Her Telden (27.Nisan.2015)

Her Telden (27.Nisan.2015)

Yayın: 27.04.2015 08:33
Paylaş:
A+ A-

SAYIN SEDAT NAMAL İLE SAYIN TİMURÇİN SAYLAR TARAFINDAN GÜNDEM YAPILAN ESKİPAZAR/İSMETPAŞA OLAYI..
Şu an AK Parti Milletvekili Adayı olan Sayın SEDAT NAMAL’IN,TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı VE tso Meclis Başkanı ve AK Parti İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR tarafından gündeme getirilen DEV BİR YATIRIM VAR.
ESKİPAZAR/İsmetpaşa Bölgesi’ne İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ Bölgesi yatırımı ve bu yatırım gerçekleştiğinde BİNLERCE belki çok daha fazla ONBİNLERCE insan çalışacak orada.
Bazı insanlar BAZI ŞEYLERİ HATIRLAMAYABİLİR.
Ancak biz yapılanı,iyi olanı hatırlarız,hiç unutmayız..!!
Sayın SEDAT NAMAL ile Sayın TİMURÇİN SAYLAR,bu konuda ENDÜSTRİ Bölgesi olarak yola çıktılar,ENDÜSTRİ Bölgesi,SERBEST Bölge olarak yola çıktılar..
Sonra bakıldı ki,gerek ENDÜSTRİ Bölgesi,gerekse SERBEST Bölge fazla verimli olmayacak,İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ olayına dönüldü..
METAL/MAKİNE İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ..
Böyle olunca da BİR DİZİ TEŞVİK peşinden gelecek.
Yüzlerce,binlerce,belki onbinlerce insana İŞ/AŞ/GEÇİM KAPISI olarak hizmet verecek bu İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ Bölgesi ve Sayın SEDAT NAMAL’IN TSO Yönetim Kurulu Başkanı olarak başlattığı bu konuyu şu an TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın TUNCAY ÖZCAN izliyor.
Bu konu gerçekten çok/çok önemli..
İŞ/AŞ/EKMEK/GEÇİM KAPISI OLACAK BURASI..

“150 REVİZE HASTANE BLOKU İÇİN HENÜZ YER SORUNU ÇÖZÜLMEDİ..” AMA,İSMETPAŞA’DA ÇOK MESAFE ALINDI..
AK Parti Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ tarafından bize yapılan açıklama da yer alan “150 YATAKLI REVİZE HASTANE BLOKU İÇİ..” henüz YER SORUNU ÇÖZÜLEMEDİĞİ için ihale falan yapılamıyor..
“YER SORUNU NE YAZIK Kİ ÇÖZÜLEMEDİ..
Buna karşılık Sayın SEDAT NAMAL’IN TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı,Sayın TİMURÇİN SAYLAR’IN TSO Meclis Başkanlığı noktasında GÜNDEME GETİRDİKLERİ DEV BİR YATIRIM gerçekleşme aşamasına girdi.
İSMETPAŞA İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ olay süratle ilerliyor ve hem vakit noktasında,hem nakit noktasında sıkıntı çıkmasın diye BU YATIRIM ETAP/ETAP yapılacak/yaptırılacak..
İLK ETAP 4 MİLYON 600 BİN METREKARE OLACAK.
Karabük ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRÜ Sayın CANER ÖZCAN bu konuyu hem çok iyi biliyor,hem izliyor ve aldığı talimatlar noktasında ANKARA’DA ilgili Genel Müdürlüklerde adım/adım izliyor olayı..
150 YATAKLI HASTANE YERİNİ KİM İZLİYOR..?
İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ Bölgesi olayında çok ciddi mesafeler alındı,Sayın SEDAT NAMAL ile Sayın TİMURÇİN SAYLAR bu konunun peşini bırakmadılar,onlarda işi yakından takip ediyorlar.
DEV BİR YATIRIM SÜRATLE SONUCA GİDİYOR..

