Her Telden (25.Mart.2015)

Her Telden (25.Mart.2015)

Yayın: 25.03.2016 08:29
Paylaş:
A+ A-

SAYIN BEKİR EREN’İN İSTİFASI İLE BOŞALAN “KARDEMİR YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ’NE..” SAYIN OSMAN KAHVECİ..
KARDEMİR Anonim Şirketi Yönetim Kurulu BAĞIMSIZ ÜYELİĞİ görevinden istifa ederek ayrılan Avukat Sayın BEKİR EREN’İN yerine KARDEMİR Yönetim Kurulu’na BAĞIMSIZ ÜYE olarak Sayın OSMAN KAHVECİ getiriliyor.
Sayın OSMAN KAHVECİ’NİN 14 Nisan günü yapılacak olan KARDEMİR Mali Genel Kurulu’nda oylanarak kabul edileceği üzerinde bilgi veriliyor ve BAĞIMSIZ Yönetim Kurulu Üyeliği’nin resmen başlayacağı belirtiliyor.
KARDEMİR Yönetim Kurulu’nun gerekli kararları aldığı ve iki Dönem Karabük Milletvekili olarak görev yapan Sayın OSMAN KAHVECİ isminin 14 nisan günü yapılacak MALİ GENEL KURUL kararı ile kesinlik kazanacağı ifade ediliyor.
AK Parti Karabük Milletvekili olarak iki dönem görev yapan Sayın OSMAN KAHVECİ’NİN bu göreve atanması için,AK Parti’nin tepe noktalarının telkin ve tavsiyelerinin olduğu da tahmin ediliyor.
Orman Yüksek Mühendisi olan Sayın OSMAN KAHVECİ 8 yıla yakın ORMAN GENEL MÜDÜRÜ olarak görev yapmış,daha sonra,AK Parti KARABÜK MİLLETVEKİLİ seçilmişti.
Bilindiği gibi KARDEMİR Anonim Şirketi’nin GENEL KURULU A-B-D Hissedar Gruplarından 7 YÖNETİM KURULU Üyesi seçiyor ve bu 7 Üyeye 4 BAĞIMSIZ ÜYE Yönetim Kurulu tarafından belirlenerek Yasal gerekler tamamlanıyordu.
Sayın BEKİR EREN’İN istifası ile bir BAĞIMSIZ ÜYE azalmıştı.
KARDEMİR YÖNETİM KURULU’NA Sayın OSMAN KAHVECİ getirildi.
Dileriz KARDEMİR’E YARARLI OLACAK KATKILAR yapacaktır..

