DOLAR 18,8140 0.11%
EURO 20,4082 0.09%
ALTIN 1.158,22-0,22
BITCOIN 430609-3,34%
Karabük

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (7.Şubat.2019)

ABONE OL
7 Şubat 2019 10:41
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ARASINDA 10 KİLOMETRE MESAFE OLAN KARABÜK YEREL SEÇİMİNDE “AĞIR TARTIŞMALAR..” SAFRANBOLU’DA “ZARİF SEÇİM ÇALIŞMALARI..”
Arasında 10 KİLOMETRE mesafe olan,birisinin soğuk aldığında,diğeri öksürmeye,yatağa düşmeye başlayan KARABÜK Merkezi ile SAFRANBOLU arasında yaşanan YEREL SEÇİM çalışmaları dikkatinizi çekiyor mu..?
KARABÜK’TE ÇOK AĞIR ELEŞTİRİ VE TARTIŞMA ORTAMI VAR..
SAFRANBOLU “ZARİF BİR SEÇİM DÖNEMİ YAŞIYOR..”
Her halde bu durum seçmenin dikkatini çekiyordur,Karabük’te MHP Belediye Başkan Adayı ile AK Parti Başkan Adayı arasında “ÇOK AĞIR SÖZCÜKLERİN KULLANILDIĞI..” bir Seçim süreci yaşanıyor..
Buna karşılık Safranbolu’da CHP Başkan Adayı ile AK Parti Başkan Adayı “SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYORLAR,KARŞILIKLI AĞIR ELEŞTİRİ KARŞILIKLI AĞIR SUÇLAMALARI YOK..”
İsterseniz Bu durumu bir düşünün,neden böyle oluyor..
Veya O KENT noktasında,HANGİSİ DAHA YARARLI BİR STRATEJİ..
Safranbolu seçmeni CHP Belediye Başkan Adayı Mimar Sayın ELİF KÖSE ile AK Parti Belediye Başkan Adayı Sayın ALİ KAYA arasında bir tercih yapacak gibi görünüyor..
Ancak,zarif bir SEÇİM KAMPANYASI YÜRÜTÜLÜYOR..

İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN DURSUN ALTIPARMAK “BENİM KAVGALARLA İŞİM OLMAZ.BENİM İŞİM HİZMET VE BELEDİYECİLİK..”
Geçtiğimiz akşamüzeri İYİ Parti Karabük Belediye Başkan Adayı ve Karabük Eski Belediye Başkanlarından Sayın DURSUN ALTIPARMAK ile karşılaştık.
Yanın da çocukluk arkadaşımız Sayın ASLAN AVCI vardı.
Sayın DURSUN ALTIPARMAK İYİ Parti Genel Merkezi,kendisine bu görevi verince,çalışmalarına başlamış ve “BENİM KAVGALARLA İŞİM OLMAZ BENİM İŞİM HİZMET VE BELEDİYECİLİK..” dedi.
Daha sonra da CHP-İYİ Parti SEÇİM İŞBİRLİĞİ veya İTTİFAKI noktasına getirdi sözlerini ve “BUNUN İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÇABA SARFETTİM,ÇOK UĞRAŞTIM.HALEN BU YÖNDE Kİ ÇABALARIM SÜRÜYOR..” anlamında bilgiler verdi.
Sayın DURSUN ALTIPARMAK Seçim çalışmalarına yeni başladığını söyleyerek “SEÇMENE KARABÜK’ÜN BUGÜN YAŞADIĞI DURUMDAN MEMNUN OLUP/OLMADIĞINI SORUCAĞIM..” dedi.
Sonra da “EĞER KARABÜK YAŞAYANI BUGÜN Kİ DURUMDAN MEMNUNSA,OYUNU GİTSİN CUMHUR İTTİFAKININ İKİ ADAYINDAN BİRİSİNE VERSİN.MEMNUN DEĞİLSE,BEN GÖREVE,KARABÜK’E ve KARABÜKLÜYE HİZMETE HAZIRIM..” anlamında ifadeler kullandı..
Sahi,KARABÜK YAŞAYANLARI DURUMLARINDAN MEMNUNLAR MI..?

