Hırsızlık Olayını Gerçekleştiren Vatandaş Yakalandı”

Hırsızlık Olayını Gerçekleştiren Vatandaş Yakalandı”

Yayın: 15.04.2015 10:05
Paylaş:
A+ A-

Karabük İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan açıklamada,5000 evler mahallesinde hırsızlık yapan bir vatandaşın yakalandığı haber verildi.

Konu ile ilgili verilen bilgiye göre, “İdaremiz 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi 33. Cadde üzerinde meydana gelen ikametten hırsızlık olayında; para, çeşitli ziynet eşyaları ve tablet PC çalındığı ihbarı üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerimiz harekete geçmiş yapılan yoğun araştırmalar ve çalışmalar neticesinde; hırsızlık olayını gerçekleştirenin A.U(32) isimli şahıs olduğu tespit edilmiş, çaldığı ziynet eşyaları ve tablet PC ile birlikte yakalanarak hakkında gerekli adli işlemler başlatılmıştır.  İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir” ifadelerine yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.