Her Telden (6 Mayıs 2021)

Her Telden (6 Mayıs 2021)

Yayın: 05.05.2021 20:37
Paylaş:
A+ A-

BİR KARABÜK ŞİRKETİ OLAN,MARMARA GERİ KAZANIM A.Ş. ( yani MARZİNC..) YÖNETİM KURULU,KARABÜK’E MADDİ KATKI NOKTASI VEE..
Bir Karabük Şirketi olan, Karabüklü yüzlerce gence iş,aş,sağlayan MARMARA GERİ KAZANIM Şirketi MARZİNC Karabük’e unutulmaz katkılar veriyor,hemen her alanda Karabük’ün yardımına koşuyor.
Bunu bir kenara yazın.
Son olarak Karabük TİCARET ve SANAYİ Odası İnşaatlarına ve KARABÜKSPOR’UN SGK Borç Yapılandırmasına katkı ve destek sağladı MARZİNC ,bu nokta da,biz bilgi almak için Genel Müdürü Sayın METİN ALTAN’I aradık,telefonumuza cevap alamadık,geri dönüşü de olmadı.
Başka arkadaşlar da aynı muamele ile karşılaşmışlar.
Dolayısı ile MARZİNC Yönetim Kurulu Başkanlığı ile MARZİNC Kurucu Ortakları noktasında bir karışıklık yaşamışız ve ÇELİK İHRACATÇILAR BİRLİĞİ Başkanı,aynı zamanda MARZİNC’İN 5 Kurucu ortağından birisinin Sahiplerinde Sayın ADNAN ARSLAN’I Yönetim Kurulu Başkanı olarak yazdık.
MUHATAPLARINDAN ve OKURLARIMIZDAN ÖZÜR DİLERİZ.
MARZİNC Yönetim Kurulu Başkanı Sayın HALUK ÖZCAN’DAN DA bu manada özür dileriz ve Sayın ADNAN ARSLAN MARZİNC Kurucusu olan İÇTAŞ Sahiplerinden,aynı zamanda ÇELİK İHRACATÇILAR BİRLİK Başkanı.
MARZİNC kısa bir gelecekte daha da büyüyecek,yeni tesisler kuracak..
Karabüklülere iş,aş ve katkı sunmaya devam edecek..

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KURUCU REKTÖRÜ PROF. DR. Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN VEFATI,KARABÜK’TE ÇOK DERİN BİR ÜZÜNTÜ YARATTI
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NİN Kurucu Rektörü ve AK Parti 26.Dönem Milletvekili Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN vefatı Karabük’te çok derin bir üzüntü yarattı.
İNSANLAR BİR YAKINLARI VEFAT ETMİŞÇESİNE ÜZÜLDÜLER İYİ Mİ..?
Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL,Karabük insanı ile böylesine özdeşleşmiş,insanlar,bir yakınlarını kaybetmiş gibi üzüldüler,gözyaşı döken o kadar çok insan vardı ki.
DEMEK YAPILAN HİZMETLER,KARŞILIKSIZ KALMIYOR.
Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’Nİ Kurdu,ve öylesine çağdaş,öylesine verimli bir hale getirdi ki,zaman/zaman TÜM ÜLKEYE ÖRNEK GÖSTERİLDİ..
Daha sonra SİYASETE ATILDI Sayın UYSAL..
Sayın UYSAL’IN VEFATI Karabük’ü,Karabüklüleri derinden sarstı doğrusu.
Gerçekten,anormal bir üzüntü oldu Karabük için..

SAFRANBOLU ŞOFÖRLER,OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI Sayın MEHMET DENİZ FERYAT EDİYOR ; “ÜYELERİMİZ MADDİ SIKINTI İÇERİSİNDE.”
Geçtiğimiz gün,Safranbolu Şoförler,Otomobilciler Odası Başkanı,değerli dostum,arkadaşım,kardeşim Sayın MEHMET DENİZ aradı ve Sayın DENİZ adeta feryat ediyor..
“ODAMIZ ÜYELERİ EKONOMİK AÇIDAN BİTTİ..” diyor Sayın DENİZ..
Buradan yola çıkarak,yeni uygulamaya konulacak olan “KOSGEB HIZLI DESTEK PROGRAMINA..” getiriyor sözü “BİZİM ESNAFIMIZA EN KÜÇÜK BİR KATKISI OLMAYACAK..” diyor.
KOSGEB HIZLI DESTEK Programı ile 30 bin 75 bin lira civarında ve 3 yıl ödemesiz faizsiz krediler verileceğine söyleyen Sayın MEHMET DENİZ bu kredilerin kendilerince kullanılma şansının olmadığına işaret ediyor.
“KARABÜK ÖZELİNDE,BU KREDİLERDEN ÇOK AZ YARARLANILIR..” diyor.
İstenen koşullara uygun çok az sayıda insan veya firma olur görüşünde..
Sayın MEHMET DENİZ Oda Üyesi esnafların PERİŞAN DURUMLARINDAN yakınıyor, “ÜYEMİZ KONUMUNDA Kİ İNSANLAR,ARAÇ SAHİPLERİ UZUN SÜREDİR CEPLERİNDE Kİ BİRİKİMLERİNDEN HARCIYORDU,O BİRİKİMLERDE BİTTİ.PERİŞAN DURUMDAYIZ..” diye özetliyor yaşananları..
“DEVLET BİZLERE DESTEK VERMELİ..” görüşünde..
Gerçi hemen her sektör aynı görüşü dile getiriyor da,HANİ NEREDE..?

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ, KURUCU REKTÖR PROF. DR. RAHMETLİ BURHANETTİN UYSAL DÖNEMİ Mİ,DAHA SONRA Kİ DÖNEM Mİ,DAHA İYİ,,?
Prof.Dr.BURHANETTİN UYSAL’IN vefatı,Karabük’te en azından bizim ömrümüzün hiçbir döneminde görmediğimiz bir üzüntünün yaşanmasına yol açtı.
BİZ KARABÜK’TE HİÇ BÖYLE BİR ÜZÜNTÜ YAŞAMADIK,GÖRMEDİK.
Karabük’ün neresine giderseniz/gidin,tanıyan/tanımayan herkes “ABİ HAKKATEN ÇOK ÜZÜLDÜM YA,REKTÖR HOCA VEFAT ETMİŞ DEĞİL Mİ..?” diyor..
Bunu söyleyenlerin,çok büyük bölümü ismini söylemiyor REKTÖR HOCA diyor,bir bölümü BURHANETTİN HOCA diyor,konunun tam bu noktasında ki ORTAKLAŞA his,BÜYÜK ÜZÜNTÜ oluyor.
KARABÜK’TE BİZ BUNU HİÇ GÖRMEDİK,YAŞAMADIK İYİ Mİ..?
Şimdi,insanların böylesine üzülmesini anlamak mümkün,Rahmetli BURHANETTİN UYSAL bu Kentin en zor zamanlarında KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Kurucu Rektörü olarak UNUTULMAZ HİZMETLER verdi.
HALK BU HİZMETLERİ ANLAMIŞ,ÖZÜMSEMİŞ,UNUTMUYOR,ve ÜZÜLÜYOR..
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ o dönem mi iyiydi,şimdi mi iyi NE DERSİNİZ..?

