Her Telden (27.Mart.2015)

Her Telden (27.Mart.2015)

Yayın: 27.03.2015 08:41
Paylaş:
A+ A-

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ SAYIN OSMAN KAHVECİ,MÜSİAD GENEL KURULUNDA “FİLYOS LİMANI..” DEMİŞTİ
Geçtiğimiz haftalarda yapılan MÜSİAD Genel Kurulu’nda söz alan AK Parti Karabük Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ,Karabük ve Yöre insanının ÇOK ÖNEMSEDİĞİ FİLYOS LİMANI olayına değinmişti.
“FİLYOS LİMANI’NA KAZMA VURULUYOR..” demişti.
Sayın OSMAN KAHVECİ bunu söylerken FİLYOS LİMANI için yeni bir ARIZA ÇIKTI ve İhale KAMU İHALE KURUMU’NA yeniden şikayet edildi..
Kimi çevreler “OLAYIN ŞİKAYET BÖLÜMÜ OLDUĞU KADAR,AVRUPA BİRLİĞİ HİBE KREDİLERİ BÖLÜMÜNDE DE ARIZA OLDUĞU YOLUNDA HABERLER VAR..” diyorlar..
AB KAYNAKLARINDAN verilmesi düşünülen/planlanan HİBE KREDİLER noktasında da ARIZA ÇIKMIŞ iddiaları var ve bunu ileri sürenler “ŞİKAYETLER FALAN İŞİN KAMUFLESİ OLABİLİR..” gibi görüşler dile getiriyorlar..
FİLYOS LİMANI noktasında ARIZA ÇIKTI..
İster KİK’NA şikayet nedeni ile olsun,isterse şikayeti bahane tutup,AB HİBE KREDİLERİ noktasında ki sıkıntı nedeni ile olsun,bu iş yeni bir ARIZA ile karşı/karşıya..
PEKİ KİM İLGİLENECEK BU KONU İLE..
Sayın SEDAT NAMAL ilgileniyordu,şimdi seçim yarışında..
KİM İLGİLENECEK FİLYOS LİMANI ile..?

FİLYOS LİMANI İÇİN TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİSİ,YÖNETİMİ GİRİŞİM YAPACAK MI,YAPMASI GEREKİR Mİ..?
FİLYOS LİMANI için ARIZA çıktığı biliniyor,çıkan arızanın AVRUPA BİRLİĞİ HİBE KREDİLERİNDEN kaynaklandığını ile sürenler var MÜTEAHHİTLER arasında ki anlaşmazlıklar nedeni ile yapılan şikayetlerden kaynaklandığını söyleyenler var.
KARABÜK’TE BU İŞİ İZLEYEN KİMSE VAR MI..?
Örneğin KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS Grubu veya YÖNETİMİ bu konu ile ilgileniyor,çeşitli birimlerde konuyu takip ederek hızlandırmaya çalışıyor mu..?
Veya izlemesi gerekir mi..?
AK Parti İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR aynı zamanda TİCARET ve SANAYİ ODASI MECLİS BAŞKANI ve Meclis Başkanlığı görevinden ayrılmamasının nedeni olarak “DAHA İYİ HİZMET ÜRETMEK,,” anlayışını gösteriyor.
HAKLIDIR,İKİ GÖREV BİR/BİRİNİ TAMAMLAYABİLİR..
HİZMET AKIŞI HIZLANABİLİR..
Ancak,PARTİ ÇALIŞMALARINDAN,TSO MECLİS ÇALIŞMALARINA DA vakit ayırmak gerekir,TSO MECLİSİ EN SON NE ZAMAN TOPLANTI YAPTI acaba ve örneğin FİLYOS LİMANI,yapılması düşünülen ALMANYA GEZİSİNDEN daha önemli olsa gerektir..!!
FİLYOS LİMANI BATI KARADENİZ BÖLGESİ’NİN geleceği.
KARABÜK’ÜN DE GELECEĞİ elbet..
Bakın LİMAN konusunda yeni bir ARIZA ÇIKTI,bu aşılmalı..

