK AMMA MEYDANDA MHP MİTİNGİNE KATILANIN 3 MİSLİ KALABALIK VAR.ZARA KONSERİNE DEYİL MHP MİTİNGİNE KATILAN 3 MİSLİ KALABALIK VAR.

 24. Osmanlı

  2002 den bu yana sadece 2014 yerel seçimlerinde Ak Partiye oy vermedim. Geri kalan tüm oylarımı Ak Partiye verdim.

  Ama bu sefer tüm samimiyetimle söylüyorum Ak Partiye oy vermeyeceğim. Oyumun rengi de yok. Oy pusulasını alıp genel merkeze boş olarak postalayacağım.

  M.Ali Şahin bey maalesef Karabük’te Ak Partimizin bu günlere gelmesindeki en büyük sebeptir. Meclis başkanlığı yapacaksın, genel başkan yardımcısı olacaksın, kendi ilçende belediyeyi kaybedeceksin. Ve sonrasında adayları belirlerken etkili bir rol üstleneceksin. Kusura bakma sayın Şahin.. Rektör beyi burada kim çizdiyse bizde onları seçimde çizeceğiz.

  Seçim ekibimizden, çarşıda, pazarda, ev toplantılarda çekilen görüntüleri isteyinde bir izleyin. Adaylarımızın konuşmalarını bir takip edin. Her ikisinde de milleetvekili olmuş gibi bir rehavet vardı. Mhp nin ve Chp nin mitinglerini ikisinide takip ettim. Chp nin mitingi çok sönüktü. Mhp nin mitingi sanatçı, kent meydanı açılışı vs etkenlerden dolayı çok daha kalabalıktı.

  Yarın Sn.Başbakanımızın mitingi çok çok önemli. Orada olacağım. Ve gözlerim milletvekili adayları ile Sn.Şahin de olacak. Zira çok merak ediyorum tepkilerini ve yüzlerindeki ifadeyi…

 25. DOĞĞRUCU

  İL GENEL OYLARINI BIRAK.O OYLAR BELEDİYE SEÇİMİYLE BERABER İŞLİYOR. HAHAHAAAAA KURNAZ MHP LİLER.CHP GENEL SEÇİMLERDE HEP KARABÜKTE İKİNCİ PARTİ.

 26. CHP OYLARI

  CHP OYLARI BU SEÇİM KESİNLİKLE 45 BİNİN ALTINA İNMEZ GÖRÜRSÜNÜZ.ONUN İÇİN BANA GÖRE AKP 1 CHP 1 MİLLETVEKİLİ ÇIKARTIR.BU SEÇİM BÖYLE BİTER 7 HAZİRAN AKŞAMI BİRLİKTE GÖRÜRÜZ

 27. alın yazısı

  M.H.P SİNİN MİTİNGİYLE C.H.P SİNİN MİTİNGİNİ KARŞILAŞTIRDIĞINDA M.H.P Sİ C.H.P SİNİN TAM 5 KATI FAZLAYDI. GALİBA BU SEÇİMİN GALİBİ M.H.P OLACAK. BUNA BİRDE İKTİDARDAN ÇEKİNİP DE GELEMEYENLERİ EKLERSENİZ KARABÜKTE SONUÇ M.H.P. Sİ HİÇ KİMSE ALINMASIN AMA 2–0 OLUR.

 28. KARABÜKSPOR

  KARABÜKSPOR BAŞKANLIĞINA FERİDUN TANKUT GELECEKMİŞ.ATAMAMI LAN BU.BEN BURAYA KARABÜKTE KİMSE YOK EMEKLİ İŞÇİ ADIYAMANLI FERİDUN TANKUTU ATADIM.İYİ O ZAMAN GELİRSİNİZ KONGRE SALONUNDA SEÇTİRİRSİNİZ.NEDİR LAN BU İNSANLARI HOR GÖRMEK NEDİR LAN BU İNSANLARA TEPEDEN BAKIP ATAMA GİBİ KARABÜKSPOR BAŞKANI SEÇMEK.GELİN KONGRE SALOINUNDA SEÇİN O ZAMAN.

