Her Telden (25.Mayıs.2015)

Her Telden (25.Mayıs.2015)

Yayın: 25.05.2015 08:38
Paylaş:
A+ A-

CHP GENEL BAŞKANI SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN MİTİNGİ,CHP’LİLERİ HAYLİ MEMNUN ETTİ,UMUTLANDIRDI
CHP Genel Başkanı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU geçtiğimiz Perşembe günü Karabük’e geldi,KENT MEYDANINDA bir MİTİNG düzenledi,Karabüklülere görüşlerini açıkladı.
MİTİNG CHP’LİLERİ SEVİNDİRDİ..
MİTİNG alanında ki CHP’LİLER ile görüşüyorduk “BURADA TAŞIMA KİMSE YOK,MÜZİK YAPAN GRUPLAR YOK,KİMSEYE YEMEK VERİLMİYOR VE BU İNSANLAR KENDİ İSTEKLERİ İLE GELDİLER..” diyorlardı.
CHP’LİLER YILLARDIR BÖYLE CANLI,KALABALIK BİR MİTİNG yapmadıklarının altını çizdiler ve “DAHA ÖNCE Kİ MİTİNGLER GİBİ DEGİL.DAHA ÖNCE BİRKAÇ YÜZ KİŞİ İLE MİTİNG YAPILIYORDU.ŞİMDİ BAKIN ŞU KALABALIĞA..” gibi görüşler verdiler.
MİTİNG ALANI İÇİNDE İNSANLAR VARDI..
Birde MİTİNG ALANINA gelmeyip EMNİYET ŞERİDİNİN dışında kalan insanlar vardı ve dikkat ettik,o insanlar Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN konuşmalarının ilerleyen bölümlerinde olumlu tepkiler vermeye başladılar.
İLK BAŞLARDA SESSİZ DİNLİYORLARDI..
Daha sonra SLOGANLAR ATMAYA başladılar..
Velhasıl CHP LİLER MİTİNGDEN ÇOK/ÇOK MEMNUNLAR..
Gördüğümüz UMUTLARININ TAVAN YAPTIĞI…
Bakalım umut ettiklerini bulabilecekler mi,yakalayabilecekler mi..?

AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE BAŞBAKAN PROF.DR.SAYIN AHMET DAVUTOĞLU’NUN MİTİNGİ ÇOK KALABALIKTI…
Karabük,sanki MİTİNGLERDE Kİ KALABALIKLARA odaklandı gibi bir hava var ve ADAYLARIN SEÇİM KAMPANYALARI,daha önce yapılan çalışmalar adeta yok farz ediliyor..
O MİTİNG Mİ DAHA KALABALIKTI..
BU MİTİNG Mİ DAHA KALABALIK..!!
Karabük’te SEÇİM sanki MİTİNGLERE endeksli hale geldi,oysa ki MİTİNGLERİN Siyaset üzerinde ki etkisi yüzde oranı ile öyle aman/aman fazla değil.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof.Dr.Sayın AHMET DAVUTOĞLU’NUN cumartesi günü düzenlediği MİTİNG çok kalabalıktı ve AK Parti MİTİNGLERİ Karabük’te her zaman ÇOK KALABALIKLARI topluyor zaten.
ŞİMDİ diğer Partiler TAŞIMA İNSAN ÇOKTU diyeceklerdir.
“HER YERDEN İNSAN TAŞINDI…” diyeceklerdir..
Ama somut bir gerçek var ki MİTİNG ÇOK/ÇOK KALABALIKTI..
MHP MİTİNGİ için MAHŞERİ BİR KALABALIKTI diye yazdık,CHP MİTİNGİ için “CHP’LİLER BU MİTİNGLE UMUTLANDILAR..” diye yazdık,AK Parti MİTİNGİ gerçekten “MÜTHİŞ KALABALIKTI..” diyoruz..
BU MİTİNGLERDEN BİR SONUÇ ÇIKAR MI..?
Siyasi olarak bir SONUCA VARMAK MÜMKÜN MÜ..?

AK PARTİ VE MHP MİTİNLERİNDE “GENÇ SEÇMEN SAYISI..”,CHP MİTİNGİNDE İSE “EMEKLİ,YAŞLI SAYISI FAZLAYDI..”
MHP Mitinginde,AK Parti Mitinginde çok sayıda GEANÇ İNSAN görüyorsunuz,bu Partilerin ciddi bir GENÇLİK TABANLARI var demek ,buna karşın CHP Mitinginde GENÇ KESİM sayısı azdı..
MHP ve AK Parti Mitinglerinde KADIN SAYISI fazlaydı.
CHP Mitinginde KADIN SAYISI oldukça sınırlıydı..
Buna karşı CHP Mitinginde EMEKLİ/YAŞINI/BAŞINI ALMIŞ insan sayısı büyük üstünlük gösteriyordu ve bu durum “İKİ MAAŞ İKRAMİYE İLE İZAH..” edilebilir mi..?
CHP Önümüzde ki süreçte GENÇLERE ve KADINLARA Yönelik Siyasi çalışma yaparsa,daha ciddi gelişmeler kaydedecektir elbet,sanırız CHP’LİLER bunu görüp o yönlü SİYASİ ÇALIŞMALAR yapacaklardır.
ÜÇ PARTİ GENEL BAŞKANI KARABÜK’TE MİTİNG YAPTI..
Bir tespitimizi aktaralım.
ÜÇ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DA,ÜÇ PARTİ İL/İLÇE YÖNETİCİLERİ DE,yapılan MİTİNGLERDEN son derece memnunlar gelen kalabalıklar PARTİ TABANLARINI MEMNUN ETMİŞLER..
Peki Genel Başkanların verdikleri mesajlardan akıllarda kalan ne..?
KARABÜK için akıllarda kalan ne..?

