Her Telden (24.Ağustos.2015)

Her Telden (24.Ağustos.2015)

Yayın: 24.08.2015 08:30
Paylaş:
A+ A-

OLASI BİR ERKEN GENEL SEÇİM KARABÜK’TE NASIL SONUÇ VEREBİLİR VE KİMLER ADAY/ADAYI,SONRA ADAY OLUR
Olası bir ERKEN GENEL SEÇİM Karabük’te nasıl sonuç verebilir,7 HAZİRAN Genel seçimi AK Parti 1,MHP 1 Milletvekili olara sonuç vermişti..
BU KEZ NE OLABİLİR..?
Örneğin AK Parti Milletvekili Aday /Adayları kimler olabilir..
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN Karabük Adayı olur mu,Sayın OSMAN KAHVECİ devamı düşünecektir elbet,Sayın MEHMET CEYLAN kesinlikle Aday/Adayı olur,Sayın SEDAT NAMAL ne yapar dersiniz,Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN çok büyük bir potansiyeli olduğu ortaya çıktı,yeniden Aday/Adayı olur herhalde,Diş Hekimi Sayın AHMET USTAOĞLU,Sayın AHMET ERORHAN,Sayın MUZAFFER ATILKAN,Sayın ENVER MALKOÇ,Safranbolu İlçe Başkan Sayın AHMET GÜNEŞ,MÜSİAD Şube Başkanı Sayın AHMET NUR,Dr.Sayın HAYATİ DEMİR gibi birçok isim AK Parti kulislerinde konuşuluyor.
MHP 7 Haziran tarihinde Milletvekili çıkartınca,bir SİYASİ CAZİBE MERKEZİ olarak görülmeye başladı ve burada Sayın RAFET VERGİLİ çok önemli bir SİYASİ FİGÜR elbet.
Kendisi Milletvekili Adayı olur mu/olacak mı..?
MHP Milletvekili Sayın DURMUŞ YALÇIN yeniden aday/adayı olacaktır,Sayın ÇETİN İPEK ismi çok konuşuluyor Parti çevrelerinde,bu arada MHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Sayın MUSTAFA ÖZATA ismi kulislerde,Sayın NİZAMETTİN ASLAN nasıl bir tutum alır,MHP hızlı bir yarışa sahne olacak gibi görünüyor.
CHP Henüz ADAY BELİRLEME Yöntemini netleştiremedi ve İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇER’İN aday/adayı olması kuvvetle muhtemel,Sayın MUSTAFA EREN nasıl bir tutum alır,Sayın MUSTAFA AKAY yeniden şansını dener mi,yine Yenice’den Sayın CELAL BEŞEVLİ ile Sayın SABRİ ÖZGÜN,Sayın KAZIM ÖLMEZ,Sayın ABDULLAH ÇAKIR,isimleri kulislerde konuşuluyor.
7 HAZİRAN ADAYI Sayın CEVDET AKAY ne yapar acaba..?
SİYASİ PARTİLERDE HAREKETLENMELER BAŞLIYOR..