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI SAYIN MUHAMMET KAYA MUHTARLAR TOPLANTISI YAPTI VE HASTANE SORUNU..
AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Sayın MUHAMMET KAYA,Muhtarlar ile bir toplantı yaptı ve “BİRLİKTE ÇALIŞMAMIZIN BÜYÜK YARARI OLACAKTIR.BU KONUDA DAYANIŞMA VE BİRLİK HALİNDE OLALIM..” şeklinde mesajlar verdi.
MUHTARLARA SORUNLARINI SORDU..
BEŞBİNEVLER Civarında ki MUHTARLAR,yıkılacak olan KADIN/DOĞUM HASTANESİ olayından yola çıkarak,yerine,150/200 YATAKLI BİR DEVLET HASTANESİ yapılmasını istediler..
BEŞBİNEVLER Mahallesi civarında Muhtarlar böyle bir talepte bulununca BAYIR Mahalle,ATATÜRK Mahallesi,YENİ Mahalle ve civarı MUHTARLARDA “BAYIR MAHALLE DEVLET HASTANESİ YERİNE 150-200 YATAKLI BİR HASTANE İSTEDİLER..”
Olay Bir anda HASTANE OLAYINA DÖNDÜ..
Şimdi MUHTARLAR kendi aralarında toplantılar yapıyorlar,kendi aralarında görüşmeler yapıyorlar ve 150-200 YATAKLI BİR DEVLET HASTANESİ’Nİ kendi seçmenlerinin rahatça ulaşabileceği bir yere yapılmasının zeminini arıyorlar.
BAYIR MAHALLE DEVLET HASTANESİ BİR MACERA OLMUŞTU.
YEREL SEÇİMDE,Hastane duvarına asılan “BU HASTANE YIKTIRILMAYACAK..” yolunda ki PANKART halen hatırlarda,YEREL SEÇİMİN ertesi gün O KULLANILMIŞ İŞE YARAMAZ YATAKLARIN taşınmasını da KİMSE UNUTMADI.
Mahalleler HASTANE DERDİNE DÜŞMÜŞ görünüyorlar..
SİYASET KURUMU bu konu da ne yapacak acaba..?

FİLYOS LİMANI NOKTASINDA ÇIKAN ARIZA AŞILAMAZSA,ESKİPAZAR/İSMETPAŞA BÖLGESİNE YATIRIM NE OLACAK..?
FİLYOS LİMANI noktasında çıkan ARİZA AŞILAMAZSA neler oluşabilir dersiniz,çıkan ARIZANIN Avrupa Birliği tarafından verilmesi planlanan HİBE KREDİNİN ertelenmesinden neşet ettiğini ileri sürenler var.
“YOK HAYIR,İHALEYE İTİRAZ VAR..” diyenler var.
“İHALEYE İTİRAZ,KAMU İHALE KURUMU TARAFINDAN GÖRÜŞÜLÜYOR..” diyenler daha iyimser davranıyorlar ve daha önce de bu yönlü itirazların yapıldığına buna karşılık,işin olumlu biçimde seyrettiğine dikkat çekiyorlar.
Olayın tam bu noktasında “AVRUPA BİRLİĞİNİN VERECEĞİ 258 MİLYON EURO KREDİ ERTELENİRSE,İHALEYİ KAMU İHALE KURUMU,ŞİKAYET NEDENİ İLE İPTAL ETTİ KILIFI GEÇİRİLEBİLİR..” gibi senaryolar üzerinde duranlarda var.
SENARYO,KOMPLO TEORİSİ BOL ANLAYACAĞINIZ..
Hani bir laf vardır “AÇIK YARAYA KURT DÜŞMEZ..” derler,bu konu ile ilgilenip KAMUOYU’NA gerçekçi bir bilgi verilmediği sürece bol/bol komplo ve komplo senaryoları yazılır..
“AVRUPA BİRLİĞİ HİBE KREDİLERİ ERTELENMİŞ..” denir..
“MÜTEAHHİTLER ARASINDA UYUŞMAZLIK VARMIŞ..” denir..
Ortaya çıkıp birisi “GERÇEK ŞUDUR..” diyene kadar bunlar olur..
Çıkıp,gerçeği açıklayacak kimse de görünmüyor ortalıkta..