KARDEMİR KARABÜKSPOR “OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI ALMIŞ..” VE SAYIN HİKMET FERİDUN TANKUT İSMİ…
KARDEMİR KARABÜKSPOR Yönetim Kurulu “OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI ALMIŞ..” ve Sayın MUSTAFA YOLBULAN’IN yeniden Aday olmayacağı,Sayın HİKMET FERİDUN TANKUT’UN Kulüp Başkanlığına getirileceği yolunda bilgiler geliyor..
Sayın HİKMET FERİDUN TANKUT,geçmiş yıllarda ÇELİK-İŞ Sendikası Genel Başkanı olarak KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulüp Başkanlığı görevinde bulunmuş bir isim.
KARDEMİR KARABÜKSPOR’U SÜPER LİĞE TAŞIMIŞ BİR İSİM.
Ancak,şu an itibarı ile SENDİKAL GÖREVİ yok.
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulüp Başkanlığı için Sayın HİKMET FERİDUN TANKUT ismi üzerinde KARAR VERİCİLER sanırız iyi düşünmüş/taşınmış bu kararı vermişlerdir..
Bu kararın İŞÇİ ÜZERİNDE,bu kararın İŞÇİNİN ÖRGÜTLÜ GÜCÜ olan SENDİKAL YAPI üzerinde ne gibi etkiler yapacağını çok iyi düşünüp/taşınıp karar vermişlerdir..
Dikkat edin “KARABÜK İNSANI NE DER..”,noktasının üzerinde fazla durmuyoruz,bu işin en ciddi muhataplarının önünde/ başında gelen SENDİKAL YAPI acaba ne diyecektir bu gelişmeye..
“BİRŞEY OLMAZ EFENDİM..” denilirse,yanlış olabilir..
Sonuçta KONGREYE büyük çoğunluk İŞÇİLER gelecektir,değil mi..?
Bir sıkıntı yaşanmasın..!!

SİYASİ GELİŞMELERİ YAKINDAN İZLEYEN “MEMUR KESİMİ..”,YENİ SİYASİ GELİŞMELERE GÖRE “POZİSYON ALIR..!!”
7 HAZİRAN günü seçmen olarak sandık başına giderek oylarımızı kullanacağız,Ülke genelinde bir algı var ve sanki AK Parti oylarında bir gerileme,CHP Oylarında bir yükseliş bekleniyor..
SİZ MEMUR KESİMİNE DİKKAT EDİN..
EĞER MEMUR KESİMİ,DÜNE KADAR “EMRİN OLUR..” dediği SİYASETÇİNİN telefonlarına GEÇ ÇIKMAYA başlarsa veya Toplantı yapıyor,TOPLANTI DA dedirteme başlarsa,orta yerde CİDDİ BİR DURUM VAR demektir..
DEVLETİN MEMURU OLANLAR İÇİN SORUN YOK.
SİYASETİN MEMURU OLANLAR durumu çok çabuk sezinler ve DEVLETİN MEMURU zaten tarafsız görev yapan,elinde ki yasayı veya yönetmeliği uygulayan memurdur çekincesi pek olmaz.
SİYASETİN MEMURU ise SİYASİ GELİŞMELERİ çok çabuk sezer ve TOPLANTI DA dedirtmeye,usul/usul UZAK DURMAYA başlar bu yönlü bir gelişme başlarsa SİYASET ERKİ durumunu yeniden gözden geçirmeli..
MEMUR KESİMİ SİYASET RÜZGARINI ÇABUK HİSSEDER..
Bünyeleri buna çok ama çok uygundur..!!

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI SAYIN DURMUŞYALÇIN VE “KARABÜK’TE BİRİNCİ PARTİ OLMAZSAK İÇİME SİNMEZ..” SÖZÜ
Siyasette bazı sözlere çok dikkat ederiz,bu Siyasetçinin geleceğini büyük ölçü de belirler,bir de Siyasetçinin gelişmelere ne kadar yürekten inandığını gösterir.
MHP Milletvekili Adayı Sayın DURMUŞ YALÇIN çok önemli bir söz etti ve “KARABÜK’TE BİRİNCİ PARTİ ÇIKMAZSAK,BEN MİLLETVEKİLİ SEÇİLSEM BİLE İÇİME SİNMEZ.KENDİMİ SİYASETEN EKSİK GÖRÜRÜM..” dedi.
BUNA BENZER SÖZLER ETTİ.
MHP Milletvekili Adayı Sayın DURMUŞ YALÇIN alanda geziyor ve Seçim kampanyasında,gerek MHP’YE gerekse ŞAHSINA gösterilen ilgiyi en iyi bilen insan.
DEMEK SEÇMENDEN BU IŞIĞI ALIYOR..
Eğer seçmenden bu ışığı almasa,geleceğe yönelik kendisini bağlayacak “BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKMAZSAK,BEN SEÇİLSEM BİLE İÇİME SİNMEZ,KENDİMİ SİYASETEN EKSİK HİSSEDERİM..” gibi bir sözü eder mi..?
MHP,Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN önderliği ve katkısı ile çok iyi bir SEÇİM KAMPANYASI yürütüyor,bize göre çok geniş kitlelere ulaşmayı başardı MHP.
Özellikle Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN,yaptığı AÇILIŞLAR,TEMEL ATMA TÖRENLERİ kitleleri ciddi bir biçimde ALANA TOPLADI,ciddi bir biçimde ETKİLEDİ.
Burada AK Parti tarafından yapılan AÇILIŞ ve TEMEL ATMA törenlerinin,Sayın VERGİLİ’NİN yaptıkları kadar etkili,kitleye dokunan biçimde gerçekleşip/gerçekleşmediği de tartışma konusu yapılabilir..
Söze nereden girdik nereye geldik..
Özetlersek Sayın DURMUŞ YALÇIN çok önemli bir söz etti..
Doğrusu biz hayli etkilendik..

