Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Her Telden (25.Mart.2015)

Yayın: 25.03.2015 09:51
Paylaş:
A+ A-

TÜRKİYE SÜPER LİG PUAN CETVELİNDE “HAVAALANI OLMAYAN İKİ TAKIM..” KÜME DÜŞME HATTINDA DEĞİL Mİ..?
KARDEMİR KARABÜKSPOR geçen sezon AVRUPA KUPALARINA gidecek bir performans yakalamıştı,bu sezon ne yazık ki durumu pek iyi değil,Küme düşme hattında.
BU DURUMUN NEDENLERİ ÜZERİNDE ÇOK SÖZ EDİLEBİLİR..
Ancak BİZ BİR TESADÜFÜ DİKKATİNİZE SUNMAK İSTİYORUZ.
Şimdi bakın.
TÜRKİYE SÜPER LİGİN puan cetvelinde BALIKESİRSPOR ile KARDEMİR KARABÜKSPOR son iki sırayı paylaşıyorlar,bu İKİ TAKIM arasında bir ORTAK ÖZELLİK var..
İKİ KENTİN DE HAVAALANI YOK..!!
İKİ KENTİN DE DOĞRU/DÜRÜST OTELİ YOK..
Karabük’e gelen takımlar SAFRANBOLU’DA konaklamak zorunda kalıyorlar,Balıkesir’e gelen takımlarda İLÇELERDE Kİ otellerde kalmak gibi bir zorunluluk yaşıyorlar..
NE GARİP TESADÜF DEĞİL Mİ..?
BALIKESİRSPOR sahasında KARDEMİR KARABÜKSPOR’U bariz ofsayttan attığı gol ile yeniyor.ertesi hafta kendi sahasında,yine bariz ofsayttan yediği bir golle bu kez yeniliyor..
TÜRKİYE SÜPER LİGİ “TESADÜFLERLE DOLU..” ne enteresan..
Garip bir FUTBOL DÜNYASI VAR Ülkemizde…!!

KARABÜK MERKEZİNDE “ÇOK YILDIZLI OTEL YOK..”,KARABÜK’TE HAVAALANI YOK,PEK İHTİYAÇTA YOK GALİBA..!!
Karabük Merkezinde “ÇOK YILDIZLI BİR OTEL YOK..” böyle bir ihtiyaçta yok galiba,eğer ihtiyaç olsa,eğer böyle bir AÇIK SEKTÖR olsa,YATIRIMCILAR çoktan koşar gelirlerdi..
Karabük’te HAVAAALANI YOK..
Aslında HAVAALANI olayı,ÇOK YILDIZLI OTEL gibi değil,ihtiyaç hissediliyor,HAVAALANI İHTİYACI var ve bu hissediliyor,ancak,ne yazık ki HAVAALANI olayında alınan mesafeler DURDURULDU.
ŞİMDİ BUNLARI YAZDIK..
Hemen,bizim KARABÜK’Ü BİRAZ FAZLACA ÖNEMSEDİĞİMİZ,hatta,biraz ABARTTIĞIMIZ gibi bir hissiyata kapılmamak mümkün değil,Karabük KENT OLMAK ile KASABA OLMAK arasına sıkışmış kalmış.
Allahtan ki AK Parti Hükümetleri KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’Nİ kurdu ve Allahtan ki zamanın CUMHURBAŞKANI Rektörlük görevine Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’I atadı..
Bu iki olay çakışmasaydı KARABÜK’ÜN HALİ NE OLURDU..?
Bugün bile ÇOK YILDIZLI OTELİ,HAVAALANI OLMAYAN Karabük’ün durumu KARABÜK ÜNİVERSİTESİ böylesine muhteşem büyümemiş,adeta,Karabük’ü arkasına takıp sürüklememiş olsa durum ne olurdu..?
KARABÜK’Ü biraz fazla mı abartıyoruz nedir..?