ÇOCUKLARIN-GENÇLERİN “KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK TUTULMASI İÇİN..” YAPILAN ORGANİZASYONA DESTEK
YAŞA ve YAŞAT EĞİTİMİ GELİŞTİRME Derneği mükemmel bir organizasyonun altına girmiş “ÇOCUKLA ÇOCUK OL 10-15 YAŞ GRUBU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI..” düzenliyorlar..
MÜKEMMEL BİR DÜŞÜNCE,MÜKEMMEL BİR ORGANİZASYON..
Böyle organizasyonlar çocuklarımızı,gençlerimizi SPORA YÖNLENDİREREK,kötü alışkanlıklardan uzak tutacaktır,sözün bu noktasında TÜM SENMTLERDE SPOR ALANLARI ne kadar önem kazanıyor bakın/görün.
Bu organizasyona İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ,KARDEMİR destek veriyor,VALİLİK-BELEDİYE mutlaka kayıtsız kalmayacaklar ve bir destek vereceklerdir.
23 NİSAN GÜNÜ HALI SAHA MAÇLARI BAŞLAYACAK.
10-15 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARIMIZ SPORA YÖNELECEKLER..
Keşke imkanlar geniş olsa ve bu tür organizasyonlar hemen her alanda yapılsa,ÇOCUKLARIMIZ/GENÇLERİMİZ madde bağımlısı olmaktan,Allah korusun terör örgütlerinin kucağına düşmekten uzak tutulabilse.
TÜM MAHALLE MUHTARLARIMIZA GÖREV DÜŞÜYOR..
Bu organizasyona destek vermek görevi onların omuzlarında..
ÇOCUKLARIMIZIN SPORA YÖNELMELERİ ne anlamlı değil mi..?
Kötü alışkanlıklardan çocuklarımızı uzak tutmamız gerek.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR.SAYIN REFİK POLAT ; “HAVAALANI NOKTASINDA BİR GELİŞME YOK..”
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT,geniş bir kesimin merakla,heyecanla beklediği HAVALANI konusunda önemli açılmalarda bulundu ve “HERHANGİ BİR GELİŞME YOK..” görüşlerini dile getirdi.
Öncelikle YER OLMADIĞINI söyledi Sayın POLAT.
Daha sonra da KARABÜK ÜNİVERSİTESİ imkanları ile böyle bir tesisin yapılmasının mümkün olmadığına işaret ederek “BÖYLE BİR İŞ BİZE 100 MİLYON LİRA YÜK GETİRİR.BİZİM BU YIL BÜTÇEMİZ 29 MİLYON LİRA..” şeklinde bilgiler verdi,
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT öğrenci sayıları hakkında da bilgi verirken “45 BİN CİVARINDA BİR ÖĞRENCİ SAYISININ İDEAL OLACAĞINA..” dikkat çeken cümleler kurdu.
“KAYIT OLAN ÖĞRENCİ ile MEZUN OLAN ÖĞRENCİ DENGESİNİ KURACAKLARI..” noktasında açıklamalarda bulunan KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT,özellikle TIP FAKÜLTESİ olayına değindi.
“TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ ARTIK KARABÜK’E GELECEKLER..” olayına değinerek,bu nokta da ciddi çalışmalarının olduğuna işaret etti..
Bu konuda ki ARAZİ SORUNLARINA ilişkin bilgiler verdi.
KBÜ ŞİRİNEVLER TIP FAKÜLTESİ’NE yapılacak 200-250 yatak ilavesi için İMAM/HATİP Lisesi ve YENİŞEHİR FİDANLIK Bahçesi rezerv olarak kullanılacak bilgilerini aktardı..
Rektör Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT dün düzenlediği BASIN TOPLANTISINDA kendisine yöneltilen sorulara da cevaplar verdi ve DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ’NE hız vereceklerini anlattı..
BASIN TOPLANTISI oldukça verimli geçti.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR.SAYIN REFİK POLAT ; “ÜNİVERSİTE ALANIMIZDA KAYMALAR VAR..”
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT dün düzenlediği Basın Toplantısında,”ÜNİYERSİTE KAMPÜS ALANINDA TOPRAK KAYMALARI VAR..” dedi.
DOĞRUDUR,OLABİLİR..
O alanların KURULACAK KARABÜK ÜNİVERSİTESİ için,Karabük Belediyesi İmar Uygulamalarında “ÜNİVERSİTE ALANI OLARAK..” işaretlenmesi 25-30 yıl öncelerinin işidir.
DEMEK ; O ZAMAN JEOLOJİK DURUMU İNCELENMEMİŞ.
İncelenmediği için YAPILAŞMA BAŞLAYINCA TOPRAK KAYMALARI OLUYOR ve bu durum FORE KAZIK sistemi ile giderilebilir mi,giderilmesi için çalışmalar vardır mutlaka..
KEŞKE ; O YILLARDA JEOLOJİK RAPORLAR ALINMAYDI..
ÜNİVERSİTE hayali ile yanıp/tutuşan KARABÜK İNSANI o dönemde JEOLOJİK RAPOR falan gibi TEKNİK AYRINTILARA önem vermedi demek ki,işte o nedenle bugünlerde sıkıntı yaşanıyor..
KEŞKE ; KARABÜK O YILLARDA DUYARLI DAVRANSAYDI..
Heyecanla bu ayrıntıyı kaçırmışız demek..!!

