Bölgenin Sesi Gazetesi
 

İlk Ramazan Eğlencesi Hürriyet Mahallesinde Yapıldı

Yayın: 22.06.2015 11:07
Paylaş:
A+ A-

Karabük Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca her gün bir mahallede yapılacak olan Ramazan ayı etkinlikleri başladı. 30 gün boyunca 30 ayrı yerde Ramazan etkinlikleri düzenlenecek.

On bir ayın sultanı Mübarek Ramazan Ayının ikinci gününde Ramazan Eğlencesinin ilk durağı Hürriyet Mahallesi oldu. 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatından dolayı ilan edilen milli yas nedeniyle ilk 2 gün müzikli eğlenceler iptal edilip sadece miniklere pamuk şekeri, macun ve patlamış mısır dağıtıldı.
Tüm vatandaşları ve özellikle çocukları eğlencelere davet eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; ”Her gün ayrı mahallelerde düzenleyeceğimiz etkinliklerimize tüm vatandaşlarımızı ve özellikle de çocuklarımızı davet ediyoruz. Her gün çocuklarımız için birbirinden güzel etkinlikler düzenleyeceğiz. Ramazan etkinliklerimiz içerisinde çocuklarımıza yönelik etkinliklere büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda da bu etkinliklerin Cenab-ı Allah’ın izni ve inayeti ile siz kıymetli Karabük’lü hemşerilerimizden almış olduğumuz güç ile her zaman için devam etmeye gayret çaba göstereceğiz. Allah hepinizden razı olsun diyorum. Hepinizin Mübarek Ramazanını tebrik ediyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)