DOLAR 18,8271 -0.01%
EURO 20,1513 -0.3%
ALTIN 1.131,470,02
BITCOIN 4326900,63%
Karabük

HAFİF KAR YAĞIŞLI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (26.Ekim.2015)

ABONE OL
26 Ekim 2015 07:32
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MÜSİAD GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE “2023 VİZYONU VE KARABÜK..” KONULU BİR YEMEK VERDİ,KALABALIK BİR KATILIM
MÜSİAD Karabük Şubesi,geçtiğimiz hafta Yenişehir Büyük Kulüpte “2023 HEDEFLERİ VE KARABÜK..” konularının da ele alındığı bir akşam yemeği düzenledi.
ÇOK KALABALIK BİR KATILIM VARDI.
MÜSİAD Şube Başkanı Sayın AHMET NUR’UN açılış konuşması ile başlayan yemeğe KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT kısa bir konuşma ile katıldı.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ eski Rektörü ve AK Parti Milletvekili Adayı Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL 2023 yılına giderken KARABÜK’ÜN neler yapması,KARABÜK’E neler yapacaklarını içeren bir konuşma yaptı.
Sayın BURHANETTİN UYSAL özellikle TIBBİ CİHAZ imalatını tetikleyecek olan KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP MÜHENDİSLİĞİ bölümünden yola çıkarak KARABÜK için düşünülen konuları anlattı.
Daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Adayı Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN bir konuşma yaparak gerek Ülke geneline iliştin,gerekse Karabük özeline ilişkin çok önemli görüşler dile getirdi.
Sayın ŞAHİN yorulmuyor,bıkmıyor,usanmıyor hemen her toplantıya katılıyor,biraz önce yazdığımız gibi hem Ülke sorunlarına ilişkin,hem de Karabük özeline ilişkin ciddi,içerikli görüşler ortaya koyuyor..
MÜSİAD organizasyonu gerçekten çok mükemmeldi..
Karabük’ün geleceğine ilişkin ciddi görüşler ortaya konuldu..

SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN’İN “SİYASETEN GELMEYİ PLANLADIĞIM HİÇBİR HEDEF YOK.TÜM BİRİKİMİM KARABÜK’E..”
1 Kasım Erken Genel Seçimleri için yapılan Siyasi Çalışmaların hayhuyu içinde,Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN birkaç kez dile getirdiği görüş,galiba,pek kimsenin dikkatini çekmedi..
KARABÜK AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMAYDI O.
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN Siyasi geçmişini özetlerken “CUMHURBAŞKANI ADINA/YERİNE İMZA ATTIM.BAŞBAKAN ADINA VE YERİNE İMZA ATTIM.TBMM BAŞKANLIĞI YAPTIM.ALLAH BANA BUNLARI NASİP ETTİ..” manasında konuşmalar yaptı..
Daha sonra da “SİYASETEN GELMEK İSTEDİĞİM BİR MEVKİ/MAKAM/HEDEF YOK.SİYASETTEN EDİNDİĞİM BİRİKİMİ ,DENEYİMİ VE ÇEVREYİ KARABÜK’ÜN GELİŞMESİ,KALKINMASI,BÜYÜMESİ İÇİN KULLANACAĞIM..” anlamında açıklamalar yaptı..
Bu açıklamaları,biz,Karabüklülere “GELİN PROJELER YAPALIM,KARABÜK’E YATIRIM GETİRELİM,KARABÜK’E HERKESİN GIPTA İLE BAKTIĞI HİZMETLERİ YAPALIM.BENDE SİZLERİN ÖNÜNÜ AÇAYIM,YAPILACAKLARI KOLAYLAŞTIRAYIM..”gibi okuduk.
Eğer,yanlış okumadı isek,KARABÜK’ÜN ŞANSI DÖNÜYOR demektir..
Eğer,böylesine etkili,böylesine yaptırım gücü olan bir Siyasetçiyi KARABÜK OLARAK basit işler için değerlendirmeye çalışmaz,basit işler için mesaisini harcamaz/harcatmazsak,KARABÜK ÇOK KISA SÜRE içinde büyük atılımlar yapar/yapabilir..
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN O KONUŞMALARI,AÇIKLAMALARI ile Karabük yaşayanlarına,Karabük insanlarına,Karabük kanaat önderi durumunda ki çevrelerine,adeta,AÇIK ÇEK VERDİ..
Gelecekte,bu açık çeki,Karabük değerlendirebilecek mi dersiniz..?