BİR KEZDE 15 MAYIS 1994 TARİHİNDE Kİ KARABÜKSPOR-ZEYTİNBURNUSPOR MAÇI SONRASINDA KARABÜK’Ü BÖYLE ÜZÜNTÜLÜ GÖRMÜŞTÜK
Prof.Dr.BURHANETTİN UYSAL’IN vefatı,Karabük’te çok büyük bir üzüntü yarattı,bizim ömrümüz Karabük’te geçti ve böylesine bir üzüntüyü hiç yaşamadığımızı söylüyoruz,gerçekten Karabük’ü hiç böyle üzüntülü görmemiştik doğrusu.
BİR KEZDE 15 MAYIS 1994 Tarihinde ki KARDEMİR KARABÜKSPOR-ZEYTİNBURNUSPOR maçından sonra KARABÜK BU ÜZÜNTÜYÜ YAŞAMIŞTI ve bunu hatırladık şimdi.
KARABÜKSPOR 2-1 YENİLDİ,son saniye golü ile küme düştü ve o zamanda KARABÜK BÖYLE BİR ÜZÜNTÜ YAŞAMIŞTI,Rahmetli BURHANETTİN HOCA aynı üzüntüyü yaşattı Karabük’e,hatta bir adım fazlasını yaşattı..
MEKANI CENNET OLSUN BURHANETTİN HOCANIN.
Çok büyük bir dostu kaybettik,hem bireysel,hem Karabük dostuydu

SAFRANBOLU ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ “AMAÇ DIŞI KULLANIMDAN,KESİLEN AĞAÇLARDAN..” SUÇ DUYURUSU ve TOKATLI MEZARLIĞI…
Safranbolu TOKATLI Köyü Mezarlığı konusu gündemde ki yerine koruyor,koruyor demek de biraz yanlış galiba,zira yerini TIRMANARAK koruyor ve ORMAN İŞLETME Müdürlüğü Cumhuriyet Savcılığı’na SUÇ DUYURUSUNDA bulunmuş.
HEM GEÇEN YIL BULUNMUŞ..
HEM DE BU YIL SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞ..
TOKATLI Köyü mezarlığının bulunduğu alanı ORMAN İŞLETME Müdürlüğü TAHSİS ETMİŞ ve gerek geçen yıl,gerekse yeniden,bu yıl,AMAÇ DIŞI KULLANIMDAN,KESİLEN AĞAÇLARDAN dolayı Cumhuriyet Savcılığına SUÇ DUYURUSUNDA bulunmuşlar..
Biliyorsunuz orman suçları çok hassas bir konu..
Gerçi ORMAN İŞLETME Müdürlüğü’nün geçen yıl yaptığı SUÇ DUYURUSUNDAN bir sonuç çıkmamış,ancak,bu yıl yapılan SUÇ DUYURUSU çok ses getirecektir kuşkusuz.
Bu arada,olayın SİYASET KURUMU’NUN gündemine,geçte olsa gelmiş olması hayli sevindirici,Siyasetin bir kanadı,diğer kanadını suçluyor mu ve suçlamakta haklı mı/haksız mı..?
SÜREÇ İÇERİSİNDE BUNLAR GÖRÜLECEK/YAŞANACAK..!!
Safranbolu ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞ..
Hem GEÇTİĞİMİZ YIL,hem de bu yıl, SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞ..

MARZİNC BAZI SORUNLARINI AŞTIKTAN SONRA,YENİ YATIRIMLARLA YOLUNA DEVAM EDECEK VE KARABÜK’E HER ALANDA KATKI VERİYOR
MARZİNC Resmi Birimlerin açıklamalarına göre EN KÜÇÜK BİÇİMDE ÇEVRE KİRLİLİĞİNE yol açmıyor,zaten,bu konuda ki toplumsal kuşku da tam anlamı ile dağılıyor.
MARZİNC ŞU AN YÜZLERCE KARABÜKLÜYE İŞ,AŞ KAPISI..
Geçtiğimiz süreçte yaşanan bir dizi ÇED sıkıntısı aşıldıktan sonra,yeni yapılacak yatırımlarla,YİNE/YENİDEN KARABÜK GENCİ İÇİN İŞ,AŞ KAPILARINI açacak ve yaşayanlar bunları görecekler.
MARZİNC’İ 5 BÜYÜK ÇELİK ÜRETİCİSİ FİRMA KURDU BİLİYORSUNUZ.
Geçtiğimiz günlerde Kurucu ortak Firmalardan birinin Sahiplerinde ve aynı zamanda ÇELİK İHRACATÇILAR BİRLİK Başkanı Sayın ADNAN ARSLAN’DAN, bir hata sonucu, MARZİNC Yönetim Kurulu Başkanı diye söz etmiş,daha sonra da özür dilemiştik.
MARZİNC Yönetim Kurulu Başkanı Sayın HALUK ÖZCAN ve diğer Yönetim Kurulu Üyeleri,emin olun Karabük’ü düşünen,Karabük’ü bir Karabük yaşayanından daha fazla düşünen insanlar.
O nedenle YATIRIM DÜŞÜNÜYORLAR,Karabük’e HER ALANDA KATKI düşünüyorlar ve bunları da hayata geçiriyorlar,bu arada bilenler mutlaka vardır,BÖLGENİN SESİ Gazetesi Sayın UĞUR DALBELER’İN Başkan olduğun dönemden bu yana MARZİNC’İN yanında yer almıştır.
MARZİNC bizi hiç mi hiç yanıltmadı doğrusu..

ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASI,KARABÜK ŞUBE KONGRESİ EYLÜL AYINDA,DELEGE SEÇİMLERİ İSE BİR AY ÖNCE YAPILIR HERHALDE ve ERKEN KULİSLER
ÖZÇELİK-İŞ Sendikası Karabük Şube Kongresi EYLÜL AYI içerisinde yapılacak,bunun için DELEGE SEÇİMLERİ DE herhalde bir ay veya 20 gün önce yapılır,öyle olmaz mı..?
Oysa ki şimdiden DELGE SEÇİM KULİSLERİ BAŞLAMIŞ..
Gazetemiz HER TELDEN köşesine,bu konu ile ilgili ne yorumlar geliyor yarabbi,aman Allah kulisler ne kadar hızlanmış,ne kadar sıkı kulisler var ilk kez görüyoruz bunları..
OYSA Kİ ÇOK VAKİT VAR DAHA.
Bu konu hakkında ilk yorumlarda yer alan BORSA,ÇİLİNGİR MASASI falan gibi bireysel suçlamalar artık yapılmıyor,artık HİZMETE ve SENDİKAL anlayışa yönelik yorumlar geliyor..
ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASI çok/ çok güzel TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİ YAPTI..
Kulisler de BİZ DAHA İYİSİNİ YAPARDIK diyecek/diyebilecek kimse yok..
Zaten bunlardan iyisi olmaz dı..
Öte yandan ÖZÇELİK-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ,çok başarılı bir Sendikacı profili çiziyor,yalnızca KARDEMİR değil diğer işyerlerinde de mükemmel Sözleşmelere imza atıyor..
EYLÜL AYI DELEGE SEÇİMLERİ için kulisler erken başladı.

ESKİ KARABÜK BELEDİYE BİNASI’NIN BULUNDUĞU ALANDA YAPILAN TİCARET ve SANAYİ ODASI BİNASININ ALTINDA Kİ İŞYERLERİ ve SATIŞ İŞİ..
Biliyorsunuz,Karabük Belediyesi’nin eski Hizmet Binası yıkıldı ve yerine TİCARET ve SANAYİ ODASI yeni hizmet binası yapıyor,bu inşaatın alt katında bulunan İŞYERLERİ ise KARABÜK BELEDİYESİ’NE bırakılıyor.
Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,ticaret hayatından geldiği için,KARABÜK BELEDİYESİ’NE nasıl gelir getireceğini çok/çok iyi biliyor ve bu İŞYERLERİNİN SATIŞINDAN büyük para gelecek.
KARABÜK BELEDİYESİ BÜYÜK PARA KAZANACAK..
Daha önce ARSANIN SATIŞI yapılmıştı,daha sonra çıkan anlaşmazlık sonucu satış iptal edildi ve Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ yeri ALTINDA Kİ İŞYERLERİNİ alarak,bu şekilde değerlendirdi.
ŞİMDİ O İŞYERLERİNİN SATIŞI YAPILACAK.
O civarda İŞYERLERİ büyük paralar ediyor..
Karabük Belediyesi’ne çok ciddi bir gelir yolda sayılır..
ARSA SATIŞI İYİ Kİ YAPILMAMIŞ demek mümkün artık..