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAFET VERGİLİ,ÖYLE AÇIKLAMALAR YAPIYOR Kİ,GÜNDEM BİRDEN SARSILIYOR
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ Siyaseti çok iyi biliyor ve yapıyor,7 Haziran Genel Seçimi için MHP Adayları Sayın DURMUŞ YALÇIN ile Sayın AYHAN AKBAŞ’A müthiş destek veriyor.
Sayın RAFET VERGİLİ’NİN yaptığı açıklamalar bir anda KARABÜK’ÜN GÜNDEMİ oluyor ve “HASTANELER..” dedi,Karabük insanı halen “HASTANELERİ KONUŞUYOR/TARTIŞIYOR..” toplumsal kesimler adeta bu işe kilitlendiler.
Sayın RAFET VERGİLİ,yaptığı bir açıklama ile “BEN MARZİNC ŞİRKETİNE ORTAK DEĞİLİM,O ŞİRKET İLE HİÇBİR TİCARİ BAĞIM YOK..” dedi,bu konuda bir anda gündem oldu ve tartışılıyor.
GAZETEMİZ İNTERNET SAYFASI YORUMLARINA BAKIN..
Nasıl tartışıldığını görürsünüz.
Sayın RAFET VERGİLİ,gittikçe HEDEFİNİ BÜYÜTÜYOR ve bu anlamda “YAPACAĞIM HİZMETLERİ ENGELLİYORLAR..” diyerek AK Parti TÜZEL KİŞİLİĞİNE ve AK Parti’nin EN ETKİLİ SİYASETÇİLERİNE yöneliyor.
Henüz bu iddialarını İSİMLENDİRMEDİ,İSİM VERMEDEN bir dizi eleştiri getiriyor,ama,kısa süre sonra GÖLGE BOKSU yapmayı bırakıp daha spesifik konuşmalara başlayacak gibi görünüyor.
Sayın VERGİLİ her açıklaması ile gündeme oturuyor..
Karabük gündemini gerçekten sarsıyor..

SAYIN RAFET VERGİLİ “MARZİNC EĞER BİRKAÇ MİLYON DOLAR HARCAMADAN KAÇINMASAYDI..” GÖRÜŞÜNDE..
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ Sanayi yatırımlarını,fabrika kurmayı/çalıştırmayı/sanayi teknolojisini,çok iyi bilen bir insan ve bu alanda UZMAN OLMUŞ bir isim.
23 Nisan günü kendisi ile sohbet ettik.
Gazeteci kardeşlerimizden bazıları da vardı.
Konu MARZİNC olayına geldi ve biz kendisine “BAŞKAN,İLK KURULUŞ AŞAMASINDA SİZDE PEK SOĞUK BAKMIYORDUNUZ..” dedik, “EVET BAKMIYORDUM,BUNLAR BİRKAÇ MİLYON DOLAR AZ HARCAMA YAPMAYI YEĞLEDİLER..” dedi.
Sonra çok önemli teknik bilgiler verdi.
“BU FABRİKALARIN ÇEVREYE HİÇBİR OLUMSUZ ETKİSİ YOKTUR.AMA GEREKLİ TEKNOLOJİYİ KULLANMANIZ GEREK..” diyerek “MARZİNC O TEKNOLOJİYİ TAM ANLAMI İLE KURMADAN ÇALIŞTIRILMAYA BAŞLANDI..” dedi.
“BU TESİSLER AVRUPA’DA MAHALLE İÇLERİNDE,MESKUN MAHALLERDE KURULUDUR.AMA ADAMLAR HARCAMADAN ÇEKİNMEZLER,HER TÜRLÜ ÖNLEMLERİNİ ALIRLAR,EN İLERİ TEKNOLOJİYİ KULLANIRLAR..” bilgilerini verdi.
“BENİM HİÇBİR ZAMAN MARZİNC İLE ORTAKLIĞIM,TİCARİ İLİŞKİM OLMADI..” diyerek net ifadeler kullandı ve isteyenler bunu istedikleri yerlerden öğrenebilirler şeklinde de iddialı görüşler dile getirdi.
Sayın VERGİLİ,bir konuştu MARZİNC YENİDEN gündem oldu..
İnsanlar MARZİNC’E karşı çok duyarlı davranıyorlar.
OLUMSUZ bir duyarlılık var..!!