ÇİN HALK CUMHURİYETİ,ÜLKEMİZ METAL SEKTÖRÜNÜ ÇOK CİDDİ BİÇİMDE SİLKELİYOR VE AZALAN METAL ÜRETİMİ
ÇİN HALK CUMHURİYETİ,kendi ekonomisinin durağan bir hale girmesi ile Dünya ekonomilerini de silkeliyor,sarsıyor ve KARABÜK olarak bizi en yakından ilgilendiren tarafı METAL SEKTÖRÜ üzerinde yaptığı yıkıcı etki.
ÜLKEMİZDE ÇELİK ÜRETİMİ 4 MİLYON TON AZALMIŞ.
Bunu ÜLKEMİZDE İKİ DEMİR/ÇELİK FABRİKASI ÇELİK ÜRETİMİNİ DURDURDU diye tanımlasak daha anlaşılır olur herhalde,bunu KARDEMİR’İN yıllık üretiminin 2 milyon ton civarında olduğundan yola çıkarsak,daha gerçekçi olur herhalde.
4 MİLYON TON ÜRETİM AZALMASI VAR ÜLKEMİZDE..
Üretici Firmalar BİRER VARDİYA üretim azalttı galiba..
MÜSİAD Tarafından düzenlenen yemekten sonra BÜYÜK KULÜP Müdüriyetinde Karabük Haddeciler Derneği Başkanı Sayın NAZIM ÇAPRAZ ile bir süre sohbet ettik.
Sayın NAZIM ÇAPRAZ’DA ÇİN baskısından yakınıyor..
ÇİN BASKISININ ÜLKE METAL Sektörünü zorladığına dikkat çekiyor..
Sayın NAZIM ÇAPRAZ ile sohbet ederken,yanımıza Sayın TİMURÇİN SAYLAR,Sayın BURHANETTİN UYSAL,Sayın ALİ ERORHAN geldi ve başka konulara döndü sohbetimiz.
Sayın HACI NAZIM ÇAPRAZ’DA Çin baskısından söz etti.

GELECEK HAFTA BUGÜN “1 KASIM ERKEN GENEL SEÇİM SONUCU HEMEN/HEMEN BELLİ OLACAKTIR..” VE KOALİSYON
Gelecek hafta bugün 1 KASIM ERKEN GENEL SEÇİM sonuçları üç aşağı/beş yukarı belli olacaktır,KARABÜK ZATEN BELLİ OLUR ,ama,ÜLKE GENELİ belki bir/iki gün alabilir.
KARABÜK’TE SONUÇ 2-0 OLUR MU/OLMUŞ MUDUR..?
YOKSA AK PARTİ 1 MHP 1 Mİ OLUR/OLMUŞ MUDUR..?
YOKSA AK PARTİ 1 CHP 1 Mİ OLUR/OLMUŞ MUDUR..?
Peki AK Partililerin beklediği gibi TEK BAŞINA İKTİDAR gerçekleşir mi,yoksa,Muhalefetin beklediği gibi KOALİSYON HÜKÜMETİ Mİ kurulur..?
Olayın tam bu noktasında 5.PARTİ İHTİMALİ NE OLACAKTIR..?
ÇOK GENİŞ BİR ÇEVRE sanki “AK PARTİ İÇİNDEN,YENİ BİR PARTİ ÇIKAR..” gibi beklenti içinde iken,AK Parti içinde de “MHP BU DÖNEM İÇİNDEN PARTİ ÇIKARTIR,CHP BEKLEDİĞİ OYU ALAMAZSA SIKINTI YAŞAR,HDP İÇİNDE BÖLÜNME OLABİLİR..” gibi yaklaşıyor.
Göründüğü gibi..
RİVAYET MUHTELİF,ANCAK,5.PARTİ BEKLENTİSİ GERÇEK.
Karabük sonucu ne olur acaba..?
2-0 MI,YOKSA,1-1 Mİ..?
AK Partililer “CHP İKİNCİ PARTİ,BİZİ ZORLUYOR..” diyorlar..
Sizce nasıl bir sonuçla karşılaşırız haftaya pazartesi gün..