78 kişi görüş bildirdi

 1. İsciii

  İşçi ne istemiyor.
  Akşama kadar borsa peşinde koşan sendikacı
  Akşam olsa da şu masayı kursam.kurdursam diyen sendikacı.
  İşçinin peşinde değil de cemaat peşinde koşan sendikacı.
  Evi yanan işçinin hatırını sormayan sendikacı
  Kendi çoluk çocuğunu işe sokup uzman kadrosu alan sendikacı
  İşçinin cenazesine katılmayan sendikacı.
  İşçinin düğününe katılmayan sendikacı.
  Hastalıktan kıvranan işçiye bir geçmiş olsunu çok gören sendikacı.
  Akşam olunca sendikanın arabası kimde kalacak kavgası yapan sendikacı.
  İş yerinde şikayeti olan işçinin adını işverene ispiyonlayan sendikacı.
  İşçinin kademe ilerlemesi umurunda olmayan sendikacı.
  Şube başkanının ipini çektim diyen sendikacı.
  İpini çektiği başkanla yol dostu olan sendikacı.
  Gücünü işçiden değil de STK lardan aldığını iddia eden
  sendikacı
  İşçinin yüzüne hasret kaldığı sendikacı.
  Ne seçimi kardeşim diyen sendikacı.
  Sandığa ne gerek var.daha çok vakit var diyen sendikacı.
  İşçinin iradesini yok sayan sendikacı.
  Ekmek nakliyesi yapan sendikacı.
  İS TE Mİ YO RUUUUUUUZ.

 2. Bizim Karabük

  Görevinden alınan Aile bakanının Kardemir üyeliğine atanmasına bütün kent büyük tepki gösterdi, fakat ne oldu ise 1 2 saat sonra neredeyse bütün yerel gazeteciler 180 derece dönüş yapıp bu atamanın ne kadar doğru bir atama olduğuna evrildi. Bütün Karabük kamuoyu bunu düşünmeli

 3. Delikanlı olun sendikacılar

  Sendikal göreve talip olanların bazıları biraz delikanlı olsunlar.Kapalı kapı ardında Genel Başkana sallıyorlar,ama işçinin yanında hiç sesleri çıkmıyor.Yunus Başkan zeki,akıllı ve çok iyi bir sendikacı bunları duymuyor mu görmüyor mu zamanı gelince hesaplarını sormaz mı.Delikanlı olun biz Yunus Başkanıda istemiyoruz diye işçinin önünde konuşun tabi tapanız yiyorsa,kapalı kapılar ardında konuştuklarını birde ulu orta konuşun görelim delikanlılığınızı hodri meydan

 4. Doğrucu Davut

  Şoför odası başkanı feryat edeceğine birazda vatandaşı düşünsün dolmuş ücretleri yüksek. Kendi aracımla karabüke gidip gelmek dolmuşa binmekten daha ucuz. Bu yüzden trafik yoğunluğu ve hava kirliliği ve otopark sorunu var karabükte. Eskiden otobüs şirketlerinin şehiriçi servisleri vardı. Vatandaş için muazzm bir hizmetti sonra dolmuşcular daha çok kazansın diye o hizmet kaldırıldı vatandaş karda yagmurda elinde kocaman valizlerle duraklardan tıkış tıkış dolmuşlara kucak kucağa binmek zorunda bırakıldı.Dolmuşculara sorsan para kazanamıyorlar, niye ? Plakalı dolmuş almaya kalksan 2-3 milyon lira derler plaka sayısı artmasın isterler, bu denli

 5. Doğrucu Davut

  Şoför odası başkanı feryat edeceğine birazda vatandaşı düşünsün dolmuş ücretleri yüksek. Kendi aracımla karabüke gidip gelmek dolmuşa binmekten daha ucuz. Bu yüzden trafik yoğunluğu ve hava kirliliği ve otopark sorunu var karabükte. Eskiden otobüs şirketlerinin şehiriçi servisleri vardı. Vatandaş için muazzam bir hizmetti sonra dolmuşcular daha çok kazansın diye o hizmet kaldırıldı vatandaş karda yagmurda elinde kocaman valizlerle duraklardan tıkış tıkış dolmuşlara kucak kucağa binmek zorunda bırakıldı.Dolmuşculara sorsan para kazanamıyorlar, niye ? Plakalı dolmuş almaya kalksan 2-3 milyon lira derler plaka sayısı artmasın isterler, bu denli pahalı plaka olursa tabi feryat ederler ama feryatın nedeni mazot maliyeti nedeniyle para kazananamak deyil, asıl neden plaka piyasasını yüksek tutmaları. Boşuna ağlaşmasınlar kendi yarattıkları problemi devletten yardım isteyerek çözmeye çalışmasınlar.Ben şahsen arabama bolca otostopcu alıyorum hatta ilerde minibüs tipi araç alıp sevabına bedava günde 2-3 defa karabük safranbolu seferi yapmayıda düşünüyom kimse şaka yaptığımı falan düşünmesin gayet ciddiyim, oku bunları şoför odası başkanı

 6. KARDEMİR

  SAYIN GÖLBEK , KIYMETLİ OKURLAR KARDEMİR E YENİ YAPILAN EKSİK OLAN YÖNETİM KURULU ATAMASI; BU BOŞ OLAN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE NEDEN ŞEHİRDEN BİRİSİ ATANAMIYOR ? KARDEMİR İLE ŞEHİR ARASINDA DİYOLOĞU SAĞLAYACAK HİÇ KİMSE YOK OSMAN KAHVECİ İŞEHRİN GAZINI ALMAK İÇİN ŞEKLEN KONULMUŞ KİMSEYE BİR HAYRI YOK ZATEN. SİYASİ VE EKONOMİK YALAKALIK YÜZÜNDEN ŞEHİRDE KİMSENİN HİÇBİR ŞEYE SESİ ÇIKMIYOR HAKSIZLIK KARŞISINDA KOLLEKTİF TEPKİ VERME YETİMİZ TAMAMEN KAYBOLMUŞ DURUMDA. ŞEHİRDEKİ STK YÖNETİCİLERİNDEN ,KARDEMİR E DÜNDEN BUGÜNE HAKİM ŞEHİRDE İKAMET EDEN SİYASETÇİLERDEN VS… BİRİLERİ DE KARDEMİR YÖNETİMİNDE OLSA, ULAŞILABİLİR OLSA GÜZEL OLMAZ MI? NEYSEE YAZIK OLUYOR YAZIK…….