CHP İL BAŞKANI AVUKAT SAYIN ERDOĞAN DİNÇEL ; “MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAĞIMIZ KESİNLEŞTİ DİYEBİLİRİM..”
Geçtiğimiz gün CHP Karabük İl Başkanı Avukat Sayın ERDOĞAN DİNÇEL Büromuza uğradı ve uzunca bir süre sohbet ettik,düzenlenen MİTİNGİ konuştuk..
Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,çok umutlu görüşler veriyor ve “BANA GÖRE MİLLETVEKİLİ/MİLLETVEKİLLERİ ÇIKARTMAMIZ KESİNLİŞ KAZANDI.MİTİNGİ BÖYLE OKUYORUM..” dedi.
Mitinge gelenler için “KÖFTE/DÖNER/EKMEK VERMEDİK.ÇEVRE İLLERDEN/İLÇELERDEN TAŞIMA YAPMADIK.ÇALGI/ÇENGİ SANATÇI YOKTU.BUNA KARŞILIK ÇOK CANLI,KALABALIK BİR KİTMLE VARDI..” dedi.
Çok uzun yıllardan beri CHP’NİN yaptığı EN KALABALIK,EN CANLI MİTİNG OLDU görüşlerini sık/sık dile getirdi Sayın ERDOĞAN DİNÇEL ve ÖZELLİKLE EMEKLİLER,TAŞERON İŞÇİLERİNİN mitinge büyük katılım verdiklerini anlattı.
CHP İl Başkanı Avukat Sayın ERDOĞAN DİNÇEL bir konuya özel bir yer ayırdı ve EMNİYET GÜÇLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ,çok iyi ,çok mükemmel görev yaptılar,kimseyi sıkmadılar,sıkıntıya sokmadılar,yolunda bilgiler verdi.
“CHP SON YILLARDA BÖYLE GÖRKEMLİ BİR MİTİNG YAPMAMIŞTI..” diyen İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,otobüste Genel Başkan Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU ile sohbet ederken,kendisinin de MİTİNGDEN çok memnun kaldığını söylediğine işaret etti.
CHP İl Başkanı Sayın DİNÇEL çok umutlu konuşuyor..
CHP’LİLER ise en az 45 bin oy alacaklarını söylüyorlar..

KARDEMİR KARABÜKSPOR NOKTASI VE SAYIN ŞEFİK DİZDAR’İN KULÜP BAŞKANLIĞINDAN ÇEKİLMESİ OLAYI..
KARDEMİR KARABÜKSPOR 13 Haziran tarihinde OLAĞANÜSTÜ KONGRE yapacak ve henüz Kamuoyu’na RESMEN BİR açıklama yapılmamış olmasına karşılık Sayın MUSTAFA YOLBULAN’IN yeniden Aday olmayacağı konuşuluyor.
Sayın MUSTAFA YOLBULAN’IN yeniden Kulüp Başkanlığı’na Aday olmayacağı yolunda gelişen bilgiler çok geniş bir kesim gibi bizi de samimi biçimde üzdü elbet.
Şimdi GEÇMİŞ KONGRELER tartışılıyor,konuşuluyor.
Sayın ŞEFİK DİZDAR’IN Kulüp Başkanlığı’ndan NEDEN ÇEKTİRİLDİĞİ konusu ciddi biçimde gündem de ve bu nokta da yapılan tartışmalar MALİ TABLOLARA kadar dayandırılıyor.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1.1.2014 tarihi ile 31.12.2014 tarihi arasında 20 MİLYON LİRA civarında ZARAR ETMİŞ görünüyormuş galiba,bunun bir de 1.1.2015 tarihi ile 13.06.2015 tarihleri arasında ki durumu gelecek..
O TARİHLERDE KARABÜKSPOR KAZANÇ MI ELDE ETTİ.
Şu an itibarı ile KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN BORCU NEDİR soruları gündem de ve BU BORÇ STOKUNUN nasıl eritileceği gibi bir soru ciddi olarak gündeme gelecektir..
KARDEMİR Genel Kurulu,SOSYAL SORUMLULUK çerçevesi içinde KARDEMİR KARABÜKSPOR’A 3 yıllık 9 milyon lira ödemek gibi bir KARAR ALMIŞTIR.
DEMİR SATIŞLARINDAN DA O KADAR GELSE..!!
BORÇ STOKU kolay/kolay erir mi veya ERİR Mİ..?