MHP İÇİNDE ETKİN GÖREVLERDE BULUNMUŞ BİR KARDEŞİMİZ “SAYIN DURSUN ALTIPARMAK İLE ŞANSIMIZ OLUR..”
MHP İçinde çok etkin görevler üstlenmiş bir kardeşimizle ayak üzeri sohbet ettik,MHP LİSTESİ ÜZERİNDE konuştuk ve “ADAY/ADAYI ARKADAŞLARIMIZIN HEPSİ DE ÇOK KALİTELİ İSİMLER..” diyerek söze başladı.
Daha sonra da “İÇLERİNDE EN FAZLA OY POTANSİYELİ OLAN Sayın DURSUN ALTIPARMAK.EĞER LİSTENİN BİRİNCİ SIRASI Sayın ALTIPARMAK’A VERİLİRSE MHP KARABÜK’TE MUTLAKA MİLLETVEKİLİ ÇIKARTIR..” dedi.
“İYİ DE,ÇOK PARTİ DEĞİŞTİRDİĞİNİ,BU NOKTA DA GÜVEN DUYULMAYACAĞINI SÖYLEYEN MHP’LİLER VAR..” dedik,bu sözümüzün üzerine “DAHA ÖNCE,BİRKAÇ SEÇİMDE MHP ADAYI OLMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ,BUNU MHP İL/İLÇE YÖNETİMLERİNE NET BİR DİLLE SÖYLEDİ.ANCAK,HEP/HER ZAMAN ÖNÜNÜ KESTİLER..” ifadelerini kullandı.
Parti içinde BAZI İSİMLER verdi ve “İSTEYEN GİDER,ESKİ İL/İLÇE BAŞKANLARINA,YÖNETİCİLERİNE SORAR..” dedi ve gerçek o insanlardan öğrenilebilir şeklinde çok ama çok ciddiye alınabilecek ifadeler kullandı..
Biz “GÖNLÜMÜZDEN Sayın YAŞAR KILIÇ GEÇİYOR..” dedik “AYNI AHDE VEFA DUYGUSUNU BİZDE TAŞIYORUZ,ANCAK YAŞAR ABİ BU YARIŞI KALDIRAMAZ..” gibi yaklaşımlar getirince,doğrusu hayli moralimiz bozuldu..
MHP İÇİNDE Sayın DURSUN ALTIPARMAK rüzgarı var.

FACEBOOK’TA DOLAŞAN BİR YAZIMIZ VE BİZİM VERDİĞİMİZ TARİHTE Kİ “BÜYÜK YANILGIMIZ..” OLAYIN ÖNCELİĞİ..
Bizim pek takip etmediğimiz FACEBOOK’TA bir yazımız paylaşılıyormuş,yazımız 24 EKİM 2014 TARİHLİ ve o yazımızda HASTANE OLAYINA değinerek BİR/İKİ YIL İÇİNDE BÜYÜK SIKINTILAR YAŞANACAKTIR demişiz..
Hatta yazının sonunda “İSTERSENİZ YAZIYI KESİP SAKLAYIN..” diyerek “ADAM GERÇEKTEN HAKLIYMIŞ DERSİNİZ..” diyerek küçük bir not düşmüşüz..
OKURLARIMIZDAN ÖZÜR DİLERİZ..
24 EKİM 2014 Tarihli o yazımızda “BİR/İKİ YIL İÇİNDE BÜYÜK SIKINTILAR YAŞANACAK..” diyerek 150 yataklı ilave HASTANE ve YENİ BİR DEVLET HASTANESİ yapılması gereği üzerinde durmuşuz.
SIKINTI BİR/İKİ YIL BEKLEMEDİ,HEMEN HİSSEDİLDİ..!!
HASTANE KONUSUNDA KARABÜK BÜYÜK SIKINTI YAŞIYOR..
Böyle olması da çok normal..
SİZ 700-750 HASTA YATAĞINI 300-350 CİVARINA İNDİRİRSENİZ,3 OLAN HASTANE SAYISINI 1 E İNDİRİRSENİZ,BUNLARIN YAŞANACAĞINI DA BİLMELİSİNİZ..!!
Öyle değil mi..?
24 EKİM 2014 TARİHİNDE BUNLARI YAZMIŞIZ..
Duyarlı bazı okurlarımız “İSTERSENİZ BU YAZIMIZI KESİN SAKLAYIN..” noktasını ciddiye alarak,kesip saklamışlar,şimdi Facebook’ta DOLAŞIMA/PAYLAŞIMA SOKMUŞLAR..
Hastane/Hastaneler konusu çok tartışılır Karabük’te.

