Hisarcıklıoğlu’ndan Eskipazar İhtisas OSB’ye Destek

Hisarcıklıoğlu’ndan Eskipazar İhtisas OSB’ye Destek

Yayın: 06.05.2015 09:43
Paylaş:
A+ A-

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, iş dünyasının yeni bir büyüme hikayesi yazmak istediğini bunun için de siyasilerden yeni yapısal reformların elbirliğiyle ve hızla hayata geçirilmesini istediklerini vurguladı.

Hisarcıklıoğlu, “2015 seçimleri Türkiye’nin yeniden ayağa kalkması için milat olmalı. Haziran’dan sonra önümüzde seçimsiz bir 4 yıl var. Bu fırsatı mutlaka değerlendirmeliyiz. Bu dönem sert tartışmaların geride kaldığı, güçlü reformların dönemi olmalı. Daha özgür ve daha zengin Türkiye için adımlarımızı hızlandırmalıyız” dedi.

Genel kurula,Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan,Meclis üyesi ve TOBB delegeleri Sezgin Dıravacı ve Ömer Yeğin katıldı.

TOBB Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu ve KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan’la yaptığı ikili görüşmede daha öncede VIII.Sanayi Şurasında gündeme getirilen Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ülke açısından da önem arz eden Karabük’ün bu büyük projesine destek verdiğini ve yakından ilgilendiğini belirtti.

2 kişi görüş bildirdi

 1. tuncay özcan bırakın ya

  tuncay bey verdiği sözleri tutuyormu anlamıyorum en cok canı yananlardan biriyim ben şöyle apartman yapacam böyle yapacam diye bakın halime
  ne sözleri veriyor ben anlamadım gittin
  sen ilkönce verdiğin sözleri yap 2 yıl garanti dedi daha eve yerleştik ne elektirik çalışıyor ne zil hesabı
  apartman altından su alıyor ne bu
  sonra diyor
  reform yapacam hızla hayata geçirecem

 2. neden

  benim yaptıgım yorumlar neden yazılmıyor

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.