YÖREMİZ AÇISINDAN “GERÇEK BİR ÇILGIN PROJE VE SAFRANBOLU SANAT ÜNİVERSİTESİ..” KURULMASI DÜŞÜNCESİ..
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT,Yöremiz açısından “GERÇEK BİR ÇILGIN PROJE OLARAK KABUL EDİLMESİ GEREKEN..” bir konuyu gündeme getirdi.
“SAFRANBOLU SANAT ÜNİVERSİTESİ KURULACAK..”
Dikkat edin SAFRANBOLU SANAT FAKÜLTESİ falan değil,düşünülen konu KARABÜK’E İKİNCİ BİR ÜNİVERSİTE kurulması gündemde ve SAFRANBOLU SANAT FAKÜLTESİ düşünülüyor..
GERÇEKLEŞTİRİLİRSE MÜTHİŞ BİR GELİŞME OLUR..
İlk düşünülen SAFRANBOLU SANAT ÜNİVERSİTESİ’NE bağlı olarak TURİZM Fakültesi,MİMARLIK Fakültesi,GÜZEL SANATLAR Fakültesi açılması düşünülüyor..
İLK DÜŞÜNÜLEN BU FAKÜLTELERİN OLMASI..
İlerleyen süreçte BASIN/YAYIN/SİNEMA olacağı kesin..
Gerçekten tam bir ÇILGIN PROJE SANAT ÜNİVERSİTESİ..

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ BASINI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI VE KAMİL GÜLEÇ KÜTÜPHANESİNE AYRILAN BÖLÜM..
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT dün Basın Toplantısı düzenleyerek,yapılan,yapılması düşünülen ve bu anlamla gündemleri hakkında,bilgilendirme de bulundu.
BİR KİTAPÇIK DAĞITTI.
ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ BİR KİTAPÇIK DAĞITTI.
Bu kitapçığın YAPIMI DEVAM EDEN PROJELERİMİZ bölümünde Sayın KAMİL GÜLEÇ adına yaptırılan KÜTÜPHANEYE İKİ TAM SAYFA yer ayrılmış.
SİMÜLASYON RESİMLER KONULMUŞ.
Belli ki Sayın KAMİL GÜLEÇ adına yapımı sürdürülen bu KÜTÜPHANEYE çok titiz bir ilgi gösteriliyor,kullanılan resimler bu mesajı çok net biçimde veriyor doğrusu.
Sayın KAMİL GÜLEÇ bu eser için,belli ki,hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ yapımı süren KÜTÜPHANEYE çok önem veriyor olsa gerektir,anılan KİTAPÇIKTA çok önemli yer vermişler bu esere.
Rektörlük bu önemi verirken,DİĞER HAYIRSEVERLERİN DE bu tip yatırımlarını teşvik etmek amacı taşımışta olabilir ve eğer bu niyetle bu kadar yer verilmişse,çok doğru bir iş yapılmış demektir.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Kampus alanı içinde,YOLBULAN-GÜLEÇ-YÜCEL Ailesi soyadlarını görmek mümkün,bu Aileler adına çok önemli yatırımlar yapıldı..
BUNUN TEŞVİKİ AMAÇLANMIŞ OLABİLİR..
Yapılan KÜTÜPHANE GERÇEKTEN ENFES BİR ESER OLMUŞ.

ŞİRİNEVLER KBÜ EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ’NE EK BİNA,KARDEMİR KARABÜKSPOR İLE İMAM/ HATİP LİSESİ..
Şirinevler KBÜ Eğitim/Araştırma Hastanesi’ne 200-250 yatak ilave edecek EK BİNA yapımı için YER ARAYIŞLARI bağlamında önemli gelişmeler var,bunlar Kamuoyu ile paylaşılan gelişmeler.
Eğitim/Araştırma Hastanesi’nin yanında bulunan İMAM/HATİP Lisesi ile KARDEMİR KARABÜKSPOR Tesisleri kaldırılacak ve buralara O 200-250 Yataklı EK BİNA/BİNALAR yapılacak.
Ancak,HİKMET FERİDUN TANKUT-YAŞAR KAPTAN ÇEBİ Tesisleri KARDEMİR KARABÜKSPOR için,adeta, “OLMAZSA/OLMAZ NİTELİĞİ..” taşıyor.
KARDEMİR KARABÜKSPOR İÇİN TESİS NEREYE YAPILACAK..?
Safranbolu-Bartın Karayolu üzerinde ki BEŞTEPELER Bölgesi’nde yer aranıyor veya bulunmak üzere,ancak,BURASI KARABÜK’ÜN EN SOĞUK Bölgesi,kışın KARABÜKSPOR’UN İDMAN YAPMASI bile büyük sorun olur..
Böyle bir sorunu kimse göz ardı etmemeli..
İMAM/HATİP Lisesi için GEÇİCİ BİNA bulunabilir,kalıcı yer noktasında,ÇAMLIK Bölgesi’nde O DÖNEMİN AK Parti Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ’NİN DE delaletiyle bir yer bulunmuştu.
KARDEMİR ve ORMAN İLE SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜ..
BİNALARI DA KARDEMİR YAPTIRACAKTI.
Şimdi Sayın OSMAN KAHVECİ,KARDEMİR BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU Üyeliği görevine geliyor ve bu anlamda olayı çözümü çok daha kolay olur herhalde.
Ancak,KARABÜKSPOR olayı üzerinde iyice düşünülmesi gerekir..
BEŞTEPELER MEVKİ HAYLİ SIKINTILI OLABİLİR..