DÜN EMEKLİ PARAMIZI ALMAK VE İŞYERİ KİRASI ÖDEMEK İÇİN BANKAYA GİTTİK VE EMEKLİLERİN TEPKİSİ BÜYÜK..
Dün emekli paramızı almak ve işyeri kiramızı ödemek için bankaya gittik,orada emekli parası almak için bekleyen dostlarımızla sohbet ettik büyük bir tepki içindelerdi.
EMEKLİLER CİDDİ BİR TEPKİ İÇİNDELER..
“ÇOK AZ ZAM VERİLDİ,SIKINTILIYIZ..” sözleri ağırlardan düşmüyor..
Bu arada CHP Genel Başkanı’nın EMEKLİLERE HER YIL İKİ MAAŞ İKRAMİYE VERECEĞİZ şeklinde yaptığı açıklama,bunu NOTER tasdikli olarak yapması hayli etkili olmuş.
GÖRDÜĞÜMÜZ KADARI İLE HAYLİ ETKİLİ OLMUŞ.
Kimileri CHP GENEL BAŞKANI Emeklilere neden NOTER KANALI ile böyle bir söz verdi,insanların kendisine inanmadığını bildiği için mi böyle bir yol seçti diye eleştiri getiriyor,ancak,gördüğümüz EMEKLİ NOTER OLAYI İLE OLAYI DAHA İYİ BENİMSEMİŞ.
Olayın Tam bu noktasında ESNAFLIKTAN EMEKLİ bir dostumuz “YAHİ BİZ TİCARET YAPIYORUZ.BAĞ-KUR EMEKLİ MAAŞI İLE GEÇİNMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL.TİCARETİMİ DEVAM ETTİRİYORUZ.EMEKLİ PARAMIZ YÜZDE 15 KESİLİYOR..” yolunda serzenişte bulundu.
SAHİ YÜZDE 15 KESİNTİ NEDEN YAPILIR Kİ..!!
EMEKLİ TİCARET YAPARSA,EMEKLİ PARASINDAN YÜZDE 15 KESİLİYOR,ticaret yapmasa zaten aldığı emekli parası ile geçinmesi mümkün değil,hiç değilse yüzde 3-5 kesilse bari,kesinti miktarı yüzde 15.
EMEKLİNİN TEPKİ İÇİNDE OLDUĞUNU GÖRÜYORSUNUZ..

AK PARTİ KARABÜK ESKİ MİLLETVEKİLİ SAYIN CUMHUR ÜNAL “ÖZELLİKLE YALNIZ DOLAŞIYORUM,İYİ OLUYOR..”
AK Parti İl eski Başkanı ve Karabük eski Milletvekili Sayın CUMHUR ÜNAL,bu dönem de Milletvekili Aday/Adayı olarak başvuru yaptı ve bu bağlamda gezilerini sürdürüyor.
DÜN BÜROMUZU ZİYARET ETTİ.
BİR SÜRE SOHBET ETTİK KENDİSİ İLE.
Sayın CUMHUR ÜNAL Milletvekilliği döneminde,KARABÜK’TE BİRÇOK GELİŞMENİN ALTINA İMZA ATMIŞ OLMAKTAN müthiş memnun olduğuna vurgu yapıyor.
ÖZELLİKLE TIP FAKÜLTESİ OLAYINA DEĞİNİYOR.
İyi hatırlıyoruz,TIP FAKÜLTESİ olayında büyük gayretler gösterilmişti,o zaman Karabük Milletvekili olan Sayın MUSTAFA ÜNAL,Sayın MEHMET CEYLAN ve Sayın CUMHUR ÜNAL’IN unutulmayacak çabaları olduğu biliniyordu.
“BEN YALNIZ GEZİYORUM.BUNDAN GİTTİĞİM,ZİYARET ETTİĞİM İNSANLARDA MEMNUN.BENDE SİYASETEN İYİ VERİM ALIYORUM..” diyerek “KİMSEYİ KATEGORİZE ETMEMİŞ OLUYORUM..” şeklinde bir açıklama da getiriyor..
“LİDERE,PARTİYE SADAKAT,VEFA BİZİM TEMEL DÜŞÜNCEMİZ..” şeklinde özetlediği bir Parti anlayışını dile getiriyor Sayın CUMHUR ÜNAL..
7 NİSAN TARİHİNİ BEKLEDİKLERİNE VURGU YAPIYOR..
Kendisini hayli umutlu gördük doğrusu.

CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BUGÜN KARABÜKLÜLERLE BİRLİKTE OLACAK VE MİTİNG..
Cumhurbaşkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve Eşi Sayın EMİNE ERDOĞAN bugün Karabük’te olacaklar ve her iki değerli konuğumuzun da ayrı/ayrı programları var.
CUMHURBAŞKANI Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN,saat 14.00 de MİTİNG DÜZENLEYEREK Karabüklüler ile hasret giderecek ve 10 AĞUSTOS CUMHURBAŞKANILIĞI Seçiminde gösterilen ilgiye teşekkür edecek.
Sayın Cumhurbaşkanı KARABÜK BELEDİYESİ’Nİ ziyaret edecek ve bu arada Başkan Yardımcısı Sayın FATMA DANIŞMAN’IN Odası Sayın EMİNE ERDOĞAN’A tahsis ediliyor.
Sanıyoruz bir süre orada dinlenecekler ve namazını orada kılacak Sayın EMİNE ERDOĞAN,çok ciddi bir koruma kalkanı var,en küçük bir detay ilgili güvenlik elemanlarınca gözden kaçırılmıyor.
BUGÜN KARABÜK AÇISINDAN BÜYÜK BİRGÜN..
Bir Kente CUMHURBAŞKANI gelmesi,ziyaret etmesi elbet büyük bir olaydır ve öyle sanıyoruz ki Sayın CUMHURBAŞKANI Karabük yaşayanlarına bazı konularda sevindirici haberlerde verecektir.
Örneğin FİLYOS LİMANI bunların içinde olabilir..
BUGÜN KARABÜK AÇISINDAN ÖNEMLİ BİRGÜN ELBET

8 kişi görüş bildirdi

 1. Dursun yerinde dursun

  Sayın Gölbek hangi MHP Lİ Dursun Altıparmakla şansımız olur dediyse o MHP LİYİ şiddetle hatta nefretle telin ediyorum.MHP ve Ülkücülük bu kadar basite alınamaz alınmamalı.Dün o Parti,bugün bu Parti dolaşanların MHP içinde işi olamaz.Neymiş daha öncede MHP den aday olmak istemişte önü kesilmiş.Kim kesmiş önünü sünnetçimi kesmiş.Aday olsaymış,bak bugün Belediye Başkanı İl Merkez İlçe adaylığına tepki duyuyor hiç Dursun hiç geri fites yaptımı.O zaman niye yaptı öyleyse.
  MHP Kimseye meze olacak bir Parti deyildir.Eğer YAŞAR KILIÇ abi aday olmazsa MHP burda çok kan kaybeder.Armut piş ağzıma düş ne güzel iş yahu Durmuş Yalçın şimdiye kadar nerdeymiş adam memur filanmı partiyle hiç ilgili olmamış.
  YAŞAR KILIÇ olmazsa YUNUS YAZAR beyde olabilir gerisi teferruat.Allahaşkına bizi birbirimize düşürmeyin vefasız olmayın.Selamlar

 2. Taş mektep Ülkücüsü

  Dursun yerinde dursun diye yazan arkadaşım ayağının turabı olayım.Biz zindanlarda yatarken,işkenceden işkenceye alınırken YAŞAR Abiden başka kim peşimizde koşuyordu Allaşkına.
  İlhami Yılmaz vefasız olamaz o günlerin hatırına bizim birbirimize canımızı emanet verdiyimiz günlerin hatırına YAŞAR Abiye destek olmalı bak bunu Rafet beyden istemem.O bilmez o günleri o zamanlar ANAP’A mayna etmiş yanaşmıştı.
  İLHAMİ REİS çile çekti zindanlarda yattı,birlikte yattık aynı işkenceleri gördük kim vardı o zaman peşimizde İlhami Reis YAŞAR Abiden başka kim vardı.Neymiş YAŞAR Abinin seçilme şansı yokmuş,katiyyen kabul etmem,herkes kadar YAŞAR Abininde şansı var.Hem seçilmezse ne olur bizim vefamızdan bişeymi eksilir.
  Tanrı dağı kadar TÜRK,Hira dağı kadar MÜSLÜMANIZ biz.
  Herkese selamlar