 7. Karabük şöförler cemiyet başkanı

  Karabük şöförler cemiyet başkanı nerede ne iş yapar niye o koltukta oturuyor o koltuğa nasıl oturdu o koltuğa niye oturduğunu biliyorumu acaba Ahmet abi bunuda köşenizde paylaşırsanız rica ederim eski cemiyet başkanı millet vekili adayı oldu sonrasında kendisine faydası olmayan birisi oturdu o koltuğa hiç bir iş çözdüğü yok koltuğu boşuna meşgül ediyor gerçi kuklada diyebiliriz abisi ne derse onu yapar kukla gibi bir başkan var ve Karabük şöförler cemiyeti koltuğunu boşuna işgal ediyor bide herkes kesesini doldurmanın peşinde bide Ahmet abi her ilde şöförler cemiyeti seçimi var bizim Karabük te ne zaman bu seçim koltuktaki kokla artık bıraksın bu işide esnafının hakkını savunabilecek vizyon ve konsept sahibi bir başkan gelsin artık bizim hakkımızı savunsun istiyoruz

 8. ÇAKIR

  SAYIN AHMET ABİ BUGÜNKÜ YAZINIZDA ÖNCELİKLE İKİ KONU ÖN PLANA ÇIKMIŞ,BİRİNCİSİ MARZİNC,İKİNCİSİ KARABÜK BELEDİYESİ,ŞİMDİ NEDİR BU MARZİNC AŞKI,MARZİNC GÜZELLEMESİNİ ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİM,BU MARZİNCİN KURULMA AŞAMASINDA ÜÇ VEYA DÖRT İL KENDİ İLLERİNE KURULMAMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA YAPARAK BUNU BAŞARMIŞLARDIR. SONUNDA DA KARABÜK’E ZORLA DA OLSA ADETA İTE KAKA YAPILMIŞTIR.TABİİ BURADA SAYIN AHMET ABİM HER NEDENSE MARZİNC KİRLİLİK YAPMIYOR DESEDE MARZİNCİN DOĞAYA VERDİĞİ ZARAR ÇOK BÜYÜK BUNU KARABÜKÜN ÖZELLİKLE DE KAYABAŞINDA YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZ YAŞAYARAK ,GÖREREK,HASTALANARAK ÇOK İYİ ANLAYACAKLARDIR.AYRICA BİRDE KARABÜK BELEDİYESİNİN YIKILAN YERİNE YAPILAN İNŞAAT İLE İLGİLİ YAZINIZDA SAYIN RAFET VERGİLİ’YE METHİYELER DÜZMÜŞSÜNÜZ,TİCARET HAYATINDAN GELİP ÇOK İYİ TÜCCAR ZİHNİYETİYLE ARSAYI SATMAMIŞ, ALT KATTA BULUNA İŞYERLERİNİ BELEDİYEYE KAZANDIRMIŞ,YAAA BEN ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİM BELEDİYE BAŞKANI EMLAKÇIMI,RANT PEŞİNDE KOŞAN BİRİMİ,SAYIN BAŞKAN KARABÜK HALKININ BELEDİYECİLİ HİZMETLERİNDEN DAHA RAHAT FAYDALANABİLMESİ İÇİN PROJE GELİŞTİRMESİ LAZIM,ANCAK SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ ARSA VE GAYRİMENKUL ALIM SATIM İŞLERİYLE DAHA ÇOK UĞRAŞMAKTA,BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ NOKTASINDA DA SINIFTA KALMIŞTIR.YIKILAN BİNANIN YERİNE ÇAY BAHÇESİ VE BİR PARK YAPILSAYDI,KARABÜKTE OTURULACAK BİR YER OLURDU DEĞİLMİ.BU YER RANTA KURBAN GİTTİ ,KARABÜK BELEDİYESİ TÜRKİYENİN EN ZENGİN BELEDİYESİ OLUR ARTIK.

 9. Delikanlı olan Arkadaş

  Koltuk için Yaşayanlar…..!
  İşçiye ait koltuklarda oturanların kaç yıldir,Temsil ettikleri çalışanlara yaptıkları ve bakış açıları
  Bunlar yenilir atılır cinsten değil,
  Delikanlı çok yazık olmuş sizlere.

 10. Muzaffer Atılkan

  Karabük Burhanettin Hoca’nın vefatına gerçekten çok üzüldü.
  En verimli çağlarında memleketimize hizmet için gece gündüz çalışarak,şehrimize hizmet eden,bu kardeşimiz çok güzel dostluklar ve uzun yıllar hatırlanacak eserler bıraktı.
  Konya’lı olarak geldi,Karabük’lü olarak veda etti.
  Seni hiç unutmayacağız hocam
  Hakkını helal et.

 11. KARABÜKLÜ

  SAYIN BAŞKAN ESKİ BELEDİYE BİNASININ ARSASINI SATMAYA ÇALIŞTI, GALİBA KUYUMCU HAYRETTİN ALMIŞTI İHALE İLE DA FAKAT VAKTİNDE ARSAYI BAĞIŞLAYAN AİLE KAMU HİZMETİNDE KULLANILMA ŞARTI İLE BAĞIŞLADIĞI İÇİN İHALE İPTAL OLDU KUYUMCUNUN TEMİNATI İADE EDİLMEDİ VE BAŞKANLIK VE KUYUMCU HAYRETTİN MAHKEMELİK OLMUŞTU. YANİ SİZİN ANLAYACAĞINIZ ARSA SATILMADI DEĞİL SATILAMADI

 12. Enerji

  Şu karabük vilayetinde iş çıkışı oturup dinlenilecek yeşilli ağaçlı tek bir park gösterin. Kent meydanındki ucube beton sahanın ortasına bağdaş kurabiliriz ancak. Bu şehir tam bir görüntü kirliliği.

 13. Chp il başkanı

  Chp il başkanı yeni yönetim kurulu üyesi için açıklama yapmış istemediğini belirtmiş açıkca. CHP li yöneticiler, müdürler, mühendisler, Kardemir içinde AKP li yönetimin başarısı için çalışıyorlarmı. Onlar il başkanlarının arkasından gidip sosyal medyalarından deniz gezmişi yad etsinler

 14. Şaşkın işçi

  Sendikanin temsilciliklerinde perdeleri kapatıp saç sakal tras yapan temsilci varmış randevu için r.c a sıra yazdırabilirler.

 15. Merkez bakımcı

  İşçi seçimini yapalı çok olduda siz seçim olmayacak genel merkez bizi destekliyor diye gövde gösterisi yaparken biz çalışmalarımızı tamamlama noktasına geldik.tahsin kardeşim çıkıyor ben ve ekibim diyor ekip yok,Merkez bakımda ekip başı yapacak kişi bulamadınız, yf uçmuş elinizden sinter müdürüne bel bagliyosunuz, enerji tesisleri işletmeden dışarı çıkamaz hale geldiniz m y ile m k ters düşmeye baslamis celikhanede tepki çok müdürün arabasını yıkamaya devam, birleşik uniteler temsilcisi yemekhanede kahvaltıyı bir tamamlasa çalışacak ama vakit bulamıyor kademe dağıtmaya devam elinizde kale gibi bir karcel kalmış orada şok yaşatacak az kaldı sabredin inşallah seçimi öne alırlarsa ak koyun kara koyun ortaya cikar

 16. AK PARTİ ŞUBE BAŞKAN ADAYI

  SİZE ÇOK TAZE Bİ HABER SENDİKACI OLMAYA ÖZENEN ARKADAŞLAR.BİLİYOSUNUZ YUNUS BAŞKAN AK PARTİLİ,ŞİNDİ KARABÜK ŞUBE BAŞKAN ADAYLINA AK PARTİLİ BİR ARKADAŞI AK PARTİ İL TEŞKİLATIDA İLÇELERDE HAZIRLIYOLAR.TOMBULCA BİR ARKADAŞ GENEL MERKEZ DESTEYİYLE KARABÜK ŞUBE BAŞKANI OLUCAK HABERİNİZ OLSUN.İŞVERENDE AYNI ARKADAŞI Bİ BİÇİMDE DESTEKLİCEK BU HAZIRLIKLARA BAŞLANDI BİLE AK PARTİ SENDİKAYI MHP HİZİPÇİLERİNE BIRAKMAYACAK BUNU BİLİN.