CHP ADAYLARI SAYIN CEVDET AKAY VE SAYIN MUSTAFA AKAY “VİTES BÜYÜTTÜLER..” ve ÇARŞI/PAZAR GEZİYORLAR
CHP Bu seçim sürecini “SINIRLI BİR SİYASİ ÇALIŞMA İZLEYEREK..”,çok değişik bir SEÇİM STRATEJİSİ uygulayarak yürütecek gibi görünüyor..
FAZLA TANTANALI/GÜRÜLTÜLÜ bir SEÇİM KAMPANYASI yapmayacak CHP’LİLER bunun yerine “KALİTELİ ADAYLAR ALGISI..” üzerinden bir SEÇİM KAMPANYASI yürütülecek gibi görünüyor.
Toplumda bir algı yaratılıyor ve “CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ÇOK KALİTELİ İSİMLER..” şeklinde bil algı veriliyor,gördüğümüz kadarı ile tutuyor da..
“BEN HENÜZ TANIMADIM AMA CHP ADAYLARI ÇOK KALİTELİ İSİMLERMİŞ..” yolunda dile getirilen ifadeleri çok duydum ve işin en ilginç yanı,bu görüşü varoşlarda yaşayan insanların dile getirmesi.
DEMEK BİR ALGI YARATMA ÇALIŞMALARI VAR..
CHP Bunu yaparken,ÇARŞI/PAZAR gezmelerini de ihmal etmiyor..
KALABALIKLARA GİRİYORLAR,kendilerini tanıtıyorlar.

AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI SAYIN TİMURÇİN SAYLAR “SEÇMEN KADİRBİLİR DAVRANACAKTIR,YİNE 2-0 OLUR..”
AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR 7 Haziran Genel Seçiminde,”KARABÜK’TE SEÇİMİ 2-0 ALACAKLARINI..” ileri sürerek “BİZİM SEÇMENİMİZ KADİRBİLİR DAVRANIR.GETİRDİĞİMİZ HİZMETLERİ İNKAR ETMEZ..” dedi.
Sayın TİMURÇİN SAYLAR Seçimlerden umutlu..
Ancak,şurası net biçimde görülüyor ki “AK PARTİ KARABÜK’TE ESKİ HAVASININ,HEYECANININ ÇOK AMA ÇOK UZAĞINDA..” ve MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DA sanıyoruz bunun farkındalar.
ÇALIŞMALARI YAVAŞ GİTTİĞİNDEN ŞİKAYETLER OLUYORMUŞ ve bu nokta da belirli bir kesim şikayet edip zamanı gelince hesap soracaklarını söylerken,belirli bir kesim ise çalışanların moralini yükseltmek için gayret gösteriyorlarmış.
Sayın TİMURÇİN SAYLAR ile Sayın SEDAT NAMAL ilk zamanlar “YÜZDE 78 OY İLE SEÇİMİ 2-0 ALACAĞIZ..” yolunda görüşler dile getiriyorlardı,ancak,insanlarda ki şevk,heyecan,azim noktasını görünce olayı “2-0 ALACAĞIZ..” noktasına taşıdılar..
Cumartesi günü bir kardeşimizin işyerin yaşanan bir olay gerçekten dikkatimizi çekti ve kurulduğundan bu yapan AK Parti içinde olan bir bayan kardeşimiz çok ilginç görüşler dile getiriyordu.
En sonunda “ŞU AN KARARSIZIM,KİME OY VERECEĞİME KARAR VERMEDİM..” noktasına kadar gelmiş,bize göre eski arkadaş ve birlikte seçim çalışmalarına katıldığı arkadaşlarına ayıp olmasında diye böyle konuştu.
KİME OY VERECEĞİNİ ÇOKTAN TESPİT ETMİŞTİR.
AK Parti 2-0 yapabilir ve bunun en belirleyici özelliği CHP ile MHP’NİN sıkı bir çalışma yaparak SEÇİMLERE ASILMALARI olur,şu an bö ortam var,CHP’DE,MHP’DE Seçimlere asılıyorlar..
Ancak oylarında düşme olacağı beklentisi çok fazla..