KARDEMİR İŞVERENİ “MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİREREK..” YÖNETEN İLE YÖNETİLENİN BULUŞMASINI TEMİN EDİYOR
Dün yazmıştık hatırlarsınız,KARDEMİR MESAİ SAATLERİNİ değiştiriyor diye,gelişmeleri Kamuoyu ile paylaşmıştık,dün resmi olmayan bilgiler verildi KARDEMİR’DEN.
Temel gerekçe BİLGİ AKIŞINI HIZLANDIRMAK.
Ünitelerde ki BİLGİ AKIŞINI HIZLANDIRMAK..
Örneğin YÖNETİCİ KADROSU veya eski deyim ile MEMURLAR 08-16.00 arası çalışırken,İŞÇİ kadrosu 09-17.00 arasında çalışınca,örnek olarak söylüyoruz,BİR FORMEN BAŞ MÜHENDİSİ İLE MÜDÜRÜ ile bilgi akışında bulunabiliyor.
AYNI ANDA GİRİŞ/ÇIKIŞLARDA BU OLMUYOR..
Böyle teknik bilgiler verdiler.
“BUNUN İŞÇİLİK MALİYETİ İLE İLGİSİ YOK..” dediler..
MESAİ Saatleri üzerinde yeni bir düzenleme yapılması,uzunca bir süredir düşünülüyormuş ve sonuçta 1 NİSAN gününden itibaren yürürlüğe sokulacakmış MESAİ DEĞİŞİKLİKLERİ.
Bir Tek TEREDDÜTLÜ NOKTA VAR bu konuda..
Akşam 16.00 da çıkıldığı zaman RESMİ DAİRELER açık oluyordu.
İş çıkışı 17.00 olunca RESMİ DAİRELERİN mesaileri de bitiyor..

KARDEMİR ÜZERİNDE ÇOK ETKİLİ BİR İSİM “İLAN İÇİN VERDİKLERİ PARALARLA,KEŞKE,HİSSE SENEDİ ALSALARDI..!!”
KARDEMİR üzerinde çok etkili bir isimle sohbet ediyorduk,konu MAHKEMELERE ve VERİLEN GAZETE İLANLARINA geldi,o kişi güldü “KEŞKE,GAZETELERE VERDİKLERİ İLAN PARALARI İLE HİSSE SENEDİ ALSALARDI..” dedi.
Yaptıkları işlerin hiçbirinde en küçük bir usülsüzlük,yasalara aykırı bir durum olmadığını iddia eden o isim “SÜREKLİ MAHKEME AÇIP KARDEMİR’İ,ADETA,TACİZ EDİYORLAR.BAŞKA YAPTIKLARI YOK..” ifadelerini kullandı.
“DİYELİM Kİ MAHKEMELERİ KAYBETTİK.BİZİM ALEYHİMİZE KARAR VEREN MAHKEME,ELLERİMİZDE BULUNAN HİSSE SENETLERİNİ DE ALIP,MAHKEME AÇANLARA VERECEK DEĞİL YA.BUNLAR NAFİLE İŞLER..” yolunda bilgiler verdi.
“PEKİ YARGITAY 11.HUKUK DAİRESİ KARARI NE OLACAK..” diye sorduk “ONU BANA NİYE SORUYORSUN,GİT YARGITAY 11.HUKUK DAİRESİ HAKİMLERİNE SOR.ÖNCE ONAMA KARARI VERMİŞLER,SONRA BOZMA KARARI VERMİŞLER.O ARADA NE DEĞİŞTİ BÖYLE TABAN TABANA ZIT KARAR VERDİLER..” şeklinde görüşler dile getirdi..
Cuma günü yapılacak MALİ GENEL KURUL DA,hissedarlardan yine KARDEMİR ile YÖNETİM KURULU Üyeleri’nin ticaret yapması için YETKİ İSTENECEĞİNE dikkat çekti ve “ÖYLE SANIYORUZ,HİSSEDARLAR BU YETKİYİ VERECEKLERDİR..” iddiasında bulundu..
“ELİNDE BİR ÇOCUK HARÇLIĞI KADAR HİSSE SENEDİ İLE GELİP,GENEL KURULUN AHENGİNİ BOZMAK,GENEL KURULU ETKİLEMEYE ÇALIŞMAK YAKIŞIK ALAN BİR TAVIR DEĞİL..” görüşlerini dile getirdi..
“HİSSE SENEDİ ALSINLAR,O ZAMAN CİDDİYE ALINIRLAR..” dedi.