 29. SEYYANEN ZAM

  DÜN TOFAŞ EYLEMİ SONA ERDİ RENO İSE DEVAM EDİYOR İŞÇİ GALİP GELDİ TOFAŞDA SEYYANEN 1000 TL İYİLEŞTİRME YAPILDI DEMEK Kİ İŞÇİ İSTERSE ALIYORMUŞ ZAMMI SENDİKASINA RAGMEN ALINABİLİNİYORMUŞ SENDİKALARA İHTİYAÇ DUYULMAYAN BİR DÖNEMİN BAŞLANGICI DA DİYEBİLİRİZ BU EYLEMLERE BOŞU BOŞUNA AİDAT ÖDEYİP ADAMLARI LÜKS İÇİNDE YAŞATMANIN AGALIK YAPTIRMANIN DESPOTLUK YAPTIRMANIN DARBECİLİK YAPTIRMANIN İŞVERENLERİN ELLERİNDE BİZİ KURTARIN DİYE YETKİDE BİZİ DESTEKLEYİN DİYE KIRK TAKLA ATTIRMANIN HİÇDE GEREGİ YOK DEGERLİ TEK SERMAYESİ ALIN TERİ OLAN KAHRAMAN İŞÇİ BİRLİK OLUNURSA ÜRETİM DURURSA BAK NE GÜZEL ZAM ALINABİLİYOR DEMEK Kİ İŞVEREN SIKIŞINCA VEREBİLİYOR YETERKİ HAKKANİYET İÇİNDE YAŞANABİLİR BİR ÜCRET TALEP EDİLİNCE ARTIK ÇELİK İŞÇİSİ SENDİKA AGALARININ OYUNCAGI OLMADIGINI TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİ İŞVEREN İŞÇİ BİRLİGİ KENDİ SORUNLARINI ÇÖZER VEDE ÇÖZECEKDİRDE AİDAT TA CEBİNDE KALIR EN AZINDAN ŞU AN YETKİSİZLİK DEN DAHA KÖTÜ DURUMLAR VAR İŞYERLERİNDE BU AGALAR BİREYSEL İŞLERLE MEŞGUL ŞUNA KADRO ALALIM ŞUNU GÖREVDEN ALALIM BUNU GETİRELİM ŞU FORMEN OLSUN BU ŞURAYA SÜRÜLSÜN BU BURDA BÜZÜLSÜN ŞURDAKİ SÖZLEŞMELİ ŞUNU DESTEKLEDİ FALAN FİLAN ADAMLARIN DERDİ MERKEZİ SÖZLEŞMELİ FORMENLER OLMUŞ SİYASİ PARTİLERİ DESTEKLEMEK ONUN BUNUN REKLAMINI YAPMAK PROFESYONEL SENDİKACILARLA GENEL BAŞKAN LA SELFİ ÇEKMEK BİLE ONLARI O KADAR MUTLU EDİYOR Kİ BAK ARKAMDA KİM VAR DERMİŞ GİBİ BİRDEN -KAPLAN- OLUVERİYORLAR BİRAZ KIZDIRIRSAN- KARAYEL- GİBİ ESİP GÜRLÜYORLAR SIKIŞIRSA BİRDEN İŞÇİYİ EZDİRMEK HAKKINI YEMEK İÇİN- DANIŞMAN- OLUVERİYORLAR SÖZLEŞMELİLERE ON PARMAK DA ON MARİFET DERLER YA BUNLARDA BİN MARİFET YETERKİ İŞÇİ BAŞINI KALDIRMASIN BİR ŞEY TALEP ETMESİN YESİNLER İÇSİNLER DALGASINI GEÇSİNLER AMA YOLUN SONU ONLAR İÇİN O KADAR İYİ OLMAYACAK ŞU GELMEK ZORUNDA OLAN DEMOKRATİK BİR SEÇİM GELSİN HEPSİ EMEKLİLER DERNEGİNE ÜYE OLMAYA BEN OLSAM ONLARI ORAYA DA ÜYE YAPMAM AMA ONLAR BİR YOLUNU BULUR ÜYE OLMAK İÇİÇ DERNEGİN BAŞKANINA ALLAH KOLAYLIK VERSİN BİZ ÇOK ÇEKDİK BUNLARDAN -YAŞASIN İŞÇİ NİN BİRLİK HAREKATI-

 30. KARABÜKLÜ

  KARABÜKSPORUN BAŞINA OSMAN NURİ BAL İSMAİL SÜRMEN GİBİ İSİMLER GELMELİDİR.KARABÜKÜN EN ZOR GÜNLERİNDE BİLE NASIL BAŞARILAR YAKALANDIĞINI GEÇMİŞTE GÖRDÜK.

 31. HÜSRAN MİTİNGİ

  Davutoğlu,Karabük mitinginde hüsrana uğradı….Daraltılmış alanda,ilgi ve katılım, tarihinin en düşük oranıydı…AKP iktidarının göçtüğünün resmine tanık olduk…..KARABÜK için tek bir kelime gerçek projeden söz edemediği açıkça görülmektedir….Neymiş Karabük’te hava alanı yapacak arazi yokmuş yalanını yedik…Diğer taraftan denizin üstüne yapılan ORDU- GİRESUN havaalanından övgüyle Karabüklü’lere anlatıyor..BOŞ VAAADLERE KARNIMIZ TOK…..Yol yaptık yol….115 km yol……Başka ???????? Ayakkabı kutusu fabrikası yapacaklarmış????????Somut hiçbir projeyi duyan var mı????????? Ulusal yatırım bütçesinden aldığı pay oranı sıralamasında ,76. olan bir Karabük durumuna düşürenler bu AKP iktidarı değil mi?????UYAN KARABÜK,UYAN…..

