Bölgenin Sesi Gazetesi
 

İl Müdürü Güven değerlendirme ve iletişim toplantısı yaptı

Yayın: 18.09.2023 12:51
Paylaş:
A+ A-

Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven  başkanlığında Yenişehir Spor Kompleksi Konferans Salonunda, İl Müdürlüğünde görev yapan personeller, Şube Müdürleri ile Mali Hizmetler ve Personel Servisi çalışanlarının da katılımı ile personel değerlendirme ve iletişim toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantı da personellere hitap eden İl Müdürü Coşkun Güven özverili çalışmalarından dolayı ekip arkadaşlarını teşekkür ederken, kamu kaynaklarının etkin ve verimli, kaynakların özellikle mali disiplin içerisinde kullanılmasına yönelik tedbirlere devam edilmesi hatırlatmasında bulundu.

Yeni eğitim öğretim yılında üniversitelerin yakın zamanda açılacağını belirten İl Müdürü Coşkun Güven “Yeni eğitim öğretim yılına yurtlarımızda eksiksiz girmek ve ilimize gelecek öğrencilerimizin memnuniyet oranını yükseltmek adına ekibimizle birlikte hummalı bir çalışma içindeyiz. Öğrencilerle gönül bağı kurulması gerektiğini, yurtlarda kalan on binin üzerindeki üniversite öğrencilerinin ailelerinin emaneti olarak görülmesi ve empati yaparak, gençlerin talep ve isteklerinin yerine getirilmesi hususunda dikkatli olunması gerektiğini söyledi. (Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-