KARABÜK DEMİR/ÇELİK FABRİKALARI ÖZELLEŞTİRİLİRKEN,ÜNİVERSİTE KULLANIMINA BIRAKILAN FİDANLIK….
Karabük Demir/Çelik Fabrikaları Özelleştirilirken,YENİŞEHİR FİDANLIK BAHÇESİ,kurulacak KARABÜK ÜNİVERSİTESİ düşünülerek ÜNİVERSİTE KULLANIMINA bırakılmıştı.
30 DÖNÜM GENİŞLİĞİNDE BİR ALANDIR..
Şimdi,ESENTEPE Yamaçları ile FİDANLIK Bahçesi arasında kalan Bölgeden YOL GEÇİNCE o arazinin değeri MİLYONLARCA LİRA artmıştır ve yüzük kaşı gibi bir yer haline geldi orası.
GALİBA ÜZERİNDE BAZI İŞLER PLANLANIYOR..
ÜNİVERSİTE burasının KARABÜK İÇİN KULLANIMI noktasında anlayışlı bir tutum sergileyecek gibi haberler alıyoruz ve arazinin tamamı için değilse bile BİR BÖLÜMÜ devir edilebilir.
KEŞKE SÜRATLE BİR ŞEKİLDE KULLANILSA.
Yıllardır kullanılmıyor.
Adeta YILAN/ÇIYAN YUVASI GİBİ BİR HAL ALDI ORASI..
Sarhoş/ayyaş,ipsiz/sapsız mekanı gibi oldu diyenler var..
YAKINDA KULLANILACAK SÖZLERİ SEVİNDİRİYOR İNSANI.
En kötü hali bugün yaşanan durum.

13 kişi görüş bildirdi

 1. çalışan

  Eski bir Orman Genel Müdürü olarak,sayın Osman Kahvecinin, orman kanunlarının işlediği kardemire bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak atanması iyi olmuş gerçekten. Kardemir için aylardır bunca yazılan,çizilen,konuşulan,belgelerle ortaya konan rezillikler konusundaki icraatlarını titizlikle takip edeceğiz.Allah yardımcısı olsun.

 2. abdullah terzioğlu

  Sn Ahmet Gölbek
  Dün ve bugün Her Telden adlı köşe yazılarınızda Yaşa ve Yaşat Eğitimi Geliştirme Derneğinin yapacak olduğu organizasyon için kaleme aldığınız yazılardan ötürü çok teşekkür ederiz. Çocukla Çocuk Ol adlı halı saha turnuva maçlarımız inşallah Karabük’te mahalle ilişkilerini güçlendirecektir. Desteklerinizden ötürü derneğimiz adına şükranlarımızı sunarız. Dernek Başkan Yardımcısı Abdullah Terzioğlu
  http://www.yasaveyasat.com
  https://www.facebook.com/YA%C5%9EA-ve-YA%C5%9EAT-E%C4%9Fitimi-Geli%C5%9Ftirme-Derne%C4%9Fi-981942958493336/

 3. Kardemirde Siyaset

  Kardemir Şimdi Güzel oldu.
  MHP’li müdürler ve Profosyonel Kadro
  AKP’li Yönetim Kurulu Üyeleri
  MHP’li Sendika ve yöneticileri
  YAHU
  birde CHP vardı
  hani Milletvekilleri KARDEMİR’e sokulmayan CHP
  Kardemire ve Sendikaya Siyaset Karışmasın derken
  Kardemir ve Sendika Her partiye Eşit olsun derken
  bu Sadece CHP için söylendi herhalde.
  Anımsayın İstedim
  Sahi CHP nerede.