 17. Özer

  Ne oldu ulvi abidendemi vazgeçtiniz şimdi ah sizi…………. ah. ulvi abi gördünmü seni nasıl bıraktılar bu adamlarla ekip olacam diye ugraştın ya sanada yazık bunlarda kıble yok diye 50 kere söyledik sana. beter olun

 18. Dediyin doğru

  Arkadaş şube başkanı AKP li olucak demiş yerden göğe kadar doğru söylemiş AKPlileri bi dinleyin bakın görün il başkanı ilçe başkanı safranbolu ilçe başkanı ne diyor dinleyin AKP Karabük Şube başkanını hiçbi şekilde MHPlilere bırakmıyca Adaylarıda belli o arkadaşın dediyi gibi tombulca biri A.K. isteyenle istediyi iddiaya girerim ne U.Ü. ne K.Y. şube başkan adayı olucak şube başkanı A.K. hatta Genel merkeze de gelecek isim arayışı bile var belki A.K. daha sonra genel merkeze çekilir buraya gine AKP li bir şube başkanı getirilir bunları unutmayın ustalar

 19. Hanki şişko bu

  Usta hanki şişko bu Al satcı şikomu zorla sendikacı olan hani ak partide sayılır yerde deyze oğlu olan şişko mu?

 20. Mahkemede görüşürüz

  Yakında mahkemelerde görüşürüz

 21. Şube Başkanı Kenan YILMAZ

  Bütün bu işlerin sorumlusu sizlersiniz…!
  Hiç kusura bakmayacaksınız….!
  Çalışanlar kararını verip,Kullanacakları oylarla,
  Başkan yapmak istediği Kenan YILMAZ,ı konuşuyorsa bunun müsebbibi, sorumlusu sizlersiniz…
  İşte bu fark çalışanların duygularına hislerine,tercüman ve onlara yanlarında olduğunuzu hisettiremediginizden dolayı.
  Çıksanız çalışanların içerisine, Derdiniz ne? deseniz mutlaka anlayacaksınız.
  Ama nerde anladığım kadarıyla yıllardan beri herşeyler sizlere göre güllük gülistanlık,
  Demokratik seçim kararı alındığı gün;
  Sizlerin gerçeği yaşadığınız rüyanızda, yüksekten düştüğünüzü görüp, Uyandığınızda ise dahada vahim koltukların altınızdan kaydığınızı anlamanızdı.
  Aslında seçim sureci sevinmeniz gereken bir yarış, gündemde hiç olmaz ise isimleriniz var, gelinen durumda ise sizlerin üzüldüğü ne kadar hesaplar yapsanızda sahada isimlerinizin karşılığınında olmaması oldu!
  Çok büyük yanlışlar yapıldı,
  Böyle yaparak değişim olmasını isteyen çalışanlarında yollarıda açılmıș oldu.
  Buyurun gelip alın denildi…
  Az kaldı ,
  Biraz daha sabredin!
  Kısa zaman diliminde belliki ileriki yıllarda sizlerin yapmanız ve olmanız gereken durumu çalışanlar sandığa giderek belirleyecekler,
  Şimdi bırakacaksınız!
  Hayırlısı olsun sizler için!
  Ancak sizler gittikten sonra,teşkilatın başına gelecek Kenan YILMAZ ekibiyle bayrağıda iyi yerlere tașıyacağıda görünüyor.
  Bunada emin olun….!
  Gözünüzde arkada kalmasın…….:
  Seyrettiğimiz, artık vizyondan kalkması gereken bir film..
  Yıllardır nasiplenenler bıraktıktan sonra,gelecek genç ve dinamik başkanında şehirde yaşayan biri olarak gördüğüm, çalışanların güvenini tam olarak aldığı
  Bizede hayırlı olsun demek düşer…..!
  Çelik işçisine….!

 22. Ulviye yazık oldu

  Ali kaplanda kararını verdi kenan yılmaz dedi siz ulviyi çabuk harcadınız beyler hayırdır:)

 23. Selam olsun

  Ve aleykümselam

 24. Alsatcı göbek

  Alsatcı göbek alır satar başka bir şeye yaramaz en son ne zaman fabrikada gördünüz bu işçiye alsatcı göbekten fayda gelmez

 25. Şube başkanı A.K.olacak

  Şube Başkanı mutluka ama mutlaka A.K.olacak öyle olmazsa AKP hesabını nasıl verir öyle olmazsa İsmaili ceylanı niyaziyi cumhuru nasıl hesap verir olucak işmi bu Yunus başkan nasıl izah eder bunu neymiş K.Y.ye söz vermiş o ekibe girmiş onu bi geçin bu alemde söz vermekle dönmek arasında kıl kadar fark bile yoktur kolumu keserim böyle olmazsa

 26. Ali başkan

  Çelik iş Karabük şubesini birleştirecek tek kişi’dir.Her daim işçinin yanında olmuş nakliyat da olmasına rağmen herkesin işine koşmuş iki karşıt gurubunda okey verebildiği yiğit çelik işçisinin gerçek kahramanıdır.Genel başkanın da uzlaştırıcı ve huzuru bozmadan tek çatı altında toplayacagi kişidir Ali KAPLAN

 27. Emekçi

  Ahmet abi yiğit çelik işçisi bir daha huzurun bozulmasını istemiyor.Allah bu arkadaşlar arasına bir daha ayrılık nasip etmesin.2010 sürecinde yaşadık, gördük hala izleri silinmedi.Onun için genel merkez yok Ulvi başkanı yok Kenan başkancı diye bir daha bu işçiyi bölmez Ali KAPLAN ile tek yürek olup seçime öle giderler şube başkanı Ali kaplan dır.

 28. Sendikanın durumu

  Mübarek yorum köşesi değil sendika hesaplaşma yeri.
  Arkadaşlar bu ismi geçenlerden hiçbiri işçiyi düşünmez.
  Sizce işçinin çıkarını mı kendi çıkarlarını mı savunurlar.
  İşçi işveren görüşmeleri mafyavari mı yapılacak
  İşçi işveren görüşmeleri siyaseten mı yapılacak
  İşçi işveren görüşmeleri İşveren ne derse kabul eden sendikacı adayları ile mi yapılacak
  İşçi işveren görüşmeleri kavgacı toplantıyı terk eden sendikacı adayları ile mi yapılacak
  Peki işçilerin arasına atılan kin nifak tohumları nasıl giderilecek
  Malum 2010 sendromunu atlatmak uzun zaman aldı.
  Bu sürecin etkileri nasıl giderilebilir
  Sonuç adayların hiçbirisi Kardemir işçisini temsil için değil
  Kendini sendikacı kimliği ile rahat ettirmek için aday olacak

 29. Tercih doğru

  Ali kaplan doğru karar

 30. 3. Aday

  Hayırlı ugurlu olsun ücüncü adaydamı çıktı. Secimi kazanan şube başkanı olur bunada krdemir işcisi karar verir ne siyaset ne genel merkez ne o bu. İsci kendini temsil edecek adam istiyor genel merkezi yada siyaseti temsil edecek değil.bu secimi kenan yılmaz acık ara alır isci kararını verdi siz hayal görmeye yazmaya cizmeye devam edin

 31. İl kongresimi Yapıyorsunuz

  Hayırdır akparti il kongresi falanmı yapıyorsunuz işçinin sendika seçimi bu aptalca şeyler yazmayın buraya iyice ayağa düştünüz şaşırdınız

 32. 38

  Şube başkanı a.k olacak rumuzlu doğru söylemişsin sizi iyi biliriz sizin icin söz vermekle sözden dönmek arasında hiç bir fark yoktur. Burası KARABÜK oralardan yazmaya benzemez bu işler