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI PROF.DR.SAYIN BURHANETTİN UYSAL “SEÇMEN ÇOK BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR…”
AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL ile kısa bir süre sohbet ettik,Seçim sonucu hakkında “KESİN OLARAK İNANIYORUM Kİ,SONUÇ 2-0 OLACAK..” dedi.
SEÇMENDEN ÇOK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜKLERİNİ ANLATTI.
Çarşı da/Pazar da/Gittikleri İşyerlerinde insanların kendilerine çok büyük ilgi gösterdiklerini,kendilerine kucak açtıklarını anlatarak,sonuç hakkında “SONUCUN 2-0 OLMASI KESİN..” görüşünü dile getirdi.
Seçim sonucunun bekledikleri gibi çıkması halinde “TEK BAŞINA İKTİDARA GELECEK OLAN AK PARTİ’NİN..” Karabük’e çok önemli hizmetler getireceğinin altını çizdi Sayın UYSAL.
AK PARTİ BİRİNCİ PARTİ ÇIKACAĞI KESİN ve EN AZINDAN KOALİSYONUN BÜYÜK ORTAĞI OLACAĞI KESİN,buradan yola çıkarak “KARABÜK’E ÇOK BÜYÜK HİZMETLER ALACAĞIZ..” diyor Sayın UYSAL.
Haftaya bugün Prof.Dr.Sayın UYSAL için “KARABÜK MİLLETVEKİLİ Sayın BURHANETTİN UYSAL..” diyecek miyiz acaba,bu önemli
Zira çok ciddi sözler veriyor Sayın UYSAL.

CHP GENEL BAŞKANI SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU ÇARŞAMBA GÜNÜ GELİYOR VE “CHP LİLERİN İDDİASI..”
CHP Genel Başkanı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU 28 Ekim Çarşamba günü Karabük’e gelecek,bir dizi ziyaretler yapacak,Safranbolu İlçemizi ziyaret edecek.
CHP BU SEÇİMDE ÇOK İDDİALI.
Bir CHP’Lİ kardeşimiz “BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKARTMA ŞANSIMIZ ÇOK GÜÇLÜ.EĞER BİZ ÇIKARTAMAZSAK AK PARTİ 2-0 YAPAR..” dedi.
Bunu daha önce CHP Milletvekili Adayı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL’DE söylüyordu,CHP’LİLERİ yıllardır ilk kez bu kadar çalışkan ve bu kadar umutlu görüyoruz Karabük’te.
AK Parti İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR’DA bu gerçeği bir başka biçimde ifade ediyor ve “CHP KARABÜK’TE İKİNCİ PARTİ DURUMUNDA…” diyor.
CHP’LİLER ile AK Partililer ilk kez bir konuda anlaştılar ve “KARABÜK’ÜN İKİNCİ PARTİSİ CHP NOKTASINDA HEM FİKİR OLDULAR..” ama küçük bir nüans farkı var aralarında.
AK Partililer “CHP İKİNCİ PARTİ AMA MİLLETVEKİLİ ÇIKARTABİLECEK SAYIDAN HAYLİ UZAK GÖRÜNÜYORLAR..” derken CHP’LİLER daha değişik düşünüyorlar ve “BU DEFA KARABÜK’TE MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAĞIZ..” diyorlar.
CHP GENEL BAŞKANI Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN gelişi CHP’NİN Milletvekili çıkartmasına büyük katkı yapacaktır kuşkusuz,ancak,yeterli sayı noktasına vardırabilir mi konuyu.
Bir CHP’Lİ kardeşimiz “MHP’LİLER BU KEZ BİZE OY VERSİN..” dedi.
Eğer öyle olursa CHP İLK KEZ MİLLETVEKİLİ çıkartabilirmiş..
CHP KESİMİ BU GELİŞMEYİ UMUTLA BEKLİYOR GİBİ..