KARDEMİR KARABÜKSPOR,SİYASETE KONU EDİLECEK Mİ VE SAYIN ŞEFİK DİZDAR’IN KULÜP BAŞKANLIĞI KONUSU..
7 HAZİRAN Genel Seçimleri için SİYASİ KAMPANYALAN sürüyor/sürdürülüyor ve çok çarpıcı açıklamalar yapılıyor,iddialar öne sürülüyor,hep birlikte izliyoruz.
KARDEMİR KARABÜKSPOR Karabük’ün ortak değeri.
Dileriz KARDEMİR KARABÜKSPOR Siyasete konu olmaz.
Ancak,öyle sanıyoruz ve öyle duyumlar alıyoruz ki,KARDEMİR KARABÜKSPOR Sayın ŞEFİK DİZDAR’IN Başkan Adaylığı olayından ötürü SİYASETE KONU edilecek.
DİLERİZ EDİLMEZ.
İnşallah edilmez,zira,KARDEMİR KARABÜKSPOR Karabük’ün ortak değeridir,gönül veren yüzbinlerce insanın içinde her SİYASİ GÖRÜŞTEN insan vardır.
Sayın ŞEFİK DİZDAR,KARDEMİR KARABÜKSPOR’A hizmet vermiş,emeği geçmiş,bu Kulübün sevdalısı bir insandır ve Kulübe Başkan olarak hizmet vermek amacı ile ismi geçmiştir.
Sonra çekilmiştir.
Veya çekilmesi için çok ağır baskılar yapılmıştır..
KARDEMİR KARABÜKSPOR Siyasete konu edilecek mi..?
En içten deliğimiz,BU İŞLERE BULAŞTIRILMAMASI Kulübün..

KARABÜK SEÇMENİ,PROF.DR.SAYIN BURHANETTİN UYSAL’I UNUTMAMIŞ VE İNSANLAR MÜTHİŞ ÜZÜNTÜLÜ,KIRGIN..
Karabük seçmeni Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN Milletvekili Adaylığına şartlanmış sanki,Sayın UYSAL’IN Aday yapılmayışı müthiş bir travma yaratmış.
Geçtiğimiz Cuma günü AKBANK’IN önünde oturmuş,sohbet ediyorduk,Sayın BURHANETTİN UYSAL geçiyordu,yanımıza uğradı bir süre sohbet ettik,yanımız biranda kalabalıklaştı.
Yanımızdan geçen insanlar BURHANETTİN HOCAYA selam vermek için yarıştılar desek yeridir,geçen bayanlar HOCAYI birbirlerine gösteriyorlardı.
BURHANETTİN HOCANIN YANINA GELENLER,selam verenler ÜZÜNTÜLERİNİ DİLE GETİRENLERDEN dolayı sohbetimizi zaman /zaman sıkıntıya girdi desek yeridir.
KARABÜK İNSANI KADİRBİLİR bir yapıdadır ve Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN yaptıklarını,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NE ve KARABÜK’E KAZANDIRDIKLARINI unutmamış.
Sayın UYSAL’IN bir burukluğu var elbet.
Kimse yanlış anlamasın,burukluğu SEÇİLMEMESİNDEN kaynaklanmış “KARABÜK’E UYGULANACAK BİRÇOK PROJENİN TAKİP EDİLEMEYECEK,GÜNDEME GETİRİLEMEYECEK OLMASINDAN VE KARABÜK’ÜN KAYBETMESİNDEN..” kaynaklanıyor..
“KARABÜK KAYBEDECEK BUNDAN KORKUYORUM..” diyor..

