İki Şahıs Yakalandı

İki Şahıs Yakalandı

Yayın: 03.08.2015 10:23
Paylaş:
A+ A-

Karabük Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışma kapsamında yakalama emri bulunan şahısların yakalanarak T tipi cezaevine teslim edildiği haber verildi.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İl Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde; “Cebir Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” suçundan yakalama emri ile aranan toplam 3 yıl 4 ay cezaları bulunan M.K(24) ve M.İ(24) isimli şahıslar görevlilerimizce yakalanmışlar, her iki şahıs da tutuklanarak Karabük T tipi cezaevine teslim edilmişlerdir” bilgilerine yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.