KAYABAŞI İLE BAĞ ESSAN SANAYİ SİTESİ ARASINA YAPTIRILACAK KÖPRÜ VE KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI..
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,çok önemli bir açıklama yaptı ve KAYABAŞI ENGİN Sokak ile BAĞ ESSAN SANAYİ Sitesi arasında bir YAYA KÖPRÜSÜNÜN ihalesini yaptıklarını söyledi.
BU İŞ YILLARDIR KONUŞULUR DURURDU..
Sayın VERGİLİ olayı hayata geçiriyor..
Geçtiğimiz gün,bir arkadaş grubu bu konuları konuşuyorduk,arkadaşlardan birisi “YAHU RAFET BEY DEVAMLI KÖPRÜ YAPIYOR..” dedi,sonra da “HANİ BİZİM TARİHİMİZDE KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA VARDIR.KARABÜK TARİHİNE DE KÖPRÜLÜ RAFET PAŞA YAZDIRACAĞIZ GALİBA..” dedi.
Hayli gülüştük..
Sayın RAFET VERGİLİ önemli işler yapıyor doğrusu..
Olayı bir de SGK BİNASININ yapılması ile bağlantılı tutun,ENGİN Sokak-BAĞ ESSAN arasında ki KÖPRÜ o zaman çok daha işlevsel olur /olacaktır..
Sahi Sayın VERGİLİ’YE “KÖPRÜLÜ RAFET PAŞA MI..” desek..

16 kişi görüş bildirdi

 1. desteksiz atış

  AHMET ABİ DAVUTOĞLU MİTİNGİNDE GALİBA YOKTUN BALIĞA FİLANMI GİTTİN.NE KALABALIĞI ABİ .RESMEN FİYASKO OLDU.BAK BÖYLE YAZARSAN SANA OLAN GÜVENİMİZ AZALIR.O MİTİNGE KALABALIK DERSEN ÇOK KALABALIK DERSEN CHP MİTİNGİNE YER GÖK İNSAN DOLUYDU DEMEN GEREK.ZARA MİTİNGİNE KÖFTER/EKMEK MİTİNGİNEYSE DÜNYA İNSANLARI BURAYA TOPLANMIŞ DEMEN LAZIM.
  DAVUTOĞLU MİTİNGİ TAM FİYASKOYDU VE ŞU BELLİ OLDUKİ AKP BİTMİXŞLERİ OYNUYOR

 2. YENİCELİLER PLATFORMU

  iLÇELERİN ELİNE BAZEN FIRSATLAR GEÇER.EĞER BU İLÇE FIRSATLARI İYİ DEĞERLENDİRİRSE KAZANIR.AKSİ TAKDİRDE O İLÇENİN SİYASİ OLARAK GELECEĞİ OLAMAZ.7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE İKİ TANE HEMŞEHRİMİZ BİR PARTİNİN LİSTESİNDE YER ALIYOR.EĞER YENİCE OLARAK BUNDAN SONRAKİ SEÇİMLERDE VARLIĞIMIZI İSPAT ETMEK VE PARTİLERİN YENİCE’Yİ DİKKATE ALMASINI İSTİYORSAK BU SEÇİMDE HANGİ PARTİLİ OLURSAK OLALIM CHP’DE OYLARIMIZI BİRLEŞTİRELİM
  BURADAN YENİCE BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ ÇAYLI’YA SESLENİYORUZ.SENİN MENFAATLERİN YENİCE’NİN MENFAATLERİNDEN ÜSTÜNMÜ?İLÇEDE BİR KORKU İMPARATORLUĞU OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORSUN.İKTİDAR PARTİSİNİN BELEDYE BAŞKANISIN.YENİCELİLER AK PARTİ ADAY ADAYLIĞI SÜRESİNDE İLÇEMİZDEN SERDAR AKÇA VE HACER AYAN ADAYKEN ESKİPAZAR’LI SEDAT NAMAL’I DESTEKLEMENİ VE HATTA ÖZEL BİNANA TARAFSIZLIĞINI BOZARAK BU ADAYIN BÜYÜK BOY POSTERİNİ ASMANI UNUTMADI,UNUTMAYACAK.
  SEDAT NAMAL’LA NE TÜR BİR ÇIKAR İLİŞKİN VARDIR,BİLEMEYİZ.ANCAK BİZLER YENİCE TOPLUMUNU BU SEÇİMDE KENDİ ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA ÇAĞIRIYORUZ.YENİCELİ ADAYLAR DURURKEN BAŞKA PARTİLERE VERİLECEK HER OY ASLINI İNKAR HATTA İHANETTİR.
  HAYDİ YENİCE ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI….

