Hırsızlık Şüphelisi İki Kişi Tespit Edildi

Hırsızlık Şüphelisi İki Kişi Tespit Edildi

Yayın: 11.03.2015 09:47
Paylaş:
A+ A-

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince,işyeri ve evden hırsızlık sonucu şüpheli iki kişinin tespit edildiği haber verildi.

Konu ile ilgili verilen bilgiye göre, “İdaremiz Hürriyet Caddesi Sürmen İşhanında meydana gelen “İşyerinden Hırsızlık” ve Şirinevler Mahallesi İlhanlılar Caddesinde meydana gelen “Evden Hırsızlık” olayları ile ilgili olarak Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespiti Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerin yaptığı çalışmalar neticesinde; hırsızlık şüphelilerinin Ç.Ü.(35) ve S.S.(40) isimli şahıslar olduğu tespit edilmiştir” açıklamasına yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da 19 Mayıs Yarı Maratonu yapıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.05.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele'yi başlatmak için 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkışının 105. yılı dolayısıyla düzenlenen 19 Mayıs Yarı Maratonu yapıldı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarı maraton için sporcular, Fuar Caddesi'nde toplandı.

Cadde üzerinde oluşturulan parkurda gerçekleştirilen yarı maratona, 18-70 yaş arasında 200 sporcu katıldı.

Samsun Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan'ın işaretiyle başlayan yarışmada, sporcular dereceye girmek için mücadele etti.

Sporcular, 21 kilometrelik parkurda Fuar Caddesi, Batı Park, Atakum Golf Kulübü, 19 Mayıs Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu güzergahından tekrar başlangıç noktasına döndü.

Yarı maratonu erkeklerde Kenyalı James Kipgoei Kipcotech, kadınlarda aynı ülkeden Elida Jelimo Korir birinci tamamladı.