KARABÜK-SAFRANBOLU-YENİCE-ESKİPAZAR-OVACIK ÇEKİŞMELİ BİR SEÇİM ORTAMI YAŞIYOR, EFLANİ VE YORTANPAZARI’NDA SÜKUNET..
31 MART YEREL SEÇİMLERİ noktasında KARABÜK-SAFRANBOLU-YENİCE-ESKİPAZAR-OVACIK hayli hareketli,hayli çekişmeli bir SEÇİM ORTAMI yaşıyor,buna karşılık EFLANİ ve YORTAN Seçimleri daha sakin ve buralarda sükunet hakim.
KARABÜK’TE AK PARTİ ile MHP ADAYI ARASINDA TARTIŞMA BÜYÜK.
SAFRANBOLU’DA CHP ADAYI ile AK PARTİ ADAYI YARIŞIYOR GİBİ.
YENİCE MÜTHİŞ ÇEKİŞMELİ VE MHP-AK PARTİ-CHP Arasında ki yarış noktasında,himse ama hiç kimse,”ŞU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİRAZ DAHA ÖNDE GÖRÜNÜYOR..” gibi bir tahminde bulunamıyor..
OVACIK’TA ÇOK AZ SAYIDA SEÇMEN VAR CHP-AK PARTİ ÇEKİŞİYOR..
ESKİPAZAR’DA MHP ADAYI İLE AK PARTİ ADAYI KIYASIYA YARIŞIYOR..
EFLANİ ve YORTANPAZARI SEÇİMLERİ AK PARTİ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
YEREL SEÇİMLERİN önümüzde ki günlerde,daha heyecanlı bir atmosfere ulaşacağına dikkat çeken SİYASİ ÇEVRELER,bu anlamda “ADAY LİSTELERİ BELLİ OLSUN..” görüşünü de dile getirmeyi ihmal etmiyorlar..
ADAYLAR ARASINDA DEĞİŞMELER FALAN MI BEKLENİYOR,NEDİR..?

AK PARTİ İÇERİSİNDE SİYASET YAPAN BİR KARDEŞİMİZ “BİZ HENÜZ KARABÜK’TE SÖZÜ VERİLİP YAPILAMAYANLARIN HESABINI SORMUYORUZ..”
Geçtiğimiz gün,İHA Muhabiri Sevgili YASİN ERDEM ile YAYALAŞTIRILMIŞ YOLDA yürüyorduk,karşıdan AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL geliyordu,kucaklaştık,ayaküzeri sohbet ettik.
Sayın UYSAL “BU SEÇİMİ AÇIK ARA FARKLA KAZANACAĞINI SÖYLEDİ..”
Galiba bir toplantıdan geliyormuş.
Ayrıldık kendisi ile,biraz ileri de AK Parti içerisinde Siyaset yapan bir Kardeşimizle karşılaştık “HAYIRDIR Sayın UYSAL SİZE NELER ANLATTI..” falan dedi..
Daha sonra da “DİKKAT EDİN,Sayın UYSAL ŞU AN İTİBARI İLE MİLLETVEKİLLİĞİ DÖNEMİNİN HESABINI VERİYOR GİBİ.HENÜZ NE Sayın UYSAL,NE AK PARTİ TEŞKİLATLARI 10 YILIN HESABINI SORMAYA BAŞLAMADI.HELE SEÇİM ATMOSFERİ TAM OTURSUN..” falan dedi.
Biz kendisine “TOPLUMU GERMEYİN,1 NİSANDA YÜZYÜZE BAKACAĞIZ..” dedik.
Gülerek “SEN ONU BİZE DEĞİL,BAŞKALARINA SÖYLE..” dedi,ayrıldı.

ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI SAYIN YUNUS DEĞİRMENCİ “SEYDİŞEHİR ALÜMİNYUM SÖZLEŞMESİ BİTMEK ÜZERE VE KARDEMİR…”
Dün ÖZÇELİK-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ ile bir görüşmemiz oldu “SEYDİŞEHİR ALÜMİNYUM TESİSLERİNDE 1600 İŞÇİ ADINA SÖZLEŞME YAPIYORUZ.SONA GELDİK SAYILIR VE ÇOK İYİ BİR SÖZLEŞME OLACAK..” dedi.
Bu Sözleşmeden sonra “KARABÜK’E ve KARDEMİR’E AĞIRLIK VERECEĞİZ.BU ARADA YENİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ Sayın HÜSEYİN SOYKAN’A HAYIRLI OLSUN,HOŞ GELDİNİZ DİLEKLERİMİ İLETMEK İSTİYORUM..” dedi.
2018 Yılının KARDEMİR açısından,KARDEMİR ÇALIŞANLARI açısından çok başarılı geçtiğine işaret etti Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ,O nedenle İşveren İŞÇİMİZİN HAKKINI TESLİM EDECEKTİR diyerek,İYİ VE BARIŞ İÇİNDE,KARŞILIKLI ANLAYIŞ İÇERİSİNDE BİR SÖZLEŞME YAPILACAĞINA dikkat çekti.
“KARDEMİR İŞÇİSİ BİZE GÜVEN DUYUYOR VE BU GÜVENİ BOŞA ÇIKARTMAYIZ.KARDEMİR YÖNETİM KURULU’NUN TEMEL TAŞI DURUMUNDA OLAN GÜLEÇ VE YOLBULAN AİLELERİ,BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE İŞ BARIŞI İÇİNDE ve İŞÇİ AİLELERİNİ MUTLU EDEN BİR SÖZLEŞME YAPACAĞIZ..”
Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ bu Sözleşmeden çok umutlu..
SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR ve HIZ KAZANACAK..

ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI SAYIN YUNUS DEĞİRMENCİ “KARDEMİR İŞVERENİ İLE İŞ BARIŞI ÇERÇEVESİNDE VE DİK DURARAK..”
ÖZÇELİK-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ,SEYDİŞEHİR ALÜMİNYUM Fabrikalarında ki SÖZLEŞMENİN sonuna geldiklerine işaret ediyor ve “ÇOK İYİ BİR SÖZLEŞME YAPTIK..” diyor.
Şimdi bütün ağırlıkları ile KARDEMİR Sözleşmesine yöneleceklerine işaret ediyor Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ ve 2018 yılında yaşanan parlak ekonomik tabloya dikkat çekiyor..
“BU EKONOMİK TABLOYU İŞÇİMİZ ORTAYA KOYDU.İŞÇİMİZ ÜRETTİ,FABRİKALARIMIZ KAZANDI..” görüşlerini dile getiriyor,yeni Genel Müdür Sayın HÜSEYİN SOYKAN’A hayırlı/uğurlu olsun dileklerini iletiyor.
Sonra sözü KARDEMİR Yönetim Kurulu’na getiriyor ve YOLBULAN-GÜLEÇ AİLELERİNİN,ayrıca BAĞIMSIZ Yönetim Kurulu Üyelerinin İŞÇİ HAKLARI konusunda duyarlı olduklarına işaret ederek “İŞ BARIŞI ÇERÇEVESİNDE,İŞÇİMİZİN HAKLARININ EN İYİ ALINDIĞI BİR ÇERÇEVEDE ..” bir Sözleşme dönemi yaşanacağına vurgu yapıyor.
İdari maddelerin görüşülmesi sürüyormuş,ücret maddelerine kısa süre içinde geçileceğini söylüyor Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ ve işçi hakları noktasında,”EN İYİ SÖZLEŞMEYİ YAPACAĞIZ.İŞÇİ HAKLARI KONUSUNDA DİK DURACAĞIZ.İŞ BARIŞINI GÖZETECEĞİZ.AMA EN İYİ HAKLARI ALACAĞIZ..” görüşünde.
Kendi Sendikal anlayışlarında “GERGİNLİK,İŞYERLERİNE HOYRAT DAVRANMAK,İŞVEREN İLE ÇEKİŞME GİBİ TAVIRLAR OLMADIĞININ..” altını çizen Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ “İŞÇİLERİMİZ VE İŞÇİ AİLELERİ BİZE GÜVENMEYE DEVAM ETSİNLER.TEK ÇABAMIZ ONLARIN YÜZÜNÜN GÜLMESİ VE MUTLULUĞU ..” anlamında bilgiler veriyor.
2018 YILINI EN GÜZEL BİÇİMDE GEÇİRDİK görüşünde..
“BURADAN, İŞÇİMİZİN HAKKI OLANLAR ALINACAK/ VERİLECEKTİR..” diyor..