 3. Yeniceliler Platformuna Destek

  Sedat Namal Eskipazar daki konuşmasında Cuhuriyet tarihinde Eskipazar ilk defa milletvekili çıkarma şansına sahip.Bunu iyi değerlendirelim.”Köyüm delisi,elin iyisinden daha iyidir.” demektedir.
  Yenicelileri uyanık olmaya çağırıyorum.Gün birlik olma günüdür.CHP KAZANSADA KAYBETSEDE YENİCEDEN GELECEK HER OY YENİCEYE İTİBAR,ONUR VE GÜÇ KAZANDIRACAKTIR.
  Sedat Namal’ın tabiriyle!! köyün delisi,elin iyisinden iyidir.”
  Yeniceliler Zeki Çaylı ve tayfasını konuşturmayın.Bu oyunu.oyumuzla bozalım

 4. YENİCELİLER PLATFORMU

  Yeniceliler evladınıza sahip çıkmazsanız kimse de sizi adam yerine koymaz. Düğer partilerde milletvekilliğ, milletvekili adaylığı bekleyen hemşerilerim Cevdet AKAY gitmezse bırakın vekilliği adaylığı bile rüyanızda görürsünüz. 7 Haziranda bunu UNUTMAYIN!!!!!!!

 5. mEHMET öZCAN

  BİR GERÇEK VAR Kİ O DA GÜNÜ GELDİĞİNDE HESABIN GÖRÜLDÜĞÜ GERÇEĞİ……AKP İKTİDARI KARABÜK’E HİZMET ETMEDİ.SAĞLIKTA YERLERDE SÜRÜNEN BİR KARABÜK,ŞEHİR İÇİ TRAFİĞİ ARTIK S.O.S VERİYOR…ÇEVRE YOLU YOK,HAVA ALANI YOK,DEVLET HASTANESİ YOK….KISA VE ORTA VADELİ HİÇ BİR PROJEDEN SÖZ EDEMİYORLAR…..FİLYOS PROJESİ,ESKİPAZAR SERBEST BÖLGESİ PROJELERİ HAYALVE İNSANLARI KANDIRIYORLAR….KAMU İHALE KURUMLARININ VAZGEÇTİĞİ PROJELER VE MAHKEMELİK OLMUŞLAR,AVRUPA BİRLİĞİNDEN FİNANSMANI BLOKE OLMUŞ DURUMDA…..BİR DE ŞU YALANA BİR BAKIN,NEYMİŞ KARABÜK’TE HAVA ALANI YAPILACAK ARAZİ YOK DİYEN BAŞBAKANA….BU AKP İL BAŞKANLIĞI NE İŞ YAPAR?????PARDON MÜTEAHİTLER BİRLİĞ DEMELİYDİM….ÜNİVRSİTENİN BU PROJESİNİ KİMDEN NİÇİN SAKLIYORSUNUZ….BAŞKA HESAPLARINIZ OLDUĞUNU TÜM KARABÜK BİLİYOR…..ŞEHRİ ZEHİRLEYENLER İKTİDARA TEKRAR GETİRMEYECEĞİZ…HAVA KİRLİKLİLİĞİNİN SONUÇLARINI BU HALKA NASIL ANLATIYORSUNUZ….BUNUN VEBALİNİ 2 DÜNYADA VREMEZSİNİZ…YAPILAN BAL ANALİZLERİNDE ÖZELLİKLE SON YILLARDA Kİ ÖLÇÜMLERE BAKILDIĞINDA DÜNYA ORTALAMALARININ 40 KAT FAZLA ZEHİRLİ MADDELER OLDUĞU GÖRÜLMEKTEDİR….HAVA,TOPRAK VE SU KİRLİLİĞİ KARABÜK’TE İNSAN SAĞLIĞINI TEHLİKELİ BİR BİÇİMDE TEHDİT EDİYOR……İKTİDARIN TEMSİLCİLERİ,ADAYLARI BUNUN GÖRÜNEN SORUMLULARIDIR…..

 6. öz yeniceli

  YENİCE BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ÇAYLI BEY, YENİCELİLERİ 5 YILDIR YENİCENİN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINA ASTIRDIĞIN ÇIRA PAZARI PANKARTLARIYLA UYUTTUN. NERDE KALDI SENİN ÇIRA PAZARI MASALLARIN. SEN ÖNCE YENİCEYE VAAT ETTİĞİN ,YILLARCA YENİCELERDE ASILI OLAN O PANKARTLARDA YAZDIKLARINI YAP. NERDEEEEE ÇI-RA-PA-ZA-RI PROJEN SELE Mİ GİTTİ? SENİN GÖREVİN MİTİNGLERE ADAM TOPLAMAK,KOOPERATİF SEÇİMLERİNE MÜDAHALE ETMEK Mİ? YOKSA YENİCE SEMALARINDA YILLARCA ASILI OLAN VE SEÇMENE VAAT ETTİĞİN ÇIRA PAZARI PROJESİNİ YAPMAK MI???????

 7. mitinglerin söylediği

  ÖNCE M.H.P MİTİMGİNİ YAZALIM. MÜTHİŞ Bİ KALABALIK VARDI.
  SONRA C.H.P MİTİNGİ M.H.P MİTİNGİNİN 1/5 İ KADAR BİR KALABALIK
  SONRA A.K.P MİTİNGİ M.H.P MİTİNGİNİN 1/3 KADAR BİR KALABALIK
  BURADAN ÇIKAN SONUÇ A.K.P KARABÜK TE BİTMİŞ, EMEKLİ A.K.P Yİ TERKETMİŞ, C.H.P ESKİSİ GİBİ KARABÜK TE FAZLA Bİ VARLIK GÖSTEREMEMİŞ NETİCE OLRAK, KARABÜK M.H.P 2–0 ALIR GİBİ GÖZÜKÜYOR.