 4. Cemil arseven

  Kardeşim CHP
  Recai zamanında revaçtaydı
  Bütün solcular sendikacı
  Ulvi Yaşar Mehmet Demir Hilmi Alaattin Ruhi
  Pardon onlar solcu değildi dimi.
  Şimdi Kardemir akpli olmuş yada mhp li olmuş
  CHP beklesin….

 5. Hissedar

  Sn Osman Kahveciye hayırlı olsun. İnşallah kamuoyunun , yatırımcının, çalışanların ve kreditörlerin kafasındaki şüpheleri ve cevaplanmamış soru işaretlerini giderecek şekilde bağımsız YK üyeliği görevini layıkıyla yerine getirir. Kendisinden bugüne kadar maalesef gördüğümüzü söyleyemeyeceğimiz gerçek ve etkili bir bağımsız yönetim kurulu üyeliğini canı gönülden bekliyoruz ve izliyor olacağız. Kendisine ayrıca daha önceden cevabı alınamamış soruları da bir dosya şeklinde sunmayı planlıyoruz.

 6. Hissedar

  Yukarıdaki “kardemirde siyaset” rumuzuyla yazan arkadaşım profesyonel kadro MHPli değil. Bir araştırırsanız aradığınız CHPlileri hatta daha marjinallerini profesyonel yönetim kadrosunda bulabilirsiniz. GM , GMY ve bazı müdürlere bakın mesela. Ancak , esameleri okunur mu? Yorum okuyucunun. Anca 10 Kasımda tören yaparlar. CHP lilik buraya kadar. YK üyeleri yanlış yapmış haksızlık yapmış fetöye hizmet etmiş kardemire dolayısıyla ülkeye zarar vermiş kime ne? Gerçek vatansever mi kaldı.

 7. çalışan

  özetle hepsinin kıblesi paradır demişsin hissedar rumuzlu arkadaşım ve çok doğru söylemişsin.Bugün sağcı,yarın solcu,nabza göre şerbet,devre göre kıyafet,özetle gaflet ve delalet. vatan,millet,memleket,kardemir kimin umurunda.altlarındaki koltuk basenleri taşısın yeter.

 8. Cemil arseven

  Kardemirde profosyonel kadro CHPli imiş.
  Miş
  Miş.
  Fabrikadaki formenlere bakın
  Kim
  CHP merkez ilçe Başkanı neden hakettiği halde Formen yapılmıyor ya eski il başkanı Çelikhanede sahada çalışmıyor mu.
  Kimse kimseyi kandırmasın
  Fabrikada MHP ve AKP dizayn eder CHP seyreder

 9. karabük düşmanı

  Sayın GÖLBEK Karabük Üniversitesi Kampüs alanındaki toprak kayması hakkındaki yorumunuzda ; (ÜNİVERSİTE hayali ile yanıp/tutuşan KARABÜK İNSANI o dönemde JEOLOJİK RAPOR falan gibi TEKNİK AYRINTILARA önem vermedi demek ki,işte o nedenle bugünlerde sıkıntı yaşanıyor..KEŞKE ; KARABÜK O YILLARDA DUYARLI DAVRANSAYDI..Heyecanla bu ayrıntıyı kaçırmışız demek..!! ) demişsiniz.Bu kadar basit mi ? Ayrıntı mıdır sizce toprak kaymasını olması.Allah korusun Ya toprak kayması artarsa ya binalara daha fazla zarar verirse.Karabük te Üniversite Kampüs alanındaki toprak kaymasını bu kadar önemsizleştirmek sizden beklenmeyecek bir durum şaşırttınız beni. Sayın GÖLBEK Karabük Üniversite Hastanesinin yatak kapasitesinin arttırılmasına gerek yok.Karabük e gerekli olan Devlet Hastanesidir..Böylece hem Karabük te hasta yatak kapasitesi artar, Üniversite Hastanesinin yoğunluğu azalır insanlar basit rahatsızlıkları için Üniversite Hastanesine gitmez ,hemde cebinden fazla para çıkmaz. Böylelikle Karabükspor un da İmam Hatip Lisesininde taşınmasına gerek kalmaz.Yerini de tarif etmişsiniz Kardemir fidanlık alanı pekala Devlet Hastanesi alanı olarak değerlendirilebilir. Sayın Osman KAHVECİ’nin Kardemir Yönetim kurulu üyesi olarak atanması kendisi açısından iyi olmuştur.Karademirin mevcut yönetim şekli Kardemirin ya da Karabükün kazanması üzerine değil Kardemiri yöneten ailelerin kazanması üzerine planlandığı için Karabük e ya da Karabüklüye bir faydası olmaz olamaz.