OLASI BİR ERKEN GENEL SEÇİM SIRASINDA “MÜJDELER OLSUN FİLYOS LİMANI YAPILIYOR MAVRASI OLACAK MI..?”
Olası bir ERKEN GENEL SEÇİM sırasında,acaba,hangi SİYASİ PARTİ seçmenlere “MÜJDELER OLSUN,KARABÜK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLAN FİLYOS LİMANI YAPILIYOR MAVRASI ATACAK ACABA..?”
BUNU CİDDİ BİÇİMDE MERAK EDİYORUZ.
7 HAZİRAN Genel Seçimi sırasında bu mavraları çok dinledik,hatta ve hatta, “HAZIR FİLYOS LİMANI YAPILIYOR.BİZDE KARABÜK OLARAK HAZIRLIK YAPALIM.İSMETPAŞA’YA METAL İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURALIM..” falan mavraları da dinledik.
GÜNEY KORE HEYETİ GETİRİLDİ BURAYA..
Şimdi ERKEN GENEL SEÇİM hemen/hemen kapıya dayandı ve SİYASİ Partiler verilen 1 KASIM TARİHİNE odaklandılar,bizde acaba bu seçimde neler söyleyecekler merakı içinde,bekliyoruz.
BAKALIM SİYASİ PARTİLER NELER SÖYLEYECEKLER..?
Sahi İSMETPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ hangi aşamada acaba,gerçi METAL SANAYİ’NE yönelik bir İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ düşünülüyordu,METAL İŞKOLU YATIRIMCISI KARABÜK’E GELİR Mİ..?
Baksanıza DEMİR PİYASALARI NAYLON/PERLON İŞLERİ ile karmançorman oldu ve “İDDİALARA GÖRE KARABÜK NAYLON /PERLON İŞİNDE ÇOK CİDDİ BİR İSİM YAPMIŞ..”
DENETİMLERLE ARINMASI TEMİN EDİLEBİLİR Mİ..?
Denetimlerin kaldırılması için girişim falan yapanlarda varmış galiba..!!
Lafı nereden açtık nereye geldik..?
ERKEN GENEL SEÇİMDE NELER DİNLEYECEĞİZ BAKALIM..?

“KARDEMİR ÇOK CİDDİ MİKTARDA DÖVİZ ÜZERİNDEN BORÇLANMA YAPMIŞ..” VE DÖVİZ FİYATINDA Kİ ARTIŞLAR..!!
KARDEMİR çok önemli yatırımlar yaptı ve bu yatırımlar sırasında DÖVİZ ÜZERİNDEN BORÇLANMA yoluna gitmiş,750 milyon dolar civarında borcu olduğunu Genel Müdür Sayın UĞUR YILMAZ söylemişti geçtiğimiz ramazan ayında.
KARDEMİR’İN DÖVİZ STOKU VAR MI/YOK MU BİLİNMİYOR..
Ancak olmadığı yolunda genel bir kanaat var elbet.
O zaman durum gerçekten ciddi demektir,yılbaşından bu yana DÖVİZ FİYATLARINDA yaklaşık yüzde 30 civarında artış oldu,750 milyon dolarlık döviz borcuna 225 milyon dolarlık fazla Türk Lirası ödemek demektir bu.
Öte yandan ÇİN HALK CUMHURİYETİ Dünya DEMİR/ÇELİK Piyasaları gibi ÜLKEMİZ PİYASALARINI DA alt/üst eden fiyatlar uyguluyor.
GEÇTİĞİMİZ GÜN ÖNEMLİ BİR SANAYİCİ ANLATTI.
ÇİN Ülkemizden de DEMİR ALDIĞI bilinen İSRAİL’E 305 dolar üzerinden KÜTÜK DEMİR,315 dolar üzerinden MAMÜL DEMİR vermiş ve bunu TÜM DÜNYA DA yapıyormuş.
Bir de böyle bir sıkıntısı var KARDEMİR’İN.

UYUŞTURUCU MADDELERE GEÇİT VERMEYEN KARABÜK EMNİYETİ VE ÇEVRE İLLER İLE BİRLİKTE OPERASYONLAR..
Karabük İL EMNİYET Müdürlüğü ve bu Müdürlüğün KAÇAKÇILIK Bürosu öyle başarılı çalışmalara imza atıyor ki,AYAKTA ALKIŞLAMAMAK mümkün değil.
KARABÜK ÇEVRE İLLERİN EMNİYET BİRİMLERİ İLE birlikte çalışmalara başladı ve o İllerin Emniyet Birimleri de çok miktarda UYUŞTURUCU yakalamaya başladılar..
KARABÜK-BARTIN-KASTAMONU Organize çalışıyorlar UYUŞTURUCU ÇETELERİNE geçit vermiyorlar,daha önce BARTIN Kökenli önemli bir operasyon yapılarak,yaklaşık 38/40 kilogram esrar yakalanmıştı.
Şimdi de KARABÜK-BARTIN-KASTAMONU operasyonları var.
UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK..
Karabük’te şimdiye kadar YAKALANAN UYUŞTURUCUNUN birkaç misle,SON DÖNEMDE yakalandı,İl Emniyet Müdürü Sayın SERHAT TEZSEVER ve ekipleri,her anlamda olduğu gibi,bu anlamda da büyük başarılara imza atıyorlar..
Diğer İL Ekipleri ile organize operasyonlar yapıyorlar..
Vatandaşın duasını alıyorlar.