 33. Yapmayın allah aşkına

  Gündemi değiştirip farklı algı olusturuyorsunuz a.k na dahi şube başkanlığını yakıştırdınız ya sözün bittigi yerdeyiz siyasi parti başkani yada galericiler koparatif başkanı seçmiyoruz beyler 5000 emekçiyi her alanda savunacak öncelikli işi işci emekçi olacak bir lider seçeceğiz mevcut emekli bitirdi kardemir işçisini 11 senedir ne yaptı allah askana kademeler cortladi emeklilerin cocuklarinin alimlari yalan oldu iki dönemdir sözleşmeler fiyasko ne kaldi işveren iscinin tepesine binmis kimse sesini cikarmıyor sendikanın sayesinde formen olan adamlar sendikaya küfür eder hale gelmiş BİTİYORUZ beyler bu son şansımız önümüzdeki günlerin nasıl olacağını emekçi kardeslerimizin kararı belirleyecek ya yok olacaz sadece aidatimizi verip işverene biat edecez yada adam gibi bir yönetim seçip mevcut ve kaybolan haklarimizi almak icin mücadele edecez herşeyden önce değer görecez değer

 34. Kavga gürültü istemiyorsanız

  Kavga gürültü istemiyorsanız en doğru aday Ali kaplan hiç kimse üzülmesin ne koltukla işi olur ne para ile işi olur sendikaya da işçiyede çok hizmetleri vardır.

 35. Doğru söz

  2010 da meydana gelen işçi kıyımında baş rölleri oynayan menfaat şebekesi iş başında emekçi kardeşlerim lütfen tezgaha gelmeyin.

 36. 38

  Elinizdeki ekip sahada yemeyince kaplana mi gaz vermeye başladın küçük oğlan bu işler devlet memurluğunda terfi almaya benzemez kime gaz veriyorsan arkasında duracak gücünüz varsa önce delege seçimlerini kazandıracaksınız ondan sonra istediginiz yere aday gösterirsiniz 🙂

 37. Sabıka kayıtlarına bakılsın

  Mevcut şube yönetiminin sabıka kayıtlarına bakılsın arşiv kayıtları incelensin kimin çocukları nerde okumuş hangi yurtta kalmış incelensin bekiliyoruz

 38. 15 temuz darbesi

  15 temuz darbe gecesini unutmadık gece anıttan gülerek bakanları pikapcı tankcıymuş babası anlatıyordu arkası yarın unutmadık daha yazacaklarım var

 39. Değişik işler

  Duyduğumuza göre ulvinin ekibi dağılmış kılıc şubedeki 4 lü ile seçimi alamayacagız diye kendine ayrı bir ekip kurma kulislerindeymiş sağda solda. anlayacagınız şubedeki 4 lü yalnız kalmış.kılıc yfnin sismanı kendi celikhaneden cetin karcelin temcisi bir de kaplanın peşindeymiş buyrun beyler sizide sahnede görelim şenlik olur demokraside çokluk renk katar seçimlere. Bunlar daha şimdiden 2 ye 3 e bölünmeye başladılar kenan ekibiyle dimdik yürüyor hayırlı olsun yarın seçim olsa yüzde 90 la alır

 40. Taaa uzaklar

  Değişik işler rumuzlu kardeş söylediklerini bende duydum kılıca gaz veren aklınca yeni bir oyun kurmaya çalışanda küçük OĞLANMIŞ taaa uzaklardan.bizi kullanıp bıraktılar sıra bunlarda heralde

 41. UZUN Adam YOK DİYOR

  Adam 650 kişinin çalıştığı kısmında listesine yazacak 19 kişi bulamıyor,Biz listesini tamamlamaya çalışıyoruz,Tekrar koltukdamı oturacak onun işi bitti demiş, Şimdilik uyandırmaya gerek yok demiş, Aferim Kalitedeki UZUN doğrusunu söylemişsin….!

 42. Çok komik

  Mevcut şube yoneticilerinin altındaki temsilciler bunları satıp yeni bir oluşum peşine düşmüşler.helal size yoneticilerinizi dip yaptırdınız.simdi de başınıza a.k.nı getirip onu da paspas yapacaniz.ne yapsanız Kenan yılmazı yenemeyeceksiniz.adam işi bitirmiş.sizinle çelik çomak gibi oynuyor.orta oyunu gibisiniz.cok komiksiniz.

 43. Heeey bana kulak verin

  Sendikacılık dört aya kadar Ulvi Üngören Şube Başkanı Ali Kaplan Şube Sekreteri olarak çıkarsa ve Ulvi Üngören Genel Merkeze Recep Akyel yerine giderse Ali Kaplan Şube Başkanlına gelirse gibi tecelli ederse,sorarım size ŞAŞARMISINIZ.
  ŞAŞMAYIN SAKIN,dört ay çok gelişmelere gebe.Siyaset bunları tanzim eder.Bu iş AKP nin hesabına gelir.Bu iş MHP nin hesabına gelir.Son MHP Kongresinde Rafet bey kime yakındı Ulviye mi Kenanlaramı
  UYUYUN SİZ UYUYUN.
  Sendikal seçim gelecek erken seçimin anahtarı olucaktır.
  Kimse Karabüklü dururken Gökçebeyli Çaycumalı Devrekli aramaz haberiniz olsun.
  BU ABİNİZE KULAK VERİN KULAK

 44. Sevdalı

  Bütün oyunlarınıza ragmen vallahide billahide tillahide yenileceksiniz

 45. Hayaller

  Hayaller güzel ama tabi tutarsa:) seçim korkusuyla uyuyamıyorsunuz değilmi ne hallere düştüler karabük hiç bir döneminde bu kadar ayağa düşen sendikal bir ekip görmedi. İşçinin sendika seçiminde bile işçiyi yok sayıyor siyasetten medet umuyorsunuz. Bu işçi sizi bu yüzden hiç sevmedi ve kenan yılmaz isminde kenetlendi. Kardemir işçisini uzun yıllar sonra sendikacı olarak ilk defa bir isim bu kadar etrafında toplayabilmiştir o da kenan başkandır. Rafet vergili ulviyi kurtarmak istiyorsa gelir sendikal seçimlerde oy kullanır ama oy yetkiside yok yada oy kullanacak kaç eşi dostu varsa arar ulviye oy ister bekleyelim görelim bakalım senin söylediğin gibi rafet vergilinin desteklediği ulvicilermi kazanacak yoksa işçinin benimsediği kenanmı İŞÇİMİ GÜÇLÜ SİYASETMİ GÖRELİM

 46. 18 - 37 - 67 - 74 - 78

  Atalarımız bu fabrika için sırt sırta verip ekmeğine nasıl sahip çıktı ise işçiler olarak bizde, alın terimize ve emeğimize sahip çıkacağına gönülden inandığımız Kenan Yılmaza sahip çıkacağız.. Önemli olan gönüllere girebilmek.

 47. Küçük OĞLAN buralarda geziyor

  Ali kaplan çıkmış ben kenan yılmazla beraberim diye ilan etmiş boy boy poz veriyor küçük OĞLAN çıkmadık candan ümit kesilmez hesabı yırtınıyor FUAT KURTCA koşşş küçük oğlan buralarda geziyor:) ulvi önce çelikhanedeki listesini tamamlayabilir sonrada ekibindeki arkadaşlarının listelerini tamamlayabilir seçime girer ve kazanırsa Ankaraya gider tabi hadi bakalım biraz daha gayret kazandırabilecekmisiniz ulviye:) bu arada karayel şube sekreteri değilmiydi ne oldu karayeli nereye koyuyorsunuz onun işi bittimi

 48. siyaset

  siyaset bu sendikal işlere girerse karabük te oy kaybeder. siyasetciler sendikal seçimleri değil kaybettiğimiz yerleri nasıl alabiliriz buna kafa yormalı. kardemir karabük ün ilçelerinden değil.