KARABÜK BELEDİYESİ “İLLER BANKASI KREDİSİ..” İLE “TCDD ARSALARI İÇİN YAPILAN PROTOKOL..” ENGELLEME Mİ..?
Geçtiğimiz 23 nisan günü Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ ile Karabük Belediyesi’nde bir süre oturduk sohbet etti ve diğer konuklarına olduğu gibi bize de ikramda bulundu.
Sayın VERGİLİ hayli dertli..
“İLLER BANKASI’NDAN PARA İSTEDİM.GEREKLİ HERŞEY HAZIR.YÜZDE/YÜZ HAKKIMIZ OLAN PARAYI VERMİYORLAR VE BİRYERLERDEN ENGELLENİYOR..” iddialarını dile getirdi.
“TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE KENTİN İÇİNDE Kİ ARSALARIN PROTOKOLÜNÜ İMZALADIK.YERLERİ BİR TÜRLÜ DEVRETMİYORLAR.BİR YERDENDEN ENGELLENİYOR..” iddialarını dile getiriyor..
“BU KONULARI AÇIKLAYACAĞIM..” diyor.
“BENİM ETRAFINDA HİÇ KİMSENİN OLMADIĞI VE ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ DÖVİZ TASARRUFU SAĞLIYACAK KURUP FAALİYETE BAŞLADIĞIM FABRİKAMI ENGELLEDİLER.KİMSEYE BİRŞEY SÖYLEMEDİM.O BENİM KİŞİSEL MESELEMDİ..” diyor..
Sonra da “BURADA,MESELE BENİM KİŞİSEL MESELEM DEĞİL.KARABÜK İNSANININ MESELESİ,KARABÜK İNSANINI ÇIKARI.BUNLARI AÇIKLAYACAĞIM.KARABÜK İNSANI ADINA GEREKİRSE KIYAMETİ KOPARTACAĞIM..” diyor..
Sayın RAFET VERGİLİ bu işlere çok mu çok hırslanmış..
“KARABÜK YAŞAYANLARINI KİMSEYE EZDİRMEM..” diyor.

9 kişi görüş bildirdi

 1. Marzinc

  Sayın Gölbek, çok değil 1 yıl önce Ticaret Odası Başkanı olan Sn.Namal ile, Milletvekili olan Sn. Osman Kahveci’nin birbirlerine laf söylemelerinin sebebi neydi bunu neden yazmıyorsunuz? Marzinc şirketinin nakliye işlerini kim yapıyor bunu neden yazmıyorsunuz? Millet diline dolamış yok Rafet Vergili’nin ortaklığı varmış vs. miş. Nakliye işlerini yapan kişi delikanlı gibi çıkıp ben yapıyorum diyebilecekmi çok merak ediyorum? Bu bir erdemlik olur. Hodri meydan. Çıksın açıklasın.

 2. Adnan

  Rafet bey düzgün siyasetçı.Ancak son dönemde fazlaca mazaretler üretmeye başladı.Oynamaya gönlü olmayanların tavrınını sergiliyor.Yerim dar yeğnim dar der gibi.Sen Karabükte siyaset yapmaya çıktığında her türlü muhalefeti göze alarak çıktın ve halkta sana gerekli desteği güçlü bir iktidar partisine rağmen verdi.Bundan sonra mazeret üretmek olmaz.halktan aldığın destekle yürümeğe devam edeceksin.
  Aksi durumda mazeret üretme yolu deniz tükendi benden buraya kadar demektir.Bu da bir belediye başkanına yakışmaz.
  Ak Parti aday tanıtım toplantısında fotoğraf karesinde olanlardan çok olmayanlar dikkatimizi çekti.Saylar başkan selefiniz Ömer ayar Burhanettin hoca fotoğraf karesinde yer almıyor.Yönetimde husumet olmaz.

 3. taraftar

  siyasiler karabük spora yönetici öneriyordu. ulusal gazetelerde çıkan rezilliklere hiç sesleri çıkmıyor. emekçinin parasını harcamak kolay tabi. elbet birgün bunların hesabı bu yönetiicilere sorulur. karabük spor babasının şirketi değil.