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ SAYIN DURMUŞ YALÇIN’IN İŞYERİ ZİYARETÇİLERLE DOLUP TAŞIYOR VE SİYASET..
MHP Karabük Milletvekilliği 1 Kasım tarihine kadar sürecek olan Sayın DURMUŞ YALÇIN’IN işyeri bizim Büromuzun çaprazında kalıyor ve bakıyoruz ziyaretçi akını var.
ÇOK SAYIDA GELENİ/GİDENİ VAR Sayın DURMUŞ YALÇIN’IN.
Geçtiğimiz gün Sayın DURMUŞ YALÇIN’IN Bürosundan çıkan müşterek bir dostumuzla karşılaştık,kendisi emekli olduktan sonra ticaret yapan bir kardeşimiz.
“HAYIRDIR DURMUŞ BEYİ Mİ ZİYARET ETTİN..” dedik.
“ÇOK ESKİ BİR DOSTUMDUR.SIK/SIK ZİYARET EDERİM..” dedi “NASIL SİYASET YAPIYOR MU..?” diye sorduk “YOK SİYASET KONUŞMADIK.AMA HERHALDE BOŞTA DURMAZ..” falan gibi cevaplar verdi.
Sayın DURMUŞ YALÇIN köşesinde duruyor gibi.
Ancak gelini/gideni oldukça fazla..
Zaman/zaman gruplar halinde yemek gittiğine tanık oluyoruz ve Sayın DURMUŞ YALÇIN’IN konumu hayli enteresan Siyasete pek fazla girmediği söyleniyor,hatta hiç girmediğini iddia edenler bile var.
Ancak ;Siyasete bir kere girdiniz mi,çıkmanız hayli zorlaşır ve siz çıkmak istemeseniz bile insanlar sizi bırakmazlar Siyasete devamınız için görünmeyen bir duvar örerler etrafınıza.
Bu Sayın DURMUŞ YALÇIN içinde geçerli mi acaba..?

MERAK ETTİĞİMİZ SAADET PARTİSİ İLE HDP’NİN KAÇ OY ALACAKLARI VE EMNİYETİN YAPTIĞI OPERASYONLAR..
Haftaya bugün SAADET PARTİSİ’NİN kaç oy aldığını merakla öğrenmeye çalışacağız,zira,SAADET Partililer “BİZE SEÇİLECEK OYU VERİN.ÜYKENİN BARAJ DİYE BİR SORUNU YOK..” diyorlar.
Seçilecek kadar oy alınması halinde O SİYASİ PARTİ Ülke BARAJINI aşamasa bile,O SEÇİM BÖLGESİNİN ADAYI SEÇİLMİŞ sayılır görüşünde SAADET Partililer.
Bilindiği gibi SP Genel Başkanı Prof.Dr.Sayın MUSTAFA KAMALAK bu Ülkenin yetiştirdiği çok önemli bir Hukukçu olarak bilinir ve bu anlamda kendisi BİR ADAY SEÇİLECEK OYU ALIRSA,PARTİSİ BARAJI AŞAMASA DA SORUN DEĞİL diyorsa,bir bildiği vardır.
Öte yandan HDP KAÇ OY ALACAK merak ediyoruz.
7 HAZİRAN Genel Seçiminden 1578 oy almıştı HDP ve bu seçimde 1578 Oyu aşabilecek mi,aşabileceği noktasında çok iddialı görüşler dile getiren insanlar var,özellikle MEMUR KESİMİNDEN bu görüşler biraz daha sıkça,biraz daha fazla geliyor.
Öte yandan Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’nün,özellikle PKK’YA eleman temin edenlere yönelik operasyonları oldu Karabük’te bu operasyonlar sonucu tutuklanan isimler oldu.
Bir de İl Emniyet Müdürü Sayın SERHAT TEZSEVER bizi arayarak geçtiğimiz gün yazdığımız bir yazıya açıklık getirdi ve “ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KIZLARIMIZI TACİZ EDEN BİR KİŞİYİ BİRKAÇ GÜN ÖNCE BİZ YAKALAYIP ADALETE TESLİM ETTİK..” dedi.
Biz ne yazık ki geriden gelmişiz bu konuda..