KARÇEV BAŞKANLIĞINA,KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAFET VERGİLİ GELİRSE,ÇÖPLÜK SORUNU BİTER Mİ..?
Ağustos 2006 yılında kurularak Kamu Tüzel Kişiliği kazanan, KARABÜK İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ Birliği (KARÇEV) Başkanlığını Dönemin KARABÜK VALİSİ yapıyor.
BİRLİK ANA SÖZLEŞMESİ,YÖNETMELİĞİ,TÜZÜĞÜ BÖYLE..
Şimdi KARÇEV Başkanlığı görevini Karabük Valisi Sayın ORHAN ALİMOĞLU yürütüyor ve böyle bir Başkanlık görevinin Kendisini pek mutlu etmediğini tahmin etmek zor olmasa gerektir.
Öyle ya, BELEDİYELER için kurulması düşünülen/gereken DÜZENLİÇÖP TOPLAMA olayı ile VALİ’NİN ne ilgisi olabilir ki, KARÇEV Başkanlığı sürekli VALİLER TARAFINDAN yürütüldü.
BİR SONUÇ ALINAMADI, BAŞARI GELMEDİ.
Şimdi diyoruz ki “ÜLKENİN BİRÇOK YERİNDE OLDUĞU GİBİ..”,Karabük’te de bu Birlik Başkanlığına İL BELEDİYE BAŞKANI getirilse,yani KARÇEV Başkanlığı’na Sayın RAFET VERGİLİ getirilse..
ÇÖPLÜK SORUNU SÜRATLE HALLEDİLİR Mİ..?
BİZE GÖRE,BİR/BİR BUÇUK YIL İÇİNDE İŞ BİTİRİLİR.
KARÇEV Ana Sözleşmesi/Tüzüğü veya Yönetmeliği her ne ise artık, değiştirilir ve BAŞKANLIĞINI DÖNEMİN VALİSİ YÜRÜTÜR gibi bir hüküm varsa değiştirilir.
O ZAMAN ÇÖPLÜK SORUNU SÜRATLE HALLEDİLİR.

DİYELİM Kİ,KARÇEV ANA SÖZLEŞMESİ DEĞİŞTİRİLDİ VE BAŞKANLIK GÖREVİNE SAYIN RAFET VERGİLİ GELDİ..
Diyelim ki KARABÜK İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ (KARÇEV) Ana Sözleşmesi veya Tüzüğü değiştirildi, Dönemin Valisi Başkan olur hükmü kaldırıldı.
Yine diyelim ki,VALİ BAŞKAN OLUR Hükmü kaldırıldıktan sonra “BİRÇOK İL’DE OLDUĞU GİBİ..” İl Belediye Başkanı BAŞKANLIK GÖREVİNE geldi..
O ZAMAN KARÇEV BAŞKANI Sayın RAFET VERGİLİ OLUR..
KARÇEV Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ, Yönetiminde ise İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN birkaç tanesi veya tamamı olacaktır ki OVACIK BELEDİYE BAŞKANI hariç, diğerlerinin,TÜMÜ AK PARTİLİ.
OLAYIN BU YÖNÜ GERÇEKTEN İLGİNÇ OLUR..
Ancak,temel amaç “ÜZÜM YEMEKSE..”,yani DÜZENLİ ÇÖP TOPLAMA MERKEZİ kurmaksa,Sayın RAFET VERGİLİ bunu en kısa süre içinde YAPTIRIR/TAMAMLAR,HİZMETE SUNAR..
Eğer,temel amaç “ÜZÜM YEMEK DEĞİL,BEKÇİ DÖVMEKSE..” İlçe Belediye Başkanlarından birisi KARÇEV Başkanlığı’na getirilir ve belki bu Başkan da süratle işi tamamlar,belki de,yeniden süre kaybına SİLBAŞTAN yaparız..
KARÇEV ŞİMDİYE KADAR BAŞARAMADI BU İŞİ..
ÇOK CİDDİ MİKTARDA PARALAR DA HARCANDI..
Sonuç SIFIRA/SIFIR ELDE VAR SIFIR..!!