 49. Hayırlı Ossunnnn

  Kaplan dün şube başkanıydı bugün şube sekreterliğine çekilmiş ulvi bozuldu heralde dünkü yazılara tekrar şube başkanlığı adaylığı verilmiş ekibe bak ya paramparça.ölmüşsünüz ağlayanınız yok:) Siz hergün yeni bir senaryo yazmaya devam. KENAN YILMAZ BAŞKAN VE EKİBİ BU İŞİ BİTiRDİ HAYIRLI OSSUNNN

 50. Bir bardak su

  Hey bana kulak verin geceleri rüyanızda sanırım görüyorsunuz bu yazdıgınız olmayacak şeyleri.unutayın ki rüyalar terse çıkar.biz emekçiler son sozu soyledık kenan başkanın yolu yolumuz dedik ve sonuna kadar kenan başkan ile yola devam edecegiz sizde kurdunuz o hayallernizin üstüne ancak bir bardak su içersiniz.
  İşçi için mücadele etmeyen sayın u.v biz emekçilerin kademesini alacagına ogluna uzmanlık alırken yıpranmalarda haksızlık yapılırken sesini çıkarmazkenmi şube başkanı olup sonrasında ankaraya gidecek. cok iyi bir psikolog tanıdıgım var isterseniz sizi bu rüyadan uyandıracak.

 51. UZUN ADAM

  PANDEMİ SÜRECİNDE POLİSLERİMİZ VİRÜSÜ KONTUROL ALTINA ALINMASI 24 SAAT NÖBET TUTUYOR. AİLELERİNE ÇOCUKLARINA HASRET KALDILAR.BİRÇOK İŞÇİ ÇALIŞIRKEN KORONAYA YAKALANDI. BUNUN ÖNÜNE GEÇEBİLMEK İÇİN İŞYERİNDE MASKE MESAFE DİKKAT EDİLİYOR. TEDBİRLERE UYMAYANLAR DİSİPLİNE SEVK EDİLİYOR. Ç.K RESTORANTTA DA UZUN ADAM İFTAR VERİYOR. AŞÇI BAŞI FORMEN İŞYERİNDE YEMEK PİŞİRİYOR İFTAR DÜZENLİYOR. BU DURUMA TEPKİ KOYMASI GEREKEN AMİRLER YEMEĞİ İNŞALLAH BEYENMİŞTİR. UZUN ADAM AŞÇI BAŞIN YEMEK PİŞİRMEKTEN SAHAYA ÇIKMAZ OLDU YEMEKHANEYE ALDIRDA ALDIĞI MAAŞI HAK ETSİN. BENİM GARİP İŞÇİMDE VİRÜS BULAŞMASIN DİYE AĞZINDA MASKE ORUÇLU ÇALIŞACAĞIM DİYE UĞRAŞSIN. ADALET Mİ BU

 52. ŞAPKADAKİ ÜÇ CİN

  Ekip olmalarına rağmen taşlar yerinden oynadı galiba,
  Kaybedecek olmaları, derin soğuk duş etkisi yaratmış anlaşılan,
  Șapkanın içinden Cin Çıkarmaya başlanmıș,
  ŞAPKADAKİ ÜÇ CİN,in oyun kurucu olarak kafa yormaları ruh hallerini belli ediyor,
  Psikolojiler bozulmuş;
  Kısımlarında liste yapamıyorlar hiç sevenleride yokmuş diyen;
  Șapkadaki üç Cin…..!
  1- Uzun Adam
  2- Çelik Yapıcı
  3- Kiliçların Efendisi
  Biz kesin varız diyorlar……

 53. Komik

  Bir değil beraberiz diyenler ne oldu.kisimda gezerken ekibe değil de şahsınıza oy istiyorsunuz.bitiksiniz.komiksiniz.

 54. DÖRDÜ Bİ ARADA

  İşçi desteğini yitirdiğinizi liste yapamadığınızı herkesler biliyor.
  Ama…
  Şunuda söylüyorlar;
  Dördü bi araya geldi,Abileri sayı olarak matematik hesabı yaptı,Biz sayı olarak onlardan fazlayız dedi,Her türlü hesabı yaptılar oda tutmadı,
  Birtek oy kullanacak biz çalışanları hesaba katmadılar,sandıkta açık ara en yüksek oyu Kenan YILMAZ,ın listelerine vereceğiz.
  Yeni lider çıktı ekibiyle,
  Beklenmedik,
  Umulmadık,
  Destek buldu.

 55. ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİ...!

  Kenan YILMAZ’ın ekibiyle kurmak istediği yeni şubeyi oluşturmak için, alması gereken oy oranı, yüzde 50 artı 1’i çoktan geçmiş durumda, Oy farkı o kadar çok açıldıki,
  Seçim günü kullanacakları oyu belli eden işçi “Atı alan Üsküdar’ı geçti” atasözünü açık bir yüreklilikle kendisinden destek isteyenlere ifade ediyor.
  Taşlar yerinden oynadı,
  Kuyuyu kazan
  Kuyuya düştü!
  Kendisini unutanı güven vermeyeni işçi unutmaz.
  Tarih hükmünü verdi:
  Yeni seçilecek olan Başkan;Kenan YILMAZ
  Hayırlı olsun șanlı çelik işçisine.

 56. Uzun adam

  Uzun adam sen kendine yemekhanenin özel odasinda krallara layik sofra hazırlatırken mesai çalışan emekçilere kumanya olarak kuru patates ve hıyar gonderiyorsun.utanmaz arlanmaz herif.

 57. Şişko

  Yf nin siskosu calismadigin belli.gobegin aynı duruyor.senden biraz efor bekliyoruz.sahada biraz koş erisin o göbeğin.bak yanındaki tığ gibi oldu.koş diyorlar koşuyor.

 58. Hesap

  Şu haddehanedeki AB yi neden hesaba katmiyorsunuz.duydugumuza göre olusumlarinizda ona yer yokmuş.sizi ablukaya alırsa karışmam.

 59. Çağ

  Çağ atlayan Türkiye’nin ip çeken ve ip atlayan subecileri.iplerinizi sağlam tutun.aranizda ip çekmeyi çok iyi bilen biri var.aman dikkat.

 60. İP ÇEKMEYİ İYİ BİLEN

  Afyonda abinin ipini çektiğini söylemiştin,
  Șimdide senin ipini abin çekti biliyormusun,
  “Keser döner, Sap döner, Elbet birgün Bu hesap döner”
  Hiç kimsenin nazarında yoksun,

 61. Kooş

  Cesaretli.ekmekler bayatlamış koş yetiş.baskası kapmasın.

 62. Kardeşş

  UZUNN ince bir yoldayım gidiyorum gündüz gece bilmiyorum ne haldeyim ? gidiyorum gündüz gece..amaan boşver en iyisi merkeze gideyim de şöyle bir güzel kahvaltı yapayım kendime geleyim kardeşş

 63. Karçal yapıcı

  BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM KARÇEK MUDÜRNÜ KULLANAN MHP GÖREVLİSİ SEBDİKACISU UUGAR BEYİ YEDİRECEK HER KES DİKEN ÜZERİNDE İŞÇİ ALIMI MH P GÖREVLİSİ SENDBACI ZATTAN BİTİYOR.BENCE BİLEREK YAPIYOR EŞİNİ MÜDÜR YAPACAK.