“AĞACIN KURDU ÖZÜNDEN OLURMUŞ..” SİYASİ PARTİLERİN “ESAS MUHALİFLERİ KENDİ İÇLERİNDEN..” GALİBA..!!
“AĞACIN KURDU,KENDİ ÖZÜNDEN OLURMUŞ..” şeklinde bir deyim vardır,buradan yola çıktığınızda da “SİYASİ PARTİLERİN ESAS MUHALİFİ KENDİ İÇİNDE OLUYOR GALİBA..” noktasına gelmek mümkün.
AK Parti dahil-hatta en ileri seviyede-hemen her Parti’nin samimi sempatizanları “KENDİ İÇLERİNDEN GELEN BAZI ÇALIŞMALARDAN..” fevkalade mutsuzlar..
Üç güçlü parti bunlardan yakınıyor..
Bu seçim dikkat ediyoruz,KENDİ İÇİNDEN EN AZ YAKINAN PARTİ CHP ve geçmiş seçimlerde bu konuda en ileri yakınmalar CHP çevrelerinden gelir ve “BİZDEN MHP’YE-AK PARTİ’YE OY KAYIYOR..” dertlenmeleri olurdu.
Bu dertlenmeler CHP’DE minimize oldu.
Ama AK Parti içinde,MHP içinde “ŞU/ŞU İSİMLERİN PARTİ ALEYHİNE ÇALIŞIYOR..” şeklinde çok önemli görüşler dile getiriliyor ve bunun hesabı için “2 KASIM TARİHİNDEN SONRASINA..” adeta randevu veriliyor..
“HESABI 2 KASIM SONRASI GÖRÜLÜR..” deniliyor..
Tabii “HESABI GÖRECEK OLAN KADROLAR 2 KASIM SONRASINDA GÖREV BAŞINDA KALIRLARSA,HESABI GÖRÜRLER, AKSİ OLURSA,HESAP ŞAŞAR ELBET..” öyle değil midir,geçmişte öyle olmadı mı..?
“AĞACIN KURDU ÖZÜNDEN OLURMUŞ..”

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (14)
 • MHP İktidara koşuyor

  MHP tek başına iktidara koşuyor.285 yahutta 290 milletvekiliyle tek başına iktidar.Adem Kar bi zamanlar problemleri olan SOSYAL SİGORTANIN bağlı oldugu Bakan olur işler rahatlar reçeteler hemen ödenir.
  Yok vallaha içmedim kafam iyi deyil.
  Siz öyle sandınız
  MHP tek başına iktidara geliyor herkesin haberi olsun
  Siz palavra sanın isterseniz

 • NE İÇİN MHP

  MHP YE OY VERMEM İÇİN Bİ GEREKÇE SÖYLESENİZE.HAYIR VERMEM.HAYIRCI PARTİYE OYMU VERİLİR.RAFET VERGİLİ HERKESLE KAVGA EDİYOR OYMU VERİLİR.O İŞ BİTTİ.DEVLET BAHÇELİ GİTMEDİKTEN SONRA MHP YE OYMU VERİLİR.ADAM YAZMIŞ ŞİNDİYE KADAR CHP YE VERİYOMUŞTU ŞİNDİ MHP YE VERİCEKMİŞ.LAN ADAMA KARGALAR GERİSİYLE GÜLER BE.MHP BARAJIN ALTINDA KALINCA HEPİNİZİN AKLI BAŞINDA KALIR.MHP YE VERİLEN HER OY AKP YE VERİLMİŞ SAYILIR.