İL GENEL MECLİS LİSTELERİ,BELEDİYE MECLİS LİSTELERİ VE BU DÜZENLEMELERİN “SİYASİ PARTİ BÜNYELERİNDE Kİ TARTIŞMALARI..”
Daha öncesinde de,birkaç kez dikkat çektik veya çekmeye çalıştık,SİYASİ PARTİ Bünyelerinde,gerek İL GENEL,gerekse BELEDİYE MECLİS Liste düzenlemeleri ciddi sıkıntılar yaratmaya aday görülüyor.
HEMEN HER ZAMAN BÖYLE OLMUŞTUR.
BU DEFA DA BÖYLE OLACAĞINA KESİN GÖZÜ İLE BAKABİLİRSİNİZ..
Özellikle İL GENEL MECLİS Listelerinin düzenlenmesi,bu defa çok daha sancılı geçmeye aday görülüyor,zira İL GENEL MECLİS Üyeleri’nin belirli bir PARASAL KARŞILIĞI OLUYOR..
Yani bu görevlerinden dolayı bir MADDİ GELİRLERİ oluyor..
Şimdi bakıyorsunuz İL GENEL MECLİS ÜYESİ olmak için talebin daha fazla olduğunu görüyorsunuz,buna karşılık BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ için talep o kadar yoğun değil gibi görünüyor.
SİYASİ PARTİLERİN içinde bu LİSTELERİN DÜZENLENMESİ CINGAR ÇIKARTACAK gibi görünüyor,ancak,verimli,üretken,proje geliştirebilecek isimlerin bu listelerde yer alması hemen herkesin istediği bir husus elbet..
İL GENEL ve BELEDİYE MECLİS LİSTELERİNE DİKKAT LÜTFEN..

DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN AÇILAN “ARAÇ ÇAYI DÜZENLEME PROJE İHALESİ MAYIS AYINI BULUR MU..” VE YEREL SEÇİM,KADERİ..
Karabük’ün,ve dahi Safranbolu’nun en büyük sorunlarının başında yer tutan ARAÇ ÇAYI şu gün ki hali ile rezil bir durumda ve Allahın bu Yörelere bahşettiği bu güzelliği EL BİRLİĞİ İLE REZİL ETMİŞİZ değil mi..?
ARAÇ ÇAYI DÜZENLEMELERİ PROJE İHALESİ YAPILDI..
Oysa ki 2014 yılı YEREL SEÇİMLERİNDE,seçmenin karşısına NE SANAL PROJELER ÇIKARTILMIŞTI,neler vaat edilmişti,HATIRLAYANLAR VARDIR mutlaka..
ARAÇ ÇAYI,AHA ORADA,YA O PROJELER NERELERDE…?
Şimdi DSİ Genel Müdürlüğü ARAÇ ÇAYI DÜZENLEME PROJE İHALESİ açtı,tabi bu ihalenin çok daha majisküllü,çok daha stilli bir ismi var da,biz anlayacağımız dilden yazıyoruz.
ARAÇ ÇAYI DÜZENLEME PROJE İHALESİ MAYISA KADAR BİTER Mİ..?
BELEDİYE Başkan Adaylarımız bu konuyu hiç dillendirmiyorlar..
KARABÜK ve SAFRANBOLU’NUN kaderi üzerinde çok etkili olacak olan bu proje,nedense HİÇ Mİ HİÇ GÜNDEM DE YOK,neden acaba,önemsiz mi görünüyor..?
Ne dersiniz ARAÇ ÇAYI DÜZENLEMESİ NE OLACAK..?

DİKKAT EDİN..! “ARAÇ ÇAYI DÜZENLEMESİ İLE KARABÜK VE SAFRANBOLU BELEDİYELERİ BİRE/BİR İLGİLİ..” ADAYLARIN GÜNDEMİNDE VAR MI.?
KARABÜK ve SAFRANBOLU sakinleri iyi dikkat etsinler iyi izlesinler,özellikle KARABÜK SAKİNLERİ,Karabük’ün ortasından geçen ARAÇ ÇAYI için DSİ Genel Müdürlüğü PROJE İHALESİ açtı.
NİSAN veya MAYIS AYI İÇİNDE BİTECEK BU İHALE.
Sonrasında ARAÇ ÇAYI ve ETRAFI NASIL DÜZENLENECEK bunlara ilişkin bir sunum yapılacak,KARABÜK ve SAFRANBOLU Mülki İdaresi’ne BELEDİYELERİNE sunum yapılacak.
PROJE ÜZERİNDE BELİRLİ REDAKSİYONLAR YAPILACAK..
Peki KARABÜK ve SAFRANBOLU’DA BU YÖNLÜ BİR GÖRÜŞ VEREN VAR MI..?
Herhangi bir Belediye Başkan Adayı DÜZENLENEN PROJE KAPSAMINDA ŞÖYLE BİR İMAR DURUMU ÇOK HOŞ OLUR falan gibi bir görüş veriyor mu,yoksa “O KONUYU SEÇİLİNCE Mİ DÜŞÜNECEĞİM..” görüşünde Başkan Adaylarımız..
ARAÇ ÇAYI PROJELERİ ÇİZİLİYOR/HAZIRLANIYOR..
O eski görseller nerelere atıldı acaba..?