 4. YÜKSEK FIRIN

  kardemir de herşey fadıl beyin dönemindeki gibi devam ediyor. fadıl bey niye gitti doğrusu anlamak zor. kardemirin 1 yıl önceki açıklamalarına lütfen bakın.. yatırımlar bitti ve 3 milyon ton çekiyordu….yatırımlarda en fazla aksama haddehanede …. ray çekiminde bi ilerleme var mı? yeterki birilerinin ağzı laf yapsın. rakamlara bakmaya gerek yok. kim değişirse değişsin benim verimim ne olursa olsun kimse bana bişey yapamaz diyenler haklı çıktı.kafası değil çenesi çalışanlar el üstünde tutuluyor.

 5. böylemi olmalı

  Yüksek Fırın rumuzuyla yazan kardeşim; son derece haklısın ancak hiçbir soruna yanıt,hiçbir eleştirine karşılık bulamazsın.zaten herkes kardemirde işlerin nasıl yürüdüğünü iyi biliyor.sen sadece malumun ilanını yapmışsın.Çenesi kuvvetli olan,takla atmayı iyi beceren bu kardemire girer emekli olur,hatta ikinci emekliliği hakeder.ama yanlışa yanlış diyebilen, gerektiğinde genel müdür,genel müdür yardımcılarıyla doğru bildikleri adına ters düşmeyi göze alanlar burda durmaz,bu tür müdürler birilerinin hoşuna gitmez. 4 sene bu şirket lafonten fadıl masallarıyla uyutuldu.3 milyon tona çıkılacaktı,personel rejimi düzene sokulacaktı,özel sektör mantığı yerleştirilecekti, piyasanın talep ettiği kaliteli çelik yapılacaktı.cek-cak,cek-cak 4-5 sene ot biçildi,çimen serildi,bina yıkıldı,bina yapıldı.Bunları yapmayı osman kılavuz bilmiyormuydu. O bir kuruşun hesabını yaptı, önemli yatırımları planladı,bir kısmını yaptı,bir kısmına ömrü yetmedi, birileriyle ters düştü,birilerinin işine gelmez oldu.Adam gibi gitti. Şimdi kardemir dışarıdan nasıl görünüyor birşey diyemiyorum ama içeriden pek parlak görünmüyor.Verimler düşük,yatırımlar sıkıntılı,planlanan bazı yatırımlar gereksiz ve dövize endeksli,personel barışı sağlamak bir yana her geçen gün sıkıntı artıyor. Mutlu bir azınlık var; birkaç müdür ve birkaç başmüh. kakara kikiri, haha hihi ile 400 kişilik ünite yönetilmeye çalışılıyor.ahbap çavuş,eş dost komşu ilişkisi tavan yapmış. fadıl demirel zamanında direkten dönenler,yeni yönetimle sıkıntı yaşamamak için her türlü parande,salto atmakla meşguller.Onların tek işi genel müdürlük binasında boy göstermek.Ne işçisinin arasına girer,ne ünitelerini dolaşır.Uğur Bey sizden çok ümitliyiz,ne olur geç kalınmasın.Şu yalakalık kültürü bitirilsin.İş yapan gelsin.Bir daha 2000 li yıllara dönmek istemiyoruz.

 6. Helal Adanalı Celal

  Sayın Gölbek,Sedat Namal ve TİMURÇİN Saylar bildiğimiz adamlar.Tuncay Özcanda öyle.Bunların ne yapıp yapamıcanı en iyi biz biliriz kardeş.Neymiş Eskipazar İsmetpaşaya İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ kuracaklarmış.İyi kursunlar tam DEPREM HATTININ üstüne yatırımcı koşa koşa fabrika yapmaya gelir.Ya bir düşünsene Düzce OSB niye boş,Gerede OSB ye kim gitti,Çaycuma OSB,Bartın OSB ne durumda.
  BUNLAR İŞ YAPMIŞ GÖRÜNMEK İÇİN KENDİLERİNE İŞ ARIYOLAR.BU YATIRIM FİZİBİL Mİ DEYİL Mİ UMURLARINDA DEYİL.
  Millet bu ayakları dikkate almıyor artık.Başka makamdan şarkı bulsunlar