 8. EMEKLİ

  400 İŞÇİNİN HESABINI KESTİREN İŞİNDEN AŞINDAN EDEN FERİDUN TANKUT KARABÜKSPORA BAŞKAN OLDUĞU GÜN KARABÜKTE SOSYAL BARIŞ TEKRARDAN BOZULUR.SENDİKADA GÖREV SÜRESİ BİTMEDEN KARABÜKTEN VE SENDİKADAN KAÇARAK AYRILAN BİRİSİ TEKRARDAN KARABÜKE GELMEMELİ GETİRİLMEMELİ.KARABÜKTE YAŞAYAN KARABÜKLE BÜTÜNLEŞMİŞ İNSANLAR DURURKEN ELİN ADIYAMANLISINA KADAR ADAMMI TÜKENDİ MEMLEKETTE.BU ADAMIN İSMİNİN KONUŞULMASI BİLE AYIP.

 9. vatandaş

  Sayın AHMET GÖLBEK size karşı saygı duyar ve şahsınızı Karabük basın ayağında üstlenmiş olduğunuz ağbi konumunu ve yanlızca doğruların peşinde oluşunuzu takdir ederim. Karabük AK PARTİ YÖNETİMİNE VEYA SAYIN Mehmet ali şahin beye hiç sordunuzmu mevcut aday sayın sedat namal ın sayın PROF DR BURHANETTİN UYSAL Beyden ne fazlalığı vardı veya ne eksiği vardı ??????????????????Bu konuyu bir sorsanız biz Karabük halkını aydınlatırsanız sevinirim teşekkür eder saygılarımı sunarım

 10. TEMSİLCİLİK ?????????

  AHMET AMCA DÜN AKŞAM FACEBOOK DA YAYILAN BİR HABER LE İŞÇİ ADETA ŞOK GEÇİRMİŞDİR VE GERÇEKLİK PAYI YÜKSEK BİR HABER OLMASI NEDENİYLE SİZLE DE PAYLAŞMAKDA YARAR VAR 18MAYIS DA TEMSİLCİLİKDE İKİ TEMSİLCİ İLE ŞUBE YÖNETİCİSİNİN YAPMIŞ OLDUGU KAVGA SOSYAL MEDYA İLE ANİDEN TESİSDE YAYILDI HERKES BU OLAYIN BİR AÇIKLAMASINI BEKLİYOR HAKKIDIRDA NE KADAR YALANLANLANSADA BU OLAY İŞÇİYİ ADETA ŞOKE ETMİŞDİR NEYLE UGRAŞIR OLDULAR DİYE BİRDE TOPLU SÖZLEŞME DÖNEMİNDE DİYE FISILDAMALAR YAYILDI ARTIK BİR TEŞKİLATIN İÇİNE ŞUNUN ADAMI BUNUN ADAMI DİYE FİTNE FESAT ZATEN VARDI BU DA BONUS OLDU DERSEK YALAN OLMAZ YAKINDA İNANIN BAHİS BİLE AÇILIR BUNLARA KİM KİMİ YİYECEK DİYE EN ÇOK DA ANGARALI YA BASILIR BAHİS ONA VURMAYA KİMSE CESARET EDEMEZ BİR DAHA SEÇİLEMEM DİYE ONUN İÇİN BAHİSLERİ KALDIRIR DARBECİ ANGARALI ADAM LARIN BAŞKA İŞİ YOK ZATEN TEK İŞLERİ SOSYAL MEDYADA KİM KİMİN PAYLAŞIMINI KAÇ KİŞİ BEGENMİŞ KİM KİME NE YORUM YAPMIŞ HANGİ PARTİ LİDERİ NE ZAMAN GELECEKMİŞ BİRDE KİM KİME KAPLAN GİBİ ASLAN GİBİ VURUR KİM KENARN DA DURUR FALAN DI FİLAN DI AMA ARTIK İŞÇİ TEMSİLCİLİGİ ŞUNUN ADAMI BUNUN ADAMLIGINDAN GEÇMEMELİ İŞÇİNİN ÖZGÜR İRADE SÜZGEÇİNDEN GEÇMEYEN TEMSİL ARTIK AYAKLAR ALTINDADIR VE BİTMİŞDİR TOFAŞ RENO BUNUN EN GÜZEL TEMSİLİ İDİ ONLARIN BUNDAN DA HABERİ YOK ÇOK YAZIK ÇOK ARTIK GENEL BAŞKANIMIZ GEREGİNİ YAPMALI SÖZLEŞMEDEN SONRA YAPI GÖZDEN GEÇİRİLİP MEVKİSİNİN VE MAKAMIN AGIRLIGINI KALDIRAMAYAN LARLA İŞÇİ DEMOKRATİK HAKKINI KULLANARAK YOLLARINI AYIRACAK MEKANİZMA KURULMALIDIR FAZLA DA GEÇ KALINMAMALIDIR YOKSA BU TÜR OLAYLAR DAHA SONRA TELAFİSİ OLMAYAN OLAYLARA SEBEB OLABİLİR BUNDAN 5 YIL ÖNCE İSKENDERUN TEMSİLCİLİGİNDE OLDUGU GİBİ ALLAH KORUSUN BU TÜR OLAY İNŞALLAH OLMAZ DEMOKRASİ VE KARDEŞLİK KAZANIR ÇÜNKÜ BİR ZAMANLAR O MEVKİLER VE MAKAMLAR ŞUBE DE DAHİL KARDEŞLİK YERİ İDİ AMA ŞİM Dİ BAŞKA BİR YER OLDU TEMSİLCİLİKDE HERKES VURAN VURANA BUNU GÖREN İŞÇİNİN YÜREK NASIL DAYANA NASIL DAYANA….