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (7)
 • muhlis

  Cumhur İttifakını iki adayı da artık ittifaka zarar veriyor. Genel merkezler bunu hiç görmüyor ya da bu durumu genel merkezler bildirecek siyasetçiler yok mu? 31 marttan sonra kimse vah tüh demesin. Ben buradan yazıyorum ve uyarıyorum…

 • KARABÜK DÜŞMANI

  DAR GELİRLİ AİLELERİ İLGİLENDİRDİĞİNDEN BAŞTA SİYASETÇİLER OLMAK ÜZERE MÜDÜRLER, BASIN MENSUPLARI FALAN PEK KİMSE SORUN ETMEZ BELKİ AMA BEN YİNE DE YAZACAĞIM.
  LİSE ÖĞRENCİLERİNİN BURSU OCAK AYININ 20 Sİ GİBİ YATMASINA RAĞMEN ORTA OKUL ÖĞRENCİLERİNİN BURSLARI ŞUBAT AYININ 7 Sİ OLMASINA RAĞMEN YATIRILMAMIŞTIR. KONU HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN OKULLAR ARANDIĞINDA BİLGİLERİNİN OLMADIĞI SÖYLENİYOİ. KARABÜK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMEL EĞİTİM BİRİMİ ŞUBAT AYININ BAŞINDA ARANDIĞINDA LAKAYT BİR ŞEKİLDE CUMAYA KADAR YATMAZSA TEKRAR ARAYIN ANKARAYA SORALIM DENİYOR. AYNI GÜN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ARANDIĞINDA TEMEL EĞİTİMDE ÖDENEĞİN BİTTİĞİNİ MALİYE BAKANLIĞI İLE SÜREKLİ GÖRÜŞTÜKLERİNİ EN KISA SÜREDE BURSLARIN HESAPLARA YATIRILACAĞI SÖYLENİYOR. BUGÜN TEKRAR M.E.B. TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜN ARANIYOR VE BURSLARIN 10 ŞUBAT DA HESAPLARDA OLACAĞI SÖYLENİYOR.
  SORARIM SİZE EYYYY YETKİLİLER , İSİMLERİNİN ÖNÜNDE KOCAMAN KOCAMAN , BAKAN, BAKAN YARDIMCISI,MİLLETVEKİLİ,GENEL MÜDÜR , MÜDÜR ÜNVANI OLAN BEYLER. DEVLETİMİZİN DAR GELİRLİ AİLELERİN SINAVLA HAK KAZANAN ÇOCUKLARINA BURS VERECEK PARASI MI YOK ? YOKSA SİZ İŞ BİLMEZLER , SİZ VURDUMDUYMAZLAR İŞİNİZİ Mİ İYİ YAPMIYORSUNUZ? BEYLER BELKİ SİZİN İÇİN ÖĞRENCİLERİN ALACAĞI 260 LİRA BURS PARASI BİR ŞEY İFADE ETMİYOR OLABİLİR AMA O 260 LİRA O ÇOCUKLAR VE AİLELERİ İÇİN ÇOK ŞEY İFADE EDİYOR . SİZİN UMRUNUZDA DEĞİL AMA O PARALARLA AİLELER ÇOCUKLARININ BİR İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAKLAR. SİZ MAKAM MEVKİİ SAHİBİ BEYLER MAAŞINIZI 1 GÜN GEÇ ALSANIZ NE YAPARSINIZ ? NEDEN İŞİNİZİ DOĞRU YAPMAZSINIZ ? ALLAH AŞKINA BUNUN CEVABINI VEREBİLECEK BİR BABAYİĞİT VAR MI ?

 • Estetik araç çayı hattı bir defa ilk önce filyos hatta fatih mah. ve yeşil mah. arası yani çarşı merkezi olarak mutlaka bu şekilde hizmete girmeli başlanmalı bu olmaz ise olmaz
  Yok ilk önce Bostanbükü yok şu hat flan muhabbeti bile hayel kırıklığı olur. sonradan Safranbolu Belediyesi ayrı bir şey yapar o başka ama DSİ çarşı merkezi olan yeri ve Karabük Belediyesi ilk önce yapmalı imar da ona göre şekillenir en fazla tek kat ve teraslı olur