 • KARABÜKLÜ

  7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE VE ÖNCEKİ SEÇİMLERDE HER ZAMAN CHP YE VERDİM AMA BUSEFER ARTIK MHP MHP MHP DİYORUM………

 • Batan gemi……..

  “PARA KONUŞMA,ELBİSE YÜRÜME ÖĞRETİR ” atasözünde olduğu gibi,Akdenizde batan geminin paraları, karada,Karabük’te yüzüyor…..Şu değirmenin çarkına bakın siz…………..Adam ,kent meydanında……….

 • TOPLU KONUT………….

  KARABÜK SOĞAN TARLASI TOPLU KONUT İDARESİNDEN DUYURULUR……….”.Orman kenarında huzur soluyacağınız,eşsiz doğa ile başbaşa,kuş sesleriyle uyanacağınız,temiz hava koridorunda,şehre uzaklığı 15 km olan son 700 daire için siz emeklilerimizi 28 Ekim saat 11’de derneğimize bekliyoruz…….Şimdi ,bayram ziyaretinde Sayın Vergili ,sen 700 konut yap söz veriyorum senin heykelini kent meydanına yapacağım demişti…Israrla bu sözünü yerine getirmesini istiyoruz………Bu konutların aylık ödemeleri 250 tl olursa,memur zamlarına gelen artışlarla senede 2 defa fiat değerlendirmesi yapıldığını ve bu konutların 20 yılın sonunda tirilyon maliyet değerine ulaşacağını saygıdeğer emeklilerimize hatırlatmak isteriz….Öyle ucuz konut sevdasına kapılmayınız…..Bizleri mezarda tahsil etme yoluna sokmayınız………Kusura bakmayın seçim promosyonumuz,sıkıştırılmış proğramla bu kadar oldu……Bu şehrin caddelerinde ben her gün 3 tur atıyorum,kimin sayesinde olduğunu zannediyordunuz…….Emekliye toplu konutu biz yaparız,heykelim dikilecek Karabük’e…….” BU HALK SENİN HEYKELİNİ HER GÜN PARLATIR DA PARLATIR,SENİ KENDİNİ BİLMEZ İKTİDAR YALAKASI SENİ………….

 • akpli

  chp bir akp bir olur bi akpli olarak yazıyoruım tablo bu

 • DURUM ANALİZİ

  Herhangi bir siyasi partiyi tutmak, kötülemek için kitap meselesini yazmadım. Seçimin yaklaştığı şu günler de kimsenin benim yazımdan etkilenmesini istemem. Tarihin birinde ihaleyi ben alacağım demişti. Birisi..Ben de ihale kanunu var. Sen nasıl alıyorsun,onun şartlar var demiştim. Hocam sen müfettişsin. İhaleye girilmez alınır. Bunu bile bilmiyorsun demişti. Biz yasaları var sanıyorduk. Bir yıl sonra adam ihaleyi aldı. İşte bizim kaderimiz..Siyaset çamura benzer. İçine girersen mutlaka üzerine sıçrayan olur. İzi kalır

 • inşallah

  İnşallah Ak parti 2-0 olur.hatta akp 1 chp 1 e bile olsun. yeter ki o battı çıktıyı doğru durust bir yere bile yapamayan Durmus Yalcın gibi değerli abileri yarı yolda bırakan o adamın partisinden milletvekili çıkmasın.
  Son derece saygısız ve siyası uslubu düşüren bir kişilik.Sevilmiyorsun artık