SİYASET DÜNYASI 7 NİSAN GÜNÜNE KİLİTLENİYOR,YALNIZCA,CHP PAZAR GÜNÜ ADAYLARINI BELİRLİYOR..
Siyaset Dünyası 7 NİSAN günü açıklanacak olan GEÇİCİ MİLLETVEKİLİ Listelerini öğrenmeye kilitlenmiş durumda,yalnızca CHP bunun bir parça dışında ve ÖNSEÇİM YAPILAN yerlerde LİSTELER BELİRGİN hale geliyor CHP içinde.
Örneğin AK Parti de ne olacak..?
Örneğin MHP listeleri nasıl şekillenecek..?
Örneğin HDP Kimleri Aday gösterecek..?
Olayın bu noktasında SP belirli bir yol almış durumda..
Şimdi düşünün “BİZ KARABÜK’TE SEÇİMİ,REKOR OY İLE 2-0 ALACAĞIZ..” diyen,AK Parti Milletvekili Listesinde kimler yer alacak veya MHP Nasıl bir Liste ile Karabük seçmeni karşısına çıkacak.
MHP içinde enteresan bir yapı oluşmuş,kimi MHP’LİLER Sayın DURSUN ALTIPARMAK diyor,kimi Sayın YAŞAR KILIÇ birinci sırada yer almalı görüşünde,kimileri Emniyet Güçlerinden emekli Sayın YUNUS YAZAR’I kesin görüyor,kimileri ise Sayın DURMUŞ YALÇIN görüşünde.
Ancak SİYASET DÜNYASI 7 NİSAN gününe kilitlenmiş.
GEÇİCİ ADAY LİSTELERİ O GÜN AÇIKLANIYOR..
8 NİSAN GÜNÜ meraklanma büyük ölçüde sona erer..

CHP MİLLETVEKİLİ ADAY/ADAYI SAYIN FİKRET GÖKÇE “PARTİ İÇİ DARGINLIK,KIRGINLIK NE DEMEK,BU OLMAZ..”
CHP Karabük Milletvekili Aday/Adayı Sayın FİKRET GÖKÇE dün Büromuza bir nezaket ziyaretinde bulundu,kelimenin tam anlamı ile hasret giderdik Sayın GÖKÇE ile.
YAKLAŞIK 45 YILLIK DOSTUMUZ,KARDEŞİMİZ.
Özellikle 12 Eylül öncesinde,aynı ekibin içinde yer aldığımız,çizgisini bozmamış,çizgisinden milim sapmamış bir Kardeşimiz,bir düşünce adamDIR Sayın FİKRET GÖKÇE.
CHP içinde,ne yazık ki,bir birinden hoşlanmayan,bir biri ile dargın küskün insanlar var ve yine ne yazık ki,bunların sayısı oldukça fazla Sayın FİKRET GÖKÇE bundan yakındı..
“BUNU İÇİME SİNDİREMİYORUM..” dedi “BU ADAYLIK VESİLESİ İLE İKİ CHP’Lİ ARASINDA SAMİMİYET TESİS EDEBİLİR VE BARIŞ ORTAMI SAĞLAYABİLİRSEM,KENDİMİ SEÇİM KAZANMIŞ GİBİ GÖRÜRÜM..” dedi.
Bu sözlerinden yola çıkarak geçmiş yılları konuştuk.
Rahmetli olan arkadaşlarımızı andık..
Sayın FİKRET GÖKÇE,12 eylül öncesinin o çalkantılı dönemlerinde,o Siyasi mücadelenin çok sert geçtiği dönemlerde,D.ÇELİK Fabrikaları içinde ki SENDİKAL MÜCADELENİN yiğit,yıkılmaz bir önderi konumunda olmuştur.
HADDANELER ÜNİTESİ’NDE çıkarttığı delege listesi,Sokaklarda vuruşan taraflarca bile benimsenir oy verilirdi,bir an o dönemler gözümüzün önünden film şeridi gibi geçti desek abartmamış oluruz.
Yolu açık olsun Sevgili Dostumun,Kardeşimin.