 3. AKP DEN SELAM GETİR

  EYER HASTANEYE YATMANIZ LAZIMSA AKP İL YÖNETİMİNDEN BAŞKANINDAN SELAM GETİRMENİZ YAHUTTA TELEFON ETTİRMENİZ GEREK İŞTE SİZE SAĞLIKTA REFORM.
  750 YATAK 300 YATAĞA İNDİ.
  3 HASTANE 1 HASTANEYE İNDİ.
  AKP KARABÜKTE ÖYLE BİR REFORM YAPTIKİ TORPİL OLMADAN HASTANEYE YATAMIYOSUNUZ SAĞLIK REFORMU BÖYLE BİŞEY HERALDE AKP LİLERDEN TORPİL OLMAYINCA HASTANEYE YATAMIYOSUNUZ

 4. hoca

  Sayın Gölbek, siyasiler kentin ileri gelenleri, yöneticiler, şimdilik filyosu, endüstri bölgesini, kayak merkezini bir kenara bıraksın Karabük için elzem ve daha önemli olan konulara çözüm üretsinler…
  Birincisi; sağlık reformu adı altında yapılan birleştirme tam bir fiyaskoya döndü, kendileri de işin içinden çıkamaz hale geldiler…Bu kentin birinci önceliği sağlık kurumlarının düzenlenmesi, sistem çökme kilitlenme noktasına hızla ilerliyor…Vatandaşın öncelik hizmet hakkı sağlıktır hafta sonu şirinevler devlet hastanesi aciline giderseniz ne demek istediğim anlaşılacaktır…
  İkincisi; bu kent kirli, sayın Vergili sokakların temizlenmesi tozdan arındırılması için ne yapıyor merak ediyorum…Karabükte duyurulmasa da ciddi salgın hastalık belirtileri baş göstermeye başladı…
  Üçüncüsü; kent trafiği, sayın emniyet müdürü güzel çalışmalar yapıyor ama özellikle vatandaş öyle saçma sapan yerlere araba park ediyor ki çıldırmamak elde değil….Battı çıktının girişlerine araba park etmek nedir, kızılay binasının önüne araba park etmek nedir, kayabaşı köprüsünün üstüne araba park etmek nedir ayrıca kantardan kaçan tırlar sağolsun cuma pazarından itibaren şehir trafiğini felç etmekte….bunların bir yaptırımı yok mu bu kentte…
  Ayrıca bu kentin yollarını toplasanız 100 km etmez ama ana arter diye tabir edilen yolların hali nedir, şirinevler, valilik önü, kayabaşı, aydınlıkevlere çıkan dere boyu yol tamamen facia, meslek lisesinin önünden yeni açılan yol berbat, o yolun şirinevler bağlantı noktası bulmaca gibi….Adam gibi asfalt ne zaman yapılacak merak ediyorum….
  Bu kent özellikle son 3 yılda ilerleme değil gerileme kaydetmekte, her kurum her yönetici boşvermişlik havasında, asli görevini yapanlar çok az…herkes tabiri caizse koltuğunu koruma telaşında birilerine yaranma telaşında…Bu kentin gidişatı hiç ama hiç iyi görünmüyor….