ŞİMDİ SAFRANBOLU BELEDİYESİ “USULÜNE UYGUN BİR ÇÖP DEPOLAMA MERKEZİ KURABİLECEK Mİ..?” , ACABA..?
Hatırlarsınız,9.07.2013 Tarihinde MARZİNC TESİSİNİN kapatılmasına karar verilmişti,Tesis “SÜRE KAYDI OLMAKSIZIN..” üretime kapatılmıştı.
O dönemin ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK Bakanı –ki daha sonra birçok konu geldi başına..-Sayın ERDOĞAN BAYRAKTAR Kamuoyu’na bir açıklama yaparak “KONU ÇEVRE VE İNSAN OLUNCA,KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYIZ..” demişti.
AK Parti Karabük Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ bir açıklama yaparak “DURUMU,AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE KARABÜK MİLLETVEKİLİ Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN TBMM’DE Kİ ODASINDA Sayın BAKANA ANLATTIKLARINI..” söylemişti.
Şimdi buradan yola çıkarak Safranbolu Belediye Meclisi’nin YÖRE AÇISINDAN TAM BİR REZALET OLAN BUGÜN Kİ HALİNİN giderilmesi için aldığı karara gelmek istiyoruz.
Zira bu çöplük işinde “KONU DİREKT OLARAK ÇEVRE VE İNSAN,KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKILMAMALI..” ve Safranbolu Belediye Meclisi MADEM BİR KARAR ALMIŞ,mutlaka SONUCU GETİRİLMELİ..
Bu arada Safranbolu Belediye Meclisi’nde KONU TARTIŞILIRKEN, Meclisi CHP’Lİ ve MHP’Lİ Üyeleri Riyasetin bu tutumuna RET OYU vermişler, buradan yola çıkarak da, DEMEK BAZI SAKINCALI YÖNLERİ var diye mi düşünmek gerek,yoksa CANIM İŞTE MUHALEFET etmişler güya mı demek gerek.
Bir tek açıklama CHP Safranbolu Belediye Meclis Üyesi Sayın SERAP KARAOĞLU’NDAN geldi ve RED OYU için öne sürdüğü gerekçeler,HİÇTE YABANA ATILACAK konular değil..
ÖTEKİ ÜYELER HİÇBİR GEREKÇE DE AÇIKLAMADILAR..
Safranbolu Belediyesi BU İŞİ BAŞARIP/BECEREBİLİR Mİ..?

TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİSİ “NAYLON FATURA OLAYI İLE İLGİLİ DENETİMLERİ MUTLAKA GÖRÜŞMELİ..”
Karabük DENETİMLERİ SÜRDÜRÜLEN ve Demir Piyasalarından başlayıp, Karabük’ün tamamına yayılan bir tartışmanın girdabına düştü ve hemen her işyerinde,hemen her evde,hemen her sohbette NAYLON FATURA olayı konuşuluyor/tartışılıyor.
Kimi çevreler NAYLON FATURA DENETİMLERİNİN yavaşlatılması, hafifletilmesi veya tamamen kaldırılması için ANKARA’DA Gelir İdaresi Başkanlığı gibi BU TÜR İŞLERİN birinci derece sorumlusu makamlarda GİRİŞİMLER BAŞLATMIŞLAR.
Bu işler TİCARET ve SANAYİ ODASI MECLİSİ tarafından ele alınıp “HAKSIZ KAZANÇ SAĞLAYANIN YAKASINA YAPILIŞMALI.” Veya “ZATEN DARALAN PİYASALARIN BÖYLE DENETİMLERLE İYİDEN/İYİYE SİNDİRİLMEMESİ GEREKİR..” gibi açıklama yapması gerekmez mi..?
YAPILAN DENETİMLER PİYASALARI DA İKİYE AYIRDI..
Kimi gruplar “HAKSIZ REKABET HEPİMİZİ BUNALTMIŞTI,DENETİMLER SONUNA KADAR GÖTÜRÜLMELİ..” diyor,kime çevreler ise “BU KARABÜK PİYASALARININ DAHA DARALMASINA SEBEP OLUR..” diyor..
TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİSİ ise sessiz..
Olayı görmezden geliyor,OLACAK İŞ DEĞİL YANİ…!!