AK PARTİ GENEL MERKEZİ,GENEL BAŞKAN SAYIN AHMET DAVUTOĞLU’NUN DA KATILACAĞI TOPLANTILARLA..
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Sayın AHMET DAVUTOĞLU,10 GÜN BOYUNCA SÜREKLİ ak Parti Genel Merkezinde olacağını ve MİLLETVEKİLİ LİSTELERİNİN BELİRLENMESİ SÜRECİNİN BAŞLAYACAĞINI açıkladı.
ÇOK ZOR VE MEŞAKKATLİ BİR SÜREÇ BAŞLIYOR.
LİSTELERİN BELİRLENMESİNDE TİTİZ DAVRANILACAĞI KESİN.
Örneğin KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI kimler olur..
Dün AK Parti içinde aktif roller üstlenmiş bir dostumuzu gördük yolda Sayın OSMAN KAHVECİ,Sayın SEDAT NAMAL şeklinde bir belirleme beklediğini söyledi.
Bir başka kardeşimiz Sayın OSMAN KAHVECİ,Sayın BURHANETTİN UYSAL gibi bir belirlemenin olacağını anlattı ve diğer anlatımlar diğer tahminler noktasında bir tek konu dikkatimizi çekti.
HERKES Sayın OSMAN KAHVECİ’YE ŞANS VERİYOR.
Bir tek kardeşimiz Sayın BURHANETTİN uysal,Sayın SEDAT NAMAL gibi bir sıralama ile KARABÜK’TE OY REKORU KIRARIZ gibi bir yaklaşım getirdi,bir tahminde bulundu..
“OLUR MU..” diye sorduk “NEDEN OLMASIN,ZOR AMA İMKANSIZ DA DEĞİL..” gibi bir yaklaşım getirdi ve eğer öyle olursa REKOR OY İLE 2-0 yapılabileceğinden söz etti.
Kimileri ÖMER AYAR,kimileri MUZAFFER ATILKAN,kimileri FATİH KORKUT,kimileri ENVER MALKOÇ,kimileri CUMHUR ÜNAL isimlerini telaffuz ediyorlar,ancak,yüzde 90 oranında Sayın OSMAN KAHVECİ’NİN yeniden Aday gösterileceği fikri benimsenmiş..
AK Parti Toplantıları başlıyor.

CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN,KARABÜK BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET EDECEK VE MİTİNG YAPACAK
Cumhurbaşkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN,herhangi bir aksilik çıkmazsa,CUMA GÜNÜ Karabük’e gelecek,Karabük Belediyesi’ni ziyaret edecek,MİTİNG YAPACAK.
Bilindiği gibi EKONOMİK İŞBİRLİĞİ Teşkilatı ile AVRUPA ÇEVRE BİRLİĞİ’NİN Safranbolu’da düzenleyeceği İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ Kongresine katılacak Sayın Cumhurbaşkanı.
BURADA BİR KONUŞMA YAPACAK..
Sonra MİTİN ALANINDA,Karabüklülere teşekkür edecek,zira 10 AĞUSTOS 2014 CUMHURBAŞKANLIĞI Seçiminde Karabük seçmeni kendisine ÇOK YÜKSEK OY vermişti.
CUMHURBAŞKANI Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN,KARABÜK BELEDİYESİ’Nİ DE ziyaret edecek ve bu nedenle halen FRANSA’DA olan Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ programını erken kesip Karabük’e dönecek.
CUMHURBAŞKANI’NIN ziyareti çok önemli elbet..
Hazırlıklar sürdürülüyor..
KALABALIK BİR KATILIM OLUR MU dersiniz..?
Olmalı elbet.

HANİ BİR SÖZ VARDIR “BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY GELİR..” DİYE,KARDEMİR KARABÜKSPOR ÜSTÜNE YORUM..
Hani bir söz vardır BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY GELİR şeklinde,son haftaların güncel konusu KARDEMİR KARABÜKSPOR ve bu yıl yaşadığı olumsuz durum.
HATALAR YAPILMIŞTIR,YANLIŞLAR YAPILMIŞTIR.
Ancak,yapılan eleştiriler sırasında KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN durumu/pozisyonu kesinlikle göz ardı edilmemeli ve eğer eleştirerek yol göstermek,iyiye yönlendirmek isteyenler varsa,BU GERÇEKLERİN IŞIĞINDA hareket etmeli.
KARDEMİR KARABÜKSPOR TÜZEL KİŞİLİĞİ üzerine ÇAKILI TEK BİR ÇİVİ BİLE YOK,Kulüp gelecek yıl ister SÜPER LİG isterse PTT BİRİNCİ LİG içinde mücadele etsin,BU GERÇEĞİ KİMSE UNUTMASIN.
Geçen dönem alt yapı/Tesisleşme derken,nelerin kastedildiği belki bu şekilde anlaşılabilir,KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN ayakları üzerinde durabilmesinin murat edildiği belki anlaşılabilir.
KARDEMİR KARABÜKSPOR daha önce ki yıllarda da küme düştü..
KÜLLERİNDEN DOĞDU YİNE SÜPER LİGE ÇIKTI..
O zamanda ÇAKILI ÇİVİSİ YOKTU,ŞİMDİ DE ÇAKILI ÇİVİSİ YOK..
Olayın bu yönüne bakan pek kimse de yok..!!
ELEŞTİRİLER bu bağlamda olursa değer kazanır,aksi durum kaos yaratır..!!