 • KARABÜKLÜ

  KARABÜKTE SEÇİM SONUCU MHP 1 AKP 1 OLUR.ŞU ANKİ TABLO BU , AMA CHP 1 AKP1 OLURSADA ÇOK SÜPRİZ OLMAZ.AKP 2-0 İMKANSIZ KİMSE KENDİNİ BUĞDAY AMBARINDA ZANNETMESİN. ANLAYAN ANLADI..KARABÜK İÇİN HAYIRLI OLUR İNŞAALLAH………

 • SSK YA DARBE VURANLAR

  MUHTEREM RAMAZAN AYDEMİR BİLADERİM SEN ESAS SİGORTAYA REÇETE DARBESİ VURUP SON DAKKADA YAKAYI KURTARANLARDAN BAHSET.BUNLARIN AHLAKİ ZAAFLARI PARA ZAAFLARI İLERLEYEN GÜNLERDE BU MEMLEKETİN BAŞINA NELER GETİRİR.O KİTAP İŞİ YANLIŞ ESKİDEN 980 LİRA OLAN O KİTAPLAR PAZARLIKLA 450 LİRAYA ZOR İNDİRİLDİ.150 LİRA OLAN BİR TEK YABANCI DİL KİTABI O KİTAPLAR DAHA ÖNCE ÖĞRENCİYE 980 LİRADAN SATILIYORDU.

 • Ramazan AYDEMİR

  İnternet ortamında okuduğum kadarı ile 150 lira değerindeki kitapların birileri aracılığı ile 450 liraya üniversite öğrencilerine satıldığı, milyarlarca lira kazandırıldığı yazıldı.Bir parti yandaşına yapıldığı iddia edildi Bu doğru ise çok vahim. Kabul edilebilir bir durum değil, yalan yazıldı ise ahlaki değil, Doğru ise islami açıdan söylüyorum buna sebep olanlar, yalan ise haberi yapanlar ahlaktan söz etmesinler. Çünkü İslam dini ahlak üzerine kurulmuştur.

 • İHTİRASININ HESABINI ÖDEYECEKSİN…

  ORTAYA KOYDUĞU İLKELERİ İLE VARLIK NEDENİ MEVCUT İKTİDARA VE ONUN TEMSİLCİLERİNE KARŞI MÜCADELE ETME ANLAYIŞINDA BULUNAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ ,AKP İKTİDARININ 2. ADAMI MEHMET ALİ ŞAHİNİ ELEŞTİRMEKTEN KORKUYORMUŞ…..KİM DİYOR BU SAÇMA İDDİAYI ??????? YEREL SEÇİMLE GENEL SEÇİMİ KARIŞTIRAN,KARABÜK BELEDİYESİNİN BİR KAMU KURULUŞU OLDUĞUNU UNUTARAK ,KENDİ KİŞİSEL İHTİRASLARINA BELEDİYEYİ ALET EDEN,KENDİ MİLLETVEKİLLERİNİ ÇANTA GİBİ İKİNCİ,ÜÇÜNCÜ PLANA ALARAK MİNİ TEMEL ATMA VE ÇOCUK PARKI AÇILIŞLARINDA UVERTÜR SANATÇILAR GİBİ DOLAŞTIRAN “KÖPRÜLÜ VERGİLİ PAŞA”……….2 KASIM VE SONRASI BELEDİYE AÇILIŞ VE TEMEL ATMA PROĞRAMLARINIZI DA HALKA AÇIKLASAYDINIZ DA BİZLER DE BİR GÖRSEYDİK….SAHİ SİZ 7 HAZİRANDA BEN DURMUŞ YALÇININ HERŞEYİNE KEFİLİM DEMEMİŞ MİYDİNİZ?????? NE OLDU DA 1 KASIM SEÇİMLERİNDE ÜSTÜNÜ ÇİZİVERDİNİZ??????? ÖTE YANDAN CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN KARABÜK BELEDİYESİNE GELDİĞİNDE DÜZDÜĞÜNÜZ METİYELERİNİ AŞIK ATIŞMALARINDA BİLE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİLDİ……YOKSA TAYYİPLE BİR GİZLİ PAZARLIĞINIZ MI VAR???????? AÇIKLAYIN SAYIN VERGİLİ……”GÖLGE ETME BAŞKA İSHAN İSTEMEZ…..”