 5. hoca

  Sayın Gölbek, siyasiler kentin ileri gelenleri yöneticiler, şimdilik filyosu, endüstri bölgesini, kayak merkezini bir kenara bıraksın Karabük için elzem ve daha önemli olan konulara çözüm üretsinler…
  Birincisi sağlık reformu adı altında yapılan birleştirme tam bir fiyaskoya döndü, kendileri de işin içinden çıkamaz hale geldiler…Bu kentin birinci önceliği sağlık kurumlarının düzenlenmesi sistem çökme kilitlenme noktasına hızla ilerliyor…Vatandaşın öncelik hizmet hakkı sağlıktır hafta sonu şirinevler devlet hastanesi aciline giderseniz ne demek istediğim anlaşılacaktır…
  İkincisi bu kent kirli, sayın Vergili sokakların temizlenmesi tozdan arındırılması için ne yapıyor merak ediyorum…Karabükte duyurulmasa da ciddi salgın hastalık belirtileri baş göstermeye başladı…
  Üçüncüsü kent trafiği, sayın emniyet müdürü güzel çalışmalar yapıyor ama özellikle vatandaş öyle saçma sapan yerlere araba park ediyor ki çıldırmamak elde değil….Battı çıktının girişlerine araba park etmek nedir, kızılay binasının önüne araba park etmek nedir, kayabaşı köprüsünün üstüne araba park etmek nedir ayrıca kantardan kaçan tırlar sağolsun cuma pazarından itibaren şehir trafiğini felç etmekte….bunların bir yaptırımı yok mu bu kentte…
  Ayrıca bu kentin yollarını toplasanız 100 km etmez ama ana arter diye tabir edilen yolların hali nedir, şirinevler, valilik önü, kayabaşı, aydınlıkevlere çıkan dere boyu yol tamamen facia, meslek lisesinin önünden yeni açılan yol berbat, o yolun şirinevler bağlantı noktası bulmaca gibi….Adam gibi asfalt ne zaman yapılacak merak ediyorum….
  Bu kent özellikle son 3 yılda ilerleme değil gerileme kaydetmekte, her kurum her yönetici boşvermişlik havasında, asli görevini yapanlar çok az…herkes tabiri caizse koltuğunu koruma telaşında birilerine yaranma telaşında…Bu kentin gidişatı hiç ama hiç iyi görünmüyor….

 6. DÜN BELLİ OLDU

  AK PARTİNİN 2-0 YAPACAĞI DÜN BELLİ OLDU.MİTİNG ALANINDA EN AZ 40 BİN KİŞİ VARDI.BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ BİLE BUNU KABUL ETMİŞTİR ÖYLE OLMASA KARABÜK SİZİ ÇOK SEVİYOR DERMİYDİ.
  8 HAZİRAN 2015 GENEL SEÇİM SONUCU AK PARTİ 2 ; MUHALEFET PARTİLERİ 0
  AK PARTİ OYLARI YÜZDE 68,GERİSİNİ MUHALEFET PAYLAŞSIN.
  HAYIRLI OLSUN

 7. irfan oktay

  sayın gölbek sizleri karabuk halkı bir kez daha takdir etti. bugunleri aylar öncesinden tahmın etmişdiniz.siz gazeteci olarak sışarıdan 3 hastanedeki yatak sayısının 700 yataktan 350 yataga düşürülünce olacakları goruyorsunuzda bu genel sekreter neden göremiyor.her gun yanında koruma gibi gezdirdiği maaşlı fotorafçısıyla basın açıklaması yapıp gazeteler beyanat vermeyi biliyor.şirinevelr develette çocuk servisdini önünde yatak boşalsayada 40 derecede ateşli belleyen anaların halını nıye görmneye gitmiyor.bizzat her kesin hastane konuştugu torpilin yoksa yatak yok.adamın yoksa öl.paran varsa özel polınık veya hastaneye.beşbinevler halkından bu siyasiler n asıl oy isteyecek.hastaneyi kapatmayacaz diyer yalan sözler verdiler.genel sekreter kapatacam dedi kapattı.kendi anası babası evladı nede olsas yatak için kapı kapı dolaşmıyor.

 8. Karabük

  Dün Vergili resmen partisini sattı.
  Vergili Partisini batırmak istiyor,açıkları ortaya çıkmaya başladı
  MHP ve Karabük için en başarılı aday Dursun Altıparmak bunu da herkes biliyor.
  Dursun beyle MHP 1 Milletvekili çıkarttır.
  Diğer adaylar Konuşmayı bilmiyorlar ancak birileri bişeyler yazarsa okuyarak konuşurlar.
  Başarılar

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Düzce’de tekeri kopan tarım aracının fındık ağacına çarpması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 16:52
Paylaş:
A+ A-

DÜZCE (AA) – Düzce'nin Cumayeri ilçesinde seyir halindeyken tekeri kopan “pat pat” diye tabir edilen tarım aracının fındık ağacına çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.

Enes A. (26) idaresindeki tarım aracının tekeri, Dokuzdeğirmen köyü mevkisinde seyir halindeyken koptu. Kontrolden çıkan tarım aracı, yol kenarındaki fındık ağacına çarptı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Kazada yaralanan sürücü ile yanında bulunan Emrah A. (30), ambulanslarla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralılardan E.A'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.