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI Sayın RAFET VERGİLİ “YEŞİL MAHALLEDE Kİ BİNAYI VALİLİĞE VERİRİZ..” DEDİ VEEE..
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,son günlerin önemli gündem maddelerinden birisi haline gelen YEŞİL MAHALLEDE Kİ bina için Basına bir açıklama yaparak “VALİLİĞE VEREBİLİRİZ..” dedi.
VALİLİK BİNASI DEPREME DAYANIKLI DEĞİL..
Allah Korusun,özellikle MESAİ SAATLERİ içinde bir depremin olduğunu düşünün,NE OLUR ORADA ÇALIŞAN İNSANLARIN HALİ,bu mutlaka salim bir kafa ile düşünülmeli..
Şimdi Sayın RAFET VERGİLİ Yeşil Mahallede ki o bina ile, bugün ki VALİLİK BİNASININ değiştirilmesine rıza gösteriyor ve eğer bu iş gerçekleşirse VALİLİK BİNASINI YIKARAK,O ALANA,BİR ÇELİK CAMİ YAPTIRACAĞINI vurguluyor.
Ancak,BU İŞE TAKOZ KOYMAK İSTEYENLERİN olabileceğine ilişkin de DOKUNDURMALAR YAPIYOR Sayın RAFET VERGİLİ ve olayın bu noktasında biz Sayın VERGİLİ’NUN bu kuşkusuna pek katılmıyoruz.
BÖYLE HAYIRLI BİR İŞE KİM KARŞI ÇIKAR Kİ..?
Hem iki yönlü hayırlı bir iş bu..
Bir yerde yüzlerce insanın can güvenliği,öte yandan ÇELİK CAMİ..

8 kişi görüş bildirdi

 1. REİS

  AK PARTİ MİLLETVEKİLLİ ADAYLIĞINDA
  SN TİMUÇİN SAYLAR
  SN.DR HAYATİ DEMİRİ GÖRMEK İSTİYORUZ

  SAYGILARIMLA

 2. KAPULLU SAKİNİ

  AK PARTİSİ KARABÜKÜ 2-0 YAPMAK İSTİYORSA DORTOR HAYATİ DEMİRİ LİSTEYE KOYAR VE BAKIN GÖRÜN NASIL 2-0 OLUYOR.DİĞER İSİMLERDE KENDİLERİNE GÖRE POTANSİYELİ OLAN İSİMLER AMA DOKTOR HAYATİ DEMİR BU YÖRENİN YETİŞTİRDİĞİ HERKESLE ÇOK İYİ TEMASI OLAN GÜÇLÜ BİR İSİM.AK PARTİ EYER 2-0 YAPMAK İSTERSE REÇETESİ DOKTOR HAYATİ DEMİRİN MİLLETVEKİLİ LİSTESİNDE OLMASIDIR VE BU NOKTADA BİRİNCİ SIRA İKİNCİ SIRA FARKETMEZ HAYATİ BEY KESİN SEÇİLİR.

 3. ESKİPAZARLI

  CHP için doğru liste Kazım Ölmez ve Abdullah çakırdır.. Böylece Eskipazar ve Safranbolu kilitlenir, merkezdeki eskipazar oyları da sandığa girer. Böyle bir liste 2-0 CHP yapar Karabükte..