 7. kardemir karabükspor

  Eğer Karabükspor tartışılacaksa ÖMER AYAR açıklama yapmak zorunda kalır çünkü ŞEFİK DİZDARIN çekilmesinde AKP’NİN kesin parmağı olmuştu ve gece yarılarında Yolbulanın evinde neler döndünü açıklaması lazım.Orada ŞEFİK DİZDAR çektirildi Yolbulan hanedanının önü açıldı işin kısa süre TANER CANYURT götürdü sonrasında malum gelişmeler oldu ve işbilmezlerin göreve gelişinin önü açıldı.Oyuncak Karabükspor gerçek sahiplerine teslim edeldi,şimdide hem Karabükten koptu koparıldı hem küme düşme hattında hemde korkarız parasal olarak çok açılmış durumdadır.
  Siyaset bunlarıda konuşmalı tabi

 8. remıngton

  Ahmet bey artık kardemir le ilgili toplu sözleşme ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz kimsenin umrunda değil zaten sizde olmasanız siyaset bir adım öne çıkdı ama işçi de unutulmamalı kaynayan kazan gibi bir yer oldu iş yerleri sözleşmeli formenlerin sözleşmeli şeflerin müdürlerin egolarını tatmin ettiği bir yer artık burası alta kalan personel biçare kaldı sahada üretiyor ama ne hakettigi ücreti ne hakkı olan kadroyu alabilmiş vaad edilenlerin hiç biri gerçekleşmiyor ne işveren kanadından ne yetkili sendika tarafından sadece cengiz başkan var ama oda isdemir le meşgul zamanı yetersiz aslında çelik işçisi özledi genel başkanını sesini duymayalı 2 yıl geçdi başkan gelde yüzünü görelim gelde sesini duyalım başkan özledi çelik işçisi seni kurtar bizi şu sıkıntı yaratanlardan kurtar yoksullukdan zamanı gelmedimi sence kucaklaşmanın seni burda temsil edenler sözleşmeli formenlerin danışmanlığını yapıyorlar onların sözleşmelerini uzatmak için mesai harcıyorlar başkan gelde derleş çelik işçisiyle zamanı gelmedimi geç kalma çabuk gel başkan…

 9. Karabükspor

  Sayın Şefik Dizdar’ın adaylıktan çekilmesi için hangi siyasetçiler baskı yaptı peki? O zaman yapılanlar siyaset olmuyor da şimdi mi kulübe siyaset bulaşacakmış?
  O onun adamı, o kişi o partiden muhabbeti ile kulüp yönetilmez, en iyisini kim yapacaksa onlar gelsin a kişisi b kişisi c kişisi farketmez…
  Karabük’ün ortak bir değeri eriyor, bitiyor…Dikkatinize

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Bolu Mengen’de “7. Yöresel Giyim Kültür Şenliği” düzenlendi

Anadolu Ajansı
Yayın: 21.06.2024 08:15
Paylaş:
A+ A-

BOLU (AA) – Bolu'nun Mengen ilçesinde bu yıl 7'ncisi düzenlenen Yöresel Giyim Kültür Şenliği'ne çok sayıda vatandaş katıldı.

Mengen Yöresel Giyim Kültür Şenliği Düzenleme Komitesince Pazarköy köyünde organize edilen şenlik, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Açılış konuşmalarının ardından yöresel halk oyunları oynanan etkinlikte yöresel kıyafetlerini giyen vatandaşlar, davul ve klarnet ekibinin gösterisinin ardından müzik eşliğinde eğlendi.

Mengen'i en iyi temsil eden yöresel kıyafeti giyen kişinin belirlendiği yarışmada, en fazla alkışı alan Şaban Öztürk, “şenlik ağası” seçildi.

Davetlilere nohutlu pilav ve ayran ikram edilen şenlik, vatandaşların oyun havaları eşliğinde oynamalarıyla sona erdi.

Şenliğe, Mengen Belediye Başkanı Vural Turan da katıldı.