 32. KARABÜKLÜ

  KARABÜKSPORUN BAŞINDA DELİ KEZBAN OLSAYDI KÜME DÜŞMEZDİ YAZIK BU YÖNETİM DELİ KEZBAN KADAR OLAMADILAR

 33. KARABÜKLÜ

  BUGÜNKÜ MİTİNGTEN SONRA KESİN ŞUNU GÖRDÜM.CHP 1. MHP 1. OLUR AKP YE GEÇMİŞ OLSUN.

 34. angutu gördüm diyorki

  h. f t si olmayan angutu feridun tangutu bir hafta önce karabükte gördüm köprübaşında tosun lokantasında yanında otuz yaşlarında bir oğlan vardı köfte yediler gittiler yolbulanın yanına gitmiş olabilirler yolunu bulana topuk selamı vermiş olabilir yine parası bitti galiba karabük spordan nemalanmak isteyecek başkan olmak isteyecek beyaz tv de canlı yayında mustafa çevik anguta kürt tanguta sen hırsızsın dedi hiç bir şey diyemedi sinan engin karabükte bu işi yapacak adammı kalmadı yoksa adammı yok dedi mustafa çevikte iki kadeh rakıya satılmış çok adam var dedi karabükte ulan angut sen artık karabük spora başkan neyin olamazsın seni gönderinceye kadar sabahlara kadar uyumadı bu kez karabükten karabüklü neyin bir adam neyin çıkmalı bir menfeati neyin olmasa adıyamanlı kürt angut gelmezdi artık uyan karabük aptal insan topluluğu karabük gayserililerin egemenliği altından kurtul bırakın yalakalığı taşak yağlamayı davanıza sahip neyin çıkın küçük menfeatlere kendinizi satmayın adamın çıkmadığı küçük beyinlerin olduğu yalaka saz ekipleri

 35. Osmanlı

  Yorumuma nasıl başlayacağımı bilemiyorum..

  Bugün ki mitinge gittim ve şunu gördüm. Tayyip Erdoğan ile Ahmet Davutoğlu arasında 15 gömlek fark var. Sn.Erdoğan miting yapar gibi açılış programları düzenlemese inanın Ak parti çok vahim bir sonuç alabilir seçimlerde.

  Ve sonuç olarak şunu gördüm.. Ak Parti bu seçimde Karabük’te bir milletvekili ancak çıkartabilir. Diğer milletvekili için maalesef Mhp şanslı gözüküyor. Son iki hafta ve bu iki hafta da çok büyük bir şey olmazsa gördüğüm durum aynen bu.

  Ve ben oy vermeyeceğim. Boş zarf atacağım.

 36. karabük spor

  Karabük sporda yönetim başarılı oldu bence amaç küme düşürmekdi ama birden değil süreç dahilinde 2-3 sezon tribüne oynayıp düşürmek ve de başardılar bunlar futboldan falan anlamazlar bunların işi 10-20 dolar komisyon alıp ticaret yapmak bakın sürece işçi sorundu türk metali bela ettiler sindirdiler 1070 işçi alıp sendikayı ele geçirdiler yetkiyi almak için haddeciler derneğini ele geçirdiler piyasa ellerinde hükümeti memnun ettiler üniversiteye işçinin alın terinden kesip fakülte yaparak sıra karabükspordaydı oda bitti sayılır yok neymiş kardemir desteğini çekmeyecekmiş falan filan yani hemen hepsi birden olmuyor bir süreç lazım dı onu on yıl da tamamladılar sadece cesur yürek murat orhan karşılarında durabiliyor 230000 nüfusu olan Karabük de mertçe yanlışlarına yanlış diyebiliyor en zengin ilk yüzün arasına girmek kolay değil can yakmadan çile çektirmeden üzüntü çektirmeden mutlaka bedelini on binlere yükleyeceksin ki o sıralarda durabilesin birilerin alın terini birilerine vereceksin ki o sıralarda kalabilesin inanın onlar bizler kadar üzülmemişdir düşdügüne onlar duygusal bakmazlar profesyonel bakar amaç neyse odur onlar için vicdan masalarına oturmaz onlarla kapının dışında bekler onları onun için kimse fazla üzülmesin daha kimlerin eğlencesi olacak dır karabükspor bekleyelim görelim her zaman yaptığımız gibi nasıl olsa zaman geçiyor daha çok şey görürüz

 37. YÜKSEKTEN ATANLAR

  NE KADAR YÜKSEKTEN ATARSANIZ YERE DÜŞTÜĞÜNDE O KADAR FAZLA TAHRİBAT OLUR. UNUTMAYIN YÜKSEKTEN ATANLAR. BAKIŞINIZI AT GÖZLÜKLERİYLE YAPMAYIN.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.