 11. SANDIKTA GÖRECEĞİZ

  MİTİNGLERİN SÖYLEDİĞİ EFENDİ SEN NASIL BİR GÖZLE BAKIYORSUN.MHP NİN MİTİNGİNDE ŞEŞİ BEŞ GÖRMÜŞSÜN YADA KAFAN İYİYMİŞ.NE İÇİYORSAN BİZEDE SÖYLE BİZDE İÇELİM.NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUN.MHP KARABÜKTE BİR ÖNCEKİ MİLLET VEKİLİ SEÇİMİNDEKİ GİBİ ÜÇÜNCÜ PARTİ OLUR.AKLINA SOK BUNU MHP ÜÇÜNCÜ,ÜÇÜNCÜ ,ÜÇÜNCÜ ÜÇÜNCÜ,ÜÇÜNCÜ , ÜÇÜNCÜ

 12. KAYABAŞILI

  karabük te karabük sporu yönetecek, daha önce görev aldıklarında başarılı olmuş birçok karabüklü var.
  örneğin türkiyenin neresine gitsek osman nuri balı soruyorlar
  türkiye spor camiasında etkin bir yeri var
  karabük sporu osman nuri bal gibi ismail sürmen gibi zeki çelebi gibi kimsenin emanetçisi ve uşağı olmayacak insanlar başkan veya yönetimde olmalı. karabük sporu bu insanlar hem şampiyon yaptılar hem tesis yaptılar. halen daha onların döneminde yapılan tesislerde kalıyorlar. karabük sporun paralarını çar çur edenler hesap vermeli. yeter artık yeter artık yeteer..
  onun bunun adamı değil sporu bilen dürüst insanlar yönetsin artık karabük sporu.

 13. Gönderen

  Sayın yazar gündeminizde yok ama daha önce köşenizde bahsettiğiniz için yazayım dedim. Safranbolu’daki Klise’den camiye döndürülen Ulucami restarasyonunu bir ara gündeminize alıp köşenizde yazmıştınız ve ilginç söylentiler olduğunu yazmıştınız yada ima etmiştiniz.
  Fısıltı halinde Safranbolu’ya metropolit atandığını, ve Safranbolu’ya klise açılacağının söylendiğini yazmıştınız, hatırlayabildiğim kadarıyla. Aradan zaman geçti yazınızı birebir hatırlayamıyorum ama bu minvalde bir yazıydı.

  Bazı sitelerde gördüm, Ulucami’nin restarasyonu bitmiş ve geçenlerde cami olarak ibadete açılmış….
  Demek ki her fısıltıya inanmamak lazım…

 14. irfan topcu

  herkes siyaseti fazlasıyla yazıyor ama karabuk için gundem suan karabukspordur sehrin dısarıya acılan enbuyuk ve en onemli penceresi karabukspordur.. evet belki kasten dusurldu belki hatalar ard arda geldi öyle düştü ama düştügümüz yerden kakmasını bilmek gerekir… bu asla ve asla feridun tankutla olmaz feridun tankutu tekrar göreve getirmek demek 2010 yılına kadar huzurlu barısık bir şehir olan karabukun huzuruna sosyal barışına dinamit koymak demektir.. 2010 yılında bozulan sosyal barış yeni yeni tesis edilmekte insanlar birbirlerine kırgınlıklarını zamana bırakmıs yeni yeni düzelmekte hem tüm şehirde hem kardemir işçisi arasıında durum böyle iken eski alevlendirme adına feridun tankutu getirmek bunu düşünen insanlar bir daha bir daha düşünsün ve baksınlar 2010 yılının olayların cıkmasındaki kişilerden kimler nerde görevli baktıgınızda hepsi görevlerinden azledilmiş durumda .. kaldıki feridun tankutun kulup baskanlıgınıda biliyoruz ne basarısı var super lig kuluplerinden daha buyuk butceye sahip karabuksporu 9 yıl 2. lig bank asyada surundurdu 350 ye yakın futbolcu 29 teknik adam geldi gitti olayın maddi israfını yazmıyorum sansına o sezon genclerbirligine gelen emenike orda kadro şişkinliginden karabukspora geldi imparator yücel ildiz ve emenikenin performansıyla rekorlar kırarak cıkmıstır feridunun yerinde baska biri o butceyle 2 sezonda sampiyon yapardı bunları bu kuübun basına feridıun tankutu getirmek isteyenler iyi düşünsun

 15. KARABÜKSPORLUYUZ

  KARABÜKSPORUN VE KARABÜKÜN HİKMET FERİDUN TANKUT A İHTİYACI YOKTUR. KARABÜK VE KARABÜKSPOR KENDİ ŞEHRİNDEN BİRİSİNİ BAŞKAN ÇIKARMALIDIR.