7 kişi görüş bildirdi

 1. Karabüksporlu

  Hani tesis için yer temin edilmişti,herşeye maydanoz Murat Yolbulan o işidemi engelledi yoksa.Ahmet abi işi takip ediyordu Hamzalar tarafında 100 dönüm arazi bulunmuştu sonra haber çıkmaz oldu.
  Karabüksporun çakılı çivisi olmadıgı dogru.O tesisler filan Kardemirin.Oy kullananlar Kardemirin işçileri Kardemirde çalışanlar herşeye maydanoz herşeyi bilen Murat yolbulan başkan olsun işleri düzeltsin.İspiyoncuları işten atılacakların listelerini versinler onlarıda işten atsın Yönetim Üyeleride deplasmana gitsin Eskişehirde çiğ börek Antepte şiş kebap Trabzonda balık yesin yuvarlanıp gitsinler.Tesis mesis işiyle kafa karıştırmasınlar

 2. YÖNETİM UYUMA

  YÖNETİM UYUMA KARABÜKSPOR DÜŞÜYOR.GİZLİ TIRASEFER AÇIK MAÇA ÇIKIYO SONRA BAKILIYOKİ ALINAN ADAM ONPARA EDER TOP OYNAMIYOR.SORUN YÖNETİMDEKİ ADAMLARA ALINAN TOPÇULARI BİLEN VARMI.GEÇEN YÖNETİMDEN BİRİSİ HİÇ HABERİMİZ OLMUYO DEDİ O ZAMAN NİYE DURUYOSUNUZ DEDİLER CEVAP BİLE VEREMEDİ.MURAT YOLBULAN İŞLERİ GİZLİ TUTARMIŞ İŞ GİZLİ MAÇ AÇIK YILMAZ VURAL DEVRE ARASI ALINANLAR İÇİN İKİNCİ LİGDE BİLE OYNAYAMAZLAR DEMİŞMURAT YOLBULAN BUNLARI TIRASEFER ETMİŞ

 3. AK PARTİLİ

  AK PARTİ LİSTESİ BURHANETTİN UYSAL SEDAT NAMAL OLURSA KARABÜK SEÇMENİ YÜZDE 70 OY VERİR.OSMAN KAHVECİ ÖMER AYAR OLURSA BİR MİLLETVEKİLİ ZOR ÇIKAR.OSMAN KAHVECİ SEDAT NAMAL OLURSA 2 ZOR ÇIKAR OSMAN KAHVECİ BURHANETTİN UYSAL OLURSA 2 ÇIKAR
  BUNLARI HERKESİN BİLMESİ LAZIM

 4. SOSYAL DEMOKRAT

  AKP ne yaparsa yapsın kimi aday gösterirse göstersin 8 haziran günü AKP 1 CHP 1 milletvekili çıkaracaktır korkmayın çoğu gitti azı kaldı 65 gün hemen geçer tekrar söyleyim AKP1 CHP 1 çıkar

 5. serdar

  karabük secime giderken aklımdaki soruları sizlerlerle paylaşmak istedim mevcut milletvekili sayın Osman kahveci beye genel merkez bu dönem dinlenelim diyebilirmi ? sayın Ömer ayar genel merkeze ben bu partinin kuruluşundan bu yana içindeyim ve son 7 yıldır il başkanlığı görevimi layıkıyla adım hiç bir olumsuzluğa karışmadan ifa ettim bugünde genel merkezimden ahde vefayı bekliyorum derse ne olur ? Sayın Burhanettin UYSAL arkasında geniş bir halk desteği ve sivil toplum örgütleri desteğiyle derseki parayı kazanmak bir marifet parayı harcamak bin marifet karabük ün bana güvenerek teslim ettiği geminin kaptanlık köşkünde nereden alıp nereye getirdiğim herkezce malum karabük te partimin en büyük seçim argümanı karabük ünüversitesi bunu ulusal toplantılarda sayın cumhur başkanımız bile defalarca dile getirmiştir Karabük artık kardemir in yanında karabük üniversitesiyle anılan tanınan bir şehir olmuştur derse ne olur ?? Sayın sedat namal ben doğma büyüme Karabüklüyüm ve karabük ün çocuğuyum bende Ak PARTİ de 2007 yılında aday adayı oldum partim beni aday göstermeyince partimden istifa ettim sonra tekraren bu seçimde aday adayı olarak partiye tekrar katıldım en sonda karabük Ticaret sanayi odası başkanlığı yaptım bende partimin emrindeyim derse ne olur?