 10. Dizayn

  Kardemir’de ve sendikada Mhp istediği gibi atını oynatıyordu, bir zamanlar tanktun tam iki yeğenini işe soktuğu anlarda Akp ye beni çiğnemeden buraya kimse işçi sokamaz demesi, her seçim Akp li görünüp Mhp yi el altından işaret etmeleri Akp yi uyandıramamıştı ki son seçim öncesi niyetlerinin açıkca belli olması, kıritik hataları şapkanın düşmesine kel in görünmesine ve yönetimsel ve sendikasal anlamda ortalığın boş bırakılmamasını kaçınılmaz kıldı ve düğmeye Allahtan basıldı, yoksa iş çok daha vahim hale gidiyordu, bundan sonra inşallah göz bebeğimizi iyi günler bekliyor, birde sendika dizaynı kaçınılmaz olarak sırada bekliyor, Türk Metal hiç bir zaman Kardemir sevdasından vaz geçmeyecektir, ki bu uğurda buradaki şubesinin tamamının Akp den oluşmasını bile seve seve göze alabilir, bu durumda çoğunluğu Mhp de kurulu Çelik iş in tavrı çok çok zor görünüyor, yönetim böyle bir durumda taraf olması daha zor, bu yaz ilginç şeyler olabilir.

 11. kısakadraj

  SAYINN AHMETT GOLBEKKKK ABİMİZ BİZİMMMMMM YANİ KAPSAMDIŞI PERSONELEEEEEEEEEEEE NE ZAMAN ZAM VEREEKLER.MADEM ZARAR 25 TİRİLYONA İNDİRDİ SUPER YONETİM VE UST DUZEY PROFESYONELLL KADROYA ZAMMM YAPINNN O HALDE.ZATEN ONLARIN YUZU SUYU HURMETINEEEE EKMEK YIYORUZ BIZ OYLE DEGILMİ.

  ŞAKA BİR YANA KAPSAM DIŞINAAAAAAAAAAAAAAAA ZAMMMMMMMMMMMM İSTİYORUZ AHMET ABİ NE OLUR YAZ HERGUN BU KONUYU YOKSA YEMİN EDERİM BU SENEYİ İC EDECEKLERRR ZAMSIZ. ARAŞTIR ABİİİİİ KARDEMİR DE 2.KADEME İSCİ İLE 10 SENELİK MUHENDİS NERDEYSE AYNI PARAYI 2.5-3.2 MİLYARI ALIRKEN MUHENDİS MÜDUR ARASIIIIIIII KAÇ KAT AÇIKK.

  SOSYALLL DEMOKRAT BABACAN İNSAN SEVGİSİYLE YÜKLÜ GENEL MÜDÜRÜMÜZ VE İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZAAAA YAZILARINLA PRESSS YAPP BU KONUYU.BİZİM KARABÜKLÜ GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZ ISE ALLAHA EMANET ZATENN TEKKKK GERCEĞİ PARAAAAAAAAAAAA UMURUNDAMI DÜNYA