 16. Objektif olun lütfen...

  Şahsi egolarınız yüzünden karabükte birsürü şey yolunda gitmiyor. Ferudun Tankut bu klubün efsane başkanı değil mi? 2.ligten klubu alıp süperlige o çıkarmadımı? kasada 60 trilyon parayla kendi isteğiyle bırakmadı mı? emenikeyi herkes 4-5 ederse iyi dediği zamanda 9 milyon euroya satmadı mı?
  Futbol kamuoyunda sempatik klup haline o getirmedi mi? daha yazacak bisürü şey var, ne zaman kimin kuklası olmuş bu adam? birileriyle karıştırmayın lütfen,
  Eğer bu klubü bu şehri seviyorsanız bu yorumları yazmak yerine gidip Ferudun Bey’in kapısında yatmanız lazım gelsin diye ama nerde sizde o tarafsız objektif bakmak olaylara, varsa yoksa şahsi hesaplaşmalar (bu şehir sizin gibi düşünenler yüzünden hep kaybediyor her konuda)…

  Kolay gelsin…

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akbank, Euromoney Mükemmellik Ödülleri’nde 3 ödül aldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.07.2024 16:52
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Akbank, dünyanın önde gelen finans yayın grubu Euromoney Mükemmellik Ödülleri 2024'te üç ödülün sahibi oldu.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, “Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Dijital Bankası” seçilen Akbank, aynı zamanda “Türkiye'nin En İyi Dijital Bankası” ve “Türkiye'de Çevre, Sosyal, Yönetişim (ÇSY) alanında En İyi Banka” ödüllerine layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı, Akbank'ın dijital bankacılık ve sürdürülebilirlik alanlarındaki yenilikçi yaklaşımlarının, kazandıkları bu önemli uluslararası ödüllerle bir kez daha tescillendiğini belirtti.

Sabancı, “Önümüzdeki dönemde de bu başarılarımızı pekiştirirken, bankacılığın geleceğini şekillendirmeyi sürdüreceğiz. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza, bize güvenen müşterilerimize ve bizi her zaman destekleyen paydaşlarımıza teşekkür ederim.” değerlendirmesinde bulundu.

– “Dijital aktif müşteri penetrasyonumuz yüzde 85'in üzerinde”

Akbank Genel Müdürü Kaan Gür de Akbank'ın müşterilerin ihtiyaçlarından yola çıkarak onlara yenilikçi, dinamik ve dijital teknolojiler ile desteklenen bütünsel bir deneyim sunduklarını aktararak, şunları kaydetti:

“Bu süreçte edindiğimiz başarılarla, sınırları aşmaktan gurur duyuyoruz. Euromoney Mükemmellik Ödülleri kapsamında kazandığımız 'Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Dijital Bankası' ve 'Türkiye'nin En İyi Dijital Bankası' ödülleri, uzun yıllardır yenilikçi iş modellerine yaptığımız yatırımların bir sonucu. Yakın zamanda yapay zeka, nesnelerin interneti gibi alanlarda Türk bankacılık sektörünü ilklerle tanıştırdık. Akıllı saatlerle kolay ödeme deneyimi, Akbank Mobil'de farklı sektörlerdeki akıllı cihazlarla yaptığımız entegrasyonlar, Akbank Asistan'ın sesli iletişim yetkinliği kazanması, ayrıcalıklı bir hizmet olan portföy yönetiminin dijitalleştirilerek geniş müşteri bazımız ile buluşturulması gibi birçok yenilikçi ürün ve hizmeti de yine ilklere imza atarak müşterilerimizle buluşturduğumuz bir sene geçirdik.”

Gür, Akbank LAB çatısı altında 1000'den fazla ekosistem oyuncusuyla temas ederek, finansal teknoloji şirketleriyle ve büyük teknoloji firmalarıyla işbirliği yaparak, müşterilerine hızlı bir şekilde inovatif çözümleri taşımayı ve bu şirketlerle beraber değer üretmeyi uzmanlık alanları haline getirdiklerini bildirdi.

Dijitaldeki yenilikçi çalışmalarıyla birlikte bugün dijital aktif müşteri penetrasyonlarının yüzde 85'in üzerinde olduğunu belirten Gür, “Dijitaldeki müşteri trafiğimiz de tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Bu sayıyı her gün yukarıya taşımak için global düzeyde de gözlerin çevrildiği yeni fikirler üretmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Akbank'ın, 2030 sürdürülebilir finansman hedefini dört katına çıkararak 800 milyar lira olarak güncellediği bilgisini paylaşan Gür, “Sürdürülebilir mevduat, sürdürülebilir tarım, KOBİ Eko Dönüşüm, yeşil dış ticaret finansmanı gibi yenilikçi ürünlerimiz ve karbon ayak izi hesaplama, sürdürülebilirlik performans ölçümü gibi müşteri odaklı hizmetlerimizle de her zaman müşterilerimizin yanındayız. 2025 yılına kadar kadın KOBİ müşterilerimizin sayısında her yıl yüzde 10'luk büyüme hedefliyoruz. Başarılarımızın bize getirdiği sorumluluğun bilinciyle tüm paydaşlarımız için uzun vadeli değer yaratmayı sürdüreceğiz. Edindiğimiz başarılarla uluslararası platformlarda Türk bankacılık sektörünü temsil etmekten gurur duyuyoruz.” açıklanmasında bulundu