 • Karabük ‘te seçim söylemi, taktiği, usul ve yönteminde, vatandaş iyi analiz ediyor merak etmeyin kim suçlamayı başlatıyor ve kişiselleştiriyor, diğeri nasıl mantıklı cevap veriyor, kim hizmet odaklı samimi yaklaşıyor hepsini değerlendiriyor laf ile kişisel suçlamalar ile Karabük olarak bir yere varılmaz kim daha iyi hizmet edecekse ve iddialı olduğuna inanıyorsa diğer aday ve kendinde bir sorun olabileceği yetersizlik hissedeceği durum söz konusu olursa hatta Karabük için çekilmeli diğerine yol vermeli desteklemeli…
  Karabük’ün zaman kaybı olmamalı gerçekler ortada artık ekonomi bakımında şehirler yapılanıyor, akıllı şehir yapılanmasını büyük sermayeli şirketler üstlenebiliyor. İmar planları bir iki şirketin 3,5 ev daha sığdırmak için yada bir mevkiiye çıkar değer katmak için imar planı yapılmamalı izin verilmemeli,Bütün mahaller modern birbirini manzarasını bozmayacak her türlü sosyal alanlar düşünülerek planlanmalı. Alt yapı öğle planmalı ki bir daha kazmadan olası bir arıza içeride mini araçlar ve çalışma alanı bırakılarak yapılmalı yine alt yapı da yollar metro tramvay hatları bile ileri si için hesap yapılmalı, Milletin parası dikkatli kullanılmalı o yüzden daha çok konu varda hayırlısı diyelim vatandaş en iyi kararı verecektir.

 • Önemli degil

  ozcelikis sendikasi baskani yalandan yere delilik yapmasin. isci haklarina saygiliymislar. 300 tane calisanin hesabini mensubu oldugu sendika ve o saymis oldugu isveren aileler kesmedimi? bu insanlarin vebali her iki cihanda size yeter.o gun o insanlarin verdigi mucadele olmasaydi bugun calisanlar bu ucretleri ruyasinda gorurdu. bir laf ederken hem gecmisi hem gelecegi biraz dusunun sayin yetkililer.

 • KARABUK

  SAYIN AHMET ABİM ARAÇ ÇAYI İLE İLGİLİ DÜZENLENCEK PROJENİN MAYIS AYINI BULACAĞINI YAZMIŞSINIZ.BENCE O İŞ HİÇ OLMAZ GİBİ HER SEÇİM DÖNEMİNDE BU VAATLER VERİLİR ANCAK BİR TÜRLÜ YAPILMAZ.ARAÇ ÇAYI İLE İLGİLİ ON YILLARDAN BU YANA VAATLER VERİLMEKTE SİYASİLER TARAFINDAN ANCAK YAPIMI BİR TÜRLÜ GERÇEKLEŞTİRİMEMEKTEDİR.2009 YILINDAKİ BROŞÜRLERDE MEVCUT BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ DE DAHİL BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARININ ÇOGU BU SÖZÜ VERMİŞTİ ANCAK BİR ÇİVİ BİLE ÇAKILMADI BUNDAN SONRA DA ÇAKILMAYACAKTIR.

 • Ekstra

  NEDEN KADROLARDAN BAHSEDİLMİYOR AHMET AMCA ARALIK AYI SONUNDA VERİLECEK Dİ ŞUBAT BİTECEK HALA SES YOK BAŞKAN DA BAHSETMİYOR BİRDE 2019 2021 SÖZLEŞME DÖNEMİ DİYE HABER ÇIKDI 3 YIL LIK SÖZLEŞME Mİ OLUR BELEDİYE LERDEN ÖRNEK ALMIYORLAR MI YA 1 YIL EN FAZLA 2 YIL LIK SÖZLEŞME YAPIYORLAR ONUDA YÜKSEK ORANDA ZAM ALIYORLAR LÜTFEN BİRAZ İNSAF


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  20 +28 48
 2. Fenerbahçe

  20 +28 44
 3. Başakşehir

  20 +12 40
 4. Beşiktaş

  19 +16 38
 5. Adana Demir

  20 +18 37
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  20 +4 35
 8. Kayserispor

  20 +3 29
 9. Konyaspor

  20 +3 27
 10. Alanyaspor

  20 -4 25
 11. Karagümrük

  19 +1 22
 12. Gaziantep FK

  20 -1 22
 13. MKE Ankaragücü

  20 -7 22
 14. Antalyaspor

  19 -7 21
 15. Giresunspor

  20 -14 21
 16. Hatayspor

  19 -17 20
 17. Kasımpaşa

  20 -17 19
 18. Sivasspor

  20 -9 18
 19. İstanbulspor

  20 -24 15
 20. Ümraniyespor

  20 -13 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.