 12. çalışan

  kısakadraj rumuzlu arkadaşım; çok haklı olduğun yazdıklarını biraz da esprili dille yazmışsın,ancak bahsettiğin şahıslar bu işin şakası olmadığını umarım idrak edebilecek durumdadırlar.Senin o bölgenin medarı iftarı !!!! olarak sözünü ettiğin arkadaş ise karabüke,karabüklüye,kardemire en çok zararı veren insan, ondan zaten bir şey beklemiyoruz. kaldı ki bunca yaptıklarından sonra kardemirden yürüyerek çıkabileceğini hiç zannetmiyorum.O kul hakkı var ya kul hakkı adamı perişan eder. O her gelene kulluk eder,her devre uyar,her hakareti sineye çeker,gerekli yerlere gerekli bilgileri aktarır,gün gelir ağlar,senede bir de olsa yürek yiyip güçsüz gördüğüne,arkası sağlam olmadığından emin olduğuna anlık bir çıkış yapar,idare eder gider,yeterki poposu o koltuğa değsin. Kendi hariç kimse için 1 kuruşluk talepte bulunmaz,bulunamaz.korkar,çekinir.Belki koltuk gider.Sen azıcık dirayetli olsan,sende biraz bulunduğun makamın hakkını verecek yürek olsa insanlar senden övgüyle,minnetle söz eder.Seni sayar,sever.Hep o kardemirde kalacağını mı zannediyorsun, ayrılınca kaç kişi selem verecek çok merak ediyoruz.Özetle kısakadraj kardeşim bu işi yine genel müdür çözer,başkasından birşey bekleme

 13. kısakadraj

  KAPSAMMMM DIŞINA ZAMMI İÇ ETMEYİN EYYY SOSYALL DEMOKRAT HUMANİST GENEL MÜDÜRÜMÜZ VE İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZ . KAYNAK YOK YOK ZOR DONEMECTEN GECİYORUZ FILAN BAHANELER TURETMEYIN SAKINNN.VERECEGINIZ ALT TARAFI YUZDE 4 YUZDE 5 DI ZATEN ONUNDA HESABI ORTALAMA 300-400 KAPSAM DISI İÇİN 60 BİN TL AYLIK YILLIKDA DA 700 BIN TL YUK GETİRİRDIKI ENDUSTRI MUDURU ISTIFA ETTI YANINA IKI MUDURLUK VE BİR DANIŞMANLIK DAHA LAG EDİN( HEMEN SOLIM SOZDE 3 MILYON ICIN KURULMUS LOJİSTİK MÜDÜRLÜĞÜ VE KENDİSİNİN NE YAPTIGINI KENDİSİNİN DAHİ BİLMEDİĞİ YATIRIM-2 MÜDÜRLÜĞÜ VE OTOMASYON VE YATIRIM BUTCE KORDİNATORU ” NE DEMEKSE” ) YEMİN EDERİM TÜM ZAMMI KARŞILAR.

  KARDEMİRDEKİ TÜM ARKADAŞLAR MÜDÜR KORDİNATOR MAASINI BİLİYOR ORTALAMA 12 15 MİLYAR ARASI( BU YATIRIM 2 MÜDÜRÜ ARKADAŞ İSKENDERUNDA NET 7.5 MİLYAR BASMÜHENDİS MAASI ALIYODU VARIN SİZ KARABÜKE KAÇ PARAYA GELDİĞİNİ VE NEDEN AİLESİNİ GETİRMEDEN ZULAYI DOLDURMAK İÇİN GOREVDE KALDIGI SURECE BEKAR HAYATI YASADIGINI DÜŞÜNÜN HE ZEKA HISBİRİ AİLESİNİ GETİRMİYOR YA)

  YEMİN EDERİM OSMAN KAHVECİYE MEKTUP YAZACAMMM İNANILMAZ BU KARDEMİR RESMEN HAKİM ORTAKLARIMIZ KARDEMİRİ GELEN GİDEN GENEL MDÜRÜ VE ŞÜREKASINA PEŞKES CEKİYORLAR OLAN BİZİM GİBİ KARABÜKLÜ SÖZDE HANCILARA OLUYOR

  BASMÜHENDİSE MÜHENDİSE MEMURA ZAMMM İSTİYORUZ AHMET BEYYY YAZZZZ HERGÜNNN KAMUOYU OLUŞTUR LUTFEN

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.