 6. karabüklü

  SEDAT NAMALLA OSMAN KAHVECİ İLE BU İŞ ÇOK ZOR AKPARTİNİN TAVAN YAPTIĞI TÜRKİYEDE EĞER İKİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAYBEDİYORSAN SIRA MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMİNDE İŞLER ÇOK ZOR AKPARTİ 1MİLLETVEKİLİ ÇIKARIR 2.NCİSİ CHP VEYA MHP OLUR…

 7. Ülkücü

  MHP Seçimi ancak Dursun Altıparmağı aday yaparsa kazanır.Eyer Durmuş Yalçınla filan seçime girerse MHP nin hiç şansı olmaz.O zaman ben bile CHP Adayına oy veririm.Düğünde oynamayan Ölümde ağlamayan durmuş yalçına niye oy verelimki.Ama Yaşar abi birinci sırada aday olursa gine oy veririm başkasına oy vermem Partime hiç ihanet etmedim partim kendi ayağına sıkarsa onu bilmem ve oy vermem kendi yarasını kendi tedavi etsin deyi beklerim.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dinçer Lojistik Demoday 2023 başlıyor

Yayın: 07.12.2023 00:24
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Dinçer Lojistik tarafından sektörde faaliyet gösteren girişimleri desteklemek amacıyla iki yıldır düzenlenen Dinçer Lojistik Demoday'in üçüncü dönemi başlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, başvuruların 10 Aralık'a kadar süreceği Dinçer Lojistik Demoday; lojistik-tedarik zinciri ve perakende süreçleri temelinde yapay zeka, robotik, mobilite, iş zekası ve blockchain teknolojileri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren startup'lar için önemli bir fırsat sunacak.

Birincinin 150 bin TL, ikincinin 100 bin TL ve üçüncünün 75 bin TL ödül kazanacağı etkinlik, bu sene ilk defa Ataşehir DasDas sahnede yüz yüze düzenlenecek.

20 Aralık'ta düzenlenecek etkinlikte yarışacak projeleri Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, Dinçer Lojistik CTO'su Murat Şencan, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Hakan Kırımlı, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin Türkay, Strateji ve İş Geliştirme Danışmanı Arda Berkay Çağın, Webrazzi Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Arda Kutsal, Halk Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Mustafaoğlu, P&G Satın Alma Direktörü Filiz Mahir ve Fazla Üst Yöneticisi (CEO) Olcay Silahlı değerlendirecek.

Etkinlikte para ödülünün yanı sıra sektör profesyonelleri ve mentorlar ile çalışma, iş bağlantıları ve yatırım fırsatı gibi imkanlar sunulacak.

– “Etkinliğe ilgi her geçen yıl artıyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, geçen yıl 100'ü aşkın girişimin başvurduğu, 12 startup'ın ise finalde yarıştığı Demoday’e gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını bildirdi.

İki yıldır düzenledikleri etkinliğin bu sene üçüncü dönemini başlattıklarını kaydeden Dinçer, şu açıklamalarda bulundu:

“Geride bıraktığımız yıllara bakarsak giderek artan bir ilgiden söz edebiliriz. Biz bu etkinlikle, sektörde yenilik yaratan, bir soruna çözüm üreten ya da parlak fikre sahip girişimlere kendilerini gösterme şansı sunuyoruz. Daha önce etkinliğimize katılan tüm startup'larla ilişkimizi sürdürüyor, kalıcılı ilişkiler kurmaya gayret ediyoruz. Girişimcileri ve girişimci adaylarını, iş fikirleriyle ve yenilikçi çözümleriyle birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çağırıyoruz. Özellikle ana iş kolumuz lojistik ve tedarik zincirinin tamamını kapsayacak şekilde robotik, mobilite, yapay zeka, blockchain, iş zekası, endüstri 4.0 alanlarında yenilikçi çözümler sunan startup'ları etkinliğimize davet ediyoruz.”