 64. Enerji tesisleri

  Enerji tesislerinde muhtar varsa bu iş bitmiştir adam yıllarca millete hizmet etmiş yine ederim hemde dibine kadar diyo seni başkan yapacaz muhtarımmm

 65. Gerçekler

  Enerjinin M.Kı’ı;
  U’nin misyonu bitti,M.Ka’de vizyonu yok bu iş başa düştü,başkanlık bana yakışır çünkü en aktif benim benim arkamda siyasette var diye yakın çevresine fısıldadığı nı duymaya başladık.M.Ka baş temsilciliğe razı olacak gibi 🙂

 66. Gerçekler

  Son dakika;Enerjinin M.Kı’ı koalisyon görüşmelerine başlamış.Yf’nin şişmanı,Çelkhnenn’nin tembeli ve Uzun’la görüştüğü ve yeni bir oluşum yaptığı kulaklarımıza geliyor.
  Bunlarla bu işin olmaycağını anlayan,kısımlarında delege yapamayan adamlarla seçim alamayacağını gören M.Kı adamsın…

 67. HAYIRLI İŞLER

  Hayırlı işler beyler ulvinin ekip çorba oldu birbirine girmeye ve yeni arayışlara başladılar. HAYIRLI OLSUN KENAN BAŞKANIM NE ADAMMIŞSIN ADAMLARI TEK BAŞINA BİTİRDİN. BİZİM BAŞKANIMIZ SENSİN SENİNLE GURUR DUYUYORUZ ADAMSIN ADAMMM

 68. Ne biçim

  Ş.b seni gidi seni saman altından iş çeviren sinsice onun bunun işini veren ispiyoncu senle ilgili çok doneler var çok ama şimdi değil insan içine çıkamayacaksın

 69. 1 numara

  1 kişi oturmuş aynı şeyleri tekrarlayıp yazıp yazıp duruyor. Sen bu insanları safmı zannediyon, buralardan yapacagin algıdan medet umduguna göre sahada işler istediğiniz gibi gitmiyor. Yazık size yazık, seçimi alamayınca şansınızı birde başka sendikayı getirmede denersiniz oda olmazsa bu kadar kabadayi kilikli bir araya gelmişken tahsilat işine girersiniz.

 70. Enerji

  Ya bırakın şu muhtarı falan adam muhtarlık yapmış adam ama tam caf cuf cemiyet görmüş adam şöyle vizyonlu diksiyonlu olur ama muhtar tam caf cuf adam bir yere gözü diktiyse söyle diksiyonuna falan dikkat eder caf cufa oy yok

 71. Çok safsınız bilader

  Geçen akşam iftarda AKP yele MHPliler ne konuştu acaba sendikacılık konuştumu AKP liler MHPliler Belediye başkanı dahil ne konuştu bakın Ülkü ocakları K.Y derken MHP Yönetimleri U.Ü derse bunda bişeyler var demek.AKP liler kesin olarak A.K.diyorlar.İftarda neler konuşuldu acaba.Bunları iyi öğrenin U.Ü.de iyi öğrensin K.Y.de iyi öğrensin.
  İsteyen olursa neler konuşuldunuda ileride anlatırız size.

 72. YANLIZ KURT

  Seni adam yerine koymayanlara hizmet etmeye çalışıyorsun,
  Sen ne ayaksın,
  Biraz ülkücü kimliğinin karşılığı olan duruşu yansıt,
  Kendini acındırma doğrultusunda mağdur rolüne girip durum yapma,
  Kendini kurtaramazsın,
  Seni adam yerine koymuyorlar,
  Akıllı ol ,
  Akıllı ,
  Akıllı,
  Soyismini yıpratma………!

 73. iftar sendika cumhur ittifakı

  Cumhur ittifakı partilerinden AKP MHP bir iftar yapmışlar İl başkanları milletvekilleri belediye reyisi hatta çok mühim bir iki kişi daha varmış heralde ne konuşuldu acaba Sendika konuşulmuştur mutlaka K.Y.nın o cenahta kimsesi yok ne AKP ne MHP ondan yana deyiller bunu herkes biliyo sendikacılıkta gözü olanlar o iftar yemeyini bi ögrensin .Bu iş çok su kaldırıcak öyle kısımlarda güçlüyüz işçi bizi istiyo demekle o iş yörümez arkadaş
  Etrafınıza bakın neler oluyo öğrenin
  İş K.Y. danda U.Ü.dende kayıyo belki U.Ü.Genel Merkeze gider yeni ittifaklar kurulacak sonra bakın neler olucuk.

 74. Tarafsız

  Kenan gürcan kaplan bu üçlü hem fabrikaya hem karabüke lazım kimse hayal kurmasın ve bu adamları indirmeye kimsenin gücü yetmez

 75. Bayramda olsun bırakın

  Temsilci baştemsilci şube bşk.şube yönetimi ve delege ve delege adayları bayramda olsun yorum yazmayın

 76. Soğuk su

  Ah ah bu bitmişlik tükenmişlik sendromu yasayan hayalperesler siz ne kullanıyorsunuz ki hayal alemlerinde geziyorsunuz.misal bu cok safsınız birader rumuzlu arkadas ne içtiğinizi söylermisiniz acaba.emekçi kenan başkan ile yol yürüyor ve her aradıgınız arkadas size bizim yolumuz kenan başkanın yürüdüğü yol diyor ve telefonlar yüzünüze kapanıyor hala anlamıyormusunuz bu emekçiler senelerdir sizin yalan dolan vaatlerinize doydu.ayrıca size bir tiyo vereyım ekipleriniz içinden iki üç kişi kenan başkanın listesine girebilmek için araya adam sokmaya çalısıyorlar.boşa yürek çekmeyin artık oldugunuz yerde saymayı bırakın geri viteste tam hız ilerliyorsunuz.Kenan başkan işi bitirmiş siz daha kendi içinizde ekip olamamıssınız bırakın listelere adam yazmayı.

 77. 38

  Küçük OĞLAN bu partivari yorumları senin yazdığını bütün Karabük biliyor devlet memurluğunu bırakta gel sendikayı yönet. Yakın zamanda Fuat kurtçanın sayfalarında meşhur olacaksın az kaldı

 78. Adam gibi adam

  Enerji rumuslu arkadaş bu işler elbise ile olsaydı herkez sendikacı olurdu çok severim zaferimi adam gibi adam dır bu işi herkesten güzel yapar öyle enerji yazmakla olmuyor yaz isminide öğrenelim kim olduğunu hiç sevmem bu sendika işlerini ama sevdiğimiz saydığımız arkadaşlarımıza böyle boş yarum yapmayın ayıp yukarıdaki yorumu ben yapmadım adam muhtar hepsini cebinden çıkarır

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Bartın’da 2 otomobil çarpıştı 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.06.2024 20:15
Paylaş:
A+ A-

BARTIN (AA) – Bartın'ın Amasra ilçesinde 2 otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi öldü, 1'i ağır 2 kişi yaralandı.

Selçuk E. (20) idaresindeki 74 AAG 388 plakalı otomobil, Bartın-Kurucaşile kara yolu Aliobası köyü yakınlarında Celil D. (74) yönetimindeki 34 BPN 96 plakalı otomobille çarpıştı.

Kazada, sürücüler ile Hanife D. (71), Berat Y. (19) ve Erol K. (19) yaralandı.

Çevredekilerin haber vermesi üzerine kaza yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Ekiplerce bulunduğu yerden çıkarılan sürücülerden Selçuk E'nin hayatını kaybettiği belirlendi.

Ambulanslarla Bartın Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Berat Y. ve Hanife D. de kurtarılamadı.

Erol K'nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Amasra Kaymakamı Kadir Perçi kaza yerine gelerek yetkililerden bilgi aldı.