 • ÖNCE TÜRKİYE…

  Bir şeye yürekten inanıyorum…Bu,son kullanma tarihi dolan ilaç misali ,1 KASIMDA çöp olacak iktidarın batışı,umudun ,barışın yeşerdiği, özgür,tam bağımsız bir TÜRKİYE’nin doğuşu olacaktır…….

 • BİR DÖNEM BİTİYOR…..

  ….Lale Devri örneğinde olduğu gibi parlayan bir yıldızın,önce duraklama,gerileme ve sonunda da parçalanma sürecine tanık olmuş bir tarihimizin yakın döneminde ise ANAP ve devamı olduklarını söyledikleri AKP, oyunun son perdesini sahnelemektedir…İhtiraslarına yenik düşen lider sultasının kendi partilerini bitirirken ortaya koydukları siyasal denklem artık çökmüş,iflas etmiştir…Arap Baharıyla orta -doğunun fenomeni Tayyip artık çizilen karizmasıyla iç ve dış politikadaki desteğini kaybetmiş,ülkemizi orta-doğunun kin,nefret,savaş,kan gölü coğrafyasına taşıması ise bardağı taşıran en son hamlesi olmuştur….420 milyar dolarlık dış borç stoğu ile dolar kurundaki şu %30’luk son artış,yani 135 milyarTL’lik ek yük getiriyor oluşu ise,tıkanan ekonominin ve siyasetin en belirgin fotoğrafı olmuştur……Ekonomideki ve siyasetteki bu başarısızlıktır ki Türkiye’nin iç ve dış politikasını dünyada zora sokmuş,telafisi mümkün olmayan hatalar zinciri ise cumhuriyetin tüm kazanımlarını,elde ettiği prestiji zedelemiştir…..7 Haziran seçimleriyle erime başlamış,durdurulamaz hale gelmiştir…İşte ortaya çıkan bu panik, hatalar zincirini ard arda getirmekte , ülkemizdeki kaosu körükleyen bir durumun ortaya çıkması sonucunu doğurmuştur…….İktidar hırsına yenik düşen AKP bu süreçte terörü,baskıyı, tüm şiddetiyle körüklemekte olması ise faşizmin tüm enstrümanlarını da kullanmaktan çekinmediğini göstermektedir…..Tüm bu olumsuzluklara dur deme adına 1Kasımda sandığa giderek ,ülkemizin geleceğinde söz-karar ve yetki sahibi olma adına ÖNCE İNSAN,ÖNCE BİRLİK ve ÖNCE TÜRKİYE için YAŞANACAK BİR TÜRKİYE İÇİN sandığa gidelim…….Saygılarımla…


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  22 +30 54
 2. Fenerbahçe

  21 +28 45
 3. Başakşehir

  21 +11 40
 4. Beşiktaş

  21 +15 39
 5. Adana Demir

  21 +18 38
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  22 +5 38
 8. Kayserispor

  21 +4 32
 9. Konyaspor

  21 +2 27
 10. Karagümrük

  21 +3 26
 11. Gaziantep FK

  22 +1 25
 12. Alanyaspor

  22 -8 25
 13. Sivasspor

  22 -5 24
 14. Antalyaspor

  21 -8 24
 15. Hatayspor

  21 -19 23
 16. MKE Ankaragücü

  21 -9 22
 17. Kasımpaşa

  22 -14 22
 18. Giresunspor

  21 -18 21
 19. İstanbulspor

  22 -22 21
 20. Ümraniyespor

  21 -14 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.