Hırsızlık Olayına Karışan Kişiler Yakalandı

Hırsızlık Olayına Karışan Kişiler Yakalandı

Yayın: 01.04.2015 09:53
Paylaş:
A+ A-

Karabük merkez ve 100.yıl mahallelerinde Resmi Kurumda ve evden hırsızlık yapan iki ayrı zanlı Polisin yaptığı çalışma ile yakalandı.

Her iki olayla ilgili olarak Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “İdaremiz Yenişehir Mahellesinde bir okulun labaratuvarında meydana gelen “Resmi Kurumdan Hırsızlık” olayı ile ilgili olarak Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespiti Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan çalışmalarda, şüphelinin M.S(25) isimli şahıs olduğu tespit edilerek, adli mercilere sevki sağlanmıştır. Ayrıca; 100.Yıl Mahallesi, Öğretmenler Sitesinde de bir evde meydana gelen “Hırsızlık” olayı ile ilgili olarak Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespiti Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan çalışmalarda, şüphelinin S.Y.(37) isimli şahıS olduğu tespit edilerek, adli mercilere sevki sağlanmıştır. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir” bilgilerine yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.