 4. MHP Lİ ESNAF

  MHP BU SEÇİMDE DURMUŞ YALÇINLA NETİCEYE GİDEMEZ DURMUŞA DUR DER ONUN İÇİN EMEKLİLER DERNEYİ BAŞKANI CELAL BULUTU KOYMALI PARTİ.HELE SON GÜNLERDE CELAL BULUT ÇOK BÜYÜK BİR SÜRSE YAPTI ŞİMDİDEN YÜZLERCE İNSAN EV SAHİBİ OLMAK İÇİN DERNEYE GİDİYOR.CELAL BULUT-MUSTAFA ÖZATA MHP BURDA 2-0 YAPAR

 5. politikacı

  ben aday olursam karabükte vatandaş 2-0 galip olur.

 6. boduroğlu

  Ak Parti girdiği bütün milletvekili seçimlerinde en son seçim hariç tulum çıkarırken,ilk defa 1 milletvekilliğini muhalefete kaptırdı.İlk defa Ak Parti Ovacık kökenli bir adayla girmediği seçimde kayıp yaşadı farkındamısınız.Ali Öğüten ve Cumhur Ünal’ın 3. sıradan ve Mehmet Ali Şahin’in 1. sıradan aday olduğu bundan önceki som 3 seçimde tulum çıkaran Ak Parti bence Ovacık kökenli mutlaka adayı olmalı

 7. Anonim

  TİMİÇİN SAYLAR TUNCAY ÖZCAN SİLER SÜPÜRÜR

 8. antalya dan

  şehitlerimizi gömdük AKP liler 2-0 konuşmaya başlamışlar Bidon efendiler halen anlamadınız değilmi 2-0 yazanlar herhalde 40-45 inde emekli olup 20-25 yıldır emekli parası yiyen bidon efendiler siz hayatınızı kazandınız çocuklarınıza torunlarınıza yaşatılacak en kötü durumu bıraktınız ya sizden bu sebeple NEFRET EDECEKLER BİDON DEDELER……HADİ BAKALIM SİZİ TUTMAYALIM SİZ YALAYICISINIZ HADİ YALAMAYA…AAAAAA YOL YOKTU SAĞOLSUN ŞİMDİ OLDU……..AAAAAA İLAÇ KUYRUĞU VARDI ŞİMDİ HERYEDEN ALIYORUZ.. BDON DEDELER ÇOCUKLARINIZ 65 YAŞINDA EMEKLİ EDECEKLER UYANIN ARTIK BİDON DEDEDLER… SİZE YEMİN EDİYORUM YOLUN KARŞIDAN KARŞIYA GEÇİERECEK ÇOCUK BULAMAYACAKSINIZ….SİZLER BU NEFRETİ KAMÇILADINIZ…..

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor’da Egemen Korkmaz teknik ekipten ayrıldığını duyurdu

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.06.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor'da yardımcı antrenör Egemen Korkmaz, yeni sezonda teknik direktör Abdullah Avcı'nın ekibinde olmayacak.

Egemen Korkmaz, yaptığı yazılı açıklamada, futbolcu olarak da görev alma şansı bulduğu Trabzonspor Kulübü'ndeki antrenörlük görevinden gelecekteki hedefleri doğrultusunda ayrıldığını, bundan sonraki kariyer hedefinin teknik direktörlük olacağını belirtti.

Teknik direktör Abdullah Avcı ve Trabzonspor'a teşekkür eden Korkmaz, “Bu yolculukta bana sonuna kadar destek olan ve katkı sağlayan başta teknik direktörümüz Abdullah Avcı olmak üzere tüm teknik heyetimize ve Trabzonspor Kulübüne en içten teşekkürlerimi sunarım. Onların rehberliği ve desteği olmadan bu noktaya gelmem mümkün olamazdı.” ifadelerini kullandı.

Korkmaz, ayrıca şunları kaydetti:

“Futbol tutkum ve çalışma azmimle bundan sonraki görevimde başarılı olmayı hedefliyorum. Trabzonspor, bana hem profesyonel hem de kişisel anlamda çok büyük katkılar sağladı. Son olarak Trabzonspor camiasına ve taraftarlarımıza da teşekkür etmek isterim. Onların desteği ve sevgisi, her zaman yanımda hissettiğim bir güç kaynağı oldu. Bu büyük camiaya ve değerli teknik direktörümüz Abdullah Avcı'